ח"כ בוים ז"ל | צילום: פלאש 90אחרי מאבק: נפטר חבר-הכנסת זאב בויםאיטל קציר8
אחרי מאבק קשה במחלת הסרטן, הלך אתמול ח"כ זאב בוים לעולמו. ראש הממשלה: "היה ציוני אמיתי ופטריוט ישראל". לבני: "קדימה כואבת את מותו" (חדשות, ארץ)
ארכיון (צילום: פלאש 90)בדרך לעזה: לוחמי "שייטת 13" השתלטו על ספינה עמוסה נשקיוסי נכטיגל12
לוחמים של חיל הים השתלטו הבוקר על ספינת סוחר במרחק של 200 מייל מערבה לחופי ישראל ● בתום המבצע המורכב, מובלת כעת הספינה על ידי חיל הים לעבר חופי ישראל לצורך המשך הסריקות ובדיקה של המטען ● "נמשיך ונקיים פעילות אינטנסיבית לשמירת האינטרסים של ישראל" (ארץ)
הדס פוגל, הי"דחוק פוגל: עונש מוות לרוצחי חפים מפשעניצן ארליך41
סגן השר איוב קרא יוזם חוק המחיל עונש מוות לכל אדם הרוצח בכוונה תחילה: ילדים תמימים, חפים מפשע ורצח ממדרגה ראשונה. מה דעתכם? ספרו לנו (פוליטי, בארץ)
טיבי ובן ארי, ראש בראש (צילום: פלאש 90)טיבי גינה את הטבח, בן-ארי תקף וגורשאיטל קציר30
יומיים אחרי הטבח המזעזע, גינה ח"כ טיבי את הרוצחים וכינה אותם "מוגי לב" ● ח"כ בן-ארי, לא ממש אהב את הגינוי המאוחר, צעק לעבר טיבי והוצא מהאולם (פוליטי)
(צילום: מרים צחי)"שנתניהו ידבר בעברית ולא באנגלית"ניצן ארליך2
השרה לימור לבנת מתחה ביקורת על נתניהו בפגישה עם ראשי רשויות ביהודה ושומרון: "על נתניהו לומר את דבריו בישראל בעברית ולא בארה"ב באנגלית (ביטחון)
צילום: גבי ניומן, המועצה האיזורית שומרוןהמנחם הראשון בבית משפ´ פוגל: נתניהויוני גבאי44
אחרי מסע הלוויה, ראש הממשלה הגיע אל בית משפחת פוגל וניחם את בני המשפחה שנותרו בחיים. "הם יורים, אנחנו בונים. החלטנו לבנות כדי להגיד - עד כאן" (ארץ)
נתניהו נואם, אתמול, לצד זירת הטבח (פלאש 90)תגובה לטבח: מאות יח"ד בגושי התיישבותיוני גבאי19
שעות לאחר הטבח המחריד באיתמר, ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה אתמול לאשר יחידות דיור בכמה יישובים בגושי ההתיישבות. וגם: תגובת הבית הלבן
ח"כ מיכאל בן ארי (צילום: פלאש 90)התגובות: בן ארי דורש לקיים "תג מחיר"כתבי "כיכר השבת"42
"הפיגוע הקשה והמזעזע מוכיח שוב כי הפת"ח לא חפץ בשום תהליך מדיני" - אומר ל"כיכר השבת" השר אלי ישי. וגם: הרב מצגר וח"כים מגיבים לטבח הקשה (בחדשות)
יונתן פולארד (צילום: פלאש 90)דיווח: השר משה כחלון יבקר את פולארדאיטל קציר2
המרגל הישראלי, ג´ונתן פולארד יזכה לביקור של שר ישראלי בכלא בארה"ב, לאחר שנים רבות של בדידות בכלא. משה כחלון יבקר אותו בשבוע הבא (אקטואליה)
מרגי וגפנים במליאה (צילום: פלאש 90)כהן נגד מרגי: "גפני לא עיכב תקציבים"מנחם כץ6
פחות משבוע אחרי המתקפה של מרגי נגד גפני, מתייצב ח"כ אמנון כהן לצד גפני: "הוא לא עיכב תקציבים". יועצו של מרגי: "כל ניסיון לפייס את גפני לא יצלח" (פוליטי)
(צילום: פלאש 90)"בלי הגנבים, מוסדות התורה יקבלו יותר"איטל קציר9
מערכת יחסים חיובת עם המגזר החרדי? השר גדעון סער מחייך כשהוא שומע זאת. בראיון ל"קול חי" הוא מותח ביקורת על הפשיטה במיר. וגם: יש סביבו כוורת חרדית?
יום הזעם, בשבוע שעבר (צילום: פלאש 90)זעם בימין על תוצאות התחקיר: "המשטרה חשפה תרבות שקר"ב. ניסני7
המשטרה הציגה היום את תוצאות התחקיר בעקבות אירועי חוות גלעד, במהלכו, לטענת פעילי ימין, הפעילה המשטרה כוח מופרז ● ראש המועצה האזורית שומרון, גרשון מסיקה: "תרבות השקר והטיוח שנחשפות חמורות לא פחות מעצם האלימות הקשה". גם ח"כ בן ארי תקף (אקטואליה, פוליטי)
דרעי וירושלמי. המקורבים סולפו? (צילוםירושלמי: "עומד מאחורי הציטוטים בכתבה"כיכר השבת46
מקורביו של אריה דרעי, שזכו לכתבת שער במוספשבת של "מעריב", טענים כי דבריהם סולפו ירושלמי, המראיין, לא נותר חייב: "שום דבר לא סולף. התחשבתי" (בארץ)
הכתבה במעריבתכירו: פעילי ה"תנזים" של אריה דרעישלום ירושלמי, מעריב143
מגובים בסקרי דעת קהל מחמיאים, אנשי השטח של אריה דרעי מתכננים את הקאמבק הפוליטי שלו. שלום ירושלמי משרטט קווים לדמותם, השבוע בעיתון מעריב (פוליטי)
מיוזמי החוק. הרב חיים אמסלם (צילום: פלאש 90)מעלית בקודשאיטל קציר8
ועדת הפנים אישרה לקריאה שנייה ושלישית הצעת חוק, לפיה בבית משותף שיש בו מעלית אחת, יוכלו רוב בעלי הדירות להחליט על התקנת מנגנון שבת (באקטואליה)
גלסנר, בן חיים וירושלמי. צ´: ישראל ברדוגו, ארכיוהסקר: בן חיים, ירושלמי וגלסנר מנתחיםכיכר השבת22
מה חושבים הפרשנים הפוליטיים על סקר "ידיעות" אמש שמעניק לאריה דרעי, בראשות מפלגה חברתית, שבעה מנדטים? שלושה פרשנים מספקים ניתוח מרתק (פוליטי)
עיבוד מחשב (צילום: מאיר אלפסי, ש´ קמינקר)סקר "ידיעות": דרעי 7 מנדטים, ש"ס 8ישראל כהן71
מינה צמח מציגה הבוקר סקר מפתיע, המעלה כי מפלגה חברתית בראשות אריה דרעי תקבל שבעה מנדטים. ש"ס המתחרה תקבל שמונה. דרעי יכריע את זהות הממשלה?
ישי (צילום: פלאש 90)הכוורת האשכנזית של השר ישיבני סגל23
דווקא במערכה האחרונה - סערת הגיורים, עלה הצורך החשוב דווקא באנשי ייעוץ אשכנזיים ליושב-ראש ש"ס, אלי ישי. חשיפה: אנשי הצללים של השר ישי (פוליטי)
אריה דרעי (צילום: פלאש 90)דרעי משך בחוטים בביתו של הרב עובדיהישראל כהן23
מלחמת הקרדיטים על הפשרה שהושגה: שיתוף פעולה בין הרב משה יוסף, בנו של הרב עובדיה יוסף לאריה דרעי, יו"ר ש"ס לשעבר. ברית חדשה? (חדשות, פוליטי)
אין תגובה. דרעי (צילום: פלאש 90)חשיפה: דרעי מתערב במשבר עם "העדה"ניצן ארליך30
פרסום ראשון: יו"ר ש"ס לשעבר אריה דרעי מנסה לגשר במשבר בין ש"ס להעדה החרדית. תגובתו: "אין תגובה". מקורב לאלי ישי: "ספין לא מוצלח". דיווח (חרדים)
אטיאס (צילום: מאיר אלפסי, כיכר)"לא רוצים חרדים בגלל איך שהם נראים"יוסי נכטיגל19
שר הבינוי והשיכון, אריאל אטיאס: "יש לא-מעט סיבות שהחרדים משתתפים פחות בכוח העבודה, זו אחת מהן". ליב"ה? "לא צריך אותם בשביל להביא לחם הביתה"
פושטים על ישיבה (צילום: כיכר השבת)בתוך שבוע: פשיטה שניה על ישיבהיוני גבאי13
אין רגע דל: פקחים פשטו הערב על ישיבת "כנסת יצחק" במודיעין עלית, ופתחו בביקורת ● הפעם, הם הגיעו עם שוטרים כדי לוודא שאין יוצא מהישיבה, ואין בא (חרדים)
השר ליברמן בבר מצווה לבנו של ישי. צ´: מאיר אלפסי"ליברמן הולך בדרכי שינוי. נעמוד על העקרונות שלנו"יוני גבאי7
שר החוץ, אביגדור ליברמן, תועד בכנס פעילים מבהיר שבכוונתו "ללכת עד הסוף" ולהאבק על כמה נושאים - בהם חוק הגיור הצבאי ● המטרה בבחירות הבאות: 20 מנדטים ● גורמים בש"ס: מרן הגר"ע אמר מספר פעמים שליברמן הוא שינוי החדשה. אין מה להתרגש ממנו" (חדשות, בארץ)
אריה דרעי (צילום: מאיר אלפסי, כיכר)האריה שוב שואג: "הממשלה לא ראויה"איטל קציר31
יו"ר ש"ס לשעבר עושה (שוב) קולות של חזרה לחיים הפוליטיים, על רקע ההתייקרויות במשק. ישי: "לקצץ בממשלה ולהוזיל המחירים" (ארץ)
תיעוד: נתניהו חיבק את אייכלר בכנסתתיעוד: נתניהו חיבק את אייכלר בכנסתצילומים: מאיר דהן27
אחרי היעדרות של מספר שנים, חבר-הכנסת הרב ישראל אייכלר שב לכנסת ● קבלת פנים חמה המתינה לו ● צפו בגלריית תמונות (פוליטי, ארץ)
אייכלר ומוזס, היום (צילום: חדשות 24)אייכלר: 'לשונאים שלנו יש ממה לחשוש'איטל קציר19
בראיון ראשון מאז כניסתו לתפקיד, תוקף יו"ר סיעת יהדות התורה ישראל אייכלר את עמותת חדו"ש : "יש שנאה גדולה כלפינו" (חדשות, ארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
המשכיל בעת ההיא יידום //  יצחק שינפלד
עו"ד יצחק שינפלד
המשכיל בעת ההיא יידום // יצחק שינפלד
י"ז בחשוון תשפ1
מנדלבליט
אבי רבינא
אל תחטטו לנו בטלפונים // אבי רבינא
ו' בחשוון תשפ1