אמסלם לצד אטיאס בימים טובים יותרסקר: ש"ס צונחת, אמסלם מזנקישי כהן155
סקר של מכון 'פאלנס', קובע כי רוב הציבור הישראלי תומך ביציאה למבצע צבאי בעזה. בנוסף, מהסקר עולה, כי ש"ס בהנהגת דרעי צונחת ל9 מנדטים. ואילו "עם שלם" עולה ל-4
מתייעצים. נתניהו, בקר וגנץסקר: 84% בעד מבצע 'עמוד ענן'יוני גבאי7
84% מאזרחי ישראל תומכים ביציאה למבצע, רק 30% בעד כניסה קרקעית. אחוזי שביעות רצון גבוהים מנתניהו וברק. וגם, אילו הבחירות היו נערכות היום, גוש הימין היה מתחזק (סקר)
כצל'המהפך דל"י: כצל'ה הודח מ'תקומה'סרוגים
בגיבוי הרב דוב ליאור דחו חברי מרכז 'תקומה' את הצעת הפשרה שתשריין את כצל'ה במקום השני ובחרו את אורי אריאל לראשות המפלגה. בכך נרשם ניצחון למחנה הרב דב ליאור (סרוגים)
ראש השב"כ מסתודד עם מזכיר הממשלהתיעוד: ישיבת הממשלה בצל המבצעכיכר השבת3
מבצע 'עמוד ענן' נמשך זה היום החמישי, שרי הממשלה התכנסו במשרד ראש הממשלה לישיבתם השבועית, ושמעו על המבצע שנמשך ושצה"ל ערוך להרחיב את הפעולה. צפו (מדיני)
אמסלם עם 'פרס המנהיגות הספרדית'פרס "המנהיג הספרדי" לרב אמסלםיוסף פאר25
הרב חיים אמסלם העומד בראש תנועת 'עם שלם', קיבל אמש בלוס אנג'לס את פרס "המנהיגות הספרדית" ע"ש הרמב"ם. הפרס הוענק לאמסלם על ידי פסטיבל סרטים בהוליווד
כותב השורותגדולי ישראל יכריזו: איחוד פוליטיישי לפידות38
בעוד כשעה תכונס מסיבת עיתונאים בלובי של בית הכנסת הגדול בירושלים. מפיהם של גדולי ישראל תצא הכרזה מפתיעה: כל המפלגות החרדיות והדתיות מתאחדות. חלום? (טורים)
אטיאס ופירון באולפן ynetראש בראש: שי פירון ואריאל אטיאסישי כהן67
שר הבינוי והשיכון, אריאל אטיאס, התעמת היום באולפן ynet עם הרב שי פירון, איש "יש עתיד", על נושאי דת ומדינה ועל ההבדלים בין שתי המפלגות אותן הם מייצגים. "ש"ס לא כופה"
אורבך עם נפתלי בנטהפתעה בבית היהודי: אורבך רביעיכיכר השבת
רשימת הבית היהודי: ניסן סלומיאנסקי נבחר למקום השני כשהוא גובר על הנבחרת של נפתלי בנט. איילת שקד נבחרה למקום השלישי ואורי אורבך רק במקום הרביעי (פוליטי)
דיווח: סלומיאנסקי ניצח בבית היהודידיווח: סלומיאנסקי ניצח בבית היהודיכיכר השבת
תוצאות רשמיות בבית היהודי יגיעו רק עוד כשעה, אך בינתיים הדיווחים מספרים על נצחון של ניסן סלומיאנסקי שהגיע למקום הראשון. אחריו ברשימה יהיו אורי אורבך (פוליטי, ארץ)
נתניהו ואבו מאזןישראל מאיימת: נפיל את אבו מאזןיוני גבאי6
הפלסטינים מתכננים מהלך חד צדדי, לפנות לאו"ם ולבקש הכרה כמדינה. ישראל נערכת לכך, ובטיוטה של משרד החוץ היא מאיימת כי לא תהסס להפיל שלטונו של אבו מאזן (מדיני)
הסתיימו הבחירות ל'הבית היהודי'הסתיימו הבחירות ל'הבית היהודי'סרוגים
לאחר יום ארוך, הסתיימו הערב הבחירות לרשימת 'הבית היהודי'. הבחירות עברו כמעט ללא אירועים חריגים. המועמדים ימתינו בסבלנות לתוצאות עד מחר בשעות הבוקר
ח"כ משה גפנילאחר המתקפה: גפני שוחח עם דרעיישי כהן12
ל'כיכר השבת' נודע, כי אתמול שוחחו אריה דרעי ומשה גפני, וסיכמו על עבודה משותפת לקראת הבחירות. גפני אף אמר לדרעי כי אין לו בעיה לשמש "כינור שני" אם דרעי יוביל לפתרון
הרב אמסלם על רקע לוגו המפלגהנחשפה מפלגת המדף של 'עם שלם'יוני גבאי183
בתגובה לדיווח בערוץ 10, לפיו עם שלם לא תוכל להתמודד לכנסת בעקבות כך שלא נרשמה כמפלגה, בתנועה פרסמו הערב כי ירוצו על ידי מפלגה שהוקמה ע"י הרב מרדכי אליהו
הח"כ הערבי: יש לי זכות על האדמההח"כ הערבי: יש לי זכות על האדמהמישאל לוי17
לקראת הבחירות הקרבות, התקיים היום עימות סוער באולפן ynet בין חברי הכנסת יריב לוין ואחמד טיבי • לפלסטינים או ליהודים, למי שייכת הארץ? • והאם ערבים מופלים? • צפו
בן ארי מציג את הקמפיין, היוםמאחורי הקלעים של מפלגת הימיןמענדל גרוזמן39
בכנסת האחרונה ייצג ח"כ מיכאל בן ארי במפלגת האיחוד הלאומי את תנועת "ארץ ישראל שלנו". בבחירות הקרובות הוא ירוץ במפלגה משלו. מה הביא לפרידה? (אקטואליה)
יו"ר המפלגה נפתלי בנטמתפקדי הבית היהודי בוחרים רשימהכיכר השבת
53,800 מתפקדי הבית היהודי הולכים החל מהשעה 15:00 להצביע בבחירות לרשימתת המפלגה. 14 מתמודדים על ארבעה מקומות, הרביעי משוריין לאישה והחמישי לצעיר (פוליטי)
פילוג בימין: בן ארי ואלדד רצים לבדפילוג בימין: בן ארי ואלדד רצים לבדכיכר השבת
במסיבת עיתונאים בירושלים חשפו מיכאל בן ארי ואריה אלדד את שם מפלגתם החדשה - עוצמה לישראל. את הקמפיין הם לקחו מישראל ביתנו - "בלי חובות אין זכויות" (חדשות, פוליטי)
יצחק רבין ואלי סויסה"איש ש"ס על רצח רבין: מגיע לו"שאול כהנא29
מעדות מתוך משפט הולילנד שפורסמה היום עולה, כי אלי סויסה, איש ש"ס ושר הפנים דאז התבטא לכאורה לאחר רצח רבין במילים "רבין ביקש את זה, זה הגיע לו" (חדשות)
כצל'ה הדיח עצמו, הרבנים החזירוכצל'ה הדיח עצמו, הרבנים החזירוכיכר השבת
לאחר שהודיע על הדחתו מהמקומות הראשונים בסיעה, הוחזר חבר הכנסת כצל'ה למקום השני ברשימה על ידי הרבנים. בכירים במפלגה זועמים על קביעת הרבנים: "הפכנו לש"ס ב'"
מרצ בחרה את רשימתה לכנסתמרצ בחרה את רשימתה לכנסתכיכר השבת5
מפלגת מרצ, בחרה את העשירייה הראשונה ברשימת המפלגה לקראת הבחירות לכנסת ה-19. לאחר זהבה גלאון יתמודדו, אילן גילאון, ניצן הורביץ, מיכל רזין ועיסאווי פריג' (פוליטי)
סגן השר ליצמןהאוצר נגד ה-BMW של ליצמןשאול כהנא4
סגן שר הבריאות יעקב ליצמן יזכה לקבל BMW 528 שהוזמן עבורו במיוחד, אך באוצר יש מי שמותח ביקורת על-כך. "בתקופת בחירות לא נהוג להחליף מכוניות", טוענים שם (חדשות)
אריה דרעיערק מהמפד"ל לש"ס בגלל דרעיישי כהן28
פרסום ראשון: אלי אנקונינה, מ"מ וסגן ראש עיריית אור עקיבא מטעם סיעת המפד"ל החליט לערוק לתנועת ש"ס וזאת אודות לשובו של אריה דרעי להנהגת התנועה. כל הפרטים (פוליטי)
הקומבינה של מועמדי 'הבית היהודי'הקומבינה של מועמדי 'הבית היהודי'סרוגים
למרות שבפריימריז בבית היהודי אפשר לבחור חמישה מועמדים, לפחות אחד המתמודדים קורא לתומכיו לסמן רק אותם בעדיפות ראשונה ולא לסמן מתמודדים נוספים. כל הפרטים
אנשי דרעי השחיתו? הרכב שהושחתמקורב לישי מאשים את אנשי דרעיישי כהן84
שמעון זוהר, סגן ראש עירית 'נשר' טוען כי רכבו הושחת על ידי גורמים המעורים בקרבות בין אנשיו של אלי ישי ואנשיו של אריה דרעי על הנהגת תנועת ש"ס (חדשות, פוליטי)
מתוך התוכנית משעל חםסקר: 14 מנדטים לש"ס, 3 לאמסלםכיכר השבת110
בזמן שסקר ערוץ הכנסת העניק לש"ס 10 מנדטים, סקר משעל חם שפורסם בערוץ 2 מעלה כי ש"ס צפויה לקבל 14 מנדטים - עליה של מנדט אחד מהסקר הקודם (חדשות, פוליטי)
נתניהו ואובמהנתניהו לאובמה: נמשיך בעבודה יחדישראל אהרון1
יומיים לאחר הבחירות לנשיאות ארה"ב, שוחח ראש הממשלה עם הנשיא וברך אותו על ניצחונו. "זאת הייתה הצבעת אמון במנהיגות שלך, נמשיך בעבודה המשותפת מול האתגרים"

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
כותב השורות
גואל ועקנין
ישראלים, תהיו צרפתים // גואל ועקנין
י"ג בתמוז תשפ24
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני  / טור
הרב מנחם ישראלי
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני / טור
כ"ה בסיון תשפ16