עוצמה לישראל סיירה בכפר מוסמוסעוצמה לישראל סיירה בכפר מוסמוסכיכר השבת
מפלגת עוצמה לישראל סיירה בכפר מוסמוס בואדי ערה תחת הסיסמה "אם אין חובות אין זכויות". פעילי התנועה באו למחות נגד התופעה של בניה בלתי חוקית בכפרים הערביים (פוליטי)
נתניהו. במי יבחרו החרדים?החרדים ימליצו על יחימוביץ' לנשיא?חזקי שטרן32
שבוע לפני הבחירות לכנסת, נדמה כי המשא ומתן על הרכבת הממשלה הבאה כבר החל. בכירים בליכוד מביעים חשש כי המפלגות החרדיות ימליצו לנשיא על יחימוביץ' (חדשות)
ציפי לבני בכותללבני פונה לדתיים: "אני אוכלת כשר"גיל קלנר
יו"ר מפלגת התנועה מנסה לקושש קולות גם מהציבור הדתי, בראיון ל'גלי ישראל' סיפרה לבני על קשריה לדת "בכיפור כולנו צמים והולכים לבית הכנסת, אני עצמי אוכלת כשר" (סרוגים)
'אני מאשים', גירסת 2013'אני מאשים', גירסת 2013ישי כהן125
שבוע לבחירות לכנסת ה-19, בש"ס שולפים קלף וותיק ומציגים את 'אני מאמין' גרסה חדשה ל"אני מאשים" ההיסטורי שהופץ במאות אלפי עותקים ברחבי הארץ. צפו בוידאו (אקטואליה)
אמסלםש"ס: לאסור על אמסלם שימוש במרןישי כהן48
תנועת ש"ס פנתה לוועדת הבחירות המרכזית בבקשה להורות לאמסלם להפסיק את השימוש בתמונת מרן הגר"ע יוסף בקמפיין שלו. אמסלם: "בקשה קנטרנית וחסרת תום לב" (פוליטי)
דרעי ולפידשבוע לבחירות: ש"ס - 9, לפיד - 11יוני גבאי122
סקר מכון "פאנלס פוליטיקס" וערוץ הכנסת: הליכוד ביתנו יציבה עם 35 מנדטים, העבודה 17 מנדטים, הבית היהודי 14 ויש עתיד עם 11. ש"ס מקבלת תשעה מנדטים בלבד. (בחירות)
דרעי וליברמןדרעי לליברמן: תגיד את האמתחיים שקדי15
המאבק בין ש"ס לליכוד-ביתנו נמשך במלוא חריפותו. לאחר מכתבו של ליבמרן, משיב אריה דרעי במכתב תגובה משלו וטוען: "אתם מתחמקים מלהגיד לציבור את האמת" (פוליטי)
לרגע אחד היה שם. יוסי בובלילהחרדים יצביעו למפלגת כלכלה?צבי כהן4
"החלטנו לשנות דרסטית את עולם הכלכלה הישראלי", הם מכריזים ומציגים חלק מהרעיונות המבריקים שלהם. ריאיון קצר עם מפלגה שקורצת גם לקהל החרדי (אקטואליה)
ליברמן. אנחנו חברים, אבלליברמן פותח חזית: "סרט זוועה"יוני גבאי22
מספר 2 ברשימת הליכוד ביתנו מפרסם מכתב גלוי לחברו אריה דרעי, בעקבות תשדיר "כוכבית הגיור" של ש"ס אותו הוא מכנה"סרט זוועה" וטוען: דרעי מכין אליבי לצאת נגד ביבי (פוליטי)
נעמה מרגוליסנעמה מרגוליס תוסר מקמפיין מר"ציוני גבאי15
תמונת הילדה שהסעירה את בית שמש ב'פרשת היריקה', תוסר מקפיין מפלגת מר"צ, כך הודיעה יו"ר המפלגה לאם הילדה. לפי האם, גם בליכוד ביקשו לעשות שימוש בפרשת היריקה (בחירות)
אריה דרעיש"ס תוקפת: ביבי סגר עם לפיד ולבניישי כהן34
בתנועת ש"ס תוקפים הבוקר בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואומרים כי ההתחמקות של הליכוד ביתנו ממתן תשובות על הקואליציה העתידית "פירושן ממשלת ליכוד-לפיד" (פוליטי)
נפתלי בנטבנט טוב לחב"דניקיםהרב אריה זאב ליפסקר97
אם רוצים שתהיה מפלגה דתית ימנית גדולה שפועלת בכל 3 התחומים עליהם דיבר הרבי - שלימות התורה, העם והארץ רק מפלגת הבית היהודי שסימנה טב תוכל לעשות זאת (דעות)
אריה דרעידרעי: נתניהו מעדיף קואליציית שמאלישי כהן66
אריה דרעי קרא הערב לראש הממשלה בנימין נתניהו להיפגש עמו ולסכם על שותפות בקואליציה לאחר הבחירות. דרעי אמר לנתניהו: "טלפן אליי, מוכן לבוא אליך הביתה" (פוליטי)
בחירות בישראלהעבודה והליכוד מתחזקות, גם בנטכיכר השבת38
10 ימים לבחירות נראה ששום דבר לא יקח מנתניהו את ראשות הממשלה הבאה. את מגמת איבוד המנדטים הוא מצליח לבלום, ולפי ישראל היום הוא מחזיר מנדט אחד (חדשות)
במגמת עליה. נתניהוסקר: הליכוד בעליה, ש"ס יציבהכיכר השבת30
סקר משעל חם מעניק לליכוד 35 מנדטים, עלייה של מנדט מהסקר הקודם, לעבודה 16 ולבנט 13. ש"ס יציבה עם 11 מנדטים, עוצמה לישראל ואמסלם על סף אחוז החסימה (פוליטי)
אולמרטאולמרט: לפיד ודרעי בממשלה אחתכיכר השבת6
ראש הממשלה לשעבר התארח בפילפוליטיקה והעריך כי יאיר לפיד ואריה דרעי ישבו יחד בממשלה. לדבריו, ביבי ירמה את החרדים לאחר הבחירות. האזינו לראיון המלא (חדשות)
הקליפ שיחזיר לש"ס את המנדטיםהקליפ שיחזיר לש"ס את המנדטיםישי כהן194
בזיכרון הקולקטיבי של הציבור הספרדי, נחקק שיר אחד יותר מכולם: "הוא זכאי" של בני אלבז. עכשיו, ערב הבחירות, בני אלבז נכנס לאולפן והקליט גירסה עדכנית לשיר (אקטואליה)
פגיע מאי פעם. נתניהושינויי מזג האוויראבי בלום4
שינויי מזג האוויר של נתניהו לא מובילים את הנציגים החרדיים לחשיבה על התנתקות מהשותפות הטבעית עם ביבי. טורו של אבי בלום על שבוע פוליטי סוער במיוחד (אקטואליה)
צפו: כל כוכבי ש"ס בקליפ הרשמיצפו: כל כוכבי ש"ס בקליפ הרשמיישי כהן47
תנועת ש"ס משיקה קליפ לשיר הרשמי של הבחירות • בקליפ אחד: מרן פוסק הדור הרב עובדיה יוסף, אריה דרעי, אלי ישי ואריאל אטיאס. צפו בקליפ הג'ינגל של ש"ס (אקטואליה)
יפה דרעייפה דרעי שוברת שתיקהישראל כהן99
עשרות שנים מלווה יפה דרעי את בעלה אריה דרעי. כעת, היא שוברת שתיקה ארוכה בראיון מיוחד ל'ידיעות אחרונות' היא מספרת על התחושות הקשות בעת הקמת השלישייה (ארץ)
סקר מגמתי? כח להשפיע - 4 מנדטיםסקר מגמתי? כח להשפיע - 4 מנדטיםכיכר השבת73
סקר שערך יוסי שריד עבור רשת ב' מעניק למפלגת 'כח להשפיע' - עבורה הוא עובד בשנה האחרונה - 4 מנדטים. בניגוד לכל הסקרים הוא מעניק לש"ס 9 מנדטים בלבד (חדשות, פוליטי)
יאיר לפידלפיד בעבר: מוכן לשבת עם כל אדםיוסף פאר9
היום דווח כי יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הצהיר כי לא יישב באותה קואליציה עם המפלגות החרדיות. בעבר נשאל על כך והגיב: "אני מוכן לשבת עם כל אדם" • צפו בוידאו (בחירות)
יאיר לפידלפיד: לא אכנס לממשלה עם החרדיםישי כהן23
הולך בדרכי אביו: יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הודיע היום כי לא יצטרף לקואליצייה בה יישבו המפלגות החרדיות ש"ס ויהדות התורה. "נתניהו מעדיף שלא לעשות כלום" (פוליטי)
מתוך התשדיר השנוי במחלוקתתשדיר 'כוכבית גיור' של ש"ס יוסריוסף פאר53
תשדיר ש"ס ישודר הערב בפעם האחרונה במסגרת תעמולת הבחירות. כך הודיע היום יו"ר וועדת הבחירות השופט רובינשטיין. ש"ס: התשדיר יועד במקור ליומיים בלבד (פוליטי)
נפתלי בנט'המקור' מציג: "נפתלי בנט גם וגם"ישי כהן19
האם נפתלי בנט הוא אדם שיציב בעמדותיו או שמא הוא מחליף את עמדותיו לפי קהל המצביעים המתחלף? 'המקור' בתחקיר מרתק: מי הוא נפתלי בנט האמיתי? • צפו (בחירות)
ראשי 'עוצמה לישראל'עוצמה לישראל עתרה לבג"ץכיכר השבת8
אחרי שהשופט רובנשטיין החליט לצנזר משפטים מסויימים מתשדירי הבחירות של המפלגה, עתרו אנשי עוצמה לישראל לבג"ץ. העילה: פגיעה בחופש הביטוי (חדשות, בארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
"בחירות רביעיות"?! // רפאל כהן
רפאל כהן
"בחירות רביעיות"?! // רפאל כהן
ח' בכסלו תשפא7
"עושה שלום במרומיו" // הרב מנחם ישראלי
הרב מנחם ישראלי
"עושה שלום במרומיו" // הרב מנחם ישראלי
כ"ז באלול תשפ5