אריה דרעי (צילום: פלאש 90)דרעי חוזר: המסורתיים בעד, החרדים נגדישראל כהן98
כיצד מגיב הציבור להודעתו של דרעי? סקר חדש: 46% מהציבור החרדי לא מעוניין בשובו של דרעי, ואילו 66% מהציבור המסורתי מעוניין בשובו של דרעי (פוליטי)
אייזנברג אצל הגראי"ל, ערב הבחירותעו"ד אייזנברג: "הפסדנו בגלל יורי גיא-רון"שושי הלר14
ראש רשימת ´מאזני צדק´ שהתרסקה בבחירות ללשכת עורכי הדין בראיון: "מפלגת טוב השקיעה כ-500 שקל בכל קול שקיבלה". לשתף פעולה? "בשום אופן לא"
ברזילי וללום, נציג סיעת "טוב" (פלאש 90)ברזילי: "מאמין שטוב ישבו בוועדת דיינים"שושי הלר4
המנצח הגדול בבחירות ללשכת עורכי הדין בראיון בלעדי ל"כיכר השבת": "הרבה מאוד דתיים עזרו לסייעה". על השינויים הצפויים: "יהיה נציג של טוב בוועדת הדיינים"
אריה דרעי (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)אריה דרעי הכריז: "בבחירות הבאות אעמוד בראש מפלגה"יצחק גולד144
אריה דרעי, יו"ר ש"ס לשעבר, הכריז היום כי יתמודד בבחירות הבאות לכנסת ● במהלך דיון מיוחד שנערך בוועידת הנשיא, אמר דרעי: "בבחירות הבאות אעמוד בראש מפלגה" ● דרעי סיפר לנוכחים בפאנל: "את ההחלטה לשוב קיבלתי בשנה האחרונה" ● המטרה: "להעניק תקווה לעם" (אקטואליה)
פורש. גבאי (צילום: פלאש 90)מנכ"ל משרד ראש-הממשלה פורשניצן ארליך
ראש-הממשלה נתניהו ומנכ"ל משרדו איל גבאי, סיכמו היום על סיום תפקידו. הוא עומד מאחורי המיזם של גיוס ותעסוקת חרדים. סיכום על פעולותיו (פוליטי-מדיני)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)הורביץ רוצה תחבורה ציבורית בשבת: "אני לא נגד החרדים"צביקה גרוניך16
וועדת השרים לענייני חקיקה תדון היום בשעות הבוקר בהצעת החוק של חבר הכנסת ניצן הורביץ, להפעלת תחבורה ציבורית בשבת ● "אני בסך הכל רוצה להיטיב עם אלו שממילא נוסעים בשבת ואין להם רכב פרטי", מסביר הורביץ ל"כיכר השבת" ● ח"כ חרדי: "הצעת החוק לא תעבור" (בארץ)
הרב יוסף בא-גד (צילום: ויקיפדיה)הרב בא-גד: "רוצה להיות ראש-ממשלה"צביקה גרוניך21
ראש ישיבת "נחלים" חוזר לפוליטיקה: "אני רוצה להוכיח לעם ישראל שיכול להיות כאן ראש ממשלה חרדי". יוזם: "לאחד את כל המפלגות החרדיות. כך ניקח את השלטון"
למען הצרכן. דרעי (עיבוד: כיכר השבת)"לשלול כשרות לחברות שגוזלות הציבור"חיים שקדי, מנחם כץ47
הרב אריה דרעי מצטרף למאבק הקוטג´: "אני חושב שלא צריך לתת תעודות כשרות לחברות שגוזלות את הציבור, ואם כבר ניתנה להן - הרבנות צריכה לשלול" (בחדשות)
אבי בלום. צילום: בועז בן-ארי, כיכר השבתהחנפנות של ש"ס, הבדיחה של יהדוה"תאבי בלום56
פגישת העבודה בין נתניהו לחברי יהדות התורה שהפכה לבדיחה ● ריקוד ה´מה יפית´ של ש"ס ב"גיבושון" ● טורו השבועי של אבי בלום > מיוחד ב"כיכר השבת" (פוליטי)
נתניהו, היום (צילום: פלאש 90)ביבי, עכשיו תורך!נחמן וייס17
בעוד סוגיות ההתנחלויות, החייל החטוף, הגרעין האירני, השתוללות הפלסטינים והמתח עם ארה"ב לא פתורות - כותב נחמן וייס מכתב בהול לראש-הממשלה (דעות)
אייכלר ומוזס (פלאש 90)הגיבושון של ביבי: מצעד תרוצי הח"כיםיוני גבאי38
חברי הקואליציה יוצאים היום לגיבוש משותף בצפון, אבל חברי "יהדות התורה" ייעדרו. אייכלר: "לא הזמן לחגוג"; מוזס: "אשתי פצועה". ליצמן: "סיבות אישיות" (חדשות)
נופש עם ביבי (צילום ארכיון: לע"מ)בשבת: חברי הקואליציה עם ביבי ושרהניצן ארליך1
חברי הקואליציה ינפשו בשבת הקרובה בצפת, ביוזמת ראש-הממשלה ורעייתו. ינחו: אבשלום קור וקובי אריאלי. הם יסיירו בבתי-כנסת עתיקים וברובע החסידים (בארץ)
הרב עובדיה יוסף ואהוד ברק (ארכיון: פלאש 90)מה חיפש שר הביטחון אצל הגר"ע יוסף?חיים שקדי12
באורח מפתיע ונדיר, לאחר בקשות חוזרות ונשנות, הגיע הבוקר שר הביטחון אהוד ברק אל ביתו של נשיא מועצת החכמים. הגר"ע קיבלו בכבוד גדול (אקטואליה, חדשות)
מוזס וישי (צילום: פלאש 90)שעון הקיץ: ח"כ מנחם מוזס נגד אלי ישיצביקה גרוניך8
האם הזזת שעון הקיץ תפריע למתפללים בנץ החמה? סגן שר החינוך הביע חשש מכך, ומתח ביקורת על ישי. השר ישי ל"כיכר השבת": "הוועדה דנה בנושא הזה" (חדשות)
אורי אבנרי (צילום: פלאש 90)"שיהרגו מתנחלים כמו שהורגים סורים"ישראל אהרון102
פעיל השמאל הקיצוני, אורי אבנרי: "אם הורגים ערבים בטעות - אז שיהרגו גם מתנחלים". ח"כ בן-ארי: "מברך אותו שלא הביא ילדים. שום דבר לא יישאר ממנו" (כיכר)
(עיבוד: כיכר השבת)שרים דחו הצעה לתת חסינות לרבניםצביקה גרוניך1
וועדת שרים לענייני חקיקה דחתה הצעת ח"כ מיכאל בן-ארי להעניק חסינות לרבנים. שר בכיר ל"כיכר השבת": "הרבנים לא צריכים חסינות. הם לא פוליטיקאים" (ארץ)
אייכלר (צילום: פלאש 90)"לשחרר קרקעות לזכאים בלי מכרזים"ניצן ארליך
חברי "יהדות התורה" ייפגשו עם ראש-הממשלה בנושא מצוקת הדיור. אייכלר: "שיטת המכרזים לקרקעות לדיור פשטה את הרגל. הפכה למסחטה של האוצר" (פוליטי)
אריה דרעי (צילום: פלאש 90)סקר בירושלים: דרעי מנצח את ניר ברקתאיטל קציר15
בשיא כהונתו, מתמודד ראש העיר ירושלים ניר ברקת עם אתגר לא צפוי: מסקר חדש עולה כי אם אריה דרעי יציג מועמדות, ברקת יפסיד. ומה אומרים אנשי דרעי? (ארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)הזוועה נחשפת: מאות מסיונרים יעברו גיור "כהלכה" ויעלו ארצהצביקה גרוניך25
פעילי מסיון מגבשים תכנית הרסנית, המונית ומדאיגה, ובמסגרתה אמורים לעלות לארץ לא פחות מאלף נוצרים שיתיישבו בשומרון ● המטרה: לאפשר פעילות מסיונרית בלב ארץ הקודש, באמצעות פעילים שעברו גיור בחו"ל ● האם סיעת "ישראל ביתינו" תסייע בהוצאת התוכנית לפועל? חשיפה (חדשות)
אבי בלום. צילום: בועז בן ארי, כיכר השבתמיהם הספסרים של שוק העבדים החרדי?אבי בלום22
האפקטיביות של התעסוקה מתבטאת אך ורק במבחן ההכנסה. מה הטעם בתעסוקה, אם פרנסה לא יוצאת מזה, ובמקום שוק עובדים, מתפתח שוק עבדים? (דעות)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)מי מטריד את מנוחת עוזרי החכי"ם?צביקה גרוניך, כיכר השבת4
בימים האחרונים נשלחים לעוזרים הפרלמנטרים הודעות SMS - עם תזכורת להניח תפילין מידי בוקר. גם עוזרות פלמנטריות קיבלו את ההודעות. מי השולח? (בכיכר)
הסיור, היוםחשיפה: בכירי ש"ס בכנס שמאל קיצונייוני גבאי25
בכירי ש"ס משתתפים מהבוקר בכנס של ארגון השמאל הקיצוני 'יוזמת ז'נבה'. "נציגי ש"ס באים להשמיע דעתם. אין פה מתן לגיטמציה לוועידה", הם מסבירים (בארץ)
ח"כ שאמה בדיון, היום (צילום: פלאש 90)ח"כ אייכלר שנכח בוועדה: כנראה מדובר בפתק ביטחוניצביקה גרוניך, כיכר השבת12
התעלומה סביב הפתק הסודי שהביא להפסקת הישיבה בוועדת הכלכלה של הכנסת בעניין "פרשת האחים עופר ואיראן", מסעירה את המדינה ● ח"כ אייכלר שנכח בדיון מעריך שמדובר בפתק בטחוני. "היה צריך לקיים הדיון", הוא אומר ל"כיכר השבת" ● ח"כ זאב: "ביקשתי מח"כ שאמה שלא לקיים את הדיון" (ביטחון)
מחלקים דגלים, היוםקמפיין ענק: לא לחלוקת ירושליםניצן ארליך5
בעקבות נאומו של אובמה עמותת 'ירושלים אחת' יוצאת בקמפיין נגד חלוקת ירושלים - במסגרתו יחולקו עשרות אלפי דגלי מחאה: "נאמר לא לחלוקת ירושלים" (פוליטי)
הכל תלוי במחיר. ביתר-עיליתכמה שווה העיר ביתר-עילית?שימי סגל, כיכר השבת29
מחקר חדש שערך "מרכז מאקרו לכלכלה מדינית" חושף את שוויים של 123 היישובים שהוקמו מעבר לקו הירוק ומצבם החברתי-כלכלי ● וכמה שווה מודיעין-עילית?
מחייך. בנימין נתניהו (צילום: פלאש 90)אחרי הנאום: ראש-הממשלה מזנק בסקריםאיטל קציר23
הציבור בישראל מחבק את בנימין נתניהו: אחרי הביקור המדיני בארה"ב והנאום המלהיב בקונגרס, רה"מ זוכה לתמיכה משמעותית. ומה חושב הציבור על ברק אובמה?

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook