נועם שליט אצל הגרי"ש אלישיב (צילום: עזרא לנדאו)כוכב חדש בשמי הפוליטיקה: נועם שליטישראל כהן10
נועם שליט, אביו של החייל שנחטף ושוחרר הודיע הבוקר ליו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ כי ברצונו להתמודד על מקום ברשימת המפלגה: "נשרת את הציבור" (בארץ)
אנסטסיה מיכאלי שפכה מים על מג'אדלהאנסטסיה מיכאלי שפכה מים על מג'אדלהמישאל לוי41
חברת-הכנסת אנסטסיה מיכאלי מ'ישראל ביתנו' שפכה כוס מים על ח"כ ראלב מג'אדלה, לאחר שלטענתה כינה אותה "פאשיסטית" ו"חוצפנית". צפו בוידאו (פוליטי)
אמנון דנקנר (צילום: פלאש 90)דנקנר: אצביע לדרעי, אשתי ליאיר לפידישראל אהרן3
אמנון דנקנר, שעל-פי הפרסומים יאיר לפיד התייעץ איתו לפני ההכרזה על ריצה לפוליטיקה, סיפר הבוקר כי היחס של לפיד הבן שונה מלפיד האב. ולמי יצביע? (פוליטי)
צפו: לפיד יהיה מוכן לשבת עם החרדים?צפו: לפיד יהיה מוכן לשבת עם החרדים?מישאל לוי18
לפני מספר חודשים התארח יאיר לפיד בקמפוס חרדי והתייחס לאפשרות של ישיבת משותפת עם החרדים בממשלה בקואליציה עתידית > צפו בוידאו (אקטואלי)
יאיר לפיד עם סטודטים חרדיםסקר חדש: לפיד יקבל 7 מנדטים בלבדניצן ארליך8
יש מה לחשוש מיאיר לפיד? ע"פ סקר של מאגר מוחות, במידה לפיד יזכה ל-7 מנדטים בלבד. קדימה מתרסקת מ-28 מנדטים ל-12 בלבד. וכמה מקבל דרעי? (פוליטי)
ליברמן ולפיד (צילומים: פלאש 90, ערוץ 2)פרשנים חרדים: "ליברמן גרוע מלפיד"ישראל אהרן6
הפרשנים אבי בלום, יהודה אבידן ומאיר הירשמן טוענים שסכנת ליברמן גדולה מיאיר לפיד ושהמפלגות החרדיות צריכות להיזהר. וגם: אמסלם ירוץ עם לפיד? (פוליטי)
לבני עם ליברמןציפי לבני מוציאה את דיבת הארץניצן ארליך9
זה מה שהיה לציפי לבני להגיד לסנאטור ג'ו ליברמן: "אני שומעת שההקצנה הדתית בישראל המתבטאת באפליית נשים - פוגע בקשר שבין ישראל לתפוצות" (פוליטי)
לפיד על רקע אטיאס וישי (צילומים: פלאש 90)ראשי ש"ס לכיכר: "הלפיד הוא אותו לפיד"מנחם כהן23
שר הפנים אלי ישי ושר השיכון אריאל אטיאס מגיבים ל'כיכר השבת' על כניסת יאיר לפיד לפוליטיקה. השר אריאל אטיאס: "הלפיד הוא אותו הלפיד" (בחדשות)
הרב אמסלם (צילום: פלאש 90)פעילי אמסלם בלחץ: משחזרים סקריםיוסף פאר101
תנועת עם-שלם בראשות ח"כ אמסלם פירסמה אתמול סקר שפורסם כבר לפני חודשיים. זה קורה אחרי כמה סקרים שמפרגנים ללפיד ולאריה דרעי (באקטואליה)
(צילום: פלאש 90)זאב מגיב להודעת יאיר לפיד: "מפלצת"ישי כהן3
הודעתו של יאיר לפיד מטלטלת את המערכת הפוליטית. ח"כ אייכלר: מסע ההסתה - תשדיר פתיחה למפלגה הזו. ש"ס: "הוא לא מהווה איום עלינו". התגובות (אקטואליה)
דרעי תוקף:  הכתבה על בית-שמש מבוימתדרעי תוקף: הכתבה על בית-שמש מבוימתשאול כהנא51
"זו לא כתבה אמינה שמתאימה לאולפן שישי, היא אולי כתבה שמתאימה למפלגת אולפן שישי", כך אמר יו"ר ש"ס לשעבר, אריה דרעי, על כתבת בית-שמש (חדשות, ארץ)
תזכורת: טומי לפיד בימי הזוהר בכנסתתזכורת: טומי לפיד בימי הזוהר בכנסתיוני גבאי51
"אתה חוצפן", הטיח טומי לפיד ז"ל במגיש "שש עם", עודד בן עמי, ביום שבו שינוי הביעה תמיכה בתקציב והכשירה את ההתנתקות. צפו בוידאו נוסטלגי (חדשות, בארץ)
יאיר לפיד (צילום: פלאש 90)בדרך לפוליטיקה: לפיד עוזב את ערוץ 2ישראל כהן20
דרמה פוליטית: יאיר לפיד, בנו של יו"ר שינוי, הודיע כי הוא עוזב את תפקידו בערוץ 2 - כנראה לקראת ריצה לכנסת. אריה דרעי כינה אותו: "מפלגת אולפן שישי" (אקטואליה)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)"הרוסים מתקבלים לעבודה בכל מקום"ניצן ארליך7
ישראל אייכלר בתגובה להצעת השר ליברמן: "החרדים לא מתקבלים לעבודה בשום מקום ציבורי והרוסים שחלק מהם הם גויים מתקבלים בכל משרה ציבורית" (פוליטי)
(צילום ארכיון: פלאש 90)לא סחבק, נטלניצן ארליך1
בליכוד החלו בהחתמת חברי-כנסת למניעת שיריון שר הביטחון אהוד ברק לליכוד. "ברק בליכוד זה סוס טרויאני שינסה לפגוע בערכי הליכוד", אמר ח"כ דני דנון (פוליטי)
דרעי (צילום: פלאש 90)דרעי: "לא רוצה להיות ראש-ממשלה"ישראל כהן49
אריה דרעי בנאום בתל-אביב: "אין לי כוונה לשמש ראש ממשלה". על המתיחות בין החרדים לחילונים אמר: "מי שאשם בהחרפה ביחסים - הם הקיצונים" (חדשות)
הרב אמסלם לצד הרב שטרן (שם-היוצר: GFDL, צילום: אריאל - ויקיפדיה)הרב המיועד לרבנות י-ם תומך באמסלםאבי בלום63
הרב אריה שטרן, שש"ס נתנה אור ירוק לבחירתו כרב האשכנזי לירושלים, חושף את עמדותיו בעד הרב חיים אמסלם. ש"ס: "לא ידענו שאלו עמדותיו" (פוליטי)
(למצולם אין קשר לכתבה. צילום: פלאש 90)11 פעילי ימין קיבלו צווי גירוש מנהלייםניצן ארליך5
11 צווי גירוש מנהליים חולקו הלילה למתיישבים ביהודה ושומרון. המתיישבים גורשו מיישובים פעילים, אחד מהם קטין, ללא משפט ובלי ראיות והוכחות (חדשות, בארץ)
יאיר לפידיאיר לפיד חוגג: יקבל 20 מנדטים בבחירותניצן ארליך30
סקר גיאוקרטוגרפיה: מפלגה בראשות יאיר לפיד תגרוף 20 מנדטים, ומפלגה בראשות אריה דרעי - אם לא תהיה חרדית, עשויה לזכות ב-12 מנדטים (חדשות, פוליטי)
הדתיים ליבו את האש. מקלב (צילום: פלאש 90)מקלב תוקף: "הדתיים ליבו את ההסתה"ניצן ארליך49
ח"כ אורי מקלב במתקפה נדירה על הציבור הדתי-לאומי שעמד בחזית ההסתה נגד החרדים. "הדתיים - היו חלק ממחוללי הפרוקובציה, הם ליבו את האש" (אקטואליה)
מעקב: כך התקשורת משפיעה על נתניהומעקב: כך התקשורת משפיעה על נתניהוניצן ארליך67
מעקב כתבי 'כיכר השבת': במשך שבוע רצוף, כל נאומי ראש-הממשלה בנימין נתניהו - באירועים השונים בהם השתתף, הוקדשו ל"הדרת נשים". מיוחד (אקטואליה)
ראש הממשלה מגן על הציבור החרדי: "רובם שומרי חוק"ראש הממשלה מגן על הציבור החרדי: "רובם שומרי חוק"ישי כהן45
יום אחרי ההצהרה הבלעדית שהעניק הנשיא שמעון פרס ל"כיכר השבת", ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מגן גם הוא על הציבור החרדי בנאום שנשא במליאת הכנסת. "הרוב המוחלט של הציבור החרדי משלב קיום ההלכה עם שמירה מלאה על החוק", אמר נתניהו. "מי שאומר כי הקבוצות משקפות חלקים נרחבים בציבור - משחיר מדינה שלמה" (ארץ)
גפני ונתניה (צילום: פלאש 90)קרע בין לשכת ראש-הממשלה למשה גפניישראל כהן13
מקורבי גפני נגד נתניהו: "כרגע קיים שיתוף פעולה טבעי עם מפלגות הימין, כלל אין זה לא בטוח שהברית תימשך לנצח", אומרים מקורבי גפני בזעם (חדשות, פוליטי)
בנימין נתניהו (צילום: פלאש 90)נתניהו: "לפעול בתקיפות נגד הדרת נשים"יוני גבאי9
ראש הממשלה שוחח עם השר לבטחון פנים אהרונוביץ': יש לפעול בתקיפות נגד האלימות במרחב הציבורי כלפי נשים. הבהיר: המרחב הציבורי פתוח לכולם (אקטואליה)
קמפיין קדימהקדימה נגד קווי המהדרין: "נשים מקדימה"ניצן ארליך33
קדימה משיקה קמפיין נגד קווי המהדרין, תחת הכותרת "נשים מקדימה". הקמפיין, כצפוי, מנוצל אך ורק למטרות פוליטיות כשהמילה "קדימה" - כלוגו המפלגה (פוליטי)
אטיאס ויאיר לפיד (צילומים: פלאש 90)אטיאס נגד לפיד: "כמו אבא שלו"שאול כהנא21
שר הבינוי והשיכון מתייחס לשנאת החרדים שמבעבעת בכלי התקשורת ותוקף את העיתונאי יאיר לפיד: "הוא לא מחפש בטובת החרדים". האזינו לראיון המלא (בכיכר)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
נתניהו עם פוטין ביד ושם
עו"ד יצחק שינפלד
לשמור על הבייס // עו"ד יצחק שינפלד
כ"ו בטבת תשפ2