אריה דרעימקורבי דרעי: "הפרסום בערוץ 2 - שקר"ישי כהן57
מקורבי דרעי מכחישים בחריפות את הידיעה שפורסמה בערוץ 2, ולפיה, מרן הרב עובדיה יוסף הציע לדרעי את המקום השלישי ברשימת מפלגת ש"ס. בלעדי (פוליטי)
דרעי ופואד, בסוף השבועצפו בתיעוד: מה לחש אריה דרעי לפואד?ישי כהן26
עד השעות האחרונות של ימי ה'שבעה', המשיכו רבים להגיע אל אוהל האבלים של משפחת דרעי ולנחם את בני המשפחה. צפו בתמונות: שבוע של ניחומים (אקטואליה)
נתניהו התחייב: "אם נצטרך, נלך לבחירות על רקע חוק טל"נתניהו התחייב: "אם נצטרך, נלך לבחירות על רקע חוק טל"חיים שקדי37
אמש, בהתראה קצרה זימן נתניהו את אנשי המאהל וראשי מטה המאבק בחוק טל, לפגישה בלשכתו. בועז נול, שנכח בפגישה, אמר כי נתניהו התחייב לקדם את חוק השירות לכולם: "נתניהו התחייב שכל אזרח ישראלי ישרת בגיל 18. הוא התחייב שזה יקרה. אם לא, זה יהיה הנושא שילכו בגללו לבחירות" (פוליטי)
דיסקין עם מופזמופז: "דברי דיסקין נאמרו מתוך דאגה"ניצן ארליך2
יו"ר קדימה שאול מופז מגבה את דיסקין: "דבריו נאמרו מתוך דאגה עמוקה". שרי הליכוד מתייצבים לצד נתניהו: "על יובל דיסקין להתבייש בסגנונו ובשטויות" (פוליטי)
יש סיבה לחייך. בנימין נתניהוסקר חדש: נתניהו עם 31, מופז רק 13ניצן ארליך20
ביום שאחרי סערת דיסקין, מתפרסם סקר חדש: אילו הבחירות היו היום - היה זוכה הליכוד בראשות נתניהו מקבל 31 מנדטים, מופז עם 13 ולפיד 12 (פוליטי)
משה גפניתנועת טוב: 'דגל' דכאה חרדים עובדיםכיכר השבת41
בעקבות מפגש של אנשי דגל התורה עם חרדים עובדים, תוקפת מפלגת טוב: "בביטאון המפלגה מוקעים החרדים העובדים ומכונים בשמות גנאי שונים. זה מוכרח להיפסק"
יובל דיסקין. ביבי? הוא לא מאמין בודיסקין תקף חזיתית: לא מאמין בביבי וברקכיכר השבת3
ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין, תקף בסוף השבוע את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ואת ברק. בסביבת נתניהו תקפו חזרה: "דבריו מונעים מתסכול אישי" (אקטואליה)
ליברמןמסר העצמאות של ליברמן: נגד החרדיםישי כהן21
שר החוץ יורה: "כדי שבטקס חיילים מצטיינים שייערך ביום העצמאות הבא יעמדו זה לצד זה חיילים חילונים וחרדים, דרוזים - צריך שירות שווה לכולם" (חדשות)
"בשר מבשרנו". חרדים באקדמיהנציגי 'דגל' ייפגשו עם 'החרדים העובדים'אבי בלום32
לראשונה, חברי הכנסת מדגל התורה ייפגשו עם נציגי 'החרדים העובדים' בערים החרדיות ● במפגש הם התחייבו: נפעל להעדפה של העובדים (פוליטי, ארץ)
אייל חיימובסקיאייל חיימובסקי מצטרף לצוות נתניהוניצן ארליך
אייל חיימובסקי מצטרף למשרד ראש הממשלה לאחר שירות ציבורי ארוך שנים, בהם צבר ניסיון מקצועי רב. הוא בוגר לימודי הנדסה ובעל תואר שני (פוליטי)
לראשונה: השר אלי ישי הגיע לאריה דרעילראשונה: השר אלי ישי הגיע לאריה דרעיישי כהן וישראל כהן44
יו"ר ש"ס ושר הפנים אלי ישי הגיע כעת לניחום אבלים אצל היו"ר לשעבר אריה דרעי, היושב שבעה על פטירת אביו רבי אליהו זצ"ל. צפו בתמונה ראשונה (אקטואליה)
"ג'ל על השיער? לא מעניין". יאיר לפידפריצקי על לפיד: "ג'ל בשיער לא מעניין"ישראל אהרן4
מה ההבדל בין טומי לפיד לבנו יאיר? השר לשעבר, יוסף פריצקי, השיב: "הוא היה פולמוסן חריף, להיות נחמד עם ג'ל על השיער לא מעניין שום דבר". האזינו (פוליטי)
אשכנזי במאהל המחאה, אמשנתניהו, גנץ, מופז ואשכנזי בעד גיוס חרדיםניצן ארליך29
שבוע לאחר שנחשף כי לצה"ל אין כסף לגיוס חרדים, שורת פוליטיקאים בכירים פתחו במסע קשקשת בעד גיוס חרדים. מיוחד: הציטוטים המלאים (אקטואליה)
סא"ל אייזנרהצלם האנרכיסט שניצח את ישראלישראל לביא41
אותו בחור שיצר את הסרטון במטרה להטעות ולהסית את מנהיגי העולם - לא ייחל לעצמו הצלחה כה רבה עד כדי הטעיית המנהיגים, שאייזנר יצא בשליחותם (דעות)
מימין: גנץ, נתניהו ופרסביזיון: איזכור שולי לאלוקים ביום השואהניצן ארליך52
איזכור שולי לאלוקים בנאומיהם של מנהיגי המדינה, ערב יום השואה. היה שם הרבה, הרבה מידי, "כוחי ועוצם ידי" ו"לעולם לא עוד", ומה עם בורא עולם? (חדשות, בארץ)
דרעי עם ליברמן"רק דרעי יוכל להגיע להבנות עם ליברמן"אבי בלום54
הסקרים מעניקים לאריה דרעי 2 מנדטים, אולם סקרי עומק שהוא מחזיק, מציגים תמונה אחרת: 7 מנדטים לרשימה עצמאית. מה האמת? כל הפרטים (פוליטי)
יאיר לפידמשפחות שכולות נגד יאיר לפידישראל אהרן7
משפחות שכולות פנו לראש העיר תל אביב רון חולדאי, בבקשה למנוע מאיר לפיד להנחות את טקס יום הזיכרון המסורתי "שרים בכיכר" שנערך בכיכר רבין (אקטואליה)
הנשיא פרס: "הזדעזתי לראות את התיעוד"הנשיא פרס: "הזדעזתי לראות את התיעוד"ניצן ארליך51
נשיא המדינה שמעון פרס גינה את סגן מפקד חטיבת הבקעה, סגן אלוף שלום אייזנר, שהכה באמצעות נשקו האישי פעיל אנרכיסט מדנמרק. צפו בוידאו (חדשות)
יצחק רביןהגר"ע יוסף על רבין: "מעולם לא שיקר לנו"יעקב ריבלין14
הפרשן יעקב ריבלין חושף התבטאות מפתיעה של מרן הגר"ע יוסף על יצחק רבין, במהלך פגישה עם אהוד ברק. אל תפספסו את הפרק האחרון של פרויקט החג (פוליטי)
ראש-הממשלה, אתמוללך לעזה, גרסת ראש-הממשלהניצן ארליך1
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לפעילי המטס: "שילכו לעזה ויפסיקו את הנוהג של שימוש בילדים כמגן חי לטרוריסטים שיורים טילים על אזרחינו" (פוליטי)
יאיר לפיד"לא ניתן ליאיר לפיד להעתיק את השם"ניצן ארליך15
שמה של מפלגת יאיר לפיד: "עתיד". בשנת 2006 קמה מפלגה בשם "עתיד אחד". המייסד, יחזקאל שטלצר: אין שום כוונה לוותר על השם. בלעדי ל'כיכר השבת' (פוליטי)
יעקב ריבליןצחוק הגורל: מי הפיל את ציפי לבני?יעקב ריבלין5
מה היה קורה אם לבני הסכימה להגדיל בעוד מאה מיליון ש"ח את קצבאות הילדים? ומה היה קורה אילו משפחת אלרוב לא הייתה אוהבת קוטג' (פרויקט חג, יעקב ריבלין)
טוני בלייר, שליח הקוורטט למזרח התיכוןהקוורטט: "מודאגים מאלימות המתנחלים"יוסף פאר7
הקוורטט לאחר פגישה בוושינגטון: "מודאגים מאלימות המתנחלים וההסתה בגדה המערבית, קוראים לצדדים לקדם את המשא ומתן"
הפגנה למען שחרור פולארדהסירוב לפולארד: מוסר כפול של ארה"במנחם כץ14
גורם פוליטי בכיר, אומר הבוקר ל'כיכר השבת' כי ישנה אכזבה גדולה, בעקבות סירוב ארה"ב לשחרר את יונתן פולארד: "לוחצים לשחרר רוצחים, וכאן מסרבים" (ארץ)
ריבלין על רקע הפרויקטכך נבחר אלי ישי, כך לא נבחר מאיר פרושיעקב ריבלין12
מידי יום בחול המועד, 'כיכר השבת' יפרסם שני פרקים מפרויקט החג של הפרשן יעקב ריבלין ב'בקהילה': "מה היה קורה אילו..." ● והיום: אלי ישי ומאיר פרוש (פוליטי)
השר ישי, אמשישי פנה לדרעי: "ש"ס זה הבית שלך"ישי כהן109
יו"ר ש"ס אלי ישי התייחס לראשונה ליו"ר לשעבר אריה דרעי וקרא לו לחזור לתנועה: "דרעי לא יעשה דבר וחצי דבר בניגוד לדעתו של מרן הרב עובדיה יוסף" (חרדים)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
קורונה כדוגמה  // יצחק שינפלד // טור דעה
עו"ד יצחק שינפלד
קורונה כדוגמה // יצחק שינפלד // טור דעה
כ"ה בשבט תשפ5
כותב השורות
מיכאל לובוביקוב
אבו-מאזן וליברמן, תודה // מיכאל לובוביקוב
ח' בשבט תשפ3