גלויברמן ודרעי. ידידות אמיצה"דרעי ואוסלו? לא היה ולא נברא"אלי ג'אן32
העסקן החב"די יעקב גלויברמן מתייצב להגנת דרעי וטוען כי מקורבו של חיים יעקב ליבוביץ, אביגדור ליברמן, העלה את רעיון ברית הזוגיות, והנישואים האזרחיים (חדשות, בארץ)
אורלב ובנט53,800 מתפקדים יבחרו יו"רכיכר השבת
53,800 מתפקדי הבית היהודי ילכו החל מהשעה 15:00 להצביע בבחירות לראשות המפלגה ויבחרו בין נפתלי בנט לזבולון אורלב. סגירת הקלפיות בשעה 22:00 בערב (פוליטי)
משמאל: לייבוביץ, מימין: דרעי. חברים טוביםלייבוביץ: דרעי הביא להסכם אוסלוכיכר השבת94
העסקן החב"די חיים יעקב לייבוביץ במתקפה חריפה על אריה דרעי: "הוא זה שנתן את התמיכה לממשלת רבין. בלי דרעי לא היה אוסלו". חיים כהן: דרעי זרק את לייבוביץ' (ארץ)
נתי לסרי, לא יהיה מורשה חתימהאיש דרעי מורשה חתימה חדש בש"סישי כהן14
דרעי ממשיך להוביל את ש"ס ולקבוע את סדר היום של המפלגה, ממידע שהגיע ל'כיכר השבת' עולה כי נתי לסרי, מקורבו של אלי ישי לא יהיה מורשה חתימה בתנועה. (חדשות, פוליטי)
דרעי ומרגיפיוס בש"ס? דרעי ומרגי נפגשוישי כהן15
אריה דרעי מראשי ש"ס, פגש היום את השר יעקב מרגי, הפגישה נערכה לאחר תקופה בה בין השניים שרר מתח רב. בתוך כך, 'מטה בני תורה' שביקש דרעי להקים - בוטל (פוליטי)
בנט ואורלבאורלב מודה: המטה שלי זייף מייליםכיכר השבת
מכתב בשם 'ישראל שלי' התוקף את נפתלי בנט הופץ אתמול במיילים. כעת, מודה זבולון אורלב כי מטהו עומד מאחורי זיוף המכתב ומכנה זאת שגגה. אורלב מדגיש כי זו אינה דרכו (דיגיטל)
סיסמת הבחירות?הכירו את מפלגת "נ נח"ישראל כהן33
קוריוז? רשם המפלגות מפרסם מודעה על רישומה של מפלגת "כולנו חברים - נ נח". משה ינאי, מראשי המפלגה, ל"כיכר השבת": "אנחנו מטעם ה'נח נחים' שרוקדים ברחובות" (פוליטי)
יאיר לפיד ואלי ישיש"ס סירבה לתת אות ל'יש עתיד'חזקי שטרן18
ב'יש עתיד' ביקשו שעל פתקי ההצבעה שלהם יופיעו האותיות 'יש', ופנו לש"ס לקבל אישור להשתמש באות 'ש', אך נתקלו בסירוב. הסיבה: "מטרתם לנגח ולעורר מחלוקות" (פוליטי)
חיים אמסלםיועץ תקשורת חדש ל'עם שלם'יוסף פאר39
גיל סלומון, לשעבר כתב לעניני משפט ויועץ התקשורת של השר לשעבר דניאל פרידמן יכהן כיועץ התקשורת של תנועת 'עם שלם' בראשות חבר הכנסת חיים אמסלם (בחירות 2013)
נפתלי בנטמי מזייף אימיילים נגד נפתלי בנט?כיכר השבת
כחלק מהקרב הפוליטי על ראשות 'הבית היהודי', אמש (ראשון) הופצו הודעות מייל מזויפות כביכול מטעם תנועת ישראל שלי התוקפות את נפתלי בנט. "קמפיין מלוכלך"
אולמרט ונתניהו, פעםאולמרט רומז: נתניהו חיזק את חמאסב. ניסני4
בעוד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט מגשש את דרכו למערכת הפוליטית, הוא תוקף את ראש הממשלה הנוכחי בנימין נתניהו ואומר התנהלותו חיזקה את ארגון חמאס (חדשות)
הרב ישראל רוזן"להקים חזית דתית בראשות ש"ס"מענדל גרוזמן13
הרב ישראל רוזן, ראש מכון צומ"ת, קורא השבוע להקים חזית דתית אחת שתאגד את כל המפלגות הדתיות והחרדיות ומבהיר שרק תנועת ש"ס יכולה להוביל מהלך כזה (חדשות)
נחמיה שטרסלרשטרסלר בעד אמסלם: נחוץ בכנסתשאול כהנא75
העיתונאי נחמיה שטרסלר מצטרף לתמיכה בח"כ הסורר של ש"ס, הרב חיים אמסלם. בטור שפרסם בסוף השבוע כתב: "המתייוון מ'זרע עמלק' ממש נחוץ בכנסת" (בחירות 2013)
ש"ס השיקה את הקמפיין: אין רשעיםש"ס השיקה את הקמפיין: אין רשעיםכיכר השבת285
תנועת ש"ס פתחה אתמול את קמפיין הבחירות שלה. מרן הגר"ע יוסף נאם ואמר כי חכ"י ש"ס מקרבים לתורה, הרב בירך את מנהיגי ש"ס ואמר: "החוט המשולש לא ינתק" (פוליטי)
אריה דרעילמרות אוסלו: מגעים בין דרעי לחב"דאלי ג'אן79
בעוד גורמים בימין מחדדים את הססמאות נגדו, בימים האחרונים מנהל אריה דרעי מגעים עם גורמים בחסידות חב"ד הנחשבת לימנית, גורם בש"ס: "דרעי לא עשה את אוסלו" (פוליטי)
משה כחלוןעכשיו זה סופי: כחלון לא יקים מפלגהיוסף פאר7
השר משה כחלון שמקורביו ניסו לגרום לו לרוץ במפלגה חדשה, הודיע כי אינו מתכוון להתמודד במפלגה שאינה במסגרת הליכוד. זאת למרות הסקרים המעניקים לו בין 18 ל-20 מנדטים
נתניהו וכחלוןסקר ידיעות: הליכוד ביתנו רק עם 35כיכר השבת27
הבחירות האלה הולכות להיות דרמטיות ומרתקות במיוחד: סקר של מכון דחף בראשותה של ד"ר מינה נצח מגלה כי מפלגתם המשותפת של נתניהו וליברמן מקבלת רק 35 מנדטים
דרעידרעי: ש"ס כבר ניצחה את הבחירותכיכר השבת1
בראיון שקיים הערב לתכנית 'פילפוליטיקה' אמר אריה דרעי: "ש"ס כבר ניצחה את הבחירות האלה עוד לפני שרצנו לקלפי". והאם ש"ס נכשלה במבחן החברתי לאור האהדה לכחלון?
שאול מופזהקמפיין של קדימה: ביבי יסבך אותנושאול כהנא11
יו"ר מפלגת 'קדימה' שאול מופז השיק הערב את קמפיין הבחירות שלו, לצד תמונה של פצצת אטום, נכתב: "ביבי יסבך אותנו". לדברי מופז: "זאת לא רק ססמת בחירות, זה נוגע למדינה"
השר משה כחלון, הסקר כיוון אליו?מצביעי ש"ס נשאלו: לצרף חילוני?אלי ג'אן6
בימים האחרונים קיבלו רבים ממצביעי ש"ס החרדים, מה דעתם על צירוף חילוני למפלגה. האם מדובר בנסיון לצירוף השר משה כחלון? ומי עומד מאחורי הסקר? (בחירות 2013)
דרעי בסיור בארגון 'יד עזרא ושולמית', היום.אחדות? דרעי תוקף: לא עשו מספיקישי כהן81
אחד מראשי ש"ס, אריה דרעי, השמיע היום ביקורת נוקבת כלפי עמיתו לסיעה אלי ישי, באירוע בו השתתף דרעי, הוא אמר: "ש"ס לא עשתה מספיק, ואנחנו נעשה יותר" • האזינו
מטה ההסברה: דרעי לא ינאם בכנסמטה ההסברה: דרעי לא ינאם בכנסישי כהן15
במוצ"ש הקרוב יתכנסו אלפי פעילי ש"ס לכנס פתיחת הקמפיין. מרן הרב עובדיה יוסף ימסור שיעור, והפעילים מחכים גם למוצא פיו של אריה דרעי. מסתמן: דרעי לא ינאם באירוע (חדשות)
משה כחלוןבש"ס חוששים מכחלון: יקח מצביעיםחזקי שטרן49
המערכת הפוליטית כמרחקה סביב השאלה מה יחליט השר משה כחלון, שרק לאחרונה הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים וכבר שוקל לשוב ולהתמודד בראש מפלגה חברתית (אקטואליה)
אטיאסאטיאס: פתאום כולם נהיו מזרחייםיוסף פאר12
במהלך הישיבה שקיימו אמש מנהיגי ש"ס יחד עם בכירים בתנועה, עקץ אטיאס את החיזור אחר השר משה כחלון בקרב מפלגות שונות "פתאום כולם רוצים להיות מזרחיים". (פוליטי)
הרב אמנון יצחקהרב אמנון: רוצה אוניברסיטה בחינםיוסף פאר54
בתקופה האחרונה מנסים מקורביו של הרב אמנון יצחק להריץ את שמו כמועמד לרוץ לפוליטיקה. מה המצע שלו אם יקים מפלגה? "שנה ראשונה באוניברסיטה חינם" (פוליטי)
אביגדור ליברמןישראל ביתנו לא רוצה את החרדיםמענדל גרוזמן6
האיחוד בין הליכוד ל"ישראל ביתנו" מעורר חשש לשינוי פניה של מפלגת השלטון: ח"כ קירשנבאום אמרה אמש כי "היינו מעדיפים להקים קואליציה עם מפלגות לא חרדיות" (ארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
כותב השורות
גואל ועקנין
ישראלים, תהיו צרפתים // גואל ועקנין
י"ג בתמוז תשפ24
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני  / טור
הרב מנחם ישראלי
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני / טור
כ"ה בסיון תשפ16