הרב יובל שרלו"אסור למושחתים להיות בשלטון"הרב יובל שרלו1
הרב יובל שרלו נגד אריה דרעי: נראה כי אף לא אחד מהמורשעים והמושחתים עומדים בקריטריון, אנו חייבים לנעול בפניהם את שערי המנהיגות, למען הצדק, היושר והמוסר (פוליטי)
יאיר לפיד ומאיר פרושמלחמת החינוך: ראש בראש עם לפידשאול כהנא21
בזמן שיאיר לפיד ינסה לרכב על גל המלחמה עם החרדים, ובעיקר על תקצוב המוסדות החרדיים שאינם לומדים ליב"ה, ביהדות התורה מתכוננים להשיב לו באותה מטבע (אקטואליה)
אנשי יהדות התורה. מגבשים אסטרטגיה"דרעי יגנוב לנו מצביעים"ישראל כהן39
ההנהגה המשולשת בש"ס וחזרתו של אריה דרעי לתנועת נעוריו, מלחיצה את יהדות התורה. גורם בתנועה סימן מטרה: למנוע מהמצביעים הטבעיים לערוק לש"ס (חדשות)
דרעי: אדאג לעניים, ישי:אגרש סודניםדרעי: אדאג לעניים, ישי:אגרש סודניםישי כהן74
חלק מההנהגה החדשה של ש"ס, אריה דרעי ואלי ישי, השתתפו אמש בראיון ראשון ומשותף בערוץ 2 והצהירו: "נתגבר על כל המחלוקות, ננצל את הכוחות המשותפים". צפו (אקטואליה)
יעקב מרגימרגי: ידוע לי שחושבים להדיח אותייוסף פאר35
שר הדתות יעקב מרגי אמר אמש ל'פילפוליטיקה' כי ידוע לו על התכניות להדיח אותו, וכי ילחם על מקומו כפי שאלי ישי נלחם בחודש האחרון. וגם: עם מי הוא יתייעץ? האזינו
אריה דרעי נכנס לכלאהאשמה: ישי הכניס את דרעי לכלאישי כהן67
אחד מגדולי מקורביו של אריה דרעי, אומר ל'כיכר השבת': "אני לא יכול לסלוח לאלי ישי", טוען: הוא היה מעורב בהכנסתו של דרעי לכלא. ומצהיר: "בבחירות לא אצביע ש"ס" • צפו בראיון
מימין: דני אליהו, יעקב עידן, יהודה אזרד, שלום אזרד, עוזי כהןראש 'התנזים': דרעי יושב עם בוגדיםאלי ג'אן64
מסתבר שלא כולם שבעי רצון מהאיחוד במפלגה הספרדית. בראיון לקול ברמה תקף יהודה אזרד, חברו הטוב של דרעי את המהלך ואמר: "אני מאוד מאוכזב מהמהלך של אריה" (פוליטי)
הנהגת ש"ס המאוחדתש"ס עם אריה דרעי - 14 מנדטיםחזקי שטרן6
סקר שמתפרסם ביום שאחרי חתימת הסכם האחדות בתנועת ש"ס, אך נערך יום קודם לכן, מעניק 14 מנדטים לש"ס תחת הנהגתם המשותפת של אלי ישי ואריה דרעי (פוליטי)
טלפון מידיד. נתניהונתניהו טלפן לישי: "הוכחת מנהיגות"ישי כהן3
ראש הממשלה שוחח עם השר אלי ישי מיד לאחר ההחלטה על אחדות בש"ס. "אני אוהב אותך, מחזק את ידיך בחום, נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם כל הצוות", אמר לו (בארץ)
שער 'יום ליום'ביטאון ש"ס: "אחדותנו גאוותנו"כיכר השבת4
"מתלכדים להצלחה, אחדותנו גאוותנו" אלו הכותרות בשער ביטאון ש"ס 'יום ליום', לאחר איחוד השורות בתנועה בכפוף להחלטת הרב עובדיה יוסף. צפו בשער החגיגי (עיתונות)
כינוס המועצת, הערבש"ס מציגה: הנהגה משולשתישי כהן94
מועצת חכמי התורה של ש"ס התכנסה בבית נשיא המועצת מרן הגר"ע יוסף בירושלים והכריזה על אחדות בתמנועת ש"ס. אחר כך, נערכה מסיבת עיתונאים. סיקור נרחב (חדשות)
ח"כ מיכאל בן ארי: דרעי יחלק את ירושליםהימין מגיב: "דרעי יחלק את ירושלים"כיכר השבת25
בארגוני הימין מגיבים הערב (ד) להכרזה על חזרתו של אריה דרעי להנהגת ש"ס. בקמפיין אישי שיכוון נגד דרעי יטען: "דרעי יחלק את ירושלים" בן ארי: על דרעי להתנצל על אוסלו
דרעי וישי, הערבצפו: פגישת הפיוס בין ישי ודרעיישי כהן15
שעה קלה לפני התכנסות מועצת חכמי התורה נועדו יחד אלי ישי ואריה דרעי, לקראת ההכרזה הצפויה על ההסכם שהושג אמש במסגרתו יחזור אריה דרעי להנהגת ש"ס (פוליטי, בארץ)
העימות הערבמהומה ברח' הקבלן: דרעי, צא בחוץישי כהן35
מפגינים מטעם 'התנועה לאיכות השלטון', הגיעו אמש (ד) בשעות הערב לרחוב הקבלן 45 בכדי להפגין נגד חזרתו של אריה דרעי לתנועה. המפגינים קוראים: "דרעי, תצא בחוץ". תיעוד
השר אלי ישיאחיו של השר ישי: בסוף יהיה פיצוץיוסף פאר6
הבוקר, בראיון לגלי צה"ל, העריך ניסים ישי, אחיו של השר אלי ישי כי למרות המגעים האדוקים בין ישי ודרעי, בסופו של דבר הם לא יעבדו ביחד, יהיה פיצוץ בין השניים • האזינו
אלי ישי ודרעי, הערבהושג הסכם: דרעי חוזר לש"סישי כהן ויוסף פאר71
הושג הסכם בין אריה דרעי ואלי ישי, דרעי חוזר להנהגת ש"ס • המועצת לא הכריזה אמש על אלי ישי במקום הראשון, יבוטל תפקיד היו"ר עד קיום הבחירות • כל הפרטים מהדרמה הגדולה
הפגנה. הקבלן 45דרעי חוזר: מחאה מול בית הרבישראל כהן12
בתנועה לאיכות השלטון מסירים את הכפפות, ויקיימו משמרת מחאה מול ביתו של הרב עובדיה, לקראת ההחלטה על חזרתו לש"ס. מנכ"ל התנועה: "בושה שדרעי חוזר" (חדשות)
איציק שמולי, הבוקראיציק שמולי מצטרף ל'העבודה'מישאל לוי6
יו"ר התאחדות הסטודנטים איציק שמולי שהיה ממנהיגי המחאה החברתית הודיע על פרישתו והצטרפותו למפלגת 'העבודה'. גם העיתונאי מיקי רוזנטל מתכוון להצטרף למפלגה (פוליטי)
אלי ישי. התבטאות ראשונהישי מכריז: "רק דעת התורה תקבע"קובי ישעיהו39
לראשונה מאז פרצה המלחמה על ראשות תנועת ש"ס, היו"ר הנוכחי, אלי ישי, מתבטא בפומבי על הנושא ומצהיר: "דעת התורה תכריע בשאלה, אציית לה". צפו בוידאו (אקטואליה)
הגאון הרב שלום כהןהרב כהן: "הבטחנו להחזיר הפיקדון"כיכר השבת52
שיחה שקיים הרב שלום כהן עם היו"ר הנוכחי של ש"ס השר אלי ישי - נחשפת בטורו של הפרשן אבי בלום שמתפרסם היום. כיכר השבת מגיש קטעים נבחרים מתוך השיחה (אקטואליה)
שי גפן, חרד משובו של דרעיצריכים להיות חרדים משובו של דרעישי גפן43
כשאני רואה את השמחה בשמאל הקיצוני, בתקשורת הישראלית ובעמותות הממומנות על ידי הקרן החדשה מחזרתו של דרעי לראשות ש"ס, הבנתי שאני צריך להיות חרד (מאמרים)
ראש הממשלה נתניהובעוד חודש: נתניהו יחבק את החרדיםישראל כהן2
בנסיון לשמור על מקומו גם בקדנציה הבאה? בעיצומה של מערכת הבחירות, יחבק ראש הממשלה את הנציגים החרדים וינאם בפניהם על הישגי הקואליציה והשותפות העתידית.
יעקב פריה'ביטחוניסט' של לפיד: יעקב פרימענדל גרוזמן4
ראש השב"כ לשעבר יעקב פרי, הוא המצטרף הראשון למפלגת "יש עתיד" של יאיר לפיד. פרי שהצטרף בעבר לקדימה ישובץ במקום גבוה ברשימת לפיד על המשבצת הביטחונית (פוליטי)
ההשגחה העליונה ייעדה אותם להנהיגדרושה דמוקרטיה חרדיתמישאל לוי52
המאבקים המלוכלכים בין ישי לדרעי חושפים כי האזרח הקטן לא מעניין אף אחד, עסקננו עסוקים בעיקר במאבק על כבוד ותארים. רק דמוקרטיה תציל אותנו מאלה ושכמותם (דעות)
הרב אמסלם בהכרזההפנים החדשות של 'עם שלם'חזקי שטרן60
ח"כ חיים אמסלם הודיע כי בבחירות הקרובות ירוץ בראשות רשימת 'עם שלם' והציג את אנשיו, בהם: אישה עולה מצרפת, אלוף משנה בחיל האוויר וחבר בארגון רבני צהר (פוליטי)
יהדות התורה לא רוצה את דרעייהדות התורה לא רוצה את דרעיישראל כהן92
בזמן שבש"ס ממתינים להכרעת מועצת חכמי התורה, במפלגה השכנה, יהדות התורה, לא מהססים להצהיר: אנחנו מעדיפים את אלי שי בראשות ש"ס. ומי מעדיף את דרעי? (חדשות)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
כותב השורות
גואל ועקנין
ישראלים, תהיו צרפתים // גואל ועקנין
י"ג בתמוז תשפ24
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני  / טור
הרב מנחם ישראלי
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני / טור
כ"ה בסיון תשפ16