משבר בפתיח. נתניהו (צילום: פלאש 90)היום: רגע האמת של המפלגות החרדיותבני סגל5
בזמן שלשכת רוה"מ הודיעה שגפני זומן לפגישה עם נתניהו, הוא נצפה בחתונת סערט ויז´ניץ. היום, יובא "חוק הגיור" למליאה. המשמעות: משבר (פוליטי)
ישי ודרעי. הקרב על הצמרת (צילום: פלאש 90)סקר: 41% רוצים את דרעי, את ישי 9%יוני גבאי95
ערוץ הכנסת מוסיף שמן למדורה הבוערת בש"ס, ומציג הבוקר סקר טרי העוסק בדמות המועדפת להוביל את ש"ס: דרעי בראש, ישי מאחור (פוליטי)
עיבוד מחשב (צילום: פלאש 90)אבידן: בבחירות הבאות דרעי בש"סאברהם הלוי71
ליהודה אבידן, ידידו הקרוב של אלי ישי, פרשנות מרתקת לסקר שהעניק יתרון משמעותי לדרעי על פני ישי. "את הגר"ע לא מעניינים מנדטים" (פוליטי)
(צילום: פלאש 90)הערב: המבחן של החרדיםמערכת כיכר השבת9
ארגוני ימין מארגנים הערב בירושלים ערב הצדעה למען הערים החרדיות, ביתר-עלית ומודיעין-עלית. אם לא תגיעו, המאבק נכשל. טור אישי (פוליטי)
הסקר בערוץ 2, הערבסקר: דרעי בראשות ש"ס - 15 מנדטיםמנחם כץ95
סקר: ש"ס עם אריה דרעי מקבלת 15 מנדטים. ישי מקבל 10 ● דרעי שולל ריצה עם אמסלם ● וגם: רב הקשור לדרעי נזרק מבית מרן הגר"ע (פוליטי)
(עיבוד: כיכר השבת)ארץ טורפת חרדיהמני גירא-שוורץ123
"לא רוצה לשרת בצבא, לא רוצה תקציבים, לא מתפלל לשלום המדינה, לא רוצה לחיות במדינה - מדינת ישראל. קחו אותי לאבו-מאזן". דעה (ארץ)
ישי (צילום: פלאש 90)חשיפה: ש"ס צפויה להתנגד לתקציבאברהם הלוי19
דיון על מצוקת הדיור הפך לסוער ● ח"כים מש"ס איימו כי יתנגדו לתקציב המדינה, כל עוד לא יהיה פיתרון ● ועקנין: "אין פיתרון? אתפטר" (פוליטי)
דרעי ואמסלם. הילכו שניהם יחדיו? (פלאש 90)"תתנתק מהליטאים ואתמוך בך"אברהם הלוי85
ח"כ הרב חיים אמסלם לא פוסל ריצה משותפת לכנסת עם דרעי, אבל יש לו תנאים למכביר. ומה אומרים בסביבת דרעי? "תודה, באמת" (פוליטי)
(צילום: ארכיון)דרעי: ישי איבד לש"ס 300,000 קולותמנחם כץ66
במשרדו של אריה דרעי כבר החלו בהכנת ניירות עבודה ראשונים, לקראת הקמת מפלגה חדשה. מסמך שגובש: כך איבד ישי מאות אלפי קולות
(צילום: פלאש 90)אטיאס: "יש לי ולישי יחסים מצויינים"יוסי נכטיגל43
"אלי ישי הוא יו"ר ש"ס, והוא לא מועמד להחלפה", כך מבהיר שר הבינוי והשיכון, אריאל אטיאס, יום לאחר שהטיח ביקורת נוקבת בישי (אקטואליה)
גפני: "קדימה היתה ממשלה מצוינת"גפני: "קדימה היתה ממשלה מצוינת"איטל קציר26
יו"ר וועדת הכספים בכנסת: "ממשלת קדימה היתה ממשלה מצוינת, ועל מה שעשתה היא תקבל שכר גדול בעולם הבא". תקף את אנשי הרוח החילונים
נתניהו בדרך לישיבת הממשלה (ארכיון: פלאש 90)הליכוד נגד הקצבאות: "בכייה לדורות"אברהם הלוי וגלובס5
הממשלה מתכנסת לאשר תוכנית שתאריך את מתן הקיצבאות לאברכים בעוד 5 שנים לפחות. הליכוד: "מאבדים את העם, את הציבור" (פוליטי)
(צילום: פלאש 90)"הגזירות של ביבי יותר גרועות מפרעה"יוני גבאי35
חבר-הכנסת מנחם אליעזר מוזס תוקף בחריפות את החלטתו של בנימין נתניהו להגביל הקצבאות לאברכים: "זה יותר גרוע מגזירות פרעה" (פוליטי)
אריה דרעי (צילום: מנדי הכטמן)תתכוננו: בעוד עשור, דרעי ראש ממשלהיוני גבאי68
ייתכן מאוד שבעוד עשור יכהן אריה דרעי כראש הממשלה החרדי הראשון של ישראל. פנטזיה? לא אם שואלים את פרשן "הארץ", אלוף בן (פוליטי)
רקחו דיל? ח"כ כהן עם היו"ר ישי (צילום: פלאש 90)האם אמנון כהן תכנן את הדיל עם ישי?ישראל אהרון8
האם ח"כ אמנון כהן שהצביע נגד וועדת חקירה תפר את הדיל עם ישי? בתוכנית 'פילפוליטיקה' בהגשת יעקב ריבלין, עונים על התשובה (מדיה)
ליצמן (עיבוד: כיכר השבת)"התנהגות הליכוד - סדק בקואליציה"בני סגל3
סגן שר הבריאות ליצמן מגיב לחוק: "התנהגות הליכוד היום בהצבעה על חוק הגיור, מהווה עוד סדק בספינת הקואליציה". דיווח (חדשות, ארץ)
אין הסכמה. ישי וליברמן, היום (צילום: פלאש 90)נתניהו הבטיח לשר ישי: "אקבור את חוק הגיור"ישראל אהרון18
ראש-הממשלה בנימין נתניהו הבטיח ליו"ר ש"ס אלי ישי שיקבור את "חוק הגיור", בטרם יתקדם לשלבים מעשיים. עיתון "יום ליום", משגר עקיצות מחר לעברם של חבר-הכנסת הרב חיים אמסלם ויו"ר "ישראל ביתנו" אביגדור ליברמן. את עיתון "ידיעות אחרונות" הם מכנים "ביטאון קדימה". ציטוטים נבחרים (עיתונות)
ישיבת ממשלה (ארכיון: פלאש 90)חוק האברכים מגיע: "זה פיגוע המוני"ב. ניסני22
כבר ביום ראשון יוצג חוק האברכים החדש בפני השרים. בשמאל זועמים: "המשך תשלום הקצבה - מכירת עתיד המשק למפלגות החרדיות" (פוליטי)
משבר. מרגי וישי (צילומים: פלאש 90)ישי ומרגי: "קידום החוק יוביל למשבר"ישראל אהרון10
יו"ר ש"ס אלי ישי ושר הדתות יעקב מרגי שוחחו עם התקשורת לאחר אישור "חוק הגיור". מרגי: "אנחנו במשבר. משבר אמון". האזינו לראיונות (פוליטי)
אמסלם (צילום: פלאש 90)הרב אמסלם הצביע בעד "חוק הגיור"אברהם הלוי209
תדהמה: חבר-הכנסת הרב חיים אמסלם הצביע היום בעד חוק הגיור הצבאי, שאושר ברוב מוחץ בכנסת. "ש"ס אכזרית", אמר לתקשורת (פוליטי)
נתניהו (צילום: פלאש 90)מצביע ש"ס במכתב גלוי לנתניהואריאל, מצביע ש"ס9
"אין לי ספק כעת שהמסקנה המתבקשת היא שיש שותפות של לפני השריפה, ויש שותפות של אחרי השריפה ואידך זיל גמור". דעה (פוליטי, אקטואלי)
(צילום: פלאש 90)נתניהו מציב אולטימטום לרב עמארבני סגל5
לשכת ראש-הממשלה מעניקה פרק זמן של מספר ימים לגר"ש עמאר למצוא פתרון ל´בעיה הטכנית´, כלשונם, של גיורי צה"ל. כל הפרטים (פוליטי)
נגד וועדת חקירה. כהן (צילום: פלאש 90)'מיותר להקים ועדת חקירה על השריפה'מנחם כהן15
חבר-הכנסת אמנון כהן, חבר בוועדה לביקורת המדינה מטעם ש"ס, אומר אתמול ל"כיכר השבת" כי אין סיבה מקצועית להקים וועדת חקירה (ארץ)
היועץ המשפטי לממשלה (צילום: פלאש 90)היועץ המשפטי הורה: לבחון היבט פלילי במכתב הרבניםאברהם הלוי וגלובס12
היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, הנחה את הגורמים במשרדו לבחון האם קיימים היבטים פליליים בגילוי הדעת של עשרות הרבנים הקורא שלא למכור או להשכיר דירות לערבים. ובינתיים: השר בני בגין תוקף בחריפות את החותמים: "זו הסתה שעלולה להביא לסכסוך מיותר" (חדשות)
סוער בכנסת: א-סנע קילל, והורחקסוער בכנסת: א-סנע קילל, והורחקב. ניסני30
ח"כ טאלב א-סנע רותח - בעקבות מכתב הרבנים נגד מכירת דירות לערבים. הוא כינה את הרבנים "חלאת המין האנושי", וסולק ● א-סנע בוער (ארץ)
אלי ישי (צילום: פלאש 90)החילונים חוגגים: אלי ישי נתפס בשקרב. ניסני42
אלי ישי נעדר מהדיון על אסונות לאומיים בוועידת השלטון המקומי, ויועצו הסביר: "הוא מדליק נרות בכותל". במציאות, הוא לא היה גם שם (חדשות)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook