ארכיון (צילום: פלאש 90)לאן נסעה שיירת נתניהו ביום כיפור?יוסי נכטיגל12
תושבי ירושלים היו מודאגים שעות אחדות לאחר כניסת הצום. הסיבה: שיירת רה"מ נסעה ברחוב, לעבר "שערי צדק". מה באמת קרה? (אקטואליה)
מובארק (צילום: פלאש 90)הגר"ע למובארק: "אנו מייחלים לשלום"ב. ניסני4
נשיא מועצת החכמים שיגר אגרת ברכה לנשיא מצרים, חוסני מובארק. "בין ישראל למצרים ישנה ידידות אמת, מברך את דורשי השלום" (החדשות)
בנימין נתניהו (צילום: פלאש 90)ראש-השנה של נתניהו: שיחות טלפוןמנחם שוורץ8
ראש הממשלה רצה לשמוע את קול השופר בבית הכנסת הגדול, אולם התפשר על סדרת תקיעות פרטית בביתו. בחג: שיחות עם שועי עולם (בארץ)
וושינגטון, אתמול (צילום: פלאש 90)יו"ר ש"ס: הפיגוע מוכיח - שיחות השלום נועדו לכשלוןאברהם הלוי5
"נניח ואבו מאזן יסגור איתנו הסכם עם וויתורים כואבים ומרחיקי לכת, יבוא החמאס ושאר ארגוני הטרור ויחדשו את הפיגועים", אומר שר הפנים, אלי ישי. לדבריו, עמדת ש"ס והרב עובדיה יוסף נותרה כי אין להמשיך את הקפאת הבנייה. "קודם שיפסיקו עם הטרור וההסתה", אומר סגן ראש הממשלה (פוליטי)
אובמה וסגנו (צילום: הבית הלבן)ועכשיו: בוושינגטון מגנים את דברי מרןאברהם הלוי22
"אנו מצטערים ומגנים את ההצהרות משלהבות היצרים של הרב עובדיה יוסף", אמרו הלילה גורמים בממשל האמריקאי. דיווח (אקטואליה)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)יריות בבניין שגרירות טורקיה בתל-אביביוני גבאי1
דרמה: פלסטיני תושב רמאללה מתבצר בבניין השגרירות, יריות נשמעו במקום. האירוע מתרחש על רקע המתיחות בין ישראל לטורקיה (אקטואלי)
מיכאל בן אריבן-ארי למבקר: נתניהו מתערבת בבוטותאברהם הלוי9
ח"כ מיכאל בן ארי קורא למבקר המדינה לבדוק היטב את פרשת מכתבה של רעיית רה"מ לאלי ישי בעניין הזרים: "מנצלת את מעמדה" (פוליטי)
ילדי עובדים זרים (צילום: פלאש 90)שרה נתניהו לישי: "השאר ילדי הזרים"דוד כהן26
שרה מתערבת: רעיית רה"מ, הגב´ נתניהו פנתה במכתב נרגש אל השר ישי וביקשה: השאר את ילדי העובדים הזרים בישראל (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)הכי טוב להיות עובד זרהרב משה שפיר8
מישהו עם ראש סודני אמר לי שהכי טוב זה להגיע ארצה בתור עובד זר. ככה ידאגו לי למשכורת טובה, אני יוכל לעבור כל חוק בחסות החוק (דעה)
(צילום: פלאש 90)ממשלת שמד הנלחמת בנשמה היהודיתמנחם שוורץ21
גדולי ישראל מגיבים בכאב ובחריפות לטרפוד החוק נגד המסיון, שגובש על-ידי ח"כים של ש"ס. בדיון יוכרע עתיד השותפות בקואליציה (פוליטי)
"עושה נזק". מוזס (צילום: פלאש 90)זעם ביהדות התורה: "מוזס עושה נזק"ניצן ארליך13
בעקבות איומיו של יו"ר יהדות התורה ח"כ אלעזר מוזס לפרוש מהממשלה על רקע תקציב המדינה, אומר ח"כ במפלגה: "הוא עושה נזק" (אקטואליה)
(צ: מאיר דהן, וידאו: מנדי לואיס - אתר COL)שבועיים אזוק במרתפים, בלי אור יוםמנחם כץ11
אחרי שבועיים קשים מנשוא במעצר של השב"כ, ויומיים אחרי שיצא לחופשי, דוד סיטבון מדבר: כך התמודד בגבורה עם חקירות השב"כ. צפו (כיכר)
מימין: האח מנסה להתאבד, אמש. צ´: פלאש 90, שטורעםגיסו של סיטבון: "הוא חף מפשע"מנחם כץ1
ר´ יונתן ברוך, גיסו של דוד סיטבון שנעצר בחשד לפעילות נגד ערבים, משוחח עם "כיכר השבת" על התנהלות השב"כ ו"האשמות המופרכות" (בארץ)
פרוש פוגש את השגריר, היוםהשגריר לפרוש: איך הגבתם על בג"ץ?אברהם הלוי4
שגריר צרפת בישראל, מר כריסטוף ביגו שאל את פרוש בפגישתם: מה התגובה החרדית למעורבות בג"ץ בדת. וגם: החרדים רוצים שלום? (חדשות)
אריה דרעי חוזר: נפגש עם שגריר מצריםאריה דרעי חוזר: נפגש עם שגריר מצריםאברהם הלוי24
נראה כי השיבה של אריה דרעי לחיים הפוליטיים תתרחש ממש בקרוב: אמש הוא נועד עם שגריר מצרים, בהמשך: שגרירים נוספים (ארץ, פוליטי)
יחבק את נתניהו? ישי (צילום: פלאש 90)קרבות התקציב: ש"ס דורשת 160 מליוןיוסי נכטיגל7
הח"כים החרדים מרוצים חלקית מתקציב המדינה המתגבש, אבל בש"ס לא מוותרים לנתניהו: הפנו דרישה להחזרת הבטחת הכנסה לאברכים (ארץ)
(צילום: באדיבות ערוץ 2)האזינו: כך שכנע השב"כ מתנחל לבצע פעולות טרורחנה בורט9
יממה לאחר מעצר המתנחל חיים פרלמן שכונה בתקשורת "המחבל היהודי", נחשפו הקלטות של מדובב בשב"כ, המכונה "דדה", מנסה לשכנע את פרלמן לבצע פעולות טרור. המדובב משכנע את פרלמן לפגוע בראד סאלח. המטרה של המדובב: לנסות ולהפליל את המתנחל ובכך להעמידו לדין. האזינו להקלטות (פוליטי)
גפני ודרעי (צילום: פלאש 90)דרעי: לבטל מפלגות חרדיות. גפני: הזויאברהם הלוי26
יו"ר וועדת הכספים, משה גפני, תוקף את הצעת דרעי לבטל את המפלגות החרדיות: "הזוי, חייבים אותנו בכנסת. נגן על המסורתיים". אודיו (פוליטי)
זועבי במליאה (צילום: פלאש 90)ישי ליועץ: "דינה של זועבי - כבוגדת"מנחם כץ13
רגע לפני ההצבעה על שלילת זכיותיה של חברת הכנסת חנין זועבי, פנה יו"ר ש"ס אלי ישי ליועץ המשפטי לממשלה בנושא. בלעדי (ארץ, פוליטי)
הרב אמסלם. מרוצה (צילום: פלאש 90)בתמיכת החרדים: "חוק הגיור" אושריוסי נכטיגל22
חבר-הכנסת דוד רותם יזם, ש"ס ויהדות התורה הצביעו בעד: סמכויות הגיור יהפכו הדוקים יותר בידי הרבנים. ח"כ אמסלם: "זה מצוין" (פוליטי)
"שחרור מחבלים תמורת שליט - פשע""שחרור מחבלים תמורת שליט - פשע"דוד כהן29
כך אמר בסוף השבוע הרב יצחק ברנד, מרבני היישוב עמנואל בראיון ל"כיכר השבת". הפתרון: מצור מתמשך על רצועת עזה, עד השחרור (ארץ)
יעקב נאמן (צילום: פלאש 90)תארו לכם שהיו אומרים זאת על ערביםאברהם הלוי2
שר המשפטים, יעקב נאמן, על ההסתה החמורה נגד המגזר החרדי: "תחליפו המילה חרדי בערבי, ותגלו עד כמה זה חמור". פרסום ראשון (פוליטי)
פרישה? לא עכשיו. ישי ונתניהו (צ': פלאש 90)ישי: "ההקפאה תימשך? לא נפרוש"חנה בורט17
האם ש"ס תתן יד להמשך ההקפאה? יו"ר ש"ס ר' אלי ישי לקול חי: "אנחנו חוששים מי יחליף אותנו. המצב יהיה גרוע פי עשר". האזינו (פוליטי-מדיני)
חרדי תוקע בשופר, אתמול (צילום: דוד כהן)צפו: אנשי ימין מפגינים נגד אובמהדוד כהן29
פעילי ימין הפגינו מול הקונסלייה האמריקאית בירושלים, בדיוק בשעה שראש הממשלה נתניהו נועד עם אובמה. בין המפגינים: חרדים (בארץ)
ליצמן (צילום: פלאש 90)יעקב ליצמן: שוקל לפרוש מפוליטיקהאברהם הלוי22
סגן שר הבריאות יפנה בקרוב לרבו, האדמו"ר מגור, ויבקש ממנו לחדול מלשמש עסקן ציבורי. למקורביו סיפר: "רוצה ללמוד תורה" (חדשות)
מוזס והקסקט, היוםמוזס יוצא מהמקפיאמנחם שוורץ21
רגע לפני תום תקופת ההקפאה, יו"ר סיעת יהדות התורה יצא לסיור בשומרון, טעם יינות משובחים וקרא לנתניהו: "עמוד איתן מול אובמה" (חדשות)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook