"קדימה לא תהיה קיימת בבחירות הבאות""קדימה לא תהיה קיימת בבחירות הבאות"ניצן ארליך4
"קדימה לא תהיה קיימת בבחירות הבאות" - כך השיבה ציפי לבני יו"ר קדימה לשעבר, לשאלת אחד המשתתפים בסימפוזיון 'האם קדימה תהיה בממשלה הבא?' (פוליטי)
מופז 'הבריז' מטקס לחרדים משרתיםמופז 'הבריז' מטקס לחרדים משרתיםכתב וצילם: ישי כהן29
דקות ספורות לפני שהיה אמור לעלות לבמה היום בטקס הוקרה שנערך הערב לחרדים שמשרתים בשירות אזרחי, השר מופז, האיש שמטיף לגיוס חרדים - הבריז (בארץ)
"בטלו את ועדת הגיוס, נוותר על תיקים""בטלו את ועדת הגיוס, נוותר על תיקים"כתב וצילם: ישי כהן15
יו"ר יהדות התורה ישראל אייכלר טוען כי הוועדה שדנה בגיוס החרדים - קמה בכדי לגרום למפלגות החרדיות לצאת מהממשלה. המטרה: תיקי החרדים - ל'קדימה'
השר יעקב מרגימרגי הטיל פצצה: "השופטים היו נגועים"מנחם כץ19
בדיון על החלטת היועץ המשפטי לממן "רבנים" רפורמים, הטיל שר הדתות יעקב מרגי פצצה: "השופטים היו נגועים בדבר. אחד ייצג בתשלום והשני קיבל אות כבוד" (בארץ)
"מופז הולך בדרכי לבני ומסית נגד חרדים""מופז הולך בדרכי לבני ומסית נגד חרדים"ניצן ארליך15
גורם בכיר במפלגת יהדות התורה תוקף בחריפות את שאול מופז על רקע הצהרותיו על גיוס חרדים: "הוא הולך בדרכי לבני בהסתה נגד הציבור החרדי" (דיווח, פוליטי)
הממשלה תאשר, מחיר הספרים יירדהממשלה תאשר, מחיר הספרים יירדניצן ארליך3
החוק להגנת הספרות והסופרים בישראל יעלה להצבעה בוועדת השרים לענייני חקיקה. המחיר של ספר יהיה נמוך בעשרות אחוזים. האם גם החרדים ייהנו מהחוק? (בארץ)
היה צריך להצדיע לשרה? נתניהו עם שליטביבי: "שרה שכנעה לשחרר את שליט"ניצן ארליך8
אז מי בדיוק שכנע את ראש-הממשלה לשחרר 1,000 מחבלים תמורת חייל אחד? בראיון מיוחד לעיתון גרמני, חושף נתניהו: "שרה הכריעה את הכף" (דיווח, פוליטי)
אריה דרעידרעי על 'יתד': עשו הסתה פרועה ביותריוסף פאר77
יו"ר ש"ס לשעבר אריה דרעי בראיון נרחב, מתייחס למהפכה ביתד נאמן: "הם למעשה היו הלוחמים הגדולים ביותר נגדינו". מה הוא חושב על חוק ההסדרה? (חדשות)
"אם לא יאפשרו לחרדים ללמוד, נפרוש""אם לא יאפשרו לחרדים ללמוד, נפרוש"כיכר השבת11
סגן שר הבריאות, ח"כ ליצמן, מצהיר כי סיעת יהדות התורה תפרוש מהממשלה אם לא יתאפשר לחרדים להמשיך ללמוד. "נתניהו יודע זאת" (חדשות, ארץ)
כך נראה ראש-הממשלה, ברגע ההצבעהחוק ההסדרה נדחה: נתוני הצבעת החרדיםישי כהן46
'חוק ההסדרה' - שהיה יכול למנוע את פינוי האולפנה נדחה ברוב גדול בכנסת, בעקבות איום ראש-הממשלה בנימין נתניהו. כיצד הצביעו הנציגים החרדים? (בארץ)
נתניהו ושרוןגורם בש"ס ל'כיכר השבת': "נתניהו עושה מעשה שרון"מנחם כץ34
בעקבות הודעת ראש-הממשלה בנימין נתניהו ששר שיצביע בעד חוק ההסדרה - יפוטר, תוקף גורם בש"ס את ראש-הממשלה בהתבטאות חריפה במיוחד: "נתניהו מתנהג בבורטאליות ועושה את מעשה שרון בהתנתקות, כשאיים שמי שלא יצביע בעד - יפוטר. גבעת האולפנה זה לא הגוש, אבל מדובר בשכונה יהודית" (פוליטי)
אלי ישיזיגזג: נתניהו לחץ, ש"ס התקפלהאלי ג'אן33
ראש הממשלה בנימין נתניהו הציב אולטימטום: "מי שיצביע בעד חוק ההסדרה יפוטר". הטון ההחלטי גרם לש"ס לסגת בהם מההחלטה לתמוך בחוק (אקטואליה)
שובתים רעב מול נתניהו:  'מחכים לחרדים'שובתים רעב מול נתניהו: 'מחכים לחרדים'ישי כהן57
מול לשכתו של ראש הממשלה נתניהו, תושבי גבעת האולפנה פתחו בשביתת רעב, בניסיון למנוע את פינוי הבתים וליישם את חוק ההסדרה. צפו בראיון (חדשות)
"לא נפרק את הקואליציה בגלל האולפנה""לא נפרק את הקואליציה בגלל האולפנה"ישי כהן17
בש"ס מבהירים: נתמוך בחוק ההסדרה, אבל לא נפרק את הממשלה בגלל גבעת האולפנה. אם יהיה אפשר להימנע מההצבעה - כך יהיה. צפו בשר אלי ישי מדבר (פוליטי)
איום: ביבי יפרוש מהליכוד ויחבור לקדימהאיום: ביבי יפרוש מהליכוד ויחבור לקדימהינון שלום, סרוגים
מפץ נוסף? בעקבות הלחץ על ראש הממשלה להעביר את חוק הסדרת המאחזים, החלו מקורביו לאיים כי ראש הממשלה יפרוש ויצטרף לקדימה (אקטואליה, פוליטי)
הרב עובדיה על רקע גבעת האולפנהחשיפה: הרב עובדיה בעד חוק ההסדרהישי כהן, ניצן ארליך16
יומיים בלבד לפני ההצבעה על "חוק ההסדרה", התכנסו בכירי ש"ס במעונו של מרן רבי עובדיה יוסף, בכדי לקבל דעת תורה בסוגיה הרגישה. הגר"ע: להצביע בעד (ארץ)
יהיה אחראי לעקירת הישוב?ש"ס: יתכן שנתמוך בפינוי. בימין תוקפיםישי כהן38
תנועת ש"ס חוזרת לימים בהם הצביעה נגד דעת הימין? בכיר בש"ס: "אם לא יהיה חופש הצבעה אנחנו נצביע לפי מה שהממשלה תחליט. ומה אומרים בימין? (אקטואליה)
מובארק בהקראת גזר הדיןצפו: מובארק בהקראת גזר הדין המסעירניצן ארליך2
שעות לאחר שמובארק נשלח למאסר עולם, מקורבו, ח"כ פואד בן אליעזר, הגיב: "הייתי מצפה למידת החמלה למי שהקדיש את חייו לאומה". צפו במובארק, אמש (פוליטי)
גבעת האולפנהנתניהו החליט: גבעת האולפנה תפונהכיכר השבת9
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, החליט לפנות את שכונת גבעת האולפנה בבית אל. "מה שיחזק את ההתיישבות זו הבנייה", אמר והבטיח לבנות בתמורה (אקטואליה, ארץ)
אהוד ברקברק: הקואליציה תאפשר גיוס חרדיםניצן ארליך18
שר הבטחון אהוד ברק נאם אמש בכנס למחקרי ביטחון לאומי "זה הזמן לשנות את חוק טל, קואליציה של 94 חברי כנסת מאפשרת את הדבר הזה". צפו (אקטואליה)
צפו: מה באמת קורה בלשכת סיעת ש"ס?צפו: מה באמת קורה בלשכת סיעת ש"ס?ישי כהן23
מידי שבוע מתכנסות כל הסיעות בכנסת לישיבת סיעה בקומה 1 בכנסת. כל ישיבת סיעה נפתחת בדבר היו"ר, אך בש"ס המצב שונה > וידאו בלעדי (בכיכר, מעניין)
מודעות נגד גפני: "מסית לגייס חרדים"מודעות נגד גפני: "מסית לגייס חרדים"ישי כהן16
בליל חג השבועות פיזרו אלמונים עשרות-אלפי מודעות בדרך לכותל, נגד חבר-הכנסת משה גפני. האישום: הוא מעודד גיוס חרדים. מי עומד מאחורי המודעות? (פוליטי)
אלבז ואלי ישי. ראש בראשאלבז לאלי ישי: אתה רשע, ארדוף אותךישי כהן85
מתקפה חסרת תקדים: מי שהיה בעבר זמר הבית של ש"ס יוצא למלחמה ביו"ר התנועה, אלי ישי, ובמרגי, השר לשרותי דת. גורם בש"ס: "הוא לא ראוי לתגובה" (ארץ)
דרישה: עונש חמור לקיצונים שהתפרעודרישה: עונש חמור לקיצונים שהתפרעוישי כהן3
אחרי המהומה בבחירות למינהל הקהילתי בשכונת מאה שערים בירושלים, מבקשת ח"כ מרינה סולודקין להחמיר בעונשם של המתפרעים. צפו: המהומה הגדולה (פוליטי)
בלום ונתניהונתניהו לבלום: "ראיתם שאני יודע להפתיע"אבי בלום21
אבי בלום נלווה לראש-הממשלה בביקורו בפראג ובדק את מחויבותו של נתניהו לשותפיו החרדיים. וגם: מהם הקווים האדומים לקראת "חוק טל" החדש? (פוליטי)
מרידור: "אין הבדל בין קדימה לליכוד"מרידור: "אין הבדל בין קדימה לליכוד"כיכר השבת5
במפגש עם קבוצה של חרדים בירושלים שהתקיים בסוף השבוע, אמר סגן ראש הממשלה והשר לענייני מודיעין כי הוא תומך בחזרת אנשי קדימה לליכוד. וידאו (חדשות)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
כותב השורות
גואל ועקנין
ישראלים, תהיו צרפתים // גואל ועקנין
י"ג בתמוז תשפ24
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני  / טור
הרב מנחם ישראלי
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני / טור
כ"ה בסיון תשפ16