30 תמונות  khpt..  SEX  www.hellgo..
הסכיןנער ערבי יידה אבנים והשליך סכין על חייליםכיכר השבת2
נער ערבי יידה אבנים על חיילי צה"ל ששהו בעמדה צבאית, בכביש חוצה שומרון סמוך לצומת גיתי אבישר והשליך סכין לעברם. הוא ברח אך נעצר כעבור זמן קצר (צבא וביטחון)
צפו: 'שייטת 13' משתלטים על ספינת אויבצפו: 'שייטת 13' משתלטים על ספינת אויבב. ניסני3
הקומנדו הימי הישראלי שיתף פעולה עם הכוחות המיוחדים של צבא ארה"ב, במסגרת תרגיל משותף, במהלכו דימו השתלטות על ספינה וחילוץ כוח משטח האויב • צפו (ביטחון)
כוח של חמאס. אילוסטרציהזה אמיתי: חמאס מאיים על ישראל בהסלמהב. ניסני7
ארגון הטרור חמאס מאיים על ישראל כי אם עד סוף השבוע לא יאפשרו לשליח הקטארי להיכנס לרצועה עם מזוודות הכסף ובמקביל תגדיל את אספקת החשמל - הם יחלו בהסלמה (צבא)
הערבים התפרעו: תפילה בקבר יוסף בשכםהערבים התפרעו: תפילה בקבר יוסף בשכםב. ניסני3
למעלה מאלף מתפללים, בניהם האדמו"ר מקוסוב וישי ריבו, נכנסו הלילה לתפילה בקבר יוסף שבשכם • במקום התפתחו הפרות סדר ומטען חבלה הושלך לעבר הלוחמים. תיעוד (צבא)
לוחמי צה"ל, אילוסטרציהחיילים שלא הסתערו על מחבל מעזה - יודחוב. ניסני5
סמל מחלקה, שני לוחמים ונהג מחטיבת גולני הודחו מצה"ל לאחר שלא פעלו כמצופה באירוע מבצעי, במהלכו חדר מחבל מרצועת עזה לישראל, והצליח לפצוע שלושה חיילים (ביטחון)
רב"ט ב'רב"ט ב': "זיהיתי 5 דמויות מתקרבות" • צפוב. ניסני5
"קיבלתי התרעה, התמקדתי בנקודה וזיהיתי חמש דמויות מתקרבות אל עבר הגדר, הבנתי שמדובר בחמושים והקפצתי כוחות", כך משחזרת רב"ט ב' את זיהוי המחבלים. צפו (חדשות)
צפו: כך זיהו את חוליית המחבלים ליד הגדרצפו: כך זיהו את חוליית המחבלים ליד הגדרב. ניסני1
במהלך הלילה, זיהה כוח צה"ל חוליית מחבלים המתקרבים לעבר גדר המערכת כשהם חמושים. טנק ומסוק צבאי ירו לעברם וחיסלו אותם • צפו בתעוד של חלית המחבלים (ביטחון)
נתניהו: "נצא למערכה, בלי שיקולי בחירות"נתניהו: "נצא למערכה, בלי שיקולי בחירות"יוני גבאי10
ראש הממשלה הגיב: "יש אומרים שאני נמנע ממבצע צבאי רחב בגלל שיקולי בחירות, כל מי שמכיר אותי יודע שהשיקולים עניינים" • לדבריו, "אם יידרש נצא למערכה רחבה" (בארץ)
זירת התאונה, הבוקרהותר לפרסום: ההרוג - קצין ברבנות הצבאיתב. ניסני5
דובר צה"ל התיר לפרסם בצהריים את שמו של קצין צה"ל שנהרג הבוקר בתאונה קשה בכביש 90: רב-סמל בכיר אבישי ביטון ז"ל ששירת ברבנות הצבאית. הלוויתו: היום במירון (צבא)
סינוואר, מנהיג חמאס בעזהחמאס: ישראל האכזרית ביצעה פשע מתועבב. ניסני6
יממה לאחר חיסול שלושה מחבלים שהתקרבו לגדר הגבול, ברצועה נערכות ההלוויות וארגון חמאס תוקף: הפשע המתועב שביצעה ישראל משקף את התנהגותה האכזרית (צבא, ביטחון)
מילוא בטקס סיום תפקידו בעוצבת הגלילהקצין הבכיר חדר ללבנון עם חייליו ונענשדניאל הרץ9
בסוף השבוע נחשף כי תת אלוף רפי מילוא, מי ששימש עד לאחרונה כמפקד אוגדת הגליל, נכנס במהלך מבצע 'מגן צפוני' למנהרת חיזבאללה הגדולה עד לבנון ללא אישור (צבא וביטחון)
נסראללה. ארכיוןנסראללה איים על ישראל, נתניהו לעג לוכיכר השבת4
מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, איים כי אם ישראל תפלוש ללבנון היא תצפה - בשידור חי - בהרס טנקים. נתניהו: "הוא יודע למה הוא משדר אותם ממעמקי הבונקר שלו" (אקטואליה)
פצצות תאורה בעזה. ארכיוןאחרי הרקטות: מחבלים חמושים ניסו לחדור לישראל וחוסלודניאל הרץ6
לאחר ירי הרקטות לעבר שדרות, צה"ל זיהה מספר חשודים חמושים שמתקרבים לגדר המערכת בצפון רצועת עזה. מסוק קרב וטנק של צה"ל ירו לעברם, ובעזה מדווחים כי יש שלושה הרוגים (אקטואליה)
מטוסי חיל האוויר, אילוסטרציהיום אחרי יום: שוב שיגורי רקטות משטח עזה לכיוון ישראלדניאל הרץ8
שבת מתוחה בדרום: צה"ל תקף במהלך ליל שבת מטרות של חמאס בצפון רצועת עזה בתגובה לירי רקטה לעבר ישראל מוקדם יותר. במוצאי שבת שוב נשמעו אזעקות "צבא אדום" (צבא וביטחון)
זירת הפיגועמחבל דרס אזרחים, מצבם קשה ובינוני; שוטר ירה בו למוותב. ניסני12
מחבל ערבי דרס שני אזרחים ישראלים סמוך ליישוב אלעזר • השניים פונו במצב קשה לבית החולים, אחד מהם מורדם ומונשם • שוטר ירה במחבל מטווח אפס וחיסל אותו • צה"ל: מדובר בפיגוע (צבא)
גדר הגבול עם עזהחמאס מתנער ומאיים: "יהיו עוד הסתננויות"דניאל הרץ
בתקופה האחרונה ישנם ניסיונות רבים של מחבלים חמושים לחדור לשטח ישראל מעזה כדי לבצע פיגועים. עד עתה בחסדי שמים כולם נלכדו, אך בחמאס מאיימים ב"אבדן שליטה" (צבא)
המפקד מספר: כך התאמנו לכניסה לעזההמפקד מספר: כך התאמנו לכניסה לעזהשלומי זייבלד2
סג"מ אלנתן לזר, מפקד מחלקת טנקים בחטיבה 401, מספר בראיון ל'כיכר השבת' על האימון שקיימו כדי להילחם בתוך עזה, על ההבדל בין לחימה בלבנון לרצועה ועל חיל השריון (ביטחון)
צפו: השוטר יורה באוויר ומציל יהודי מלינץ'צפו: השוטר יורה באוויר ומציל יהודי מלינץ'קובי רוזן56
עשרות פורעים פלסטינים התקרבו לרכבו של יהודי שחלף בסמוך לשער שכם בירושלים, והחלו להשליך סלעים וקרשים על הרכב. שוטר יצא מרכב סמוך ופתח בירי באוויר • צפו (ארץ)
תרגיל ימי בינ"ל: כך נערכים לצונאמי עצוםתרגיל ימי בינ"ל: כך נערכים לצונאמי עצוםב. ניסני
בתרגיל הבינלאומי אותו הוביל זרוע הים, ערכו תרחיש של אירוע רעידת אדמה שפקדה את מדינת ישראל. כחלק מהתרגיל בוצעו תרגולי רפואה משותפים בין הציים, ועוד (צבא)
צה"ל מיפה את בתי רוצחיו של דביר שורקצה"ל מיפה את בתי רוצחיו של דביר שורקכיכר השבת8
לוחמי צה"ל פעלו הלילה בכפר בית כחיל, למיפוי בתי המחבלים שחשודים במעורבות בפיגוע בו נרצח חייל צה"ל, רב טוראי דביר שורק ז"ל, לצורך בחינת האפשרות להריסת הבתים (צבא)
כך נלכדו רוצחיו של דביר שורק הי"ד •  צפוכך נלכדו רוצחיו של דביר שורק הי"ד • צפודניאל הרץ6
תיעוד מיוחד מהקסדה של לוחמי הימ"מ - היחידה המשטרתית ללוחמה בטרור של משמר הגבול שעצרה את שני המעורבים בפיגוע בו נרצח החייל דביר (יהודה) שורק הי"ד (צבא וביטחון)
ההתפרעויות היום בהרחמאס לפלסטינים: בואו להגן על אל-אקצאכיכר השבת5
ארגון הטרור העזתי משלהב את הרוחות בעקבות ההתפרעויות הבוקר על הר הבית. "אותם טרוריסטים רוצים לכפות את 'חרפת המאה' על הפלסטינים", הגיב שר החוץ האיראני (ארץ)
כוכבי החמיא לחיילים: "הגנתם על המדינה"כוכבי החמיא לחיילים: "הגנתם על המדינה"ב. ניסני7
הרמטכ"ל ביקר את הלוחמים ואת התצפיתניות שהביאו לסיכול הפיגוע בגבול רצועת עזה במהלך השבת, ושיבח את עבודתם המקצועית. "הגנתם על גבולות המדינה במקצועיות" (ביטחון)
אחד המחבלים שנעצרהמפקד בימ"מ: "הם היו עם פחד בעיניים"כיכר השבת23
סגן ניצב ש', מפקד פלגה בימ"מ, שלכדה את המחבלים שרצחו את דביר שורק ז"ל, משחזר את הדרמה: "הם היו בשוק טוטאלי. עם פחד בעיניים, לא האמינו שנגיע אליהם" (חדשות)
חיילי צה"ל על גבול הרצועהתקרית בגבול עזה: מחבל פתח באש - וחוסלב. ניסני1
לוחמי צה"ל חיסלו מחבל פלסטיני שפתח באש לעבר כוח צה"ל בגבול הצפוני של רצועת עזה • המחבל זוהה על ידי תצפיות • טנקים פתחו באש לעבר עמדות חמאס (אקטואליה)
מחבלים חמושים ניסו לחדור לישראל וחוסלומחבלים חמושים ניסו לחדור לישראל וחוסלוב. ניסני5
בשעות הבוקר המוקדמות של יום השבת, זיהו תצפיות צה"ל ארבעה מחבלים המתקרבים לגדר המערכת בדרום רצועת עזה, חמושים ברובי קלצ'ניקוב, רימוני יד ומטול RPG (ביטחון)

צבא וביטחון

עדכונים, חדשות מתפרצות וכתבות על צבא, ביטחון ועל כל הנעשה ביחידות צה"ל ובמערכת הביטחון בישראל. החל מגיוס חרדים, וכלה באיומים ביטחוניים, אירועים ומלחמות.

כיכר facebook
הרמטכ"ל אביב כוכבי בכותל המערבי
רב אלוף אביב כוכבי
מסע מפרך שאינו תם // רב אלוף אביב כוכבי
ב' באייר תשעט10
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
פעילות מבצעית? - יאללה חילול שבת // טור
כ"ח בשבט תשעח20