תיעוד התאונהמזעזע: תיעוד התאונה בה נהרג הסב לעיניי נכדתו
כ"ז בתמוז תשפא | 07.07.21
סב בן 85 שנסע עם נכדתו בת ה-5 בקלנועית, נפגע מרכב חולף ועף מהקלנועית, לאחר שעות ספורות נקבע מותו ונכדתו נפצעה באורח קל • צפו בתיעוד מהתאונה בעפולה (חדשות)
תאונה קטלנית, הבוקרמפחיד: נתוני ההרוגים בכבישים לשנת 2020רפאל כהן3
תאונות הדרכים ממשיכות לגבות קורבנות רבים, ורשימת הכשלים במשרד התחבורה ארוכה במיוחד • עם כניסת השרה מיכאלי, הארגונים מצפים לשינוי מדיניות • בדיקת 'כיכר' (בארץ)
הבולעןקריסת חניון בית החולים: אלו הסדרי התנועהקובי רוזן
בהמשך לאירוע הקריסה בחניון בית החולים שערי צדק בי-ם לפני יומיים, ובתום הערכת מצב וסיום בדיקות גורמי המקצוע השונים, אלו הסדרי התנועה העדכניים באזור (תחבורה, בארץ)
מחירי הדלק יעלו ב-7 אגורות לליטר בנזין 95מחירי הדלק יעלו ב-7 אגורות לליטר בנזין 95כיכר השבת2
משרד האנרגיה הודיע, כי המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי כולל מע"מ, לא יעלה על 6.13 ש"ח לליטר, עלייה של 7 אג' מחודש קודם (תחבורה)
אילוסטרציהגם בחודש הבא: מחיר ליטר דלק יעלה שובקובי אטינגר1
מחיר הדלק יעלה החל ממחר בלילה, אמנם לא במחיר משמעותי, אך מדובר בעלייה תלולה לעומת חודש מאי בשנה שעברה, אז מחיר הדלק היה הנמוך ביותר מ-2006 (חדשות)
תאונת דרכים בירושליםתוך 4 חודשים: 100 בני אדם נהרגו בתאונותרפאל כהן3
הקטל בכבישי ישראל: בשנה שעברה מתו בכבישים 26 אנשים - פחות מהשנה. מתחילת השנה, מתו 100 בני אדם; 23 מהם רוכבי אופנוע ותשעה רוכבי קורקינט • הנתונים המלאים (ארץ)
מחאת ה'טסטרים'המבקר: הרפורמה בטסטים פגעה בתלמידיםרפאל כהן12
בדו"ח המבקר שפורסם היום, הוא מותרח ביקורת על כך ששיעור הנבחנים שעברו את הטסט ירד מאז נכנסה לתוקפה הרפורמה. המבקר ציין לטובה את הירידה בזמן ההמתנה (ארץ)
אילוסטרציההרכבת הקלה: כמה זמן תיארך נסיעה מבר אילן לגב"ש?כיכר השבת8
מהפכת הרכבת הקלה בשכונות החרדיות בי-ם יוצאת לדרך, מחזיק תיק התחבורה בעירייה מסביר: "קווי הרכבת החדשים יביאו למהפכה בתחבורה לתושבי ירושלים החרדים ותוך זמן קצר לא נבין איך חיינו בלעדיה" (תחבורה)
אילוסטרציההיציאה מהסגר: התפוסה בתחבורה הציבורית תוגדל ל-75%בני סולומון2
בשל החלטת הממשלה על יציאה הדרגתית מהסגר השלישי, התפוסה בתחבורה הציבורית תוגדל ל-75%. בעלי מוגבלויות יוכלו לנוע בתחבורה הציבורית ללא קשר לתפוסה (תחבורה)
אילוסטרציהאלו יהיו התנאים לכניסה או יציאה מישראלבני סולומון9
גם לאחר שהארכת הסגר - תפוג תוקפה, הכניסה והיציאה מישראל תהיינה אסורות, למעט מקרים חריגים, שיאושרו על ידי וועדת חריגים מיוחדת של משרדי הבריאות והתחבורה (חדשות)
צומת שמגר טרום העבודותבעקבות הסגר: זינוק בקצב העבודות על ציר בר אילן בירושליםכיכר בשיתוף תכנית אב לתחבורה1
העובדה שהצירים ריקים יחסית מתנועה מאפשרת למשאיות עפר, טרקטורים וכלים כבדים לעבוד בקצב גבוה יותר, ולעקוף את הלו"ז המתוכנן (תחבורה, מקודם)
הושלמה כריית מנהרות 'הר נוף' במסגרת פרויקט כביש 16הושלמה כריית מנהרות 'הר נוף' במסגרת פרויקט כביש 16דניאל הרץ5
הושלמה כריית מנהרת 'הר נוף' הכפולה, שאורכן 1.5 קילומטרים כל אחת. הכביש יהווה דרך חדשה לירושלים - מכביש 1 במחלף 'מוצא' עד סמוך לגבעת מרדכי (תחבורה)
ראש העיר ליאון, חונך את הכיכר החדשהשש שנים של סבל באו לקיצן: כיכר חדשה הוקמהכיכר השבת5
תושבי שכונת רביץ בנווה יעקב, סבלו מאז הקמת השכונה, מהיעדר תחבורה ציבורית לשכונה. על אף שהדבר היה באחריות משרדי הממשה, ראש העיר החליט להירתם והשקיע 2 מיליוני שקלים בפיתוח כיכר חדשה שתפתור את הבעיה (תחבורה)
'טסט' לרכבבשורה לנהגים: 'טסט' לרכב - פעם בשנתייםקובי אטינגר18
עם אישור התקנה שמקדמים במשרד התחבורה, בעלי כלי רכב עד עשר שנים יהיו מחויביים להעביר את הרכב 'טסט', רק פעם בשנתיים ולא כפי שנהוג היום - "ללא צורך אמיתי" (תחבורה)
מוסך רכבקונים רכב? הנה כל מה שאתם חייבים לדעתכיכר השבת5
המשפחה התרחבה או סתם החלטתם להתפנק עם רכב חדש? כך תבצעו את זה בצורה טובה, וללא החשש שמישהו יסדר אתכם • עשרת הדברים שכל קונה רכב חייב לדעת (רכב)
צפו: נסיעת / טיסת מבחן למכונית המעופפתצפו: נסיעת / טיסת מבחן למכונית המעופפתמישאל לוי17
אנחנו לא יודעים אם לקרוא לזה נסיעת מבחן או טיסת מבחן, אבל מתברר כי האיירקאר של קליין ויז'ן יכולה לעוף • למרות ההצלחה במבחן הראשוני, עדיין ייקח זמן עד שיגיע אלינו (רכב)
אילוסטרציהאחרי יותר מחודשיים: מבחני התיאוריה יחזרובני סולומון2
לאחר יותר מחודשיים, בהם אזרחי ישראל לא יכלו לעשות את המבחנים העיוניים (תיאוריה) לצורך התחלת לימוד נהיגה, מיום רביעי הקרוב המבחנים יתחדשו, אך תחת הגבלות (תחבורה)
מקלב עם נציגי הרלב"דהנסועה ירדה עקב הקורונה? יש יותר תאונותחנני ברייטקופף1
בתקופת הקורונה ובשל הסגר שהוטל, ירדה הנסועה בישראל. אך אם חשבו כי כתוצאה מכך יהיו פחות תאונות דרכים - הנתונים מוכיחים אחרת • ומהבדל מהסגר הראשון לשני (ארץ)
אילוסטרציהממחר: התחבורה הציבורית חוזרת לפעילותבני סולומון1
התחבורה הציבורית תחל לפעול החל ממחר - בהדרגה וכלל קווי השירות יחזרו לפעילות מלאה בתפוסה של עד חמישים אחוז לכל אוטובוס • מחר ומחרתיים צפויים עומסים (תחבורה)
תחבורה ציבוריתמיום ראשון: התח"צ חוזרת לפעילות מלאהבני סולומון5
החל מיום ראשון, ישובו לפעילות כמעט מלאה, קווי האוטובוס העירוניים והבינעירוניים וכן רכבת ישראל. התחבורה תהיה בתפוסה של 50% ולא תופעל בימי שישי ומוצ"ש (אקטואליה)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמרחרדים דרשו והתפוסה בתח"צ תעלה ל-75%בני סולומון19
לאחר הלחץ החרדי אותו הוביל סגן שר התחבורה אורי מקלב, שרת התחבורה רגב ושר הבריאות אדלשטיין נכנעו והחליטו להעלות את תפוסת הנוסעים בת"צל-75% (תחבורה ציבורית)
תושבי רמות, שימו לב: שינוי בתנועה מכביש בגיןתושבי רמות, שימו לב: שינוי בתנועה מכביש בגיןכיכר השבת2
החל מהיום, יצאו לדרך עבודות שדרוג תשתיות באזור כביש בגין צפון – והירידה משדרות בגין לשכונת רמות תחסם למשך שבועיים. שימו לב לירידה החדשה לשכונה (חדשות, תחבורה)
תל אביב שדרות רוטשילד אופנייםאפקט הקורונה: העולם חזר לדווש, ישראל הרחק מאחוראודי עציון, כלכליסט8
לפי גוגל, בעוד בפינלנד ובפולין גדל מספר המדוושים בין פברואר ליוני בכ־300%, בארץ הוא עלה רק ב־20%; במונטריאול חל זינוק של 450%, בתל־אביב רק 23%. הנחמה הישראלית: שיא בחיפוש תיקונים לאופניים (רכב)
פקקים, אילוסטרציהעבודות לילה: הכביש לרמת בית שמש ייסגרדניאל הרץ
המשטרה מתריעה כי הלילה ייסגר לתנועה בשני הכיוונים חלק מכביש 38 בשל עבודות בכביש. התנועה תכוון על ידי המשטרה, במקום צפויים עומסי תנועה (חדשות תחבורה)
איתן בן אליהו הקים מכללה פרטית ללימודי טיס; המחיר: 250 אלף שקלאיתן בן אליהו הקים מכללה פרטית ללימודי טיס; המחיר: 250 אלף שקלנווית זומר, כלכליסט5
חולמים לטוס? מפקד חיל האוויר לשעבר פתח מכללה פרטית ללימוד טיסה. הכשרת החניכים תתבצע בפולין ובישראל; הבוגרים יהיו זכאים לרישיון תעופה מסחרי אירופאי (תחבורה)
הבוקר: תרגיל חירום גדול ברחובות תל אביבהבוקר: תרגיל חירום גדול ברחובות תל אביבכיכר השבת
הבוקר, בין השעות 09:00 עד השעה 12:30 יתקיים תרגיל בנושא התמודדות עם אירוע חירום בתחום העיר תל אביב. תורגש תנועה ערה של רכבי ביטחון וחירום ברחובות (תחבורה)

עוד כתבות

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8