וינרוט  ישי ריבו  גינזבורג  ג'ינגל
החל מ-2018 אין כניסה לירושלים ברכב דיזלהחל מ-2018 אין כניסה לירושלים ברכב דיזלדניאל הרץ2
מרכז העיר וחלקים נוספים בהדרגה ייסגרו לכניסה עם רכבי דיזל ישנים שגורמים לזיהום אוויר קשה. יירכשו אוטובוסים חשמליים שיסייעו בשמירה על איכות הסביבה בעיר (תחבורה)
הילולת שמואל הנביא • אלו הסדרי התחבורההילולת שמואל הנביא • אלו הסדרי התחבורהכיכר השבת3
החל מהיום (שלישי) בערב ועד יום חמישי תתקיים הילולת שמואל הנביא במתחם הקבר ליד שכונת רמות בירושלים • בפנים: כל הסדרי התנועה והתחבורה למקום (תחבורה, בארץ)
השיירה הנשיאותיתביקור טראמפ • היום השני: אלו הכבישים שייחסמוכיכר השבת
הנשיא האמריקאי ימשיך היום בביקורו בישראל, במהלך הביקור ייחסמו לסירוגין כבישים בעיקר במרכז ירושלים וייתכנו עומסים • בפנים: רשימת הכבישים שייסגרו על ידי המשטרה (תחבורה)
"החיה"הכירו את החיה: כמעט הכל על הלימוזינה של טראמפדניאל הרץ8
מסוף השבוע ממתינות לטראמפ בישראל שתי לימוזינות נשיאותיות במשקל 6.4 טון כל אחת, ממוגנות ירי ועטופות בשיריון של 13 ס"מ. ויש גם ערכת מסאז' במושבים (רכב)
מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך שנייה וחצי בלבדמ-0 ל-100 קמ"ש בתוך שנייה וחצי בלבדדניאל הרץ5
רכב קארטינג שפיתחה חברת דיימאק מגיע למהירות של מאה קמ"ש תוך שניה וחצי, מהירות מדהימה שיש לה רק מתחרה אחד. החברה תנסה לשלב את הטכנולוגיה ברכבים (רכב)
הלימוזינה המשוריינת של הנשיא בביקורו של אובמהביקור טראמפ בישראל • אלו הסדרי התנועהכיכר השבת1
ביקורו של נשיא ארצות-הברית דונלד טראמפ בישראל, מלווה באבטחה כבדה ובחסימת כבישים, בעיקר באזור נתב"ג, כביש 1 והעיר ירושלים • אלו הסדרי התנועה ומפת החסימות (בארץ)
מעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלמעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלדניאל הרץ3
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה אתא הנתונים לסוף שנת 2016 מהם עולה כי מספר בעלי רישיון נהיגה לרכב עלה ב2.3% למעל ארבעה מיליון בעלי רישיון נהיגה (תחבורה)
מונית גט טקסי. אילוסטרציהמוניות הדר ו-Gett זכו במכרז להפעלת מוניות מנתב"גליאור גוטמן4
מוניות הדר שימשו כמונופול בתחום. בעקבות תלונות, יצאה רש"ת במכרז עם דגש על הוזלת מחירי הנסיעה. תנועת המוניות שם מסתכמת בכ-1.1 מיליון נסיעות בשנה (כלכלה)
מתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםמתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםדניאל הרץ
חברת רנו הצרפתית וחברת ניסאן נפגעו ממתקפת הסייבר שפגעה בסוף השבוע בעשרות אלפי מחשבים. ברנו עצרו את הייצור לחלוטין עד לבדיקה וודאית והסרת ווירוס הכופר (רכב)
בשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםבשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםכיכר השבת2
בעקבות תקלה במערכת הרמזורים העירונית בירושלים נגרמו עומסי תנועה קשים בכל הכבישים רחבי העיר. שוטרים וניידות של אגף התנועה של המשטרה פרוסים בצמתים (תחבורה)
אילוסטרציהמהיום: הוצאת רישיון נהיגה לרכב - גם בדואראלי רוטמן1
אם עד כה הנפקתו של רישיון נהיגה לרכב היתה אפשרית רק במשרד הרישוי, מהיום ניתן לבצע את הצעד גם בכל סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. התשלום - במזומן בלבד (חדשות)
עלייה במכירות הרכבים, אך לא ללקוחות פרטייםעלייה במכירות הרכבים, אך לא ללקוחות פרטייםדניאל הרץ
מכירת כלי רכב חדשים בישראל נמצאת במגמת עלייה ושוברת שיאים חדשים אך מתברר כי היבואנים לא מצליחים לשכנע את הלקוחות הפרטיים לרכוש אצלם ולא בחברות הליסינג (רכב)
המשאית החדשה'טסלה' חשפה תמונה ראשונה של המשאית החשמליתכיכר השבת
חברת הרכבים החשמליים והאוטונומיים 'טסלה' חשפה תמונה ראשונית של דגם משאית חשמלית שתצא לשוק בעוד כחצי שנה. לטענת המנכ"ל המשאית תהיה יעילה ונוחה (רכב)
הלילה: מחיר ליטר דלק יעלה ב-6 אגורותהלילה: מחיר ליטר דלק יעלה ב-6 אגורותדניאל הרץ
לאחר חודשיים של ירידה במחירים חוזר מחיר הדלק לעלות אם כי בצורה עדינה יחסית של 6 אגורות לליטר. מחיר הדלק נקבע בתחילת כל חודש לועזי בהתאם למחירי הנפט בעולם (רכב)
פורד מוסטאנג רכב הספורט הנמכר ביותרפורד מוסטאנג רכב הספורט הנמכר ביותרדניאל הרץ1
רכב הפורד מוסטאנג הוכרז כרכב הספורט הנמכר ביותר בארה"ב-50 השנים האחרונות ובשנה האחרונה גם בעולם כולו כשהוא נמכר ב-140 מדינות ברחבי העולם (חדשות רכב)
המכונית מעופפתזה קורה: המכונית המעופפת תצא השנה לשוק. צפואלי רוטמן3
במכונית המשוכללת תוכלו לנהוג גם ללא עשיית רישיון. כמה דיווחים במגזינים כלכליים טוענים, כי אחד המשקיעים המרכזיים בסטארט אפ הזה הוא לארי פייג', ממייסדי גוגל (רכב)
ציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקדניאל הרץ25
לאחר שנים של עיכובים בתכנית, נפתח סוף סוף ציר חדש ביציאה מבני ברק - בצומת קוקה קולה מכיוון רחוב אברהם בן-דוד, שאמור להקל על העומס הרב ברחוב כהנמן (תחבורה)
'בדיקת ינשוף' לנהג שנחשד בנהיגה תחת שכרות. אילוסטרציהיותר חילונים: חצי מהישראלים נהגו שתוייםאלי רוטמן
מסוכן מאוד לנסוע בכבישי ישראל בשעות הלילה המאוחרות - זו המסקנה העולה מאליה מתוצאות הסקר החדש שערכה עמותת אור ירוק. וגם: מי ומי בנהגים השיכורים (תחבורה)
רכב פולקסווגן ID CROSSהיצרניות מנסות לכבוש את סין עם מכוניות חשמליותתומר הדר
כדי לכבוש את השוק הסיני, על היצרניות להתחשב בהעדפותיהם של המתעשרים החדשים ובצרכים הסביבתיים של המדינה, הסובלת מזיהום אוויר כבד (חדשות תחבורה, רכב)
רכב של אוברצרות ב'אובר': נהגים תובעים, בכיר פרשויקי אוסלנדר
אחרי נשיא החברה ושורת בכירים ארוכה, נוטש את אובר גם שאריף מרקבי, שהוביל את פרויקט הרכב האוטונומי שלה. בתוך כך, קבע בית דין בברזיל כי על החברה לפצות עובד ולספק לנהגים תנאים סוציאליים - למרות שאין היא מגדירה אותם כעובדיה
הצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלהצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלדניאל הרץ
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את מספר כלי הרכב בישראל ואת מצבם. כלי הרכב הקטנים צעירים יותר אך מנגד צי המשאיות הכבדות בישראל הזדקן מאד (תחבורה)
הצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר  פוטיןהצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר פוטיןדניאל הרץ
נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, חובב האקסטרים הגיע השבוע לכנס בסיביר במשאית שטח אמפיבית ייחודית המאפשרת נסיעה על השלג גם בתנאים קשים במיוחד (חדשות תחבורה)
האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?שרון מנדל10
בסרטון שעלה בחודש האחרון לרשת וצבר כמעט מיליון צפיות, מוצגת הצעה למכונית קונספט עתידנית שאולי תגיע מתישהו לכביש ותחסוך לכולנו שעות ארוכו של פקקים. צפו בווידאו (רכב)
מחלף רעננה ומתחתיו כביש 4שני קטעים נוספים בכביש 531 - נפתחו לתנועהדניאל הרץ2
לפנות בוקר נפתחו לתנועה שני קטעים נוספים בכביש 531: מחלף רעננה דרום והקטע שימשיך את נתיבי איילון עד שפיים. השר כץ מבטיח - "נסיעה מהירה ובטוחה", האמנם? (רכב)
הפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתהפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתדניאל הרץ
בית מכירות העמיד למכירה פומבית את הפרארי שהייתה בבעלות טראמפ אך לא הצליח לקבל עליה מחיר גבוה ככל הנראה בשל הדגם שנחשב ללא מוצלח במיוחד (חדשות רכב)
חברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםחברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםדניאל הרץ
חברות התעופה מהמזרח התיכון שנאסר עליהן להטיס לארה"ב ובריטניה מחשבים ניידים וטבלטים בשל איומי הטרור ישאילו ללקוחותיהם מחשבי ניידים וטבלטים במהלך הטיסה (רכב)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8