מירון  מזג אויר  איחוד הצלה  סרטונים
הנתיב, מהיר יותר? - מהיום: תשלום ב'פנגו' ב'נתיב המהיר'מהיום: תשלום ב'פנגו' ב'נתיב המהיר'אלי רוטמן
הממשק החדש יקל ויפשט את תהליכי הרישום והשימוש של נהגים בכביש שבין מחלף נתב"ג ועד אחרי מחלף קיבוץ גלויות, כאשר כל מנוי פנגו יוכל לשלם דרך האפליקציה (תחבורה)
פיז'ו 3008 - פיז'ו 3008 היא מכונית השנה באירופהפיז'ו 3008 היא מכונית השנה באירופהכיכר השבת
פיז'ו 3008 הוכרזה כ'מכונית השנה' וקטפה את המקום הראשון בתחרות שנערכה כמידי שנה, במסורת הנהוגה מאז 1964 באירופה (רכב)
עוברים ל-8 ספרות: משרדי הרישוי סגורים עד ליום חמישיעוברים ל-8 ספרות: משרדי הרישוי סגורים עד ליום חמישידניאל הרץ
משרדי הרישוי נסגרו ל-3 ימים עד ליום חמישי בשל המעבר של מערכות המחשוב השונות ללוחות רישוי בעלות שמונה ספרות, בשל החשש כי בעוד כחצי שנה היו נגמרים המספרים (רכב)
אופל אסטרה החדשה - פיז'ו רוכשת את אופל ב-1.3 מיליארד יורופיז'ו רוכשת את אופל ב-1.3 מיליארד יורומיקי גרינפלד
המוכרת ג'נרל מוטורס תקבל 560 מיליון יורו במניות ואת יתרת הסכום באופציות לרכישת 4.2% ממניות פיז'ו-סיטרואן. פיז'ו והבנק הצרפתי BNP פאריבה ירכשו במקביל את הפעילות הפיננסית של אופל ב-900 מיליון יורו (רכב)
הגרוטאה היקרה בעולם - יגואר נטושה צפויה להימכר ביותר מ-40,000 יורויגואר נטושה צפויה להימכר ביותר מ-40,000 יורוכיכר השבת
את היגואר E טייפ מודל 1962 הזאת אי אפשר לתאר במילים אחרות מלבד 'גרוטאה מחלידה', אולם למרות שהיתה נטושה באסם במשך יותר מ-20 שנה היא צפויה להימכר במכירה פומבית ביותר מ-40,000 יורו. יגואר מישהו? (רכב)
כביש 6 מבט מלמעלה - נדחתה ייצוגית של נהג שנקלע לעומסים בכבישנדחתה ייצוגית של נהג שנקלע לעומסים בכבישענת רואה
נהג שהגיש תביעה ובקשה לאשרה כייצוגית נגד מפעילת כביש 6 חויב בהוצאות גבוהות יחסית ותביעתו נדחתה. ביהמ"ש קבע כי החברה מיידעת כראוי את הנהגים (תחבורה)
ווייז תזהה שנגמר הדלק ותנווט אתכם לתחנת הדלק הקרובהווייז תזהה שנגמר הדלק ותנווט אתכם לתחנת הדלק הקרובהכיכר השבת
תכנית חדשה של ווייז הישראלית תציע פיצ'רים חדשים ואפשרויות מתקדמות ביניהן התראה על דלק שאוזל והצעת הכוונה לתחנת דלק קרובה, התראות על מצב האורות של הרכב והטמפרטורה שבחוץ (חדשות רכב)
תיקון תקר - נהגים, שימו לב: הצמיגים מתייקרים ב-20%נהגים, שימו לב: הצמיגים מתייקרים ב-20%כיכר השבת
מחירי הצמיגים בארץ צפויים להתייקר בחודשים הקרובים בשיעור של עד 20%, ההתייקרות נובעת מעלייה במחירי הנפט, הגומי הטבעי והצפה במפעל בתאילנד (חדשות, בארץ)
הורדת נוסע בנתיב תח"צ? שלם 500 שקליםהורדת נוסע בנתיב תח"צ? שלם 500 שקליםכיכר השבת1
מתחילת החודש הבא יופעלו המצלמות שהותקנו בתל אביב וינטרו עבריינים העושים שימוש בנתיבי תחבורה ציבורית. הקנס על הורדת נוסעים יהיה 500 שקלים (חדשות, רכב)
הדלק יוזל בימים הקרובים ל-6.10 שקלהדלק יוזל בימים הקרובים ל-6.10 שקלדניאל הרץ
מחיר הדלק יוזל מעט בימים הקרובים - החל מתחילת חודש מרץ, ומחירו יעמוד על 6.10 ש"ח לליטר. זאת לאחר שמחיר הדלק עלה בחודשים האחרונים במקביל למחירו בעולם (רכב)
הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספות - הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספותהרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספותkikar.co.il בשיתוף סיטיפס2
חברת 'סיטיפס' זכיינית הרכבת הקלה, ביקשה לקבל את משוב הציבור בנוגע לפעילותה של הרכבת. עולה כי מרבית משתמשי הרכבת הקלה רוצים לראות את הפעילות מתרחבת לשכונות ולאזורים נוספים (תחבורה, שיווקי)
אילוסטרציה - מחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%מחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%אלי רוטמן4
הרקע להעלאה שתיחתם בהמשך השבוע הוא טענות נהגי המוניות על התייקרות מתמשכת בעלויות הפעלת המוניות. רק לפני חצי שנה הוחלט להוזיל את העלויות (חדשות, תחבורה)
בוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכםבוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכםדניאל הרץ4
בעיירה בודגרבן ההולנדית הציבו פסי LED ייחודיים על המדרכות בתקווה שהם ימשכו את תשומת הלב של הולכי הרגל ששקועים בסמארטפון שלהם תוך כדי הליכה (חדשות תחבורה)
הפוגע בילד תבע אותו בבימ"ש: תפצה אותיהפוגע בילד תבע אותו בבימ"ש: תפצה אותידניאל הרץ
אופניים חשמליים יכולים להפוך לסיפור יקר במיוחד גם גם כאשר הרוכב הוא זה שנפגע. ברוב המקרים גם לא יהיה ביטוח. על אופניים חשמליים, קנסות וצרות כלכליות (חדשות תחבורה)
יש הבנות: המשבר ב'אל על' - הסתייםיש הבנות: המשבר ב'אל על' - הסתייםדניאל הרץ1
ההסתדרות והטייסים הודיעו הבוקר כי הגיעו להבנות עם הנהלת החברה בנוגע למחלוקות ביניהם, זאת לאחר חודשים ארוכים בהם סבלו נוסעי החברה מעיצומי הטייסים (תחבורה)
אילוסטרציה - 305 אלף אנשים בישראל בפסילת רישיון305 אלף אנשים בישראל בפסילת רישיוןשחר אילן
בישראל יש 305 אלף אנשים שרישיון הנהיגה שלהם נפסל. מתוכם 182 אלף, נפסלו בגלל ניקוד; 120 אלף נפסלו בבתי המשפט ורק 3,000 נפסלו מנהלית על ידי שוטרים (תחבורה)
מחלף שמשון בכביש 38 החדש - הלילה ומחר: כביש מספר 38 ייסגר לתנועההלילה ומחר: כביש מספר 38 ייסגר לתנועהאלי רוטמן
הלילה (בין שני לשלישי) ומחר (בין שלישי לרביעי) החל משעה 23:30 ועד השעה 05:00 למחרת, ייסגר לתנועה כביש 38, בקטע שבין מסילת ציון לאשתאול בשני הכיוונים (תחבורה)
אילוסטרציה - יאושרו תקנות מחמירות לעברייני תנועהיאושרו תקנות מחמירות לעברייני תנועהאלי רוטמן1
מקנסות כפולים למבקשים משפט במקום לשלם דו"ח, ועד החמרות משמעותיות למדברים בטלפון נייד ללא דיבורית, למסרבים לבדיקת שכרות ועוד. כל הפרטים (חדשות, תחבורה)
אחד הסניפים בו יופעל השירות - חדש: רישיון נהיגה יונפק גם בסניפי הדוארחדש: רישיון נהיגה יונפק גם בסניפי הדוארדניאל הרץ2
משרד התחבורה הודיע על שיפור משמעותי בשירות לנהגים שמעוניינים לחדש את רישיונם. 30 סניפים של הדואר יתנו את השירות לנהגים ויחסכו להם זמן רב (חדשות תחבורה)
מרצדס G - הצעצוע החדש של העשירים: מרצדס G650הצעצוע החדש של העשירים: מרצדס G650דניאל הרץ2
הדגם החדש-ישן של מרצדס יצא בגרסה חדשה ומפוארת במיוחד ועם תג מחיר תואם. כבר עכשיו עומד מחירם של הדגמים הקודמים והיוקרתיים על כ-300 אלף יורו (רכב)
הריינג' רובר קלאסיק - הג'יפ הקלאסי ישוחזר במחיר לעשירים בלבדהג'יפ הקלאסי ישוחזר במחיר לעשירים בלבדדניאל הרץ
חברת לנד רובר הודיעה כי תשחזר עשרה רכבי רינג' רובר קלאסיק, אחד הדגמים הנחשקים של החברה. הרכב שייבנה מחדש יעלה לא פחות מ-634 אלף שקל לפני מיסים (רכב)
טייסי אל על. ארכיון - 3 טיסות של אל על בוטלו, מ'חוסר מוטיבציה'3 טיסות של אל על בוטלו, מ'חוסר מוטיבציה'קובי רוזן5
מאות נוסעים שתכננו היום את טיסתם לניו יורק, בוסטון ומוסקבה נדהמו לגלות כי טיסתם בוטלה. הנהלת אל על וטייסי החברה מאשימים זה את זה במצב הקטסטרופלי (תחבורה)
רכב הפאר - אומנות ופאר: הדגם החדש של הרולס רויסאומנות ופאר: הדגם החדש של הרולס רויסאלי רוטמן3
בהזמנה אישית של אספן רולס רויסים ותיק, יוצרה מכונית חדשה שעוצבה ברוחן של ספינות משנות ה-30 של המאה הקודמת - וזהו הרכב האחרון שיונפק מסדרה זו (חדשות, רכב)
האוטו-בית שעולה 2.5 מיליון דולר ושווה כל אגורההאוטו-בית שעולה 2.5 מיליון דולר ושווה כל אגורהמישאל לוי7
יש בו הכל ואתם יכולים להגיע איתו לכל מקום - בין השאר באמצעות המסוק שמגיע כחלק מהמארז. בתוך האוטובוס, תמצאו ג'קוזי, חדר שינה ומטבח מאובזר (רכב, חדשות)
מפגינים על המחסור בטסטים - בית הדין לעבודה: הפרטת הטסטים - בקרובבית הדין לעבודה: הפרטת הטסטים - בקרובדניאל הרץ6
הסוף להתעללות הטסטרים בתלמידי הנהיגה: בית הדין הארצי לעבודה הכריע לכיוון ההפרטה של הטסטים שגם יצולמו בווידאו באופן קבוע וימנעו מקרים בהם הטסטר פוסל שלא בצדק (רכב)
סקר חדש: בעיית החנייה בערים מחמירהסקר חדש: בעיית החנייה בערים מחמירהדניאל הרץ3
סקר שנערך לאחרונה בקרב 513 נהגים בשלושה ערים גדולות מלמד על החרפה חמורה בזמן חיפוש החנייה בשיעור דו ספרתי. תל אביב מובילה בזמן החיפוש חנייה (חדשות תחבורה)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8