זלזניק  ישיבת חברון  סקר  גור
המכונית מעופפתזה קורה: המכונית המעופפת תצא השנה לשוק. צפואלי רוטמן3
במכונית המשוכללת תוכלו לנהוג גם ללא עשיית רישיון. כמה דיווחים במגזינים כלכליים טוענים, כי אחד המשקיעים המרכזיים בסטארט אפ הזה הוא לארי פייג', ממייסדי גוגל (רכב)
ציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקדניאל הרץ25
לאחר שנים של עיכובים בתכנית, נפתח סוף סוף ציר חדש ביציאה מבני ברק - בצומת קוקה קולה מכיוון רחוב אברהם בן-דוד, שאמור להקל על העומס הרב ברחוב כהנמן (תחבורה)
'בדיקת ינשוף' לנהג שנחשד בנהיגה תחת שכרות. אילוסטרציהיותר חילונים: חצי מהישראלים נהגו שתוייםאלי רוטמן
מסוכן מאוד לנסוע בכבישי ישראל בשעות הלילה המאוחרות - זו המסקנה העולה מאליה מתוצאות הסקר החדש שערכה עמותת אור ירוק. וגם: מי ומי בנהגים השיכורים (תחבורה)
רכב פולקסווגן ID CROSSהיצרניות מנסות לכבוש את סין עם מכוניות חשמליותתומר הדר
כדי לכבוש את השוק הסיני, על היצרניות להתחשב בהעדפותיהם של המתעשרים החדשים ובצרכים הסביבתיים של המדינה, הסובלת מזיהום אוויר כבד (חדשות תחבורה, רכב)
רכב של אוברצרות ב'אובר': נהגים תובעים, בכיר פרשויקי אוסלנדר
אחרי נשיא החברה ושורת בכירים ארוכה, נוטש את אובר גם שאריף מרקבי, שהוביל את פרויקט הרכב האוטונומי שלה. בתוך כך, קבע בית דין בברזיל כי על החברה לפצות עובד ולספק לנהגים תנאים סוציאליים - למרות שאין היא מגדירה אותם כעובדיה
הצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלהצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלדניאל הרץ
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את מספר כלי הרכב בישראל ואת מצבם. כלי הרכב הקטנים צעירים יותר אך מנגד צי המשאיות הכבדות בישראל הזדקן מאד (תחבורה)
הצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר  פוטיןהצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר פוטיןדניאל הרץ
נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, חובב האקסטרים הגיע השבוע לכנס בסיביר במשאית שטח אמפיבית ייחודית המאפשרת נסיעה על השלג גם בתנאים קשים במיוחד (חדשות תחבורה)
האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?שרון מנדל10
בסרטון שעלה בחודש האחרון לרשת וצבר כמעט מיליון צפיות, מוצגת הצעה למכונית קונספט עתידנית שאולי תגיע מתישהו לכביש ותחסוך לכולנו שעות ארוכו של פקקים. צפו בווידאו (רכב)
מחלף רעננה ומתחתיו כביש 4שני קטעים נוספים בכביש 531 - נפתחו לתנועהדניאל הרץ2
לפנות בוקר נפתחו לתנועה שני קטעים נוספים בכביש 531: מחלף רעננה דרום והקטע שימשיך את נתיבי איילון עד שפיים. השר כץ מבטיח - "נסיעה מהירה ובטוחה", האמנם? (רכב)
הפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתהפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתדניאל הרץ
בית מכירות העמיד למכירה פומבית את הפרארי שהייתה בבעלות טראמפ אך לא הצליח לקבל עליה מחיר גבוה ככל הנראה בשל הדגם שנחשב ללא מוצלח במיוחד (חדשות רכב)
חברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםחברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםדניאל הרץ
חברות התעופה מהמזרח התיכון שנאסר עליהן להטיס לארה"ב ובריטניה מחשבים ניידים וטבלטים בשל איומי הטרור ישאילו ללקוחותיהם מחשבי ניידים וטבלטים במהלך הטיסה (רכב)
תקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזתקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזדניאל הרץ1
תקלה מסתורית מונעת את השימוש בתכנת הניווט הפופולרית במערכות המולטימדיה ברכבים. החברה מתנהגת במסתוריות סביב הנושא וממליצה להדליק ולכבות את המכשיר (רכב)
אורות הניידתמרתיע? ניידות משטרה ריקות, מהבהבותאלי רוטמן2
תקציב אגף התנועה שקוצץ דרסטית לאחרונה הוביל למצב בו רק ניידות מועטות מסיירות לאורך עורקי התנועה הראשיים. כדי לאזן את החסר ולהגביר הרתעה הוחלט על ה... "נל"ש" (ארץ)
20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאית20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאיתדניאל הרץ4
המדינה תעביר 20 מיליון שקל לתכניות להכשרת נהגי אוטובוסים ומשאיות בשל המחסור החמור. כ-1000 נהגים יוכשרו בתחילה ויקבלו גם דמי קיום בתקופת ההכשרה (רכב)
התאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוהתאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוכיכר השבת10
יוסף ניר ז"ל, נהרג לפני כחודש בתאונת דרכים קטלנית בצומת אוהלים בכביש 40. מגד הנהג הפוגע הוגש כתב אישום. התאונה, תועדה במצלמת דרך של נהג שנסע בכביש (רכב)
מכוניות שמגיעות בנמל אילתאלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילתדניאל הרץ
הברד הכבד שירד לפני כשבועיים באילת גרם לנזקים למכוניות החדשות שמאוחסנות בשטחי האחסון ליד הנמל. הנזק נאמד במיליוני שקלים וחברות מיוחדות הגיעו מאירופה לתקן (רכב)
ישראל כץ408 מיליון שקל לכבישים ביהודה ושומרוןשחר אילן2
תוכנית משרד התחבורה ביהודה ושומרון - שדרוג הכניסות לירושלים מיו"ש, בניית רכבל ממעלה אדומים להר הצופים והארכת קווי הרכבת הקלה בירושלים ליישובי הסביבה (רכב)
מקלב מאשים את משרד התחבורה • צפומקלב מאשים את משרד התחבורה • צפוכיכר השבת
בדיון בוועדה לזכויות הילד על שכחת ילדים ברכב, תקף ח"כ אורי מקלב את משרד התחבורה בשל ההחלטה שלא לתקן תקנה שתחייב להתקין אמצעי טכנולוגי להתרעה (תחבורה)
הנתיב, מהיר יותר?מהיום: תשלום ב'פנגו' ב'נתיב המהיר'אלי רוטמן
הממשק החדש יקל ויפשט את תהליכי הרישום והשימוש של נהגים בכביש שבין מחלף נתב"ג ועד אחרי מחלף קיבוץ גלויות, כאשר כל מנוי פנגו יוכל לשלם דרך האפליקציה (תחבורה)
פיז'ו 3008פיז'ו 3008 היא מכונית השנה באירופהכיכר השבת
פיז'ו 3008 הוכרזה כ'מכונית השנה' וקטפה את המקום הראשון בתחרות שנערכה כמידי שנה, במסורת הנהוגה מאז 1964 באירופה (רכב)
עוברים ל-8 ספרות: משרדי הרישוי סגורים עד ליום חמישיעוברים ל-8 ספרות: משרדי הרישוי סגורים עד ליום חמישידניאל הרץ
משרדי הרישוי נסגרו ל-3 ימים עד ליום חמישי בשל המעבר של מערכות המחשוב השונות ללוחות רישוי בעלות שמונה ספרות, בשל החשש כי בעוד כחצי שנה היו נגמרים המספרים (רכב)
אופל אסטרה החדשהפיז'ו רוכשת את אופל ב-1.3 מיליארד יורומיקי גרינפלד
המוכרת ג'נרל מוטורס תקבל 560 מיליון יורו במניות ואת יתרת הסכום באופציות לרכישת 4.2% ממניות פיז'ו-סיטרואן. פיז'ו והבנק הצרפתי BNP פאריבה ירכשו במקביל את הפעילות הפיננסית של אופל ב-900 מיליון יורו (רכב)
הגרוטאה היקרה בעולםיגואר נטושה צפויה להימכר ביותר מ-40,000 יורוכיכר השבת
את היגואר E טייפ מודל 1962 הזאת אי אפשר לתאר במילים אחרות מלבד 'גרוטאה מחלידה', אולם למרות שהיתה נטושה באסם במשך יותר מ-20 שנה היא צפויה להימכר במכירה פומבית ביותר מ-40,000 יורו. יגואר מישהו? (רכב)
כביש 6 מבט מלמעלהנדחתה ייצוגית של נהג שנקלע לעומסים בכבישענת רואה
נהג שהגיש תביעה ובקשה לאשרה כייצוגית נגד מפעילת כביש 6 חויב בהוצאות גבוהות יחסית ותביעתו נדחתה. ביהמ"ש קבע כי החברה מיידעת כראוי את הנהגים (תחבורה)
ווייז תזהה שנגמר הדלק ותנווט אתכם לתחנת הדלק הקרובהווייז תזהה שנגמר הדלק ותנווט אתכם לתחנת הדלק הקרובהכיכר השבת
תכנית חדשה של ווייז הישראלית תציע פיצ'רים חדשים ואפשרויות מתקדמות ביניהן התראה על דלק שאוזל והצעת הכוונה לתחנת דלק קרובה, התראות על מצב האורות של הרכב והטמפרטורה שבחוץ (חדשות רכב)
תיקון תקרנהגים, שימו לב: הצמיגים מתייקרים ב-20%כיכר השבת
מחירי הצמיגים בארץ צפויים להתייקר בחודשים הקרובים בשיעור של עד 20%, ההתייקרות נובעת מעלייה במחירי הנפט, הגומי הטבעי והצפה במפעל בתאילנד (חדשות, בארץ)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8