הלימוזינה המשוריינת של הנשיא בביקורו של אובמהביקור טראמפ בישראל • אלו הסדרי התנועהכיכר השבת1
ביקורו של נשיא ארצות-הברית דונלד טראמפ בישראל, מלווה באבטחה כבדה ובחסימת כבישים, בעיקר באזור נתב"ג, כביש 1 והעיר ירושלים • אלו הסדרי התנועה ומפת החסימות (בארץ)
מעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלמעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלדניאל הרץ3
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה אתא הנתונים לסוף שנת 2016 מהם עולה כי מספר בעלי רישיון נהיגה לרכב עלה ב2.3% למעל ארבעה מיליון בעלי רישיון נהיגה (תחבורה)
מתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםמתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםדניאל הרץ
חברת רנו הצרפתית וחברת ניסאן נפגעו ממתקפת הסייבר שפגעה בסוף השבוע בעשרות אלפי מחשבים. ברנו עצרו את הייצור לחלוטין עד לבדיקה וודאית והסרת ווירוס הכופר (רכב)
בשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםבשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםכיכר השבת2
בעקבות תקלה במערכת הרמזורים העירונית בירושלים נגרמו עומסי תנועה קשים בכל הכבישים רחבי העיר. שוטרים וניידות של אגף התנועה של המשטרה פרוסים בצמתים (תחבורה)
אילוסטרציהמהיום: הוצאת רישיון נהיגה לרכב - גם בדואראלי רוטמן1
אם עד כה הנפקתו של רישיון נהיגה לרכב היתה אפשרית רק במשרד הרישוי, מהיום ניתן לבצע את הצעד גם בכל סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. התשלום - במזומן בלבד (חדשות)
עלייה במכירות הרכבים, אך לא ללקוחות פרטייםעלייה במכירות הרכבים, אך לא ללקוחות פרטייםדניאל הרץ
מכירת כלי רכב חדשים בישראל נמצאת במגמת עלייה ושוברת שיאים חדשים אך מתברר כי היבואנים לא מצליחים לשכנע את הלקוחות הפרטיים לרכוש אצלם ולא בחברות הליסינג (רכב)
המשאית החדשה'טסלה' חשפה תמונה ראשונה של המשאית החשמליתכיכר השבת
חברת הרכבים החשמליים והאוטונומיים 'טסלה' חשפה תמונה ראשונית של דגם משאית חשמלית שתצא לשוק בעוד כחצי שנה. לטענת המנכ"ל המשאית תהיה יעילה ונוחה (רכב)
הלילה: מחיר ליטר דלק יעלה ב-6 אגורותהלילה: מחיר ליטר דלק יעלה ב-6 אגורותדניאל הרץ
לאחר חודשיים של ירידה במחירים חוזר מחיר הדלק לעלות אם כי בצורה עדינה יחסית של 6 אגורות לליטר. מחיר הדלק נקבע בתחילת כל חודש לועזי בהתאם למחירי הנפט בעולם (רכב)
פורד מוסטאנג רכב הספורט הנמכר ביותרפורד מוסטאנג רכב הספורט הנמכר ביותרדניאל הרץ1
רכב הפורד מוסטאנג הוכרז כרכב הספורט הנמכר ביותר בארה"ב-50 השנים האחרונות ובשנה האחרונה גם בעולם כולו כשהוא נמכר ב-140 מדינות ברחבי העולם (חדשות רכב)
המכונית מעופפתזה קורה: המכונית המעופפת תצא השנה לשוק. צפואלי רוטמן3
במכונית המשוכללת תוכלו לנהוג גם ללא עשיית רישיון. כמה דיווחים במגזינים כלכליים טוענים, כי אחד המשקיעים המרכזיים בסטארט אפ הזה הוא לארי פייג', ממייסדי גוגל (רכב)
ציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקדניאל הרץ25
לאחר שנים של עיכובים בתכנית, נפתח סוף סוף ציר חדש ביציאה מבני ברק - בצומת קוקה קולה מכיוון רחוב אברהם בן-דוד, שאמור להקל על העומס הרב ברחוב כהנמן (תחבורה)
'בדיקת ינשוף' לנהג שנחשד בנהיגה תחת שכרות. אילוסטרציהיותר חילונים: חצי מהישראלים נהגו שתוייםאלי רוטמן
מסוכן מאוד לנסוע בכבישי ישראל בשעות הלילה המאוחרות - זו המסקנה העולה מאליה מתוצאות הסקר החדש שערכה עמותת אור ירוק. וגם: מי ומי בנהגים השיכורים (תחבורה)
הצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלהצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלדניאל הרץ
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את מספר כלי הרכב בישראל ואת מצבם. כלי הרכב הקטנים צעירים יותר אך מנגד צי המשאיות הכבדות בישראל הזדקן מאד (תחבורה)
הצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר  פוטיןהצעצוע המוטורי החדש של ולדימיר פוטיןדניאל הרץ
נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, חובב האקסטרים הגיע השבוע לכנס בסיביר במשאית שטח אמפיבית ייחודית המאפשרת נסיעה על השלג גם בתנאים קשים במיוחד (חדשות תחבורה)
האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?האם נמצא הרכב שיצליח להתמודד עם פקקי התנועה?שרון מנדל11
בסרטון שעלה בחודש האחרון לרשת וצבר כמעט מיליון צפיות, מוצגת הצעה למכונית קונספט עתידנית שאולי תגיע מתישהו לכביש ותחסוך לכולנו שעות ארוכו של פקקים. צפו בווידאו (רכב)
מחלף רעננה ומתחתיו כביש 4שני קטעים נוספים בכביש 531 - נפתחו לתנועהדניאל הרץ2
לפנות בוקר נפתחו לתנועה שני קטעים נוספים בכביש 531: מחלף רעננה דרום והקטע שימשיך את נתיבי איילון עד שפיים. השר כץ מבטיח - "נסיעה מהירה ובטוחה", האמנם? (רכב)
הפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתהפרארי של טראמפ כשלה במכירה פומביתדניאל הרץ
בית מכירות העמיד למכירה פומבית את הפרארי שהייתה בבעלות טראמפ אך לא הצליח לקבל עליה מחיר גבוה ככל הנראה בשל הדגם שנחשב ללא מוצלח במיוחד (חדשות רכב)
חברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםחברות התעופה ישאילו מחשבים ניידיםדניאל הרץ
חברות התעופה מהמזרח התיכון שנאסר עליהן להטיס לארה"ב ובריטניה מחשבים ניידים וטבלטים בשל איומי הטרור ישאילו ללקוחותיהם מחשבי ניידים וטבלטים במהלך הטיסה (רכב)
תקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזתקלה מסתורית מונעת מהנהגים לנווט בווייזדניאל הרץ1
תקלה מסתורית מונעת את השימוש בתכנת הניווט הפופולרית במערכות המולטימדיה ברכבים. החברה מתנהגת במסתוריות סביב הנושא וממליצה להדליק ולכבות את המכשיר (רכב)
אורות הניידתמרתיע? ניידות משטרה ריקות, מהבהבותאלי רוטמן2
תקציב אגף התנועה שקוצץ דרסטית לאחרונה הוביל למצב בו רק ניידות מועטות מסיירות לאורך עורקי התנועה הראשיים. כדי לאזן את החסר ולהגביר הרתעה הוחלט על ה... "נל"ש" (ארץ)
20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאית20 מיליון שקלים יופנו להכשרת נהגי משאיתדניאל הרץ4
המדינה תעביר 20 מיליון שקל לתכניות להכשרת נהגי אוטובוסים ומשאיות בשל המחסור החמור. כ-1000 נהגים יוכשרו בתחילה ויקבלו גם דמי קיום בתקופת ההכשרה (רכב)
התאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוהתאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוכיכר השבת10
יוסף ניר ז"ל, נהרג לפני כחודש בתאונת דרכים קטלנית בצומת אוהלים בכביש 40. מגד הנהג הפוגע הוגש כתב אישום. התאונה, תועדה במצלמת דרך של נהג שנסע בכביש (רכב)
מכוניות שמגיעות בנמל אילתאלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילתדניאל הרץ
הברד הכבד שירד לפני כשבועיים באילת גרם לנזקים למכוניות החדשות שמאוחסנות בשטחי האחסון ליד הנמל. הנזק נאמד במיליוני שקלים וחברות מיוחדות הגיעו מאירופה לתקן (רכב)
מקלב מאשים את משרד התחבורה • צפומקלב מאשים את משרד התחבורה • צפוכיכר השבת
בדיון בוועדה לזכויות הילד על שכחת ילדים ברכב, תקף ח"כ אורי מקלב את משרד התחבורה בשל ההחלטה שלא לתקן תקנה שתחייב להתקין אמצעי טכנולוגי להתרעה (תחבורה)
הנתיב, מהיר יותר?מהיום: תשלום ב'פנגו' ב'נתיב המהיר'אלי רוטמן
הממשק החדש יקל ויפשט את תהליכי הרישום והשימוש של נהגים בכביש שבין מחלף נתב"ג ועד אחרי מחלף קיבוץ גלויות, כאשר כל מנוי פנגו יוכל לשלם דרך האפליקציה (תחבורה)
פיז'ו 3008פיז'ו 3008 היא מכונית השנה באירופהכיכר השבת
פיז'ו 3008 הוכרזה כ'מכונית השנה' וקטפה את המקום הראשון בתחרות שנערכה כמידי שנה, במסורת הנהוגה מאז 1964 באירופה (רכב)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8