נהגים רוצו לתדלק: מחר - עלייה ב-18 אג'נהגים רוצו לתדלק: מחר - עלייה ב-18 אג'כיכר השבת
מחיר הדלק יעלה מחר בחצות הלילה ב-18 אג' ויעמוד על 5.94 ש"ח לליטר בנזין 95 נטול אוקטן. ההתייקרות בשל העלייה במחירי הנפט באזורנו והעלייה בשער הדולר (תחבורה)
כבישים בבריטניה. ארכיוןעד 2040 לא יהיו בבריטניה תחנות דלקכיכר השבת
יוזמה מהפכנית שנועדה להפחית את רמת זיהום האוויר בממלכה הבריטית, תוביל בתוך שנים לא רבות להורדת כל כלי הרכב המונעים על בנזין וסולר (חדשות רכב)
ריספונדר בשירות המשטרה המקסיקניתהרכב המשטרתי החדש בארה"ב - הרספונדרכיכר השבת
פורד השיקה לאחרונה את "הרספונדר" F-150 המוכר בגרסה משופרת שמתאימה גם למרדפים משטרתיים הדורשים מהרכב עוצמה רבה לצד יציבות, כושר גרירה וחומרים חזקים (רכב)
המדריך המלא לקניית רכב חדש ב'ליסינג'המדריך המלא לקניית רכב חדש ב'ליסינג'כיכר השבת3
מידי יום אנו נתקלים באנ"ש שנוהגים על רכבים חדשים ומפוארים. אחיזת עיניים או שמא אפשרות שווה? המדריך המלא לכל השיטות הישנות/חדשות לרכישת רכב מהניילון (רכב)
רישום הפטנטהפטנט הבלעדי של פורד לנשיאת אופנייםכיכר השבת1
חברת פורד רכשה פטנט שיאפשר נשיאת אופניים על הרכב בלי מאמץ מיותר. הרעיון: שתי זרועות הנשיאה שיותקנו ברכבים יוטמנו לגמרי מתחת למרכב רכב הנוסעים (רכב)
נמוך מידי, האוטובוס העיליגייסו 1.3 מיליארד דולר ונחשדים כנוכליםכיכר השבת
היזמים הסינים שהדגימו את האוטובוס העילי לפני כשנה וטענו כי יוכל לנסוע מעל הפקקים, עומדים לחקירת הרשויות בחשד שמדובר בתרמית שנועדה לגנוב את כספי המשקיעים (רכב)
מחירי הבנזין יירדו במוצ"ש ב-23 אגורותמחירי הבנזין יירדו במוצ"ש ב-23 אגורותליאור גוטמן1
צניחת מחירי הדלק בעולם מיטיבה עם בעלי המכוניות: מינהל הדלק שבמשרד האנרגיה הודיע היום (חמישי) שבמוצאי שבת בחצות יירד מחיר הבנזין בשיעור של 23 אגורות לליטר (רכב)
רכב הניסוי של הבלגיםשיא לרכב הטסלה: 901 ק"מ בטעינה אחתדניאל הרץ1
שני נהגים בלגים החליטו לבחון את סוללת רכב הטסלה החשמלי והצליחו לקבוע שיא נסיעה של 901 ק"מ במהירות ממוצעת של 40 קמ"ש לאורך כמעט יממה שלמה (תחבורה)
שתי מכוניות התנגשו ביציאה מהכיכר. מי אשם?שתי מכוניות התנגשו ביציאה מהכיכר. מי אשם?בני סולומון9
שתי מכוניות שהתנגשו בכביש סמוך לרקסהאם, ווילס, עוררו דיון ברשת באשר לנהג שאשם בתאונה. מה דעתכם? טקבקו (רכב, בעולם)
רכב מיני סקודה סיטיגוהמדינה תרכוש עבור עובדיה מכוניות מינידניאל הרץ
מינהל הרכב הממשלתי יוציא בקרוב מכרזים לרכישת רכבי מיני חסכוניים במחירם ובצריכת הדלק שלהם. המכרז הראשוני הוא של 50 רכבים אבל ככל הנראה יירכשו מספרים גדולים (רכב)
הופסקה האכיפה על נסיעת אופניים במעבר חצייההופסקה האכיפה על נסיעת אופניים במעבר חצייהדניאל הרץ1
בגלל טעות של משרד התחבורה ש"שכח" לחתום על התקנה שמתירה הטלת קנסות על מי שנוסע עם אופניים במעבר חצייה, בוטלה בינתיים האכיפה ולא יינתנו קנסות על כך (רכב)
דאצ'יה לוגאן. כל היתרונות לרכב משפחתי.תכירו את לוגאן MCV האוטומט של דאצ'יהkikar.co.il בשיתוף דאצ'יה
אחד הרכבים שהפך פופולארי ונפוץ מאד בקרב המגזר החרדי הוא רכב הדאצ'יה • כעת מציגה החברה את דגם הלוגאן MCV - הרכב המשפחתי המרווח והמותאם לצרכיה של המשפחה החרדית (רכב, שיווקי)
תכנית חדשה למלחמה בתאונות הדרכים?תכנית חדשה למלחמה בתאונות הדרכים?כיכר השבת1
היום הציגה הממשלה את התכנית החדשה למלחמה בתאונות הדרכים אלא שבדיקה מעמיקה של סעיפיה מעלה כי רוב הסכומים כבר הוקצו בעבר ורוב התכניות כבר קיימות (תחבורה)
כביש מספר אחת ייחסם בלילות בשל עבודותכביש מספר אחת ייחסם בלילות בשל עבודותדניאל הרץ
בשבוע הקרוב ייסגר קטע מכביש מספר אחת במנהרות הראל לצורך הרחבת הכביש והוספת נתיב שלישי. החסימות יתחילו בשעה 10 בלילה ועד השעה חמש לפנות בוקר (תחבורה)
בקרוב: דו"חות לרוכבי האופניים החשמלייםבקרוב: דו"חות לרוכבי האופניים החשמלייםדניאל הרץ4
עיריית תל אביב יפו הודיעה כי החל מחודש ספטמבר ייאכף חוק האופניים בעיר וקנסות יינתנו לרוכבי אופניים שלא יקפידו על נסיעה בשבילים המיוחדים לאופניים או על המדרכה (רכב)
הטרקטור הענק בפעולה (הכירו את המפלצת שחורשת את אדמת הנגבכיכר השבת1
הטרקטור הענק , עם מנוע בעוצמה של רכב מירוץ משוכלל, מסוגל לבצע עבודה של ארבעה טרקטורים על אף שמהירותו המירבית היא כ-40 קמ"ש בלבד, צפו בפלא הטכנולוגי (רכב)
החל מ-2018 אין כניסה לירושלים ברכב דיזלהחל מ-2018 אין כניסה לירושלים ברכב דיזלדניאל הרץ2
מרכז העיר וחלקים נוספים בהדרגה ייסגרו לכניסה עם רכבי דיזל ישנים שגורמים לזיהום אוויר קשה. יירכשו אוטובוסים חשמליים שיסייעו בשמירה על איכות הסביבה בעיר (תחבורה)
הילולת שמואל הנביא • אלו הסדרי התחבורההילולת שמואל הנביא • אלו הסדרי התחבורהכיכר השבת3
החל מהיום (שלישי) בערב ועד יום חמישי תתקיים הילולת שמואל הנביא במתחם הקבר ליד שכונת רמות בירושלים • בפנים: כל הסדרי התנועה והתחבורה למקום (תחבורה, בארץ)
השיירה הנשיאותיתביקור טראמפ • היום השני: אלו הכבישים שייחסמוכיכר השבת
הנשיא האמריקאי ימשיך היום בביקורו בישראל, במהלך הביקור ייחסמו לסירוגין כבישים בעיקר במרכז ירושלים וייתכנו עומסים • בפנים: רשימת הכבישים שייסגרו על ידי המשטרה (תחבורה)
"החיה"הכירו את החיה: כמעט הכל על הלימוזינה של טראמפדניאל הרץ8
מסוף השבוע ממתינות לטראמפ בישראל שתי לימוזינות נשיאותיות במשקל 6.4 טון כל אחת, ממוגנות ירי ועטופות בשיריון של 13 ס"מ. ויש גם ערכת מסאז' במושבים (רכב)
מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך שנייה וחצי בלבדמ-0 ל-100 קמ"ש בתוך שנייה וחצי בלבדדניאל הרץ5
רכב קארטינג שפיתחה חברת דיימאק מגיע למהירות של מאה קמ"ש תוך שניה וחצי, מהירות מדהימה שיש לה רק מתחרה אחד. החברה תנסה לשלב את הטכנולוגיה ברכבים (רכב)
הלימוזינה המשוריינת של הנשיא בביקורו של אובמהביקור טראמפ בישראל • אלו הסדרי התנועהכיכר השבת1
ביקורו של נשיא ארצות-הברית דונלד טראמפ בישראל, מלווה באבטחה כבדה ובחסימת כבישים, בעיקר באזור נתב"ג, כביש 1 והעיר ירושלים • אלו הסדרי התנועה ומפת החסימות (בארץ)
מעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלמעל ל-4.1 מיליון בעלי רישיון נהיגה בישראלדניאל הרץ3
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה אתא הנתונים לסוף שנת 2016 מהם עולה כי מספר בעלי רישיון נהיגה לרכב עלה ב2.3% למעל ארבעה מיליון בעלי רישיון נהיגה (תחבורה)
מונית גט טקסי. אילוסטרציהמוניות הדר ו-Gett זכו במכרז להפעלת מוניות מנתב"גליאור גוטמן4
מוניות הדר שימשו כמונופול בתחום. בעקבות תלונות, יצאה רש"ת במכרז עם דגש על הוזלת מחירי הנסיעה. תנועת המוניות שם מסתכמת בכ-1.1 מיליון נסיעות בשנה (כלכלה)
מתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםמתקפת הסייבר פגעה גם ביצרניות הרכביםדניאל הרץ
חברת רנו הצרפתית וחברת ניסאן נפגעו ממתקפת הסייבר שפגעה בסוף השבוע בעשרות אלפי מחשבים. ברנו עצרו את הייצור לחלוטין עד לבדיקה וודאית והסרת ווירוס הכופר (רכב)
בשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםבשל תקלה ברמזורים: פקקים בירושליםכיכר השבת2
בעקבות תקלה במערכת הרמזורים העירונית בירושלים נגרמו עומסי תנועה קשים בכל הכבישים רחבי העיר. שוטרים וניידות של אגף התנועה של המשטרה פרוסים בצמתים (תחבורה)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8