פורשה Type 64 1939 מכירה פומבית סותבי'ס 270 מיליון במקום 17? למה בוטלה המכירה הפומבית של מכונית פורשה משנת 1939שירות כלכליסט1
מכונית שנבנתה על ידי פרדיננד פורשה בתקופה בה הועסק על ידי השלטון הנאצי כמעצב עבור פולקסווגן הוצעה למכירה פומבית על ידי סותבי'ס, אולם בשל טעות נגררת במסך שהציג את הסכומים - נאלץ הכרוז להפסיק את המכירה (רכב)
קורקינט אאודיזה היה (לא) צפוי: אאודי מציגה קורקינטתומר הדר, כלכליסט
יצרניות רכב רבות מנסות למצוא פתרונות לתופעת ה"המייל האחרון" - הניסיון לנסוע את המרחק בין המכונית ליעד, ובייחוד בעתיד, כשלא תותר כניסת מכוניות לערים; חברת אאודי הוציאה כעת את קורקינט ה-E TRON לצרכי מחקר, שכבר בשנה הבאה הוא צפוי להימכר בגרמניה בכ-2,000 אירו (רכב)
האיגוד מדווח: ירידה של 4% במסירות כלי רכבהאיגוד מדווח: ירידה של 4% במסירות כלי רכבתומר הדר, כלכליסט
לפי איגוד יבואני הרכב, מתחילת השנה נמסרו 181 אלף כלי רכב. בראש הטבלה - יונדאי, עם 30 אלף מסירות. דולקת אחריה טויוטה עם זינוק של 29% במסירות (חדשות, רכב)
קורקינט תל אביב רכיבה מדרכהזה היה צפוי: מפעיל קורקינט ראשון מודיע - הקנסות על הרוכביםתומר הדר, כלכליסט
לפי דיוור ששלחה מפעילת הקורקינט השיתופי wind ללקוחותיה - כל לקוח שלא יפעל בהתאם ללשון התקנות וייקנס על ידי העיריה יצטרך לשאת בקנס וגם ב-100 שקל דמי טיפול (רכב)
נתיבי איילון פקק פקקים רכבת תל אביבהפקקים בדרך: אלקטרה זכתה במכרז לנתיבי איילוןליאור גוטמן, כלכליסט
החל מאוגוסט - ובמשך 3.5 שנים - צפויה החברה להקים פרויקט ענק באיילון שהיקפו נאמד ב-420 מיליון שקל. העבודות יבוצעו באיילון צפון מאזור וולפסון ועד למחלף קק"ל ובאיילון דרום ממחלף קק"ל ועד מחלף השלום. אם לוקחים בחשבון את סגירתו המיועדת של רחוב חיל השריון - איילון עלול להפוך לפקק תנועה ענק גם בשעות הלילה המאוחרות (תחבורה)
קורקינט על המדרכה בתל אביב, ארכיוןעיריית תל אביב מתכננת: הקמת יחידת אכיפה לקורקינטיםתומר הדר, כלכליסט
ב-1 באוגוסט ייכנסו "חוקי הקורקינט" של עיריית תל אביב לתוקף ובעירייה מתכננים יחידה שתטפל בכלים דו גלגליים הנוסעים על המדרכות ולא חונים כחוק (חדשות תחבורה)
נהגים, שימו לב: מצלמות המהירות - חוזרותנהגים, שימו לב: מצלמות המהירות - חוזרותקובי רוזן
במשטרה החליטו כי עשרות אלפי הנהגים שתועדו נוסעים במהירות מופרזת מחודש יוני 2018, לא יצטרכו לשלם, אך מהיום, מתחדשת האכיפה באמצעות מצלמות א'3 (תחבורה)
ארכיון, אילוסטרציהתקלה במחשב: אין הנפקת רישיונות נהיגהכיכר השבת1
ערב תקלה במחשב המרכזי של משרד התחבורה , לא תתקיים קבלת קהל בכל סניפי משרד הרישוי ברחבי הארץ כמו גם העברת בעלויות על רכבים ומבחני התיאוריה (חדשות תחבורה)
עומסים בז'בוטינסקי: בולען התגלה בכבישעומסים בז'בוטינסקי: בולען התגלה בכבישכיכר השבת7
עומסים כבדים הבוקר בציר ז'בוטינסקי סמוך לבני ברק בשל בולען שנפער הלילה בכביש ככל הנראה בשל עבודות הרכבת שנערכות באזור. המשטרה מכווינה את התנועה (תחבורה)
משרד התחבורה בוחן פעילות מוגבלת של UBERמשרד התחבורה בוחן פעילות מוגבלת של UBERאודי עציון, כלכליסט
משרד התחבורה בוחן אפשרות להתיר לאפליקציית הנסיעות להתחיל לפעול בארץ באמצעות נהגים פרטיים, אך באופן מוגבל - עם שירות Uberpool, המקביל לשירותי הנסיעות המשותפות של ווייז ומוביט (רכב)
אילוסטרציהבעקבות מטען חורג: בשני בלילה ייחסמו כבישיםכיכר השבת
המשטרה הודיעה על הסדרי תנועה זמניים בעקבות ליווי מטען חורג מנמל אשדוד לנתב"ג מחר בלילה החל משעה 22:00 בלילה עד 05:00 לפנות בוקר. כל הפרטים בכתבה (תחבורה)
הקטע המסומן שייחסם לתנועה כלי רכב פרטייםמיום ראשון: בלי רכבים פרטיים בכניסה לי-םכיכר השבת4
ביום ראשון הקרוב, בשעות הבוקר, יחלו העבודות על השלב השני של פרויקט רובע העסקים החדש של ירושלים, ואלו הם הסדרי התנועה החדשים, שיימשכו לפחות 3 שנים (תחבורה)
מכונית-על יקרה שאי אפשר לנהוג בה בכבישמכונית-על יקרה שאי אפשר לנהוג בה בכביששירות כלכליסט3
ענקית הרכב האמריקאית תייצר 45 יחידות בלבד של המכונית היוקרתית - GT Mk II - שיש לה 200 כוחות סוס יותר ממכונית המירוץ של פורד המיועדת למירוץ 24 השעות של "לה מאן" (רכב)
נתיבי איילון פקק פקקים רכבת תל אביבתחת חשש לעוד עיכוב: נתיב מהיר נוסף יצא לדרךליאור גוטמן, כלכליסט
נתיבי איילון החלה בעבודות לפתיחת מקטע מהיר נוסף בעלות של 100 מיליון שקל. הנתיב יעקוף את עומסי התנועה ויחבר את דרום תל אביב לחולון ולראשון לציון. המשמעות המיידית: צירי תחבורה שייסגרו עד שנת 2023 לפחות (רכב)
רכבים חשמליים בטעינההמכוניות החשמליות יחוייבו ל...השמיע רעששירות כלכליסט1
התקינה החדשה נועדה למנוע סכנה להולכי רגל מכלי הרכב, השקטים מהרגיל. בארה"ב תיכנס לתוקף תקינה דומה רק בעוד יותר משנה - בחודש ספטמבר 2020 (חדשות, תחבורה)
בלי רכבים פרטיים מהמיתרים לבנייני האומהבלי רכבים פרטיים מהמיתרים לבנייני האומהדניאל הרץ4
לקראת תחילת שלב ב' בעבודה על פרויקט רובע העסקים החדש של ירושלים, יסגרו לתנועת רכבים פרטיים בשדרות שז"ר במקטע שבין גשר המיתרים לבנייני האומה (תחבורה)
רכב נטוש,, אילוסטרציהמבצע מוגבל: תשלום אגרת רישוי ללא ריביתתומר הדר, כלכליסט
במסגרת המבצע שימשך ארבעה חודשים יוכלו בעלי רכבים שלא שילמו את אגרת הרישוי בשבע השנים האחרונות לשלם את החוב ללא ריבית והצמדה עד תחילת אוקטובר הקרוב (רכב)
נרדמים על ההגה? אתם ממש לא היחידיםנרדמים על ההגה? אתם ממש לא היחידיםכיכר השבת
סקר חדש מעלה כי מחצית מתושבי הצפון הודו כי "ניקרו" השנה במהלך נהיגה, ומעל מחצית מתושבי הדרום וירושלים הודו כי נסעו השנה עם נהג שנרדם בנהיגה (חדשות תחבורה)
סקודה IV חשמליתסקודה משנה כיוון: חושפת משפחת דגמים חשמלייםתומר הדר, כלכליסט
החברה תשקיע כ-2 מיליארד יורו עד שנת 2025 בפיתוח דגמים חשמליים - שעשרה מהם יוצגו עד 2022. הדגם הראשון נקרא IV (חדשות רכב)
קורקינט חשמלי מפגע ציבוריעיריית תל אביב יוצאת לקרב נגד הקורקינטיםתומר הדר, כלכליסט3
העירייה החלה להחרים קורקינטים החוסמים מדרכות ולגבות 63 שקל על כל קורקינט שהוחרם. חלק מהחברות המפעילות את שירות ההשכרה מיהרו לעדכן את הלקוחות כי הם יידרשו לספוג את המחיר (רכב)
פקק בנתיבי איילוןהלמ"ס: ישראל צפופה, ורחוקה מרמת המינוע המקובלת באירופהתומר הדר
לפי נתונים שפורסמו היום ומסכמים את שנת 2018 - רמת המינוע עומדת על 390 רכבים ל-1000 נפש, עלייה קלה ביחס ל-383 רכבים אשתקד; עוד עולה כי 45% מהרכבים שעלו על כבישי ישראל הם לבנים, ושב-99% מהרכבים יש בקרה המתריעה מפני סטיה מנתיב, אך למעשה מדובר רק על מערכות פאסיביות
אילוסטרציהעמדות טעינה חשמלית יוצבו ברחבי הארץאודי עציון, שירות כלכליסט1
חברה תשקיע מיליוני שקלים בהצבת 300 עמדות עירוניות ברחבי ישראל - כבר השנה • מספר עמדות כבר הותקנו כפיילוט - בחניון גולדה בתל אביב, ובאוניברסיטת בר אילן (רכב)
אילוסטרציהנהג 'דן' המשיך לנסוע בצפירה וזומן לשימועכיכר השבת5
נהג אוטובוס של חברת "דן" נצפה אמש כשהוא ממשיך בנסיעה למרות 'צפירת יום הזיכרון', ב"דן" לקחו את התלונות שהופנו אליהן ברצינות, והזמינו את הנהג לשימוע (תחבורה)
אילוסטרציהכמעט אסון: רכבת הוסטה למסילה בשיפוציםכיכר השבת2
רכבת שנסעה מרעננה לכפר סבא הוסטה בטעות לכיוון מסילה שבאותה העת היו עליה עובדי תחזוקה. הנהג, הצליח לבלום את הרכבת, פגע בבלוני גז ובנס לא היו נפגעים בנפש (בארץ)
רוכב קורקינט חשמלי בפריזקורקינט חשמלי על המדרכה - קנס 135 יורושירות כלכליסט1
בצרפת מתוסכלים מכלי הרכב הדו-גלגליים המסכנים את שלומם של הולכי הרגל, והחליטו לאסור על נסיעה בהם על מדרכה; שרת התחבורה: "לא ראינו את זה בא" (תחבורה, רכב)
אילוסטרציההוועד תובע את הנהלת הרכבת במיליון שקלכיכר השבת
לאחר חילופי מהומות בלתי פוסקות בין הנהלת רכבת ישראל לוועד עובדי הרכבת, כעת זה מגיע לבית המשפט. הוועד תובע דיבה את ההנהלה במיליון שקל בגין הוצאת לשון הרע (בארץ)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8