מכונית של בטר פלייססוף הדרך: בטר פלייס פושטת רגלגיא בן סימון
חברה לישראל החליטה להפסיק את ההשקעה במיזם הרכב החשמלי; סבב הגיוס האחרון נכשל ולא נמצאו משקיעים שיביאו סכום משמעותי להמשך ההשקעה במיזם (בכלכלה)
מכונית חשמלית מרכז בטר פלייסדיווח: בטר פלייס לקראת התרסקותתומר הדר
רשת CNN מדווחת כי חברת בטר פלייס תכריז בימים הקרובים על פשיטת רגל. גורמים בחברה הביעו פסימיות באשר ליכולתה להשיג את המימון להמשך פעילותה (כלכלה, רכב)
ישראל כץ ברוטשילדכץ ממליץ: אל תקנו רכב חדשתומר הדר
שר התחבורה ישראל כץ ממליץ לא לקנות רכבים חדשים: "בקרוב כולם יצטרכו להתחרות ולהוזיל מחירים. זה נכון לגבי יבוא הרכב, טיפול ברכב במוסכים ובמכירת חלקי החילוף" (רכב)
אושר בממשלה: רפורמה בענף הרכבאושר בממשלה: רפורמה בענף הרכבכלכליסט1
הממשלה אישרה את הרפורמה בענף הרכב, המכוניות יוזלו ב-20 אחוז. שיקולי תחרות ילקחו בחשבון בעת מתן רישיון לייבוא רכב. הרפורמה תעודד יבוא מקביל של כלי רכב (כלכלה, רכב)
לפיד נוהגלפיד מוותר על הרכב הממשלתיתומר הדר ותומר אביטל16
שר האוצר יאיר לפיד מוותר על הרכב הממשלתי ויישאר עם מכונית הניסאן הפרטית שלו. לפיד ויתר גם על הנהג. לדברי מקורביו הוא יבחן בעתיד מעבר לרכב ממשלתי (כלכלה)
ב.מ.ווב.מ.וו היברידית ראשונה בישראלתומר הדר1
דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו הציגה היום לראשונה בישראל מכונית ב.מ.וו היברידית - ה-3 אקטיב הייבריד. מצוידת במנוע בנזין המפיק 306 כוחות סוס (כלכלה, רכב ותחבורה)
מוסף במוו bmw ב.מ.וו 325ב.מ.וו: שנת 2013 תהיה שנת שיאסוכנויות הידיעות
ב.מ.וו צופה כי 2013 תהיה שנת שיא עבורה למרות המשבר באירופה. בינואר רשמה החברה עלייה של 9.9% במכירות שהגיעו ל-123.3 אלף מכוניות. (כלכלה, רכב)
מכונית של בטר פלייסבטר פלייס תקיים יום מכירות מיוחד ביום הבחירותתומר הדר1
הרנו החשמלית תוצע בעסקת ליסינג פרטי שבמסגרתה ישלם הלקוח מקדמה של 7,900 שקל ו-36 תשלומים חודשיים של כ-1,500 שקל
ב-2025: גז טבעי ברוב כלי התחבורהב-2025: גז טבעי ברוב כלי התחבורהליאור גוטמן
הממשלה אישרה את ההצעה להפחית את התלות בנפט. בעקבות האישור תופחת מכסת יצוא הגז הטבעי מישראל, ועד 2025 הדלק העיקרי לתחבורה יתבסס על גז טבעי (רכב)
מחלף לה גרדיהמחר: מחיר מכוניות משומשות יוזלתומר הדר
הערכות בשוק המכוניות משומשות: ירידות מחירים ממחר. הסיבה: השבוע יחלו יבואני רכב רבים למכור מכוניות מדגמי 2013. הירידה הצפויה היא בין 2% ל-3% (כלכלה, רכב)
רישיון בגיל צעיר? הרפורמה נדחתהרישיון בגיל צעיר? הרפורמה נדחתהיוסף פאר2
הרפורמה בשוק הנהיגה שהייתה אמורה לאפשר את הגישה למבחני הטסט כבר בגיל 16 ותשעה חודשים, נדחית שוב, הסיבה: אי היערכות מספקת להחלת הקמפיין (רכב)
רכב חשמלי הטענה טעינהחדש בישראל: עמדת טעינה לרכביםליאור גוטמן1
עמדת טעינה למכוניות חשמליות של חברת החשמל הוצבה במצפה רמון לבקשת בטר פלייס, שמנועה חוקית מלהתקין אותה בפועל. התעריף: כ-60 אגורות לקילוואט שעה (כלכלה)
פרארי F12 ברלינטהכסף קטן: רכב ב-2.5 מיליון שקליםתומר הדר7
הפרארי היקרה ביותר הגיעה לישראל: 2.5 מיליון שקל. בכך הופכת ה-F12 כפרארי היקרה ביותר שנמכרה עד כה בישראל וכמכונית היקרה ביותר שניתן כיום לרכוש בארץ (כלכלה)
באפריל: הגיל לקבלת רישיון יוקדםבאפריל: הגיל לקבלת רישיון יוקדםיוני גבאי13
צעירים פחות מגיל 17? לפי תכנית של משרד התחבורה, החל מחודש אפריל הקרוב תוכלו להוציא רישיון נהיגה עוד לפני שימלאו לכם 17 שנה. הצעד ימנע תאונות קטלניות? (רכב)
ב.מ.וו 528הכירו: הרכב החדש של ליצמןמישאל לוי13
השר הראשון שהגיש בקשה לרכשית רכב חדש במסגרת 'מכרז רכבי השרים', הרכב לו יזכה ליצמן: ב.מ.וו 528 בעלות של 220 אלף שקלים. לצרכן הרגיל המכונית תעלה כמעט כפול (רכב)
מדענים ייצרו דלק ממים ואווירמדענים ייצרו דלק ממים ואווירשושי מילר4
אחרי שנים של נסיונות כושלים ליצר דלקים סינטטים, אולי הפעם נמצא הפתרון לבעיית 'הזהב השחור'. מדענים הצליחו לייצר דלק שמבוסס על מים ואוויר. תקנו? (כלכלה, רכב)
הרפורמות נכשלו, הרכבים ייתיקרובעקבות הבחירות: כלי רכב יעלו יותרכיכר השבת
על ההליכה לבחירות מוקדמות אנחנו משלמים, רפורמות רבות התנדפו ברגע ההכרזה, וכעת נראה כי גם הרפורמה לשינוי מבנה ענף הרכב באה על קיצה. כמה זה עולה לנו? (כלכלה)

חדשות תחבורה

תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8