אאא

ריבונו של עולם מכניס את כל העולם לחרדה ופחד, לא יודעים מה יילד יום, לא יודעים מה יקרה בכל שנייה, הכלכלה לא תקינה והעולם התחיל להתנהג כמו סדום ועמורה.

במדינת היהודים צריכים להתפלל שהיהודים לא ילמדו מהמעשים הרעים של הגויים והזימה שבתוכם. ארץ ישראל - כשהעם הקדוש עוסק בתפילות, קריאת תהילים ולימוד תורה - מוגנת ושמורה כמו כיפת השמיים. ממשלת ישראל החדשה, לא צריכה להקשיב לאף מדינה לגבי מדינת ישראל, כולם רוצים להיות יפי-נפש על גבה של מדינת ישראל. בורא עולם לא יעצור ולא ישקוט עד שיזכך ויטהר את העולם כולו. כל שבוע, יגביר ריבונו של עולם את הקושי והמצב בעולם יהיה יותר קשה ויותר קשה עד להמלכת מלך המשיח בקרוב בדור הזה!

מצרים כפי שאמרנו, תהיה בדיוק כמו סוריה ויותר גרוע, לא יהיה להם דין ולא דיין. אמר הקדוש- ברוך-הוא: 'תהיה התפרצות' - יש התפרצות בלי מעצורים! יהיו הרס והרג במצרים ולא יהיה מי שיוכל לעזור כי זה מהלך אלוקי נוסף.

עיראק חיה באשליות, הם רוצים להראות את העוצמה שלהם כאילו הם מדינה חזקה ומושלמת, אבל הם רעים, אוכלים זה את זה ורוצחים זה את זה. במדינת עיראק אין מעצור, גם שם לא יהיה שלום, רק סדום ועמורה.

איראן הבאה בתור - סבלנות, החילוניים לא יוותרו לקיצוניים. גם העם האיראני מתחיל להכין מתנה יפה לחסן רוחאני, יותר ממצרים וסוריה. הם עוקבים אחרי מה שקורה במצרים וסוריה ויש להם תיאבון לעשות כמו במצרים וסוריה ביחד ויותר גרוע. לחסן רוחאני יש אומץ וביטחון והוא לא יפחד להשתמש בפצצות מיוחדות, קשות ומסוכנות ביותר נגד עמו. כל המדענים במפעלי האטום באיראן בפאניקה ופחד, הם רוצים לעצור את תהליך ייצור האטום, כי העם האיראני והמדענים הבינו שחסן רוחאני יותר מסוכן מאחמדינג'אד. הוא מלא בגאווה ורוצה להוכיח לכל שונאי ישראל שאין לו פחד מאף אחד. הוא רק שכח שיש הקדוש-ברוך-הוא בשמיים. יש אנשי ביון ומרגלים מכל העולם בתוך המפעלים, עִם יד על הדופק, שעוקבים אחריו שלא יעשה שטויות. אם רוחאני ירצה לעשות משהו, הם יקלקלו את כל המחשבים המשמשים את מפעלי האטום. הקדוש-ברוך-הוא לא חוזר בו, הבטיח: יעשו תשובה - ילך לקראתם, לא יעשו - יביא רעידת אדמה קשה, מאוד קשה באיראן ויפרק את מפעלי האטום שלו סופית. נגזרה הגזרה משמיים, זה בידיים של חסן רוחאני - או יעשה תשובה כמו גיבור, או ילך מן העולם כמו גיבור.

חיזבאללה - נמצא רועה בלי צאן, כי ארגון החיזבאללה התפרק, הם אחד נגד השני והורגים זה את זה. הם למדו מהמורדים והסורים ולא יודעים מי נגד מי.

תורכיה חושבת שהכל אצלה טוב, שקט ומתוק - שום דבר לא שקט. הקדוש-ברוך-הוא משחק בהם כמו ב"לגו", מרכיב ומפרק, מפרק ומרכיב, מנפה ומסנן אותם. בורא עולם כל פעם נותן מכה במדינה אחרת. אוי ואבוי לאותה מדינה, ראש ממשלה או נשיא, שידברו על או נגד עם ישראל.

החמאס שקטים, הם חושבים שתהיה מדינה פלסטינאית ומחכים לתוצאות של ארצות-הברית וישראל שידונו בזה. בינתיים הם שקטים, עם אצבע על ההדק, חס ושלום, לשחרר טילים לאוויר. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ויסתבכו עם עצמם!

ירדן בינתיים נהנית מההפקר והשקט 'כאילו'. מעל שני מיליון פליטים מסוריה נמצאים בירדן, חלק מהם גם מהחמאס, אבל בירדן לא יודעים שהכל הפך להיות כמו סרדינים. גם הם מחכים שתקום חס ושלום מדינה פלסטינאית ואז יתחילו לפלוש לישראל ממזרח ירושלים.

חיילי צבא-הגנה-לישראל יכולים להיות רגועים אבל לא בשאננות. צריך להיות ערניים בכל גבולות ישראל, מאילת עד אשקלון, מזרח ירושלים, לבנון ורמת הגולן. חיילות צה"ל וחיילי צה"ל: כל אדם כבדהו וחשדהו, לא לעלות על טרמפים, לא נגמרה הסכנה אלא גדלה, במיוחד במזרח ירושלים, החמאס שם כמו חפרפרת ורוצה חס שלום, לחטוף חיילים. אבא שבשמיים מגן ושומר על חיילי צבא-הגנה-לישראל, כי הם אוהבים ומגינים על אדמת הקודש!

כל ההורים היהודים ידריכו את ילדיהם שלא יתבוללו עם הגויים, המפתים אותם עם מכוניות פאר, כסף וסמים. אסור ליהודים להתבולל עם הגויים, בורא עולם אל-קנא הוא וזה מכעיס אותו מאוד!

כל מי שגונב, מרמה, מקבל ונותן שוחד או עושה מעשים מגונים, יתגלה במערומיו, מהקטן ועד הגדול, שמאל וימין. יפסיקו, יעשו תשובה שלמה - בורא עולם לא יגלה אותם.

כל יהודי ויהודיה, מגלים ומרגישים את גאולת עם ישראל הנמצאת בכפות ידיהם, בקצה אצבעותיהם. מרגישים את התגלות מלך המשיח, הגאולה הכללית שקרובה, קיימת ונמצאת, והמלכת מלך המשיח בקרוב. שלא יגידו יהודים שהם לא יודעים, לא בארץ ולא מחוץ לארץ, שלא יבואו ויגידו 'לא ידענו'. קורים ניסים מופלאים לעם ישראל בארץ ישראל, רואים שהקדוש- ברוך-הוא עושה ניסים לעם ישראל. כל הגויים חרבם תבוא בלבם, קשתותם תשברנה, מנהיגיהם יהרגו את עמם בתוך עמם, ועמם יהרגו זה את זה!

כל יהודי, שיבקש מכל הלב, ביושר ובאמת, ויאמין שבורא עולם הוא הכל יכול - בקשתו תתקבל תוך ימים ספורים. תנסו ותיראו ניסים!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יימשכו בקצב מהיר וחזק פעילויות איתני הטבע, ששיתפו פעולה בלב אחד כולם, להשמיד ולהרוס את הטומאה, הרוע והאכזריות שבעולם. יימשכו השריפות והחום, יימשכו גשמים משונים וטובים באמצע הקיץ - יהיה גשם באמצע הקיץ כאילו זה אמצע החורף. יהיו שיטפונות בהרבה מקומות בעולם שיגידו שלא היה כך 100 שנה. סופות ורוחות קשות יעשו מלאכתם נאמנה לקדוש-ברוך-הוא. רעידות אדמה יעשו עבודתם מכל הלב, לזכך ולנקות את כל העולם מהרוע.

אורו, נשמתו ורוחו של המשיח מגינים על כל מילימטר של אדמה בארץ הקודש. משיח נמצא בארץ הקודש, עובד ופועל. בורא עולם מתחנן ומבקש מכל היהודים שגרים בגולה: תעלו לארץ הקודש! תעלו למקום הכי מוגן בעולם, הכי טוב בעולם, בכל! תעלו למדינת היהודים! אבא שבשמיים חובק, מגן ושומר על מדינת ישראל הקדושה, גם השכינה חובקת את מדינת ישראל והמשיח חובק באורו הגדול את עם ישראל! יהודים יקרים שגרים ומטיילים בגלות - לחזור לארץ ישראל!!! הגרים באירופה, ארצות-הברית, קנדה, ברזיל, אוסטרליה - לעלות לארץ ישראל מיד! עוד מעט הגויים יהיו גרועים פי 100 ממה שהם עכשיו, לא פי 99, אל תבואו אחר כך בטענות. ארץ ישראל, ארץ הצבי, תכיל גם מאה מיליון יהודים!

ממשלת ישראל תתעסק בעיקר ותעזוב את הטפל בצד.

הים קדוש וטהור, זה מלאך שקוראים לו מים או ים. בכל חופי ישראל, בכנרת, בים-סוף, בים-המלח או בבריכות השחייה, שתהיה בהם ערבוביה - יישאו באחריות. באים לים כדי להיטהר, לנקות את הקליפות מהגוף והנשמה. בים-התיכון, בים-סוף, בים-כנרת, איפה שתהיה התערבבות - יהיו בעיות בעור.

אבא שבשמיים מזכך ומטהר את העולם כולו שיהיה עולם של חסד, רחמים, אהבה ושלום! משיח פועל ועובד ובקרוב ימליכו אותו בגדול!