חברון  ישיבת חברון  אורי זלזניק  חי כיף
החזן לייזר ברוק בביצוע מרגש  - "יזכרם"החזן לייזר ברוק בביצוע מרגש - "יזכרם"
י"ח בסיון תשעח | 01.06.18
החזן לייזר ברוק מתוך קונצרט יום ירושלים היכל התרבות רחובות מבצע את היצירה "הרנינו" שכתב יעקב מוצן לזכר אחיו שנפל במלחמת של"ג שיום פטירתו חל בימים אלו (חזנות)
החזן מאיר אפפלדורפר - "מלך רחמן"החזן מאיר אפפלדורפר - "מלך רחמן"יאיר טוקר
החזן מאיר אפפלדורפר שיעבור השבת לפני התיבה בבית הכנסת הגדול, בקטע חזנות אותו הלחין החזן ישראל אליהו מרוקו הי"ד, שהיה חזן באמסטרדם לפני השואה. עיבוד, מיקס והקלטה: אלון הלל (חזנות)
החזן יעקב קלמנוביץ' בחזנות לחג השבועותהחזן יעקב קלמנוביץ' בחזנות לחג השבועותיאיר טוקר12
החזן יעקב קלמנוביץ בקטע חזנות לכבוד חג השבועות - 'אתה נגלית' של החזן משה גנשוף העוסק במתן תורה מתוך תפילות ראש השנה. ליווי פסנתר - "EFI AHPPY" (חזנות, מוזיקה)
מאיר אפפלדורפר בסינגל חדש - ברכת כהניםמאיר אפפלדורפר בסינגל חדש - ברכת כהניםיאיר טוקר
מאיר אפפלדורפר, בעבר למד חזנות אצל החזן נפתלי הרשטיק בנוסף הוא שר במקהלת בית הכנסת הגדול בירושלים של אלי יפה ואף משמש בו לעתים כחזן. היצירה של החזן אברהם כץ ז"ל. המיקס וההקלטה, של אלון הלל (חזנות)
משה חבושההאמן שמופיע עם הדגל והיכן ששורפים אותורפי נתיב36
החזן משה חבושה עשוי להיות האמן הראשון שמופיע גם היכן שמניפים את דגל ישראל ביום העצמאות וגם במקום בו הוא משמש כחומר בעירה - מעוז הקיצונים החרדים בי-ם (חזנות)
חזנות וג'ז יחד בקליפ חדש - אריה לייב הורביץחזנות וג'ז יחד בקליפ חדש - אריה לייב הורביץיאיר טוקר1
החזן אריה לייב הורביץ מבצע את קלסיקת החזנות הידועה והפעם בניחוח ג'אזי עם תזמורת הביג בנד של אייל וילנר ובניצוחו של המעבד והמוזיקאי מאיר בריסקמן • צפו (חזנות)
מאיר אפפלדורפר בסינגל חדש - ברכת החודשמאיר אפפלדורפר בסינגל חדש - ברכת החודשיאיר טוקר1
מאיר אפפלדורפר, בעבר למד חזנות אצל החזן נפתלי הרשטיק בנוסף הוא שר במקהלת בית הכנסת הגדול בירושלים של אלי יפה. הלחן מקורו בחסידות באבוב, העיבוד המיקס וההקלטה, של אלון הלל (חזנות)
אריה לייב הורביץ בביצוע מיוחד - "שייבנה"אריה לייב הורביץ בביצוע מיוחד - "שייבנה"נתנאל לייפר2
החזן אריה לייב הורביץ מבצע את קלסיקת החזנות הידועה והפעם בניחוח ג'אזי עם תזמורת הביג בנד של אייל וילנר ובניצוחו של המעבד והמוזיקאי מאיר בריסקמן (חזנות, מוזיקה)
אילוסטורציההיכנסו לאווירה: החזן שמעון קוגל ב'כל נדרי'כיכר השבת2
החזן-זמר שמעון קוגל ז"ל בביצוע מרגש ואותנטי של נוסח 'כל נדרי' הפותח את תפילות יום הכיפורים מתוך הקלטה נדירה משנת 1970 שתכניס אתכם לאווירת היום הקדוש (חזנות)
לחיי האחדות. נהרי ויחזקאל, השבועאחרי שנות מתיחות: פגישת פיוס בין החזניםיאיר טוקר8
אחרי שנים של מתיחות, שהפכה גם ליריבות פומבית, החזנים יחיאל נהרי וציון יחזקאל נועדו לפגישת פיוס מיוחדת - כך נודע ל"כיכר השבת". ויש גם תמונה מהמעמד הנדיר (מזרחי, חזנות)
שעה של סליחות בנוסח הלפגוט • צפו בוידאושעה של סליחות בנוסח הלפגוט • צפו בוידאויאיר טוקר44
החזן העולמי, יצחק-מאיר הלפגוט, העניק חוויה רוחנית מטלטלת למאות מתפללים בבית הכנסת "פארק איסט סינגוג" במנהטן, במוצאי מנוחה קדמנוך תחילה. צפו בוידאו (חזנות)
הפייטן והחזן בדואט נוסף: "בן אדם מה לך נרדם"הפייטן והחזן בדואט נוסף: "בן אדם מה לך נרדם"כיכר השבת5
הפייטן המזרחי משה חבושה והחזן האשכנזי שמעון שוורץ בביצוע נוסף שמשלב בין ניחוחות מזרח ומערב לכבוד חודש הרחמים והסליחות. והפעם: "בן אדם מה לך נרדם". צפו (חזנות)
הפייטן הספרדי והחזן האשכנזי בדואט: אדון הסליחותהפייטן הספרדי והחזן האשכנזי בדואט: אדון הסליחותכיכר השבת18
לרגל ימי הרחמים הסליחות, הפייטן משה חבושה והחזן שמעון שוורץ, בביצוע משותף של אדון הסליחות שמחבר בין מזרח ומערב כפי שכנראה עוד לא שמעתם. צפו (מוזיקה, חזנות)
חלק מהקונצרט אמשקונצרט חזנות לכבוד ראש חודש אלול • צפוישראל כהן2
בהשתתפות רבה היוצא של תל אביב-יפו הגאון רבי ישראל מאיר לאו, השתתף קהל רב בקונצרט חזנות בביהכנ"ס הגדול לכבוד ר"ח אלול, בו נטלו חלק מיטב החזנים • תיעוד (בארץ)
החזן יקי לאער בסינגל חזנות חדש - שתחדשהחזן יקי לאער בסינגל חזנות חדש - שתחדשיאיר טוקר13
החזן יקי לאער בביצוע חזני מיוחד לקראת שבת מברכים של חודש אלול בלחן מבית רופשיץ עם תוספת חזנית משלו ובעיבודים של צמד המעבדים אלי קליין ואיצי ברי (חזנות)
אלבום חדש לחזן דניאל כל טוב - 'שים שלום'אלבום חדש לחזן דניאל כל טוב - 'שים שלום'יאיר טוקר3
החזן דניאל כל טוב משיק אלבום בכורה המשלב חזנות מגוונת ומוזיקה קלה יותר, לחנים מוכרים וישנים לצד יצירות מקוריות שנכתבו עבור האלבום. עיבודים ריימונד גולדשטיין (חזנות)
שלושה כובעים בסינגל אחד: חזנות, חינוך, וגראמעןשלושה כובעים בסינגל אחד: חזנות, חינוך, וגראמעןכיכר השבת8
החזן, המחנך, והגראמער אברהם זייבלד נכנס לראשונה אל אולפן ההקלטות לצורך הקלטת אלבום חדש. האזינו לסנונית הראשונה מתוך האלבום - "כולי-כולו" (מוזיקה)
שלמה סלצקי ומקהלת 'ישיש' - הוא אלוקינושלמה סלצקי ומקהלת 'ישיש' - הוא אלוקינונתנאל לייפר13
החזן שלמה סלצקי ומקהלת ישיש בביצוע מיוחד המשלב בין חזנות קלאסית לבין שירה מלאת שמחה. על העיבוד המוזיקאלי והנגינה אחראי הפסנתרן אחיה אשר כהן אלורו (חזנות)
הפורום בסביון - מחרוזת ימים נוראיםהפורום בסביון - מחרוזת ימים נוראיםנתנאל לייפר3
הפורום לחזנות במחרוזת שירים מיוחדת לימים הנוראיים מתוך מופע שנערך בערב ראש השנה בסביון ובליווי תזמורתו של המוזיקאי יהודה גלילי בעיבודו של איתן סובול (שירים חסידיים)
"רצה עתירתם": הביצוע של יוסל'ה רוזנבלט קם לתחייה"רצה עתירתם": הביצוע של יוסל'ה רוזנבלט קם לתחייהיאיר טוקר4
לרגל עשרת ימי תשובה, משחררת מקהלת "כתר" ביצוע מרגש ליצירה 'רצה עתירתם' של החזן האגדי יוסלה רוזנבלט. מדובר בביצוע "חי" שצולם באירוע בר מצווה לבן הנגיד ר' חיים שפיגל מאנטוורפן (מוזיקה)
הסליחות המלאות: צבי וייס ומקהלת בית הכנסת הגדול • צפוהסליחות המלאות: צבי וייס ומקהלת בית הכנסת הגדול • צפונתנאל לייפר3
סליחות ראשונות בבית הכנסת הגדול בירושלים על ידי החזן צבי וייס בליווי מקהלת בית הכנסת הגדול בניצוחו של המאסטרו אלי יפה • צפו בסליחות במלואן (חזנות, מוזיקה)
מה טובו - צבי וייס, יוסף מלובני, אבריימי רוטמה טובו - צבי וייס, יוסף מלובני, אבריימי רוטיאיר טוקר
"מה טובו אהליך יעקב", יצירתו של ר' מנחם בריסטובסקי שפתחה את הקונצרט המיוחד בביצוע החזנים: צבי וייס, יוסף מלובני ואבריימי רוט, בלווי תזמורתו של גבריאל שוראקי (חזנות)
יוסל'ה רוזנבלט לצד התווים שכתבחשיפה: הלחן הגנוז של מלך החזנים היהודיםישראל כהן10
בתוך מזוודה עתיקה שעברה בירושה, התגלה ניגון עתיק של יוסל'ה רוזנבלט שלא נחשף מעולם לעולם החזנות. "כיכר השבת" מגיש את הסיפור המלא מאחורי הניגון והתווים בכתב ידו של רוזנבלט (חזנות)
אדר בעולם החזנות: שני מנצחים, שתי מקהלות • צפואדר בעולם החזנות: שני מנצחים, שתי מקהלות • צפויאיר טוקר2
'מכון תל אביב לחזנות' בניהולו של החזן נפתלי הרשטיק אירח את מקהלת החזנים הירושלמית בניצוחו של פול סולטר בקונצרט מחווה למנצח והחזן בנימין גליקמן • צפו בביצוע המושתף ב'הדרן' (מוזיקה)
צפו: "שבת היובל" לגדול החזנים יחיאל נהריצפו: "שבת היובל" לגדול החזנים יחיאל נהרירפי נתיב12
חזנים, פייטנים וחברים התאספו השבת באחד מחופי ים המלח, לחגוג "יובל" לחזן יחיאל נהרי, שהופיע בפני הקהל ואף עבר לפני התיבה. צפו בהבדלה המיוחדת של נהרי במוצאי השבת (מוזיקה)
איזה "נוסח" לקדיש של נעילה יודע השטן?איזה "נוסח" לקדיש של נעילה יודע השטן?יאיר טוקר1
אירוע מיוחד התקיים השבוע בעולם החזנות, כשהחזן משה האשל, אחד החזנים המפורסמים בלונדון, חזר אל המקום ממונו התחיל "מכון תל אביב לחזנות". ומה העירו לו בתפילה הראשונה? (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

עדכונים
כיכר facebook