TASUS  אביעזר פילץ  אודישנים..  אוהד..
החזנים לייזר ברוק ויקי לאער מבצעים: לפיכךהחזנים לייזר ברוק ויקי לאער מבצעים: לפיכך
כ"ד בשבט תשעט | 30.01.19
מאסטרו אלי יפה כתב לתלמידיו לייזר ברוק ויקי לאער עיבוד עכשווי ומרענן ליצירת המופת "לפיכך" שכתב החזן ישראל שור, המלחין של 'שיבנה בית המקדש' המפורסם. וגם קטע מיוחד עם אלי יפה עצמו. ליווי בפסנתר: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
מה הקשר בין צ׳ולנט ובירה קרה לחזנות?מה הקשר בין צ׳ולנט ובירה קרה לחזנות?יאיר טוקר
בנו של 'מחייה החזנות' ד"ר מרדכי סובול, המנצח אופיר סובול מחייה אף הוא את החזנות עם קטעי חזנות קלה וגם עם טשולנט מהביל ובירה קרה שיוגשו לבאי הקונצרט (חזנות)
החזן מוישה צבי דויטש בשיר לזכר ד"ר סובולהחזן מוישה צבי דויטש בשיר לזכר ד"ר סובוליאיר טוקר9
החזן מוישה צבי דויטש, תלמידו של ד"ר מרדכי סובול ז"ל בסינגל חדש לזכרו של מחייה החזנות שהלך לעולמו לאחרונה. דויטש הלחין ועל העיבוד המוזיקלי הופקד יהונתן ניצן (חזנות)
החזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אלו דברים"החזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אלו דברים"יאיר טוקר9
יצירת החזנות המוכרת בביצוע החזן מרדכי הרשמן בשילוב פזמון חדש שכתב החזן והזמר סול זים, מתוך קונצרט הצדעה לחזן יעקב מוצן אמש במרכז לאומנויות הבמה בתל אביב. מלווה בפסנתר מנחם בריסטובסקי (חזנות)
להקת מפתח סול בבית הכנסת הגדול בוינהלהקת מפתח סול בבית הכנסת הגדול בוינהיאיר טוקר1
ביצוע אקוסטי ווקאלי לחלוטין של שמונת חברי להקת 'מפתח סול' באקוסטיקה המיוחדת של בית הכנסת הגדול בוינה ללהיט של יעקב שוואקי "אם אשכחך ירושלים" (חזנות)
החזן שמואל טולידאנו מבצע יענקל'ה תלמודהחזן שמואל טולידאנו מבצע יענקל'ה תלמודיאיר טוקר4
החזן שמואל טולידאנו בעל קול הטנור הלירי בביצוע מיוחד לשירו של יעקב תלמוד "הללו" מתוך סדרת קליפים של חזנות ספרדית ואשכנזית עליה הוא עובד עם המעבד איתן סובול (חזנות)
"ויכולו": חברי להקת מפתח סול באוסטריה"ויכולו": חברי להקת מפתח סול באוסטריהיאיר טוקר1
בשבת האחרונה היו חברי להקת 'מפתח סול' בוינה עיר הבירה האוסטרית. כמה דקות לפני כניסת השבת והגעת חברי הקהילה לביה"כ הגדול ביצעה הלהקה חימום עם יצירתו של מונה רוזנבלום (חזנות)
האחים למר ושלמה סלצקי: "ראי רחל ראי"האחים למר ושלמה סלצקי: "ראי רחל ראי"יאיר טוקר16
ביצוע מרגש במיוחד של החזנים האחים יעקב ושלום למר ושלמה סלצקי מתוך פסטיבל קרקוב לשירו של שמואל רוזן ולחנו של אפי נצר "ראי רחל ראי". עיבוד וניצוח יוסי שוורץ (חזנות)
מאות בערב ה-30 לזכרו של 'מחייה החזנות'מאות בערב ה-30 לזכרו של 'מחייה החזנות'נתנאל לייפר1
מאות השתתפו בכנס ה-30 לזכרו של ד"ר מרדכי סובול ז"ל בביהכנ"ס ניגוני חיים בפ"ת, בהשתתפות חזנים רבים שביצעו יצירות המזוהות עמו בניצוח של בנו אופיר סובול • צפו (מוזיקה)
החזן שלמה סלצקי מבצע "מפני חטאנו"החזן שלמה סלצקי מבצע "מפני חטאנו"יאיר טוקר1
החזן שלמה סלצקי בביצוע מרטיט ליצירתו של ברון -קוסוביצקי ״ומפני חטאנו״ מתוך קונצרט הפסטיבל היהודי בקראקוב 2018. מנצח: יוסי שוורץ. מקהלה: אנסמבל פעמונים. פסנתר: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
החזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אני מאמין"החזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אני מאמין"יאיר טוקר17
החזן לייזר ברוק מבצע יחד עם התזמורת הסימפונית "סימפונט רעננה" את לחנו של המנצח הדגול אלי יפה שגם מנצח ואחראי לעיבוד המוזיקלי בהופעה (סינגלים וקליפים)
הלפגוט ליווה את ארונו של מרדכי סובול ז"להלפגוט ליווה את ארונו של מרדכי סובול ז"ליאיר טוקר10
החזן העולמי יצחק מאיר הלפגוט ליווה יחד עם משפחה וחברים בניו יורק את ארונו של 'מחיה החזנות' מרדכי סובול ז"ל ואמר במקום את תפילת "ק-ל מלא רחמים" • צפו (חזנות)
"כל נדרי": נתנאל הרשטיק בביה"כ העתיק"כל נדרי": נתנאל הרשטיק בביה"כ העתיקנתנאל לייפר3
החזן נתנאל הרשטיק בביצוע מיוחד לתפילת כל נדרי מתוך קונצרט נדיר בבית הכנסת הפורטגזי העתיק באמסטרדם בן ה-400 שנה בהפקה מיוחדת ששודרה למיליונים (חזנות)
קדיש הסליחות של הד"ר מרדכי סובול ז"לקדיש הסליחות של הד"ר מרדכי סובול ז"ליאיר טוקר7
מחיה החזנות, החזן והמנצח מרדכי סובול, הלך לעולמו לאחר אירוע מוחי קשה. צפו בקטע שלו מתוך הסליחות בליווי מקהלת החזנים של פתח תקווה בניצוחו של בנו אופיר סובול (חזנות)
ישראל לשס מבצע את "ונתנה תוקף"ישראל לשס מבצע את "ונתנה תוקף"יאיר טוקר1
לקראת הימים הנוראים, החזן ישראל לשס מארה"ב בביצוע של קטע התפילה "ונתנה תוקף" אותו הלביש על ניגון פולטובה הידוע. על העיבוד אחראי אדם פוד (חזנות)
הרשי אייזנבך מבצע 'לייב': "הבן יקיר לי"הרשי אייזנבך מבצע 'לייב': "הבן יקיר לי"יאיר טוקר3
ביצוע live חזנותי ליצירה המיתולוגית "הבן יקיר" של החזן שמואל מלבסקי, בליווי הקלידן משה שמחה. הסרטון הסלולרי צולם לפני מספר חודשים ב"קונצרט חזנות ושירה יהודית" בבית הכנסת המפואר והעתיק ג'רוזלמסקה במרכז העיר פראג, בהשתתפות עשרות מיהודי המקום שהאזינו ברוב קשב ודמע לקטע תפילה המרגש. שימו לב לאקוסטיקה של בית הכנסת שמאפשרת שירה ללא הגברה (חזנות)
הכניסה הדרמטית של החזן המפורסם • צפוהכניסה הדרמטית של החזן המפורסם • צפויאיר טוקר9
החזן חיים אדלר, חזן ראשי בבית הכנסת הגדול בתל אביב בכניסה דרמטית לאמירת הסליחות עם הפסוק הנאמר אצל יעקב אבינו "ויירא ויאמר מה נורא המקום הזה" (חזנות, מוזיקה)
החזן יעקב למר; מתוך פסטיבל המוזיקה בקרקובהחזן יעקב למר; מתוך פסטיבל המוזיקה בקרקוביאיר טוקר7
החזן יעקב למר בביצוע מיוחד לימים הנוראים בלחנו של החזן מוישה אוישר מפסטיבל המוזיקה היהודית בקרקוב בליווי מקהלת פעמונים בעיבודו הקולי ובניצוחו של יוסי שוורץ (חזנות)
חזנות וג'ז: החזן ישראל לשס מבצע ממקומךחזנות וג'ז: החזן ישראל לשס מבצע ממקומךיאיר טוקר
החזן ישראל לשס בקליפ ראשון בסדרה, מתוך שמונה, בו הוא מבצע קטעי חזנות מוכרים כשהם מלווים בתזמורת ג'ז ומוקלטים בבתי כנסת בניו יורק. עיבוד: אדם פוד (קליפים)
הלפגוט בביצוע מרהיב ליוסלה רוזנבלט • צפוהלפגוט בביצוע מרהיב ליוסלה רוזנבלט • צפויאיר טוקר4
החזן העולמי יצחק מאיר הלפגוט בביצוע לייב משובח לשירו של החזן הנודע יוסל'ה רוזנבלט ז"ל "הללוי-ה" כשהוא מלווה בתזמורת פריילאך המורחבת (סינגלים וקליפים)
החזן לייזר ברוק בקינה הנוגה -   אלי ציון ועריההחזן לייזר ברוק בקינה הנוגה - אלי ציון ועריהיאיר טוקר10
החזן לייזר ברוק מבצע הקינה הנודעת "אלי ציון ועריה" כשהוא מוסיף לה את קינת הרב יהודה לייב ביאלר שחזר לעיר הולדתו אחרי מוראות השואה, וגילה שרוב משפחתו נספו (חזנות)
החזן לייזר ברוק בביצוע מרגש  - "יזכרם"החזן לייזר ברוק בביצוע מרגש - "יזכרם"יאיר טוקר15
החזן לייזר ברוק מתוך קונצרט יום ירושלים היכל התרבות רחובות מבצע את היצירה "הרנינו" שכתב יעקב מוצן לזכר אחיו שנפל במלחמת של"ג שיום פטירתו חל בימים אלו (חזנות)
החזן מאיר אפפלדורפר - "מלך רחמן"החזן מאיר אפפלדורפר - "מלך רחמן"יאיר טוקר
החזן מאיר אפפלדורפר שיעבור השבת לפני התיבה בבית הכנסת הגדול, בקטע חזנות אותו הלחין החזן ישראל אליהו מרוקו הי"ד, שהיה חזן באמסטרדם לפני השואה. עיבוד, מיקס והקלטה: אלון הלל (חזנות)
החזן יעקב קלמנוביץ' בחזנות לחג השבועותהחזן יעקב קלמנוביץ' בחזנות לחג השבועותיאיר טוקר12
החזן יעקב קלמנוביץ בקטע חזנות לכבוד חג השבועות - 'אתה נגלית' של החזן משה גנשוף העוסק במתן תורה מתוך תפילות ראש השנה. ליווי פסנתר - "EFI AHPPY" (חזנות, מוזיקה)
מאיר אפפלדורפר בסינגל חדש - ברכת כהניםמאיר אפפלדורפר בסינגל חדש - ברכת כהניםיאיר טוקר
מאיר אפפלדורפר, בעבר למד חזנות אצל החזן נפתלי הרשטיק בנוסף הוא שר במקהלת בית הכנסת הגדול בירושלים של אלי יפה ואף משמש בו לעתים כחזן. היצירה של החזן אברהם כץ ז"ל. המיקס וההקלטה, של אלון הלל (חזנות)
משה חבושההאמן שמופיע עם הדגל והיכן ששורפים אותורפי נתיב36
החזן משה חבושה עשוי להיות האמן הראשון שמופיע גם היכן שמניפים את דגל ישראל ביום העצמאות וגם במקום בו הוא משמש כחומר בעירה - מעוז הקיצונים החרדים בי-ם (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

עדכונים
כיכר facebook