16 הפלות  18 הפלות  ekhp nrvhc  Sexpono
אוהד והלפגוט במחרוזת "מי באש - כבקרת"אוהד והלפגוט במחרוזת "מי באש - כבקרת"
ז' בתשרי תשפ | 06.10.19
קטע מתוך קונצרט שנערך בהיכל התרבות בקרית מוצקין בהשתתפות שני הטנורים הגדולים יצחק מאיר הלפגוט ואוהד מושקוביץ שמבצעים את שירו של לאונרד כהן ויצירתו של יוסל'ה רוזנבלט, על הקונצרט ניצח יוסי שוורץ בליווי תזמורת סימפונט רעננה והפסנתרן אהרל'ה נחשוני (חזנות)
ישראל נחמן מבצע את הקלאסיקה "כל נדרי"ישראל נחמן מבצע את הקלאסיקה "כל נדרי"יאיר טוקר1
החזן ישראל נחמן החליט לבצע מחדש את התפילה "כל נדרי" הנאמרת בתחילת היום הקדוש, במסגרת קליפ שצולם בבית כנסת האר"י הספרדי בעיר צפת (חזנות)
מוטי בויאר וישראל רנד מבצעים: "ואף הוא היה מתכוון"מוטי בויאר וישראל רנד מבצעים: "ואף הוא היה מתכוון"נתנאל לייפר4
החזנים מוטי בויאר וישראל רנד בקטע חזנות של יוסל'ה רוזנבלט מתוך סדר העבודה בתפילת יום הכיפורים. מתוך קונצרט חזנות בבית הכנסת סיני בגבעתיים. מנהל מוסיקלי: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
מחרוזת ימים נוראים עם מקהלת החזניםמחרוזת ימים נוראים עם מקהלת החזניםיאיר טוקר
טובי החזנים בארה"ב התאספו לקונצרט מיוחד לקראת הימים הנוראים. בסיומו ביצעו החזנים יחד במקהלה מחרוזת משירי הימים הנוראים בליוויו של הפסנתרן דני גילדר (חזנות)
החזן חיים שטרן ומקהלה: "רצה עתירתם"החזן חיים שטרן ומקהלה: "רצה עתירתם"נתנאל לייפר2
החזן חיים שטרן בליווי מקהלה בניצוחו של מאיר בריסקמן בקטע של יוסלה רוזנבלט מתוך הסליחות הראשונות שנערכו בבית הכנסת הרמח"ל בשכונת הר נוף הירושלמית (חזנות)
"ונתנה תוקף" המוכר והמרגש עם החזן סימון כהן"ונתנה תוקף" המוכר והמרגש עם החזן סימון כהןנתנאל לייפר2
החזן סימון כהן בביצוע ליצירה 'ונתנה תוקף' בלחנו של יאיר רוזנבלום. העיבוד והניצוח של מאסטרו אלי יפה ובליווי מקהלת בית הכנסת הגדול ומקהלת 'הללו' מתוך מופע לביה"ח אלין (סינגלים וקליפים)
נתנאל הרשטיק והמקהלה בקטע מהסליחותנתנאל הרשטיק והמקהלה בקטע מהסליחותנתנאל לייפר
החזן נתנאל הרשטיק, חזן בית הכנסת היוקרתי המפטון, בקטע מתוך הסליחות הראשונות, בליווי המקהלה בניצוחו של יצחק חיימוב (חזנות)
"מזמור שיר חנוכת הבית": שלמה גליק ו'בזמירות'"מזמור שיר חנוכת הבית": שלמה גליק ו'בזמירות'נתנאל לייפר1
הערב נערכה חנוכת ביה'כ הגדול בנס ציונה בהשתתפות הרבנים הראשיים. צפו בביצוע של "מזמור שיר חנוכת הבית" עם החזן שלמה גליק ומקהלת 'בזמירות' בניצוח יותם סגל (חזנות)
יחזקאל קלאנג, ילד הפלא סער שפרלינג ומקהלת ביה"כ הגדול בתל אביב • צפויחזקאל קלאנג, ילד הפלא סער שפרלינג ומקהלת ביה"כ הגדול בתל אביב • צפונתנאל לייפר2
החזן יחזקאל קלאנג הילד סער שפרלינג ומקהלת בית הכנסת הגדול בתל אביב בקטעים מתוך הסליחות הראשונות בניצוחו של משה סלושץ. על הצילום אחראי מתעד החזנות ישראל אריאל (חזנות)
סליחות ראשונות עם יצחק מאיר: שידור חוזרסליחות ראשונות עם יצחק מאיר: שידור חוזרכיכר השבת10
הזמר ובעל התפילה יצחק מאיר עורך כמידי שנה סליחות מוזיקליות בירושלים בליל הסליחות הראשון. צפו בשידור חוזר מתוך המעמד שנערך במלון רמדה בהשתתפות מאות (חזנות)
סליחות: צבי וייס ומקהלת בית הכנסת הגדולסליחות: צבי וייס ומקהלת בית הכנסת הגדולנתנאל לייפר6
צפו בקדיש שפותח את אמירת הסליחות הראשונות בבית הכנסת הגדול בירושלים בביצועו של החזן צבי וייס ומקהלת בית הכנסת הגדול בניצוחו של מאסטרו אלי יפה (חזנות)
סליחות ומרן; ר' יחיאל נהרי בראיון באולפןסליחות ומרן; ר' יחיאל נהרי בראיון באולפןישי כהן
ימי הרחמים הסליחות; כנסי הסליחות עם 'העם שבשדות'; הימים לצד מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל; הקטעים שמרגשים אותו בסליחות ובחזנות. ר' יחיאל נהרי בראיון מיוחד באולפן (מוזיקה)
"מזמור שיר חנוכת הבית": בפ"ת חגגו את שיפוץ ביה"כ הגדול"מזמור שיר חנוכת הבית": בפ"ת חגגו את שיפוץ ביה"כ הגדולנתנאל לייפר
בבית הכנסת הגדול בפתח תקווה חגגו הערב את חנוכת הבית לאחר השיפוץ הגדול שנערך במקום לצד הכתרתו של החזן החדש של ביה"כ - מאיר אפפלדורפר. צפו בביצועים של החזנים צבי וייס, החזן היוצא יעקב רובין והחזן הנכנס מאיר אפפלדורפר (חזנות)
"אוֹחִילָה" • יחיאל נהרי בביצוע מרגש באולפן"אוֹחִילָה" • יחיאל נהרי בביצוע מרגש באולפןישי ורבינא בכיכר8
"אוֹחִילָה לָאֵל אֲחַלֶּה פָנָיו אֶשְׁאֲלָה מִמֶּנּוּ מַעֲנֵה לָשׁוֹן" • גדול הפייטנים ר' יחיאל נהרי בביצוע מרגש לתפילת 'אוחילה לאל', בנוסח 'חלבי', באולפן "כיכר השבת"• צפו בוידאו (ימי הסליחות)
נתנאל אילובצקי ודניאל פינגולד והמקהלה מבצעים: א-ל מלך יושבנתנאל אילובצקי ודניאל פינגולד והמקהלה מבצעים: א-ל מלך יושבנתנאל לייפר3
דואט חזני משובח מלווה במקהלת המכון לחזנות בניצוחו של החזן נפתלי הרשטיק מתוך מופע בבית הכנסת הגדול בתל אביב. על הניהול המוזיקלי אחראי, ריימונד גולדשטיין (חזנות)
החזן חיים אדלר בדואט עם בנו החזן ישראלהחזן חיים אדלר בדואט עם בנו החזן ישראליאיר טוקר3
האב החזן הנודע ובנו הזמר החסידי ביצעו יצירה אידישאית המבוססת על דברי רבי נחוניא בן הקנה, "ששמת חלקנו מיושבי בית המדרש ולא שמת חלקנו מיושבי קרנות" (חזנות)
שי אברמסון מבצע את 'הנני' של רוזנבלטשי אברמסון מבצע את 'הנני' של רוזנבלטנתנאל לייפר1
החזן שי אברמסון מבצע בקונצרט המיוחד לזכרו של ד"ר מרדכי סובול את יצירתו הנודעת של יוסל'ה רוזנבלט "הנני העני ממעש" על הניצוח הבן ה'ממשיך' אופיר סובול (חזנות)
מאיר אפפלדורפר מונה לחזן ביה"כ הגדול בפתח תקווהמאיר אפפלדורפר מונה לחזן ביה"כ הגדול בפתח תקווהיאיר טוקר5
החזן מאיר אפפלדורפר תלמידו של נפתלי הרשטיק יכהן החל מהימים הנוראים תש"פ כחזן בית הכנסת הגדול בפתח תקווה. סגנון התפילות ישלב חזנות אך עם הרבה שירה (חזנות)
חיים דוד ברסון ויעקב למר: "רחם נא"חיים דוד ברסון ויעקב למר: "רחם נא"נתנאל לייפר3
צמד החזנים המצליחים בביצוע מלא חיות לשירו של מונה רוזנבלום שבוצע במקור על ידי דודו פישר. מתוך קונצרט מיוחד שנערך בבית הכנסת בו מתפלל ברסון כחזן (חזנות)
מוטי בויאר "מחייה" את רוזנבלט: "כבקרת"מוטי בויאר "מחייה" את רוזנבלט: "כבקרת"נתנאל לייפר6
החזן מוטי בויאר ומקהלת 'ישיש' בביצוע ליצירתו הידועה של יוסל'ה רוזנבלט "כבקרת רועה עדרו". מתוך ערב חזנות שנערך בירושלים בהשתתפות מאות. ניהול מוזיקלי יוסלה קלצקין. ליווי מוזיקלי: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
אופרה בבית הכנסת: צפו בטעימה מהחזרותאופרה בבית הכנסת: צפו בטעימה מהחזרותנתנאל לייפר2
צפו בקטע מיוחד מתוך חזרות לשבת חזנות ופיוט של החזן והפייטן שמעון סיבוני בליווי המקהלה המורחבת בניצוחו של יענקל׳ה רוטנר ובהפקתו של יצחק ראשי (חזנות)
שמעון סיבוני מפליא בביצוע לייב ספונטנישמעון סיבוני מפליא בביצוע לייב ספונטנייאיר טוקר5
החזן והפייטן, זמר הטנור שמעון סיבוני בביצוע מרהיב ל"קל אדון" אותו הוא הצמיד לשיר של אנריקו מסיאס. הביצוע לייב בבית הכנסת המפואר שבבורדו שבצרפת, יפיפה ומרשים (חזנות)
החזן יחזקאל ברכר ו'ידידים': "ברכת החודש"החזן יחזקאל ברכר ו'ידידים': "ברכת החודש"נתנאל לייפר2
לכבוד יום היארצייט של החזן יוסל'ה רוזנבלט שחל בסוף השבוע שעבר, ולקראת ראש חודש, מבצע החזן יחזקאל ברכר בליווי מקהלת ידידים את ברכת החודש של רוזנבלט. עיבוד אברומי ברקו (חזנות)
יוסלה רוזנבלט'תפילתנו': קבלו את כתב עת החזנות החדשכיכר השבת5
יוזמה חדשה בעולם החזנות, כתב עת אינטרנטי, עם מיטב החזנים והעוסקים במלאכה, והפעם טור פתיחה עם החזן יצחק מאיר הלפגוט וסיפורו המרתק של יוסל'ה רוזנבלט (חזנות)
גדול החזנים: החזנים עלו לקברו של יוסל'הגדול החזנים: החזנים עלו לקברו של יוסל'הנתנאל לייפר9
כמה עשרות מאוהביו של החזן יוסלה רוזנבלט הגיעו לקברו בהר הזיתים לרגל היארצייט שלו. הם שרו מיצירותיו דיברו בשבחו ולסיום ביצע החזן מוטי בויאר 'קל מלא רחמים' (חזנות)
החזן יוסי שוורץ מבצע את היצירה הפופולריתהחזן יוסי שוורץ מבצע את היצירה הפופולריתמנחם טוקר19
היצירה 'ריבונו של עולם' בלחנו של משה מונה רוזנבלום מתוך קונצרט הצדעה לחזני דור העבר והעתיד בהשתתפות חזנים, תלמידי בית הספר לחזנות בפתח תקווה ומקהלת ביה"ס. ביצוע של החזן יוסי שוורץ, מורה בביה"ס ומייסד המקהלה בליווי הפסנתרן: מנחם בריסטובסקי (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

עדכונים
כיכר facebook