לייזר ברוק בקטע חזנות ביתי חדש: בחצוצרותלייזר ברוק בקטע חזנות ביתי חדש: בחצוצרות
י"א בתמוז תשפ | 03.07.20
החזן לייזר ברוק בביצוע ביתי מקסים נוסף מסדרת סרטוני 'קבלת שבת' אותם הוא מקליט ומצלם מידי שבוע, כשהפעם הוא מבצע את "בחצוצרות" (חזנות)
החזן לייזר ברוק בקטע ביתי מקבלת שבתהחזן לייזר ברוק בקטע ביתי מקבלת שבתנתנאל לייפר9
מידי שבוע מקליט החזן לייזר ברוק בביתו קטע חזנות קצר וקליל מתוך קבלת שבת כשהוא גם מלווה את עצמו ב"מקהלה". צפו ב"אוהבי השם" (חזנות)
החזן לייזר ברוק בקטע מתוך 'קבלת שבת'החזן לייזר ברוק בקטע מתוך 'קבלת שבת'נתנאל לייפר9
החזן הצעיר והמוכשר לייזר ברוק בקטע חזנות מתוך 'קבלת שבת' אותו צילם והקליט באופן ביתי כשהוא משמש גם כ"מקהלה". צפו בביצוע המרענן שגם ההומור לא נעדר ממנו (חזנות)
יארצייט ל'מלך החזנים' יוסל'ה רוזנבלט • צפויארצייט ל'מלך החזנים' יוסל'ה רוזנבלט • צפואיציק אוחנה8
לכבוד היארצייט של החזן יוסל'ה רוזנבלט זצ"ל עלו חזנים וחובבי חזנות לקברו בהר הזיתים, לחלוק כבוד למי שהוכתר כ"מלך החזנים" • צפו בתיעוד מיוחד מהמעמד (מוזיקה, מגזין)
נתנאל הרשטיק בקטע לזכרו של יוסל'ה רוזנבלט: "ממקומך"נתנאל הרשטיק בקטע לזכרו של יוסל'ה רוזנבלט: "ממקומך"נתנאל לייפר3
החזן נתנאל הרשטיק מבית הכנסת המפטון בארה"ב, בקטע חזנות ייחודי המשלב שני לחנים של יוסל'ה שהיום חל היארצייט ה-87 שלו. הקטע הולחם על ידי ריימונד גולדשטיין ואביו החזן נפתלי הרשטיק, שהלחין גם את קטע הסיום ברוחו של יוסל'ה (חזנות)
מיטב החזנים במופע לזכר יוסל'ה רוזנבלטמיטב החזנים במופע לזכר יוסל'ה רוזנבלטכיכר השבת8
מיטב החזנים מכל העולם בקונצרט דיגיטלי מיוחד לזכרו של "מלך החזנים" יוסל'ה רוזנבלט ז"ל ביום היארצייט ה-87 שלו בהובלתו והנחייתו של החזן בני רגוז'ינסקי מניו יורק (חזנות)
החזן חיים שטרן בתפילה על הפרנסה בכותלהחזן חיים שטרן בתפילה על הפרנסה בכותלכיכר השבת3
החזן חיים שטרן בתפילה על הפרנסה הבוקר ברחבת הכותל המערבי, במסגרת מחאת אנשי התרבות כנגד הממשלה על חוסר הסיוע מולם במשבר הקורונה החריף (חדשות, חזנות)
החזן לייזר ברוק בביצוע ביתי לקבלת שבתהחזן לייזר ברוק בביצוע ביתי לקבלת שבתנתנאל לייפר7
החזן לייזר ברוק בקטע חזנות קצרצר מתוך תפילת קבלת השבת אותו הוא מבצע במקהלה עצמית (חזנות)
יצחק מאיר הלפגוט והמקהלה: א-ל מלא רחמיםיצחק מאיר הלפגוט והמקהלה: א-ל מלא רחמיםנתנאל לייפר2
החזן העולמי, יצחק מאיר הלפגוט, שהבריא ממחלת הקורונה, לראשונה בקטע חדש שהוקלט בזום עם חברי המקהלה של בית הכנסת שלו, בית הכנסת פארק איסט בו משמש הרב בנימין גולדשמידט מגיש 'כיכר גלובל', כרב. בניצוחו של ראסל גר לתפילת 'יזכור' (חזנות)
חזני ומקהלת בית הכנסת הגדול: "ממקומך"חזני ומקהלת בית הכנסת הגדול: "ממקומך"נתנאל לייפר5
חזני בית הכנסת הגדול בירושלים, אברהם קירשנבאום וצבי וייס, מלווים במקהלת בית הכנסת הגדול בניצוחו של אלי יפה, מבצעים את הלחן של ר' שלמה קרליבך בעיבודו של ריימונד גולדשטיין. על ההקלטה הסבוכה בימי קורונה אחראי אלון לאון הלל (חזנות)
שמעון פרקש ומקהלת ביה"כ הגדול: א-ל מלא רחמיםשמעון פרקש ומקהלת ביה"כ הגדול: א-ל מלא רחמיםנתנאל לייפר
תפילת אזכרה לעילוי נשמותיהם של חללי מערכות ישראל מבית הכנסת הגדול בירושלים יום הזיכרון תשס"ט שעולה לראשונה לרשת. החזן שמעון פרקש בליווי מקהלת בית הכנסת הגדול בניצוחו של אלי יפה (חזנות)
יעקב מוצן בביצוע ליצירה שכתב לזכר אחיויעקב מוצן בביצוע ליצירה שכתב לזכר אחיונתנאל לייפר1
החזן יעקב מוצן בביצוע מרגש ליצירה שכתב לזכר אחיו אברימי הי"ד, שנפל כחייל במלחמת שלום הגליל. בניצוחו ועיבודו של רפי ביטון, שנולד ביום בו נהרג אחיו של מוצן • צפו (חזנות)
צפו: שי אברמסון ומקהלת הרבנות מרגשיםצפו: שי אברמסון ומקהלת הרבנות מרגשיםנתנאל לייפר4
החזן הצבאי שי אברמסון מלווה במקהלת הרבנות הצבאית בניצוחו של אופיר סובול מבצעים ברגש רב בגרסה ווקאלית לחלוטין את תפילת 'קל מלא רחמים' לחללי צה"ל (חזנות)
החזן דניאל דהאן בטקס יום השואה הממלכתיהחזן דניאל דהאן בטקס יום השואה הממלכתיכיכר השבת
החזן דניאל דהאן כובד בביצוע תפילת 'קל מלא רחמים' בטקס יום השואה הממלכתי שנערך כמידי שנה ב'יד ושם' כשהשנה ללא קהל חי כלל בשל נגיף הקורונה. צפו בביצוע (חזנות)
החזן אברימי קירשנבאום מרגש בתפילת טלהחזן אברימי קירשנבאום מרגש בתפילת טלנתנאל לייפר4
חזן בית הכנסת הגדול, אברימי קירשנבאום, מבצע את תפילת טל כשהוא מלווה בקולותיו של המוזיקאי אלון לאון הלל. על העיבוד: ריימונד גולדשטיין ובהנחייתו של המנצח אלי יפה (חזנות)
יצחק זלמן מבצע את היצירה הוותיקה: שהחיינויצחק זלמן מבצע את היצירה הוותיקה: שהחיינויאיר טוקר1
החזן יצחק זלמן מלווה במוזיקאי והמנצח יותם סגל, מבצע את היצירה של מאיר מכטנברג - "שהחיינו". מתוך קונצרט שנערך בפראג בחודש שבט בהפקת מיכאל דושינסקי (חזנות)
חיים גנץ משלב את היצירה בניגון: אני מאמיןחיים גנץ משלב את היצירה בניגון: אני מאמיןנתנאל לייפר2
החזן חיים גנץ מבצע יצירה בלחנו של החזן יהודה לייב (לייבוש) מילר שהיה חזן ידוע ומלומד בתחילת המאה הקודמת, בשילוב הניגון הידוע של המלחין ר' יעקב תלמוד לבית גור ל"אני מאמין" (את המילים הלביש ר' דוד ורדיגר ז"ל) כאשר על הליווי הופקד הפסנתרן מנחם בריסטובסקי (חזנות)
שי אברמסון ומקהלת הגברים רמתיים: יגדלשי אברמסון ומקהלת הגברים רמתיים: יגדלנתנאל לייפר
מתוך האלבום "יגדל" עם מבחר הלחנים לפיוט "יגדל אלוקים חי" ממגוון עדות ישראל. הפרויקט בהפקה מוסיקאלית של יהודה אשש ובניהולו האמנותי של אלעד גבאי, מארח פסיפס מרתק של מגוון זמרים ופייטים. לפניכם הביצוע של החזן שי אברמסון ומקהלת הגברים רמתיים בביצוע על פי מסורת יהודי אשכנז (חזנות)
יצחק זלמן מרגש בביצוע לייב: "אשא עיניי"יצחק זלמן מרגש בביצוע לייב: "אשא עיניי"נתנאל לייפר
החזן יצחק זלמן מלווה בפסנתן והמנצח יותם סגל ונגנית הצ'לו דומיניקה וייס מבצע בקונצרט בפראג שהתקיים לפני כחודש את היצירה המרגשת "אשא עיניי" שמתאימה לימים אלו במיוחד (חזנות)
חזן בית הכנסת הגדול עם היצירה הפורימיתחזן בית הכנסת הגדול עם היצירה הפורימיתנתנאל לייפר1
חזן בית הכנסת הגדול ביצע בקונצרט 'בנבל עשור' את היצירה הקסומה מבית מודז'יץ "שושנת יעקב" שבוצעה במקור על ידי בן ציון שנקר. על הניצוח והעיבודים אחראי אלי יפה (חזנות)
יצחק זלמן ומקהלת בית הספר לחזנות: "בעבור דוד עבדך"יצחק זלמן ומקהלת בית הספר לחזנות: "בעבור דוד עבדך"נתנאל לייפר1
החזן יצחק זלמן מלווה במקהלת בית הספר לחזנות ת אביב בניצוחו של החזן נפתלי הרשטיק מבצעים את היצירה "בעבור דוד עבדך". על הפסנתר: ריימונד גולדשטיין (חזנות)
שי אברמסון מפתיע ומנגן על הקלידים • צפושי אברמסון מפתיע ומנגן על הקלידים • צפויאיר טוקר
החזן שי אברמסון הפתיע במופע מלווה מלכה שנערך בבית העם רחובות ופתח במחרוזת 'ממקומך - קרליבך' ליד עמדת הקלידן אותה פינה בהמשך למנהל המוזיקלי שי ברק (חזנות)
מוטי בויאר ביצירה חדשה: "אשרי האיש"מוטי בויאר ביצירה חדשה: "אשרי האיש"נתנאל לייפר7
לכבוד חג ט"ו בשבט ובהשראת תחילת מחזור לימוד הדף היומי הלחין החזן מוטי בויאר יצירה מיוחדת על פרק ראשון בתהילים 'אשרי האיש' ובעיבודו של מנחם בריסטובסקי (חזנות, מוזיקה)
מקהלת גשר המיתרים מבצעת: "חשקי חזקי"מקהלת גשר המיתרים מבצעת: "חשקי חזקי"נתנאל לייפר2
מקהלת 'גשר המיתרים' הירושלמית בניצוחו של ניסים ברוך מבצעת את הלחן בן היותר מ-300 שנה לשיר בן ה-350 שנה. השיר נכתב על ידי הרב יצחק אבוהב דה פונסיקה לרגל חנוכת בית הכנסת הפורטגזי באמסטרדם בשנת 1675. הלחן של אברהם קסרס בתחילת המאה ה-18 (חזנות)
החזן שלמה גליק מרגש לזכר קדושי השואההחזן שלמה גליק מרגש לזכר קדושי השואהנתנאל לייפר1
החזן שלמה גליק ומקהלת 'רינת ישראל' בניצוחו של אופיר סובול, מבצעים את 'א-ל מלא רחמים' ליום הקדיש הכללי, מתוך ערב מיוחד בבית הכנסת 'שונה הלכות' בפ"ת • צפו (חזנות)
ליום הקדיש הכללי: שלמה גליק והמקהלה שרים "יזכרם"ליום הקדיש הכללי: שלמה גליק והמקהלה שרים "יזכרם"נתנאל לייפר3
החזן שלמה גליק ומקהלת 'רינת ישראל' בניצוחו של אופיר סובול מבצעים את יצירתו של יעקב מוצן "יזכרם", באירוע שנערך בבית הכנסת 'שונה הלכות' בפ"ת לרגל יום הקדיש הכללי (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook