מקהלת גשר המיתרים מבצעת: "חשקי חזקי"מקהלת גשר המיתרים מבצעת: "חשקי חזקי"
כ"ד בטבת תשפ | 21.01.20
מקהלת 'גשר המיתרים' הירושלמית בניצוחו של ניסים ברוך מבצעת את הלחן בן היותר מ-300 שנה לשיר בן ה-350 שנה. השיר נכתב על ידי הרב יצחק אבוהב דה פונסיקה לרגל חנוכת בית הכנסת הפורטגזי באמסטרדם בשנת 1675. הלחן של אברהם קסרס בתחילת המאה ה-18 (חזנות)
החזן שלמה גליק מרגש לזכר קדושי השואההחזן שלמה גליק מרגש לזכר קדושי השואהנתנאל לייפר1
החזן שלמה גליק ומקהלת 'רינת ישראל' בניצוחו של אופיר סובול, מבצעים את 'א-ל מלא רחמים' ליום הקדיש הכללי, מתוך ערב מיוחד בבית הכנסת 'שונה הלכות' בפ"ת • צפו (חזנות)
ליום הקדיש הכללי: שלמה גליק והמקהלה שרים "יזכרם"ליום הקדיש הכללי: שלמה גליק והמקהלה שרים "יזכרם"נתנאל לייפר3
החזן שלמה גליק ומקהלת 'רינת ישראל' בניצוחו של אופיר סובול מבצעים את יצירתו של יעקב מוצן "יזכרם", באירוע שנערך בבית הכנסת 'שונה הלכות' בפ"ת לרגל יום הקדיש הכללי (חזנות)
מוטי בויאר ביצע "יוסל'ה": "אנא עבדא"מוטי בויאר ביצע "יוסל'ה": "אנא עבדא"נתנאל לייפר2
החזן העולמי מוטי בויאר, ביצע את היצירה "אנא עבדא" של יוסל'ה רוזנבלט בסיום הש"ס שנערך לזכרה של הרבנית נעמי ברייטקופף ע"ה (חזנות, מוזיקה)
הלפגוט בביצוע מטלטל ל"אל מלא רחמים"הלפגוט בביצוע מטלטל ל"אל מלא רחמים"כיכר השבת19
אחד מרגעי השיא במעמד סיום הש"ס המרכזי בארה"ב, בהשתתפות כמאה אלף איש, שהיה הביצוע המטלטל והמרגש של החזן איצ'ה מאיר הלפגוט ל"אל מלא רחמים" • צפו (חזנות)
החזן יקי לאער בברכות ההדלקה •  צפוהחזן יקי לאער בברכות ההדלקה • צפונתנאל לייפר2
החזן יקי לאער מלווה בכנר גבריאל שוראקי והפסנתרן אילן לזרוס בביצוע מעניין לברכות ליום ראשון של חנוכה בלחנו של אייב אלשטיין לחן יפיפה אותו מצא לאער בתווים (חזנות)
החזן צבי גרינהיים בהדלקת נרות בביה"ח איכילובהחזן צבי גרינהיים בהדלקת נרות בביה"ח איכילוביאיר טוקר1
החזן צבי גרינהיים בטקס הדלקת נרות חנוכה בלובי בית החולים איכילוב כשהוא מלווה בפסנתרן הצעיר שניאור ובהשתתפות רב בית החולים, הרב אברהם רזניקוב (חזנות)
החזן הצעיר לייזר ברוק מבצע "ידיד נפש"החזן הצעיר לייזר ברוק מבצע "ידיד נפש"נתנאל לייפר5
החזן לייזר ברוק הופיע בערב ההוקרה לחזן ישראל רנד לרגל שלושים שנות יצירה ושר את היצירה ידיד נפש בלחנו של שמואל מלבסקי. ליווי פסנתר: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
יצחק מאיר הלפגוט מבצע קוסוביצקי  • צפויצחק מאיר הלפגוט מבצע קוסוביצקי • צפונתנאל לייפר10
החזן הבינלאומי, יצחק מאיר הלפגוט, מבצע את יצירתו של משה קוסוביצקי מתוך מופע בבית הכנסת פארק איסט בהפקתו של החזן בני רגוזינסקי. הלפגוט מלווה במקהלת בית הכנסת בניצוחו של ראסל גר ובליווי פסנתר של דניאל גילדר (חזנות)
ליאור אלמליח וישראל רנד בדואט מסקרןליאור אלמליח וישראל רנד בדואט מסקרןנתנאל לייפר
הזמר והפייטן ליאור אלמליח התארח במופע שלושים שנות יצירה לחזן ישראל רנד וביצע שם יחד איתו את הלהיט של ג'ו עמר "ישמח משה". עיבוד מוזיקלי: איתן סובול (חזנות)
ישראל רנד חוגג 30 שנות שירה ויצירה • צפוישראל רנד חוגג 30 שנות שירה ויצירה • צפונתנאל לייפר
החזן ישראל רנד חגג שלושים שנות שירה ויצירה במופע מיוחד בהשתתפות החזנים בן ציון מילר, יעקב מוצן, ליאור אלמליח ועוד. ניהול מוזיקלי: איתן סובול (חזנות)
מחווה מרגשת: החזן העיוור שר לחיים אדלרמחווה מרגשת: החזן העיוור שר לחיים אדלריאיר טוקר1
מקהלת החזנים הירושלמית הזמינה את מנחם אייזנבאך בוגר 'שיח סוד' לשיר ולברך את החזן הרב חיים אדלר באירוע שערכו לכבוד הגעתו לגבורות • צפו בתיעוד מהערב המרגש (חזנות)
זקן החזנים הפתיע בקונצרט החגיגי •  צפוזקן החזנים הפתיע בקונצרט החגיגי • צפונתנאל לייפר2
מאסטרו אופיר סובול פתח את עונת החזנות של 'יובל' בקונצרט ייחודי עם עשרה יצירות שונות. צפו בזקן החזנים סול זים, שהגיע במיוחד מארה"ב בביצוע מלא עוצמה ורגש (חזנות)
מיטב החזנים במחרוזת להיטים חסידיים • צפומיטב החזנים במחרוזת להיטים חסידיים • צפונתנאל לייפר
נתנאל הרשטיק, סול זים, סיימון כהן, יעקב למר ושמחה רוטנברג במחרוזת שמחה ייחודית בניצוחו של אופיר סובול מתוך מופע הפתיחה של עונת החזנות ועם סימפונט רעננה (חזנות)
חיים שטרן ומקהלת ביה"כ בסידני: "מי שברך"חיים שטרן ומקהלת ביה"כ בסידני: "מי שברך"נתנאל לייפר2
החזן חיים שטרן ומקהלת בית הכנסת הגדול בסידני מבצעים את מי שברך לחיילים בלחן של דובי זלצר ל"ארץ צבי" ובעיבודו של יוסי שוורץ. מנצח ג'סטין גרין (סינגלים וקליפים)
שלושת החזנים בביצוע מופתי ליוסל'ה • צפושלושת החזנים בביצוע מופתי ליוסל'ה • צפונתנאל לייפר
החזנים אברימי קירשנבאום, ישראל רנד וחיים שטרן מבצעים את יצירתו האהובה של יוסל'ה רוזנבלט - "המבדיל" בניצוחו של אלי יפה מתוך פסטיבל 'עברי פולני' בירושלים (חזנות)
אוהד והלפגוט במחרוזת "מי באש - כבקרת"אוהד והלפגוט במחרוזת "מי באש - כבקרת"נתנאל לייפר2
קטע מתוך קונצרט שנערך בהיכל התרבות בקרית מוצקין בהשתתפות שני הטנורים הגדולים יצחק מאיר הלפגוט ואוהד מושקוביץ שמבצעים את שירו של לאונרד כהן ויצירתו של יוסל'ה רוזנבלט, על הקונצרט ניצח יוסי שוורץ בליווי תזמורת סימפונט רעננה והפסנתרן אהרל'ה נחשוני (חזנות)
ישראל נחמן מבצע את הקלאסיקה "כל נדרי"ישראל נחמן מבצע את הקלאסיקה "כל נדרי"יאיר טוקר1
החזן ישראל נחמן החליט לבצע מחדש את התפילה "כל נדרי" הנאמרת בתחילת היום הקדוש, במסגרת קליפ שצולם בבית כנסת האר"י הספרדי בעיר צפת (חזנות)
מוטי בויאר וישראל רנד מבצעים: "ואף הוא היה מתכוון"מוטי בויאר וישראל רנד מבצעים: "ואף הוא היה מתכוון"נתנאל לייפר4
החזנים מוטי בויאר וישראל רנד בקטע חזנות של יוסל'ה רוזנבלט מתוך סדר העבודה בתפילת יום הכיפורים. מתוך קונצרט חזנות בבית הכנסת סיני בגבעתיים. מנהל מוסיקלי: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
מחרוזת ימים נוראים עם מקהלת החזניםמחרוזת ימים נוראים עם מקהלת החזניםיאיר טוקר
טובי החזנים בארה"ב התאספו לקונצרט מיוחד לקראת הימים הנוראים. בסיומו ביצעו החזנים יחד במקהלה מחרוזת משירי הימים הנוראים בליוויו של הפסנתרן דני גילדר (חזנות)
החזן חיים שטרן ומקהלה: "רצה עתירתם"החזן חיים שטרן ומקהלה: "רצה עתירתם"נתנאל לייפר2
החזן חיים שטרן בליווי מקהלה בניצוחו של מאיר בריסקמן בקטע של יוסלה רוזנבלט מתוך הסליחות הראשונות שנערכו בבית הכנסת הרמח"ל בשכונת הר נוף הירושלמית (חזנות)
"ונתנה תוקף" המוכר והמרגש עם החזן סימון כהן"ונתנה תוקף" המוכר והמרגש עם החזן סימון כהןנתנאל לייפר2
החזן סימון כהן בביצוע ליצירה 'ונתנה תוקף' בלחנו של יאיר רוזנבלום. העיבוד והניצוח של מאסטרו אלי יפה ובליווי מקהלת בית הכנסת הגדול ומקהלת 'הללו' מתוך מופע לביה"ח אלין (סינגלים וקליפים)
נתנאל הרשטיק והמקהלה בקטע מהסליחותנתנאל הרשטיק והמקהלה בקטע מהסליחותנתנאל לייפר
החזן נתנאל הרשטיק, חזן בית הכנסת היוקרתי המפטון, בקטע מתוך הסליחות הראשונות, בליווי המקהלה בניצוחו של יצחק חיימוב (חזנות)
"מזמור שיר חנוכת הבית": שלמה גליק ו'בזמירות'"מזמור שיר חנוכת הבית": שלמה גליק ו'בזמירות'נתנאל לייפר1
הערב נערכה חנוכת ביה'כ הגדול בנס ציונה בהשתתפות הרבנים הראשיים. צפו בביצוע של "מזמור שיר חנוכת הבית" עם החזן שלמה גליק ומקהלת 'בזמירות' בניצוח יותם סגל (חזנות)
יחזקאל קלאנג, ילד הפלא סער שפרלינג ומקהלת ביה"כ הגדול בתל אביב • צפויחזקאל קלאנג, ילד הפלא סער שפרלינג ומקהלת ביה"כ הגדול בתל אביב • צפונתנאל לייפר2
החזן יחזקאל קלאנג הילד סער שפרלינג ומקהלת בית הכנסת הגדול בתל אביב בקטעים מתוך הסליחות הראשונות בניצוחו של משה סלושץ. על הצילום אחראי מתעד החזנות ישראל אריאל (חזנות)
סליחות ראשונות עם יצחק מאיר: שידור חוזרסליחות ראשונות עם יצחק מאיר: שידור חוזרכיכר השבת10
הזמר ובעל התפילה יצחק מאיר עורך כמידי שנה סליחות מוזיקליות בירושלים בליל הסליחות הראשון. צפו בשידור חוזר מתוך המעמד שנערך במלון רמדה בהשתתפות מאות (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

עדכונים
כיכר facebook