נתנאל הרשטיק והמקהלה: "והגן בעדנו"נתנאל הרשטיק והמקהלה: "והגן בעדנו"
י"א בשבט תשפא | 24.01.21
החזן נתנאל הרשטיק מלווה במקהלת בית הכנסת שלו "המפטון" עם המנצח והמעבד יצחק חיימוב מבצע את "והגן בעדנו" מתוך תפילת השבת בלחנו של לואיס לבנדובסקי (חזנות)
"קול הזהב": החזן שנמלט עם ישיבת מיר"קול הזהב": החזן שנמלט עם ישיבת מיראופיר סובול1
ביצוע ייחודי של החזן דוד בגלי ז"ל ל"הבט משמים" מתוך קונצרט "הצדעה לשמחה קוסביצקי" שהתקיים בהיכל התרבות ת"א בשנת 1987 בניצוחו של מרדכי סובול ז"ל (חזנות)
לייזר ברוק בפינתו השבועית: "לך ענו שירה"לייזר ברוק בפינתו השבועית: "לך ענו שירה"נתנאל לייפר3
החזן לייזר ברוק בפינתו השבועית מתוך פרויקט הקורונה שלו - תפילות השבת בנוסח חזני, ישיבתי, מוזיקלי ומלא בשירה וגם בהומור משובח. והשבוע עם טעימות ממוישה אוישר ויצחק אשל ששמע מהחזן ר' יעקב מוצן (חזנות)
אריה לייב הורביץ מבצע: "בצאת ישראל"אריה לייב הורביץ מבצע: "בצאת ישראל"יאיר טוקר
החזן אריה לייב הורביץ' מבצע את הלחן המודזיצאי של ה"אמרי שאול" ל"בצאת ישראל" מתוך המופע "חזנות בג'ינס" בעיבוד של אופיר סובול ולאסלו רוט ובניצוחו של סובול על 'סימפונט רעננה' (חזנות)
החזן הדגול שהתגלה בזכות אמירת ה"אמן"החזן הדגול שהתגלה בזכות אמירת ה"אמן"אופיר סובול
צפו בביצוע של החזן יעקב למר ליצירה "מודים אנחנו לך" שבוצעה במקור על ידי החזן מרדכי הירשמן ז"ל, שיום פטירתו חל היום. עיבוד: חנן וינטרניץ ומרדכי סובול (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה: "שמע ישראל"נתנאל הרשטיק והמקהלה: "שמע ישראל"יאיר טוקר1
החזן נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו "המפטון" בביצוע ווקאלי יפיפיה ל"שמע ישראל" אותה הוא מלביש על "You Raise Me Up" של ג'וש גורבן. עיבוד וניצוח: יצחק חיימוב (חזנות)
לייזר ברוק מרגש בפינתו השבועית: "אהבה רבה"לייזר ברוק מרגש בפינתו השבועית: "אהבה רבה"נתנאל לייפר3
החזן המוכשר לייזר ברוק בפרויקט הקורונה שלו "לכבוד שבת קודש" תפילות השבת בגרסה חזנית, צעירה, מוזיקלית וגם מלאת הומור, כשהפעם הוא מבצע "אהבה רבה" על פי הלחן של מקס ינובסקי שהותאם על ידי רפי ביטון (חזנות)
יקי לאער מלווה ב"כלייזמרים" של גבריאל שוראקי: א יידישע מאמעיקי לאער מלווה ב"כלייזמרים" של גבריאל שוראקי: א יידישע מאמעיאיר טוקר11
החזן יקי לאער והכנר גבריאל שוראקי והכלייזמרים מבצעים במופע לייב את השיר האידישי הישן "א יידישע מאמע" שכתב המשורר היהודי-אמריקאי ג'ק ילן השיר, בלחנו של לב פולק (חזנות)
יצירתו של החזן ששר "אופרה עם ציצית"יצירתו של החזן ששר "אופרה עם ציצית"אופיר סובול5
ברכת החודש של החזן ראובן ריצ'רד טאקר, בביצועו של אלברטו מזרחי ובהפקתו המוזיקלית של ד"ר מרדכי סובול מתוך מופע שנערך ב-1996. מארכיון החזנות של 'יובל' (חזנות)
לייזר ברוק בקטע החזנות השבועי: אור חדשלייזר ברוק בקטע החזנות השבועי: אור חדשנתנאל לייפר2
החזן המוכשר לייזר ברוק בקטע חזנות נוסף מתוך פרויקט הקורונה שלו "לכבוד שבת קודש", קטעי התפילה של שבת בחזנות שירתית מודרנית ומרגשת והפעם "אור חדש" (חזנות)
יוסף שליסקיסיפורו המרתק של החזן שנחטף אל טורונטונתנאל לייפר4
החזן יוסף שליסקי, שנפטר לפני כ-65 שנה מחזיק באחד הסיפורים ההזויים של עולם החזנות. הוא התחזן במיטב בתי הכנסת של ניו יורק וסירב לחלל את השבת באופרה (חזנות)
החזן יעקב למר ביצירתו של החזן שנחטףהחזן יעקב למר ביצירתו של החזן שנחטףיאיר טוקר4
החזן המוערך יעקב למר, מבצע את "אנא בכוח" של החזן יוסף שליסקי ז"ל, שנחטף כילד מקהלה בילדותו מפולין לקנדה, על ידי חזן שרצה שיופיע לצדו. ליווי: פרנק לונדון (חזנות)
"צעיר ברגע": בני מייזנר ורפי ביטון מבצעים "אמר רבי אלעזר""צעיר ברגע": בני מייזנר ורפי ביטון מבצעים "אמר רבי אלעזר"יאיר טוקר
ביצוע מיוחד מלפני 26 שנה מתוך קונצרט לזכרו של החזן הדגול שלמה רביץ שנפטר בגיל 109 וביום שני יהיה היארצייט שלו. הלחן של רביץ וד"ר מרדכי סובול שאחראי כמובן על העיבוד (חזנות)
לייזר ברוק והמקהלה: וכולם מקבלים עליהםלייזר ברוק והמקהלה: וכולם מקבלים עליהםנתנאל לייפר1
החזן המוכשר לייזר ברוק בפרק נוסף מסדרת פרויקט הקורונה שלו המוקדש לתפילות השבת בנוסח חזני צעיר, מוזיקלי ומלא בהומור. הפעם הוא אפילו הגדיל לעשות ובחר חברי מקהלה חדשים נוספים (חזנות)
בשידור חוזר: מיטב חזני העולם בקונצרט מיוחדבשידור חוזר: מיטב חזני העולם בקונצרט מיוחדנתנאל לייפר
מיטב החזנים בעולם בקונצרט לייב מיוחד לזכרו של הפסנתרן דניאל גלדר שהלך לעולמו. בין החזנים יצחק מאיר הלפגוט, יעקב מוצן, בנציון מילר, נתנאל הרשטיק ועוד (חזנות, מוזיקה)
ליום הקדיש הכללי: נתנאל הרשטיק שר עננוליום הקדיש הכללי: נתנאל הרשטיק שר עננוכיכר השבת5
היום צום עשרה בטבת, יום הקדיש הכללי לזכר קדושי השואה, לזכרם היצירה "עננו" בביצוע החזן נתנאל הרשטיק מלווה בתזמורת סימפונית בניצוחו ועיבודו של אופיר סובול (חזנות)
לייזר ברוק בקטע לכבוד שבת קודש: כולם אהוביםלייזר ברוק בקטע לכבוד שבת קודש: כולם אהוביםנתנאל לייפר4
החזן המוכשר, לייזר ברוק, בביצוע מיוחד נוסף לכבוד שבת קודש מתוך פרויקט הקורונה האישי שלו, והפעם "כולם אהובים" בלחנו של ר' שלמה קאליש שבוצע לאחרונה גם על ידי שמולי אונגר (חזנות)
לייזר ברוק בפינתו השבועית: "א-ל אדון"לייזר ברוק בפינתו השבועית: "א-ל אדון"נתנאל לייפר3
החזן המוכשר, לייזר ברוק, בפרק נוסף בפרויקט הקורונה שלו "לכבוד שבת קודש" כשהפעם הוא משלב את ניגון "כל מקדש שביעי" של מלבסקי על 'א-ל אדון' בדומה לנוסח הישיבתי שנלקח מהרעיון של מלבסקי (חזנות)
ואז משה שטרן קם ונישק את החזן על ראשוואז משה שטרן קם ונישק את החזן על ראשויאיר טוקר4
החזן שלמה גליק ביצע בקונצרט לראשונה את יצירתו של החזן הוותיק והמוערך משה שטרן וחשש מתגובתו של שטרן, צפו במה שקרה. עיבוד: אופיר סובול מנהל מוסיקלי ומנצח: ד"ר מרדכי סובול בליווי התזמורת הפילהרמונית הישראלית (חזנות)
לייזר ברוק בפינתו השבועית: "אין ערוך"לייזר ברוק בפינתו השבועית: "אין ערוך"נתנאל לייפר3
החזן המוכשר, לייזר ברוק בפרק נוסף מסדרת הקורונה שלו המוקדשת לתפילות השבת בסגנון חזני מוזיקלי והפעם "אין ערוך" בלחנים השונים והמרגשים של אלי יפה ובני הרשקוביץ ז"ל (חזנות)
דניאל כל טוב בביצוע מרהיב: "שומר ישראל"דניאל כל טוב בביצוע מרהיב: "שומר ישראל"יאיר טוקר3
החזן דניאל כל טוב מלווה במוזיקאי אהרל'ה נחשוני, מבצע את לחנו של יהושע בוק "שומר ישראל" כשהוא מלווה אליו גם אלתור חזני חדש מתוך קונצרט ווירטואלי ל"אמונה ירושלים" (חזנות)
החזן בן ה-95 שר והתנצל: "סליחה שזייפתי"החזן בן ה-95 שר והתנצל: "סליחה שזייפתי"יאיר טוקר5
קטע נדיר מתוך הופעתו של זקן החזנים בשנת 1988, החזן שמואל ויגודה בן ה-95 ששר את יצירתו "השיר שהלוויים" בניצוחו ועיבודו של מרדכי סובול. צפו בביצוע ובסיפור מאחוריו (חזנות)
לייזר ברוק בקטע החזנות השבועי: הכל יודךלייזר ברוק בקטע החזנות השבועי: הכל יודךנתנאל לייפר8
החזן לייזר ברוק בקטע נוסף מפרויקט הקורונה המוצלח שלו, קטעים מתפילות השבת בנוסח חזני קליל ומוזיקלי בליווי מקהלה, הומור ועיבודים ווקאליים הרמוניים (חזנות)
"הביתה": צפו בביצוע בלתי נשכח של הלפגוט"הביתה": צפו בביצוע בלתי נשכח של הלפגוטכיכר השבת16
לכבוד שחרורו המלא של יונתן פולארד, ביצוע מיוחד שלראשונה עלה לרשת מארכיון "יובל", החזן יצחק מאיר הלפגוט מלווה בתזמורת ענק בעיבודו של אופיר סובול מבצעים את "הביתה" הישראלי (חזנות)
לייזר ברוק בקטע מיוחד לתפילת השבתלייזר ברוק בקטע מיוחד לתפילת השבתיאיר טוקר10
החזן לייזר ברוק בקטע נוסף מפרויקט הקורונה שלו "לכבוד שבת קודש" בו הוא מבצע מידי שבוע קטעים חזניים מוזיקליים מתפילת השבת. הפעם הזמין ברוק את כל חברי המקהלה שלו לסעודת שבת מפנקת ולרעיון מוזיקלי שלמד מהחזן יהודה רוטנר (חזנות)
החזן לייזר ברוק מרגש בנוסח: "ישתבח"החזן לייזר ברוק מרגש בנוסח: "ישתבח"כיכר השבת3
החזן המוכשר לייזר ברוק בסרטון נוסף מפרויקט הקורונה שלו לתפילות השבת, כשהוא משלב בנוסח התפילה את יוסי גרין, תנועל'ה ועוד בחן רב וגם עם קריצות הומור משעשע (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook