www.cnfysl..  www..  www..  אבא
10 דקות מופלאות עם החזן בן ציון מילר10 דקות מופלאות עם החזן בן ציון מילרב. ניסני3
קטע החזנות השבועי צולם לפני שנים לא מעטות. החזן בן ציון מילר, אחד המפורסמים והאהובים בעולם, מבצע את "הטה", והקהל לא נותר אדיש
"מכניסי רחמים" של צודיק גרינוואלד"מכניסי רחמים" של צודיק גרינוואלדב. ניסני19
צודיק גרינוואלד הוא כוכב עולה בשמי החזנות העולמית. לקראת שבת, צפו בו מבצע את השיר "מכניסי רחמים" כשהוא מלווה בילד פלא (כיכר)
אל תפספסו: "שהחיינו" של משה שטרןאל תפספסו: "שהחיינו" של משה שטרןאברהם הלוי6
לקראת שבת, אנחנו מגישים את קטע החזנות השבועי. והפעם: צפו בחזן העולמי מבצע בערב הצדעה מיוחד את השיר "שהחיינו" (שיר, חזנות)
עטיפת הסינגלאבי גסנר: ביום סוכן ביטוח, בלילה חזןאברהם הלוי4
אבי גסנר אולי סוכן ביטוח במקצועו, אבל אהבת המוזיקה שהחלה אצלו בילדות, לא נמוגה לרגע. בקרוב הוא יציג אלבום בכורה מסקרן (בניגונים)
חזן לשבת: שלמה גליק, "שמע ישראל"חזן לשבת: שלמה גליק, "שמע ישראל"יוסי נכטיגל15
כך מתכוננים לשבת: החזן שלמה גליק ממבצע את "שמע ישראל" בלחנו של חזן דוד ורדיגר, בעת שהופיע בקונצרט במלון רמדה. צפו בוידאו (ארץ)
חזן לשבת: יצחק הלפגוט, לפיכך אנחנוחזן לשבת: יצחק הלפגוט, לפיכך אנחנוב. ניסני17
גדול החזנים בדורנו, יצחק-מאיר הלפגוט, בקטע חזנות שתצפו בו שוב ושוב: "לפיכך אנחנו". מוגש במסגרת "מגזין שישי" של "כיכר השבת" (חזנות)
חזן לשבת: דב הלר, "אבינו מלכנו"חזן לשבת: דב הלר, "אבינו מלכנו"איטל קציר9
"נקום את נקמת דם עבדיך השפוך", שר דב הלר, החזן העולמי, ואיש באולם לא נותר אדיש. ביצוע מצמרר ל"אבינו מלכנו", חובה לצפיה (בניגונים)
צפו: "אני מאמין", לזכר קדושי מומבאיצפו: "אני מאמין", לזכר קדושי מומבאישליח "כיכר השבת" לכינוס11
במהלך האירוע שנעל את כינוס שלוחי חב"ד, ביצע החזן העולמי יצחק-מאיר הלפגוט את שירת הנצח של העם היהודי, "אני מאמין". צפו בוידאו (חזנות)
מרגש: צודיק גרינוואלד שר "ברח דודי"מרגש: צודיק גרינוואלד שר "ברח דודי"איטל קציר4
החזן צודיק גרינוואלד, ששוקד על אלבום ראשון, ביצע לפני שלוש שנים את "ברח דודי" בישורון וריגש את הקהל. צפו בביצוע הבלתי נשכח (חזן)
חזן לשבת: שי אברמסון, "שים שלום"חזן לשבת: שי אברמסון, "שים שלום"איטל קציר11
החזן העולמי שי אברמסון מבצע את "שים שלום" בלחנו של מאיר פינקלשטיין ובעיבודו המוסיקאלי של אריה בר-דרומא. ביצוע מרגש (שיר, חזנות)
חזן לשבת: שלמה גליק, "רצה"חזן לשבת: שלמה גליק, "רצה"יוסי נכטיגל30
צפו בחזן העולמי שלמה גליק מבצע, בהופעת ענק שנערכה ב"היכל התרבות" בתל-אביב את "רצה". מנצח: הד"ר מרדכי סובול. וידאו (שירים, חזנות)
גרינוואלד מרגש עם שמעה ותשמח ציוןגרינוואלד מרגש עם שמעה ותשמח ציוןאיטל קציר9
החזן צודיק גרינוואלד ביצע את "שמעה ותשמח ציון" בערב אופרה וחזנות שנערך בשנה שעברה ברחובות > מנצח: יעקב (יענקלה) רוטנר (חזנות)
מרטיט:  הלר מבצע "טיהר רבי ישמעאל"מרטיט: הלר מבצע "טיהר רבי ישמעאל"איטל קציר18
ערב יום הדין, מגיש "כיכר השבת" קטע חזנות מרטיט בביצועו של דב הלר - "טיהר רבי ישמעאל" מתוך תפילות יום כיפור. לצפות ולהתרגש (ניגון)
חיים אדלר לפני התיבה: טעימה מיוחדתחיים אדלר לפני התיבה: טעימה מיוחדתצילום: קובי ישעיהו15
בבית כנסת הגדול התאספו אמש כ-2,000 איש לאמירת סליחות. האטרקציה: חזן בית-הכנסת, חיים אדלר, שצמרר את הנוכחים. טעימה (חזנות)
חזן לשבת: משה שטרן, "אב הרחמים"חזן לשבת: משה שטרן, "אב הרחמים"יוסי נכטיגל12
החזן העולמי, משה שטרן, מבצע את 'אב הרחמים' יחד עם מקהלה בת עשרות קולות. מוגש לרגל ימי הסליחות תש"ע. 10 דקות בוידאו (שירים, חזנות)
מצמרר: יצחק מאיר הלפגוט, "ה' מלך"מצמרר: יצחק מאיר הלפגוט, "ה' מלך"יוסי נכטיגל25
החזן העולמי, יצחק מאיר הלפגוט, ביצע בקונצרט שנערך באוניברסיטת תל-אביב את הקטע "ה´ מלך" וצמרר את מאות המשתתפים (חזנות, צפו)
צפו: צודיק גרינוואלד, "ריבונו של עולם"צפו: צודיק גרינוואלד, "ריבונו של עולם"אברהם הלוי26
חזן לשבת: צודיק גרינוואלד, כוכב עולה בשמי עולם החזנות, מבצע את "ריבונו של עולם" יחד עם מקהלה. 10 דקות של עונג צרוף. צפו (שירים, חזן)
(צילום: ישראל ברדוגו, שלאגר.נט)חזנים לשבת: הלפגוט ויעקב שוואקייוסי נכטיגל16
שני ענקי זמר, איש איש בתחומו, מבצעים את "אם אשכחך": יצחק מאיר הלפגוט נותן את הטון, ואילו שוואקי נותן את הרגש. מתוך "האסק" (ניגונים)
משה שולהוף מצמרר עם השיר שהלוייםמשה שולהוף מצמרר עם השיר שהלוייםצילום: יהודה פרנק7
צפו בביצוע, מתוך קונצרט בחנוכה באשקלון, עם תזמורת הסימפונית רעננה. מנצח: יעקב רוטנר. עוד מופיעים: מקהלות שירת מודיעין (שיר, חזנות)
חזן לשבת: "רחם נא", משה שולהוףחזן לשבת: "רחם נא", משה שולהוףצילום: יהודה פרנק17
החזן משה שולהוף מבצע את יצירתו של יוסל´ה רוזנבלט, משולבת עם יצירתו של פינקי וובר שמבצע יעקב שוואקי . מנצח: אבי ברק (שירים)
חזן לשבת: בנימין מולר מחכה למשיחחזן לשבת: בנימין מולר מחכה למשיחכיכר השבת10
החזן בנימין מולר בהופעתו הראשונה בישראל, מבצע לחן קליל לתפילתו ומילותיו של הראי"ה קוק, מתוך קונצרט יובל בשנת תשמ"ח (חזנות)
חזן לשבת: שמעון פרקש, "אנא בכח"חזן לשבת: שמעון פרקש, "אנא בכח"שמוליק קמינקר5
החזן בעל הקול המופלא, שמעון פרקש, מרגש בביצוע הפיוט "אנא בכח". פרקש הוא תלמידו של משה קוסביצקי והיה חבר במקהלה שלו (חזנות)
חזן לשבת: שטרן עם "ריבונו של עולם"חזן לשבת: שטרן עם "ריבונו של עולם"אברהם הלוי4
עונג שבת: צפו בחזן בעל השם העולמי ובעל קול הזהב, משה שטרן, מבצע את "ריבונו של עולם" במהלך הימים הנוראים. מיוחד (ניגונים, חזנות)
רוזנבלט, מתוך עטיפת האלבוםיוסל'ה רוזנבלט, גירסת 2010שפרה כהן7
יצירות המופת של גדול החזנים, יוסל´ה רוזנבלט, חודשו דיגטלית. כעת הם יוצאים במארז מהודר תחת השם "עוד יוסף חי". טעימה: כל נדרי (חזן)
חזן לשבת: ישראל רנד שר 'בעבור דוד'חזן לשבת: ישראל רנד שר 'בעבור דוד'צילום: יהודה פרנק13
צפו בישראל רנד מבצע את יצירתו של לייבלה וולדמן, מתוך קונצרט בשנת תשס"ו במודיעין, מקהלותיו של יעקב רוטנר (ניגונים, קטעי חזנות)
מוצן מתחזןיעקב מוצן מרטיט עם "המעביר בניו"צילום: יהודה פרנק5
צפו ביעקב מוצן מבצע את "המעביר בניו", בלחנו של דוד קוסביצקי, במעמד שנערך לציון שלושים יום לפטירת יצחק אשל, מורו ורבו (שירים, חזן)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

עדכונים
כיכר facebook