חבל על דאבדין. ר´ שלמה קרליבךתיעוד: הושענא רבא עם קרליבךיוסי וייס44
"למענך אלוקנו הושע נא", שר ר´ שלמה קרליבך בלחנו הייחודי והמרטיט. בואו לצפות בתיעוד חי ומיוחד של האיש בעל הלב היהודי החם, לרגל הושנעא רבה (מוזיקה, חזנות)
טובים השנייםטובים השנייםכיכר השבת9
הסדרה "חזנות ומוסיקה ליטורגית יהודית" של התזמורת הסימפונית ירושלים, בניצוחו של אלי יפה, יוצאת השבוע מהמגרש הביתי. כמה קולות יהיו על הבמה? (חזנות)
חזן ליום הדין: דובלה הלר, "שרפי מעלה"חזן ליום הדין: דובלה הלר, "שרפי מעלה"יאיר טוקר22
החזן דוב הלר ביצירתו של החזן לייבל׳ה וולדמן, ״שרפי מעלה״. זו קינה הנאמרת בחזרת הש"ץ בתפילת מוסף ביום הכיפורים. צפו בביצוע המרגש (במוזיקה, חזנות)
הסליחות הגדולות בתל-אביב ●  צפו בוידאוהסליחות הגדולות בתל-אביב ● צפו בוידאויאיר טוקר19
כמיטב המסורת הנהוגה בבית הכנסת הגדול בתל-אביב, גם השנה נערך מעמד הסליחות ברוב עם הדרת מלך. צפו בוידאו: יצחק נבו עובר לפני התיבה, השבוע (במוזיקה)
חזן לשבת: דוד וינברג בשיר ומזמורחזן לשבת: דוד וינברג בשיר ומזמורשושי הלר22
הכירו את החזן דוד וינברג. הוא גדל בשכונת שערי חסד בירושלים, בילדותו האזין ולמד מכל חזן ששמע. כיום חזן קבוע בבית הכנסת "אוהל יצחק" ברחביה (חזנות, שירה)
אורח לשבת: החזן חיים אליעזר הרשטיקאורח לשבת: החזן חיים אליעזר הרשטיקשושי הלר10
ילד פלא שמגיל 4 ריגש את שומעיו, בגיל 7 כבר הופיע בקונצרטים, והתחיל את הקריירה הארוכה. החזן חיים אליעזר הרשטיק מתארח ב"כיכר השבת". מיוחד (חזן)
"קול דודי" ● 26 דקות של חזנות מרגשת"קול דודי" ● 26 דקות של חזנות מרגשתשושי הלר7
מלחין, מעבד, מנצח, מבצע ובעיקר מלמד חזנות. החזן בנימין זאב מונק מתארח ב"כיכר השבת", מספר על עצמו ומגלה: עתיד החזנות לאן? ויש גם וידאו (שירים, חזנות)
אורח לשבת: החזן ישראל רנדאורח לשבת: החזן ישראל רנדשושי הלר5
מיוחד: הוא מהיחידים שהגיעו לחזנות שלא ממשפחת חזנים, נחשף לתחום והושפע רבות מחזן שמעולם לא פגש. החזן ישראל רנד מתארח ב"כיכר השבת" (חזנות)
תל-אביב, דרום אפריקה, מינכן: חזן לשבתתל-אביב, דרום אפריקה, מינכן: חזן לשבתשושי הלר2
מגיל 19 שימש כחזן ב"ישורון" בתל אביב, בהמשך היה החזן בית הכנסת בדרבן - דרום אפריקה, ובבית הכנסת הגדול של מינכן. חזן לשבת מארח את שמואל לוין (צפו)
חזן לשבת: שמואל ברזיליחזן לשבת: שמואל ברזילישושי הלר4
הוא הוציא תשעה אלבומים, ולמד אצל גדולי החזנים בעולם. "כיכר השבת" מארח את החזן שמואל ברזילי לראיון נרחב ומיוחד. וגם: קליפ מרגש לצפיה (חזנות)
אורח לשבת: החזן  יחזקאל קלאנגאורח לשבת: החזן יחזקאל קלאנגשושי הלר7
הוא גדל בבית של נגינה יהודית אמיתית, לאבא מלחין. המדור "חזן לשבת" עם החזן יחזקאל קלאנג: "למדתי אצל רבים אבל נשארתי נאמן לנוסח בית אבא". מיוחד (חזנות)
אורח לשבת: החזן נפתלי הרשטיקאורח לשבת: החזן נפתלי הרשטיקשושי הלר14
מגיל אפס ספג את החזנות בביתו, וכבר שנים הוא עוסק בבניית הדורות הבאים של החזנים. המדור "חזן לשבת" מארח את החזן הפופולארי, נפתלי הרשטיק (חזן, שיר)
חיים שיש בהםחיים שיש בהםשושי הלר10
כבר בגיל 11 עבר לפני התיבה וחובבי החזנות אומרים עליו שהוא משתבח כיין טוב. "חיים אדלר הראשון" החזן הראשי של תל אביב וירושלים חונך מדור חדש ב"כיכר"
מיוחד: הצצה אל מקהלת החזנים הבאהמיוחד: הצצה אל מקהלת החזנים הבאהיוני גבאי13
אתר "כיכר השבת" שמח להציג בפני הגולשים את הדבר הבא בעולם החזנות - מקהלת לשמוע אל הרינה. גדול החזנים, משה שטרן: "מקהלה מרשימה". צפו (בחזנות)
מטלטל: משה שטרן שר לקדושי השואהמטלטל: משה שטרן שר לקדושי השואהאיטל קציר20
להאזין ולבכות: לרגל יום השואה, "כיכר השבת" מגיש את הביצוע המרטיט של החזן משה שטרן ל"קל מלא רחמים", לזכר הקדושים. הביצוע מלווה בקליפ מרגש (חזנות, שיר)
חזן לפסח: דובל'ה הלר, "ליל שימורים"חזן לפסח: דובל'ה הלר, "ליל שימורים"איטל קציר14
צפו בחזן דובל'ה הלר מבצע את היצירה "ליל שימורים" הנאמרת בתפילת ערבית של ערב חג הפסח, בלחנו של החזן זבולון קוורטין. מיוחד לרגל חג הפסח (חזן, שירים)
צפו: "שושנת יעקב" של משה שולהוףצפו: "שושנת יעקב" של משה שולהוףהחזן דב הלר4
החזן משה שולהוף ניחן בקול טנור רך ולבבי המהווה עבורו מפתח ללב שומעיו. אשתקד הוא ביצע במופע מיוחד את "שושנת יעקב" וריגש את הקהל (בחזנות)
משה קוסוביצקי: תיעוד נדיר ממלך החזניםמשה קוסוביצקי: תיעוד נדיר ממלך החזניםדב הלר10
חזן לשבת: קורות חייו של מלך החזנים, משה קוסוביצקי, ותיעוד מביצוע מצמרר של "ולירושלים עירך" שהחזן קוסוביצקי הלחין. יצירה מדהימה ומרגשת (חזן, שירים)
אל תפספסו: יובל טייב כמו שלא שמעתםאל תפספסו: יובל טייב כמו שלא שמעתםדב הלר20
כינו אותו "ילד הפלא". היום הוא מרגש רבים בשירתו. הצצה לחייו ולדרכו המוסקלית של החזן יובל טייב, וגם: קטע וידאו מרגש - טייב מבצע את "על לבבי" (בחזנות)
עונג ערב שבת: החזן יחזקאל קלאנגעונג ערב שבת: החזן יחזקאל קלאנגדב הלר7
"ותערב עליך עתירתנו". יצירתו של החזן הנפלא יצחק אשל ז"ל מבוצעת על-ידי החזן העולמי, בעל הקול המופלא. 7 דקות של הנאה בלתי נשכחת
החזן שמואל ברזילי מרגש עם "אלוקי"החזן שמואל ברזילי מרגש עם "אלוקי"דב הלר8
הפרק המרגש "אלוקי" שהלחין החזן ר´ יוסף רוזנבלט ז"ל, בביצוע מרהיב עם סימפונט רעננה בניציחו של המנצח הנודע אלי יפה (צפו, חזנות)
לחן: יוסל'ה רוזנבלט, ביצוע: משה שטרןלחן: יוסל'ה רוזנבלט, ביצוע: משה שטרןיוני גבאי7
צפו בחזן משה שטרן מבצע את אחת היצירות הקלאסיות והקשות לביצוע, "עד הנה עזרונו". צפו בוידאו נוסטלגי מרגש, מיוחד לשבת שירה (חזן)
10 דקות מופלאות עם החזן בן ציון מילר10 דקות מופלאות עם החזן בן ציון מילרב. ניסני3
קטע החזנות השבועי צולם לפני שנים לא מעטות. החזן בן ציון מילר, אחד המפורסמים והאהובים בעולם, מבצע את "הטה", והקהל לא נותר אדיש
"מכניסי רחמים" של צודיק גרינוואלד"מכניסי רחמים" של צודיק גרינוואלדב. ניסני19
צודיק גרינוואלד הוא כוכב עולה בשמי החזנות העולמית. לקראת שבת, צפו בו מבצע את השיר "מכניסי רחמים" כשהוא מלווה בילד פלא (כיכר)
אל תפספסו: "שהחיינו" של משה שטרןאל תפספסו: "שהחיינו" של משה שטרןאברהם הלוי6
לקראת שבת, אנחנו מגישים את קטע החזנות השבועי. והפעם: צפו בחזן העולמי מבצע בערב הצדעה מיוחד את השיר "שהחיינו" (שיר, חזנות)
עטיפת הסינגלאבי גסנר: ביום סוכן ביטוח, בלילה חזןאברהם הלוי4
אבי גסנר אולי סוכן ביטוח במקצועו, אבל אהבת המוזיקה שהחלה אצלו בילדות, לא נמוגה לרגע. בקרוב הוא יציג אלבום בכורה מסקרן (בניגונים)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook