חזן לשבת: שי אברמסון, "שים שלום"חזן לשבת: שי אברמסון, "שים שלום"איטל קציר11
החזן העולמי שי אברמסון מבצע את "שים שלום" בלחנו של מאיר פינקלשטיין ובעיבודו המוסיקאלי של אריה בר-דרומא. ביצוע מרגש (שיר, חזנות)
חזן לשבת: שלמה גליק, "רצה"חזן לשבת: שלמה גליק, "רצה"יוסי נכטיגל30
צפו בחזן העולמי שלמה גליק מבצע, בהופעת ענק שנערכה ב"היכל התרבות" בתל-אביב את "רצה". מנצח: הד"ר מרדכי סובול. וידאו (שירים, חזנות)
גרינוואלד מרגש עם שמעה ותשמח ציוןגרינוואלד מרגש עם שמעה ותשמח ציוןאיטל קציר9
החזן צודיק גרינוואלד ביצע את "שמעה ותשמח ציון" בערב אופרה וחזנות שנערך בשנה שעברה ברחובות > מנצח: יעקב (יענקלה) רוטנר (חזנות)
מרטיט:  הלר מבצע "טיהר רבי ישמעאל"מרטיט: הלר מבצע "טיהר רבי ישמעאל"איטל קציר18
ערב יום הדין, מגיש "כיכר השבת" קטע חזנות מרטיט בביצועו של דב הלר - "טיהר רבי ישמעאל" מתוך תפילות יום כיפור. לצפות ולהתרגש (ניגון)
חיים אדלר לפני התיבה: טעימה מיוחדתחיים אדלר לפני התיבה: טעימה מיוחדתצילום: קובי ישעיהו15
בבית כנסת הגדול התאספו אמש כ-2,000 איש לאמירת סליחות. האטרקציה: חזן בית-הכנסת, חיים אדלר, שצמרר את הנוכחים. טעימה (חזנות)
חזן לשבת: משה שטרן, "אב הרחמים"חזן לשבת: משה שטרן, "אב הרחמים"יוסי נכטיגל12
החזן העולמי, משה שטרן, מבצע את 'אב הרחמים' יחד עם מקהלה בת עשרות קולות. מוגש לרגל ימי הסליחות תש"ע. 10 דקות בוידאו (שירים, חזנות)
מצמרר: יצחק מאיר הלפגוט, "ה' מלך"מצמרר: יצחק מאיר הלפגוט, "ה' מלך"יוסי נכטיגל25
החזן העולמי, יצחק מאיר הלפגוט, ביצע בקונצרט שנערך באוניברסיטת תל-אביב את הקטע "ה´ מלך" וצמרר את מאות המשתתפים (חזנות, צפו)
צפו: צודיק גרינוואלד, "ריבונו של עולם"צפו: צודיק גרינוואלד, "ריבונו של עולם"אברהם הלוי26
חזן לשבת: צודיק גרינוואלד, כוכב עולה בשמי עולם החזנות, מבצע את "ריבונו של עולם" יחד עם מקהלה. 10 דקות של עונג צרוף. צפו (שירים, חזן)
(צילום: ישראל ברדוגו, שלאגר.נט)חזנים לשבת: הלפגוט ויעקב שוואקייוסי נכטיגל16
שני ענקי זמר, איש איש בתחומו, מבצעים את "אם אשכחך": יצחק מאיר הלפגוט נותן את הטון, ואילו שוואקי נותן את הרגש. מתוך "האסק" (ניגונים)
משה שולהוף מצמרר עם השיר שהלוייםמשה שולהוף מצמרר עם השיר שהלוייםצילום: יהודה פרנק7
צפו בביצוע, מתוך קונצרט בחנוכה באשקלון, עם תזמורת הסימפונית רעננה. מנצח: יעקב רוטנר. עוד מופיעים: מקהלות שירת מודיעין (שיר, חזנות)
חזן לשבת: "רחם נא", משה שולהוףחזן לשבת: "רחם נא", משה שולהוףצילום: יהודה פרנק17
החזן משה שולהוף מבצע את יצירתו של יוסל´ה רוזנבלט, משולבת עם יצירתו של פינקי וובר שמבצע יעקב שוואקי . מנצח: אבי ברק (שירים)
חזן לשבת: בנימין מולר מחכה למשיחחזן לשבת: בנימין מולר מחכה למשיחכיכר השבת10
החזן בנימין מולר בהופעתו הראשונה בישראל, מבצע לחן קליל לתפילתו ומילותיו של הראי"ה קוק, מתוך קונצרט יובל בשנת תשמ"ח (חזנות)
חזן לשבת: שמעון פרקש, "אנא בכח"חזן לשבת: שמעון פרקש, "אנא בכח"שמוליק קמינקר5
החזן בעל הקול המופלא, שמעון פרקש, מרגש בביצוע הפיוט "אנא בכח". פרקש הוא תלמידו של משה קוסביצקי והיה חבר במקהלה שלו (חזנות)
חזן לשבת: שטרן עם "ריבונו של עולם"חזן לשבת: שטרן עם "ריבונו של עולם"אברהם הלוי4
עונג שבת: צפו בחזן בעל השם העולמי ובעל קול הזהב, משה שטרן, מבצע את "ריבונו של עולם" במהלך הימים הנוראים. מיוחד (ניגונים, חזנות)
רוזנבלט, מתוך עטיפת האלבוםיוסל'ה רוזנבלט, גירסת 2010שפרה כהן7
יצירות המופת של גדול החזנים, יוסל´ה רוזנבלט, חודשו דיגטלית. כעת הם יוצאים במארז מהודר תחת השם "עוד יוסף חי". טעימה: כל נדרי (חזן)
חזן לשבת: ישראל רנד שר 'בעבור דוד'חזן לשבת: ישראל רנד שר 'בעבור דוד'צילום: יהודה פרנק13
צפו בישראל רנד מבצע את יצירתו של לייבלה וולדמן, מתוך קונצרט בשנת תשס"ו במודיעין, מקהלותיו של יעקב רוטנר (ניגונים, קטעי חזנות)
מוצן מתחזןיעקב מוצן מרטיט עם "המעביר בניו"צילום: יהודה פרנק5
צפו ביעקב מוצן מבצע את "המעביר בניו", בלחנו של דוד קוסביצקי, במעמד שנערך לציון שלושים יום לפטירת יצחק אשל, מורו ורבו (שירים, חזן)
בלתי-נשכח: "מקימי" של בן ציון מילרבלתי-נשכח: "מקימי" של בן ציון מילרשמוליק קמינקר13
צפו בבן-ציון מילר בביצוע מרגש ל"מקימי", מתוך שידור טלויזיה בשנות ה-90. ד"ר מרדכי סובול מנצח על הסימפונית ומקהלת "יובל" (ניגונים)
חזן לשבת: הרשטיק מרגש עם ´הבדלה´חזן לשבת: הרשטיק מרגש עם ´הבדלה´יוסי נכטיגל8
החזן נתנאל הרשטיק, בנו של החזן הראשי של בית הכנסת הגדול בירושלים לשעבר החזן נפתלי הרשטיק מבצע יצירה נפלאה. האזינו (שירים, חזן)
חזן לשבת: קוסביצקי בביצוע מרטיטחזן לשבת: קוסביצקי בביצוע מרטיטיוסי נכטיגל17
בשנת 1947, במהלך מעמד הכנסת ספר-תורה ביצע החזן משה קוסביצקי את "א-ל מלא רחמים" לזכר קדושי השואה. צפו בביצוע הנדיר (ניגונים)
החזן שלמה גליק. מתוך הוידאוהחזן שלמה גליק מבצע: "רצה". צפויהודה פרנק15
צפו בחזן שלמה גליק מבצע את "רצה", בלחנו של משה גנטשוף, מתוך קונצרט בתיאטרון ירושלים שנערך בחנוכה השנה. מרטיט (שירים, חזנות)
החזן דב הלר מבצע: "עזרת אבותינו"החזן דב הלר מבצע: "עזרת אבותינו"יהודה פרנק14
לרגל הולדת בנו של החזן העולמי דב הלר, צפו בקטע חזנות מיוחד בו הוא מבצע את "עזרת אבותינו", מתוך קונצרט החנוכה (שירים, חזנות)
רבי ישמעאל אומר. ביצוע: אהרן וייסמןרבי ישמעאל אומר. ביצוע: אהרן וייסמןפרנק יהודה7
עונג שבת: החזן אהרן וייסמן מבצע את "רבי ישמעאל אומר", בלחנו של גדול החזנים, יוסל´ה רוזנבלט. קטע בן שש דקות - לצפייה (ניגונים)
החזן בן ציון מילרהחזן בן ציון מילר מבצע: "אתה נגלית"פרנק יהודה10
מתן תורה: החזן בן ציון מילר מבצע בקונצרט פומבי את "אתה נגלית", מתוך קונצרטי "יובל" הראשונים. 7 וחצי דקות של בן ציון מילר (ניגונים)
חזן משה שטרן מתוך הקליפהחזן משה שטרן מבצע: "שים שלום"פרנק יהודה13
גדול החזנים, החזן משה שטרן מבצע שים שלום בקונצרט בפארק סינגוג בקליבלנד אוהיו בשנת תש"ן. 5 דקות של הנאה צרופה. וידאו (חזנות)
מוצן, מתוך המופע (תיעוד: כיכר השבת)נאה לשבח: יעקב מוצן במופע נדיריוחי שוורץ10
תיאטרון ירושלים אירח השבוע מופע חזנות משובח, לרגל החג. כעת לצפיה: קטע מרגש מהופעתו של החזן הנודע יעקב מוצן (ניגונים)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook