משה שטרן בביצוע ווקאלי מרהיב: בעבור דודמשה שטרן בביצוע ווקאלי מרהיב: בעבור דודיאיר טוקר10
החזן משה שטרן, בוגר בית הספר לחזנות בפתח תקווה, בביצוע מרגש ליצירה המפורסמת '"בעבור דוד'' בלחנם של רוטמן/רומשינסקי. השיר מוגש בעיבודו של מפיק האקפלה יונתן שטרן (חזנות)
לייזר ברוק בקטע מתפילת השבת: "רצה"לייזר ברוק בקטע מתפילת השבת: "רצה"כיכר השבת2
אין זמן יותר מתאים מאשר בין המצרים, להתחנן והשב את העבודה לדביר ביתך. ברוק: "בחרתי לשלב ישן עם חדש בנויה טעימות מתוך יצירות הפאר בשילוב עם מלודיה נפלאה של הזמר אמיר דדון" (חזנות)
החזן, הרב ובעל התואר בפסיכולוגיה מבצע "יהי רצון"החזן, הרב ובעל התואר בפסיכולוגיה מבצע "יהי רצון"אופיר סובול
אופיר סובול בטור מיוחד, בשבת יהיה 8 שנים לפטירתו של חברו וידידו החזן משה יעקב בן דב שולהוף ז"ל. סובול מספר על דמותו הייחודית של שולהוף שנפטר בגיל 67 (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה: "אדון עולם"נתנאל הרשטיק והמקהלה: "אדון עולם"יאיר טוקר
החזן הנודע נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו "המפטון" בראשות הרב מרק שנייר מבצעים את "אדון עולם" של סולצר בניצוחו של יצחק חיימוב (חזנות)
להקת "מפתח סול" מרגשת בגרמניה: שים שלוםלהקת "מפתח סול" מרגשת בגרמניה: שים שלוםיאיר טוקר2
להקת 'מפתח סול' עם השופט האהוב של 'כוכב המג'יק קאס', נתי שיש, הופיעה באירוע הכתרת רב ראשי לצבא הגרמני, לראשונה מזה 100 שנה. האירוע שודר בכל כלי התקשורת בגרמניה והמקהלה סיימה את האירוע ב"שים שלום" (חזנות)
"רחם נא בסווינג": אברימי רוט מבצע דודו פישר"רחם נא בסווינג": אברימי רוט מבצע דודו פישראופיר סובול4
לשאלתי "איזו יצירה עליה גדלת, תרצה לבצע בקונצרט?" ענה אברימי ללא היסוס "רחם נא". "רחם נא" עליה גדלתי כילד, "רחם נא" שאיתה התחלתי את דרכי המוסיקלית כזמר סולן (חזנות)
לייזר ברוק בפינתו 'לכבוד שבת קודש': רצה במנוחתינולייזר ברוק בפינתו 'לכבוד שבת קודש': רצה במנוחתינוכיכר השבת2
החזן לייזר ברוק בפינתו השבועית בה הוא משלב נוסח חזני בתפילת השבת בסגנון קליל ומוזיקלי וגם עם הומור והפעם "רצה במנוחתינו" מתפילת שחרית של שבת (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה: "לכה דודי"נתנאל הרשטיק והמקהלה: "לכה דודי"יאיר טוקר
החזן נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו "המפטון" בניצוחו ועיבודו של יצחק חיימוב מבצעים את הפיוט "לכה דודי" למנגינת "ניגון הצמח צדק" החב"דית (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: "ממקומך"נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: "ממקומך"יאיר טוקר
החזן נתנאל הרשטיק מלווה במקהלת בית הכנסת שלו "המפטון" מבצעים את יצירתו של אדלר "ממקומך" בעיבודו של ריימונד גולדשטיין. ניצוח: יצחק חיימוב (חזנות)
היום הרת עולם: סיפורו של החזן שלחם בזבובהיום הרת עולם: סיפורו של החזן שלחם בזבובאופיר סובול1
המנצח והמעבד אופיר סובול בטורו השבועי על גדולי החזנות ויצירותיהם והשבוע על היצירה הנדירה של שלום סקונדה שצולמה עם החזן מרדכי הרשמן והזבוב המעופף (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה: 'יגדל אלוקים חי'נתנאל הרשטיק והמקהלה: 'יגדל אלוקים חי'יאיר טוקר
החזן הבינלאומי נתנאל הרשטיק בביצוע השבועי עם מקהלת בית הכנסת שלו "המפטון" בניצוחו של יצחק חיימוב והפעם לפיוט 'יגדל' בלחן של סקוואי. העיבוד של ריימונד גולדשטיין (חזנות)
לכבוד שבת: לייזר ברוק מבצע "ישמחו במלכותך"לכבוד שבת: לייזר ברוק מבצע "ישמחו במלכותך"כיכר השבת2
בפרק השבועי ממשיך החזן לייזר ברוק בנוסח התפילה יחד עם המקהלה אותה בחר בקפידה. אולי הנוסח הזה לוקח עוד כמה שניות, אבל בזכות זה גם הכהן הקשיש יספיק להגיע אל הדוכן (חזנות)
"פצצת רוזנבלט": נפתלי הרשטיק מבצע 'תקע בשופר'"פצצת רוזנבלט": נפתלי הרשטיק מבצע 'תקע בשופר'אופיר סובול
בשבת הבאה, כ"ה בסיוון - נציין 88 שנים לפטירתו של גדול היוצרים בעולם החזנות, המנצח אופיר סובול בטור מיוחד לזכרו של החזן שהשפיע יותר מכל חזן אחר על עולם החזנות (חזנות)
לייזר ברוק חוזר עם 'לכבוד שבת': ישמח משהלייזר ברוק חוזר עם 'לכבוד שבת': ישמח משהכיכר השבת3
החזן לייזר ברוק חוזר לפינתו "לכבוד שבת" ומשלב בנוסח התפילה טעימה מלחנו של יוסי גרין, וכמובן את מנגינת אשת חיל, רעיון נפלא ששמע בתפילות מהחזנים האחים הרשטיק והחזן יעקב מוצן (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים:  מגן אבותנתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: מגן אבותיאיר טוקר
החזן הנודע נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת המפטון בראשות הרב שנייר, בו הוא מתפלל כחזן מבצעים את היצירה "מגן אבות" של צמחון והרשמן. העיבוד של ריימונד גולדשטיין ואילו הניצוח של יצחק חיימוב (חזנות)
החזן מאיר אפפלדורפר מבצע: "ידיד נפש"החזן מאיר אפפלדורפר מבצע: "ידיד נפש"יאיר טוקר
החזן מאיר אפפלדורפר מבצע 'ידיד נפש' - נוסח גרינבלט של המלחין, החזן אליהו גרינבלט. הקלטה ועיבוד: אלון הלל (סינגלים וקליפים)
שטר התנאים: היצירה המופלאה בביצוע אברהם פרידשטר התנאים: היצירה המופלאה בביצוע אברהם פרידאופיר סובול5
הטור השבועי של המנצח אופיר סובול מוקדש השבוע למוצאי חג השבועות וחגיגות היום הולדת למלחין האגדי יוסי גרין וסיפור יצירת המופת שלו "שטר התנאים" בביצוע פריד (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: ובנחהנתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: ובנחהכיכר השבת
החזן הבינלאומי נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו 'המפטון' מבצעים את יצירתו של לואיס לבנדובסקי "ובנחה יאמר" בניצוחו של יצחק חיימוב (חזנות)
יקי לאער ואלי יפה מבצעים: "רומניה"יקי לאער ואלי יפה מבצעים: "רומניה"יאיר טוקר3
החזן יקי לאער מלווה בתזמורת הסימפונית ירושלים מבצע את היצירה "רומניה שהלחינו אהרון לבדוף/דודו פישר. תזמור עיבוד וניצוח: מאסטרו אלי יפה (חזנות)
החזן שמפצח את הנוסחה לחזנות לצעיריםהחזן שמפצח את הנוסחה לחזנות לצעיריםנתנאל לייפר15
החזן לייזר ברוק, הצליח למצוא את הנוסחה שמגיעה בהצלחה גם לאוזניים של צעירים שלא רגילים כלל לשמוע חזנות. עם סיום פרויקט הענק שלו הוא מתארח באולפן כיכר השבת (vod)
היום תשעה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירההיום תשעה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירהכיכר השבת
החזן לייזר ברוק מסיים את פרויקט הענק שלו "כשהחזן סופר" בו הקדיש מידי יום את ספירת העומר לאחד מחזני ויוצרי העבר, בברכת ספירת העומר של החזן שמואל אלמן (חזנות)
"מה אשיב" בביצוע מפי החזן יעקב מוצן"מה אשיב" בביצוע מפי החזן יעקב מוצןאופיר סובול1
המנצח והמעבד אופיר סובול בטורו השבועי על חזנות, חזנים ופרקי תפילה והפעם "מה אשיב" שמתאים במיוחד לימים אלו (חזנות)
נתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: השם השםנתנאל הרשטיק והמקהלה מבצעים: השם השםיאיר טוקר
החזן נתנאל הרשטיק ומקהלת בית הכנסת שלו "המפטון" בראשות הרב מארק שנייר, בקטע חזנות של החזן סירוטה לקראת חג השבועות בו אומרים "יג מידות". ניצוח: יצחק חיימוב (חזנות)
היום שבעה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירההיום שבעה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירהכיכר השבת
החזן לייזר ברוק מקדיש את הספירה היומית מתוך פרויקט המחווה הגדול שלו לחזני ויוצרי העבר "כשהחזן סופר" לחזן משה גנטשוף (חזנות)
היום שישה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירההיום שישה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירהכיכר השבת2
החזן לייזר ברוק מקדיש את הספירה היומית לחזן דוד ורדיגר, מתוך פרויקט ההנצחה החזני הגדול לזכר חזני ויוצרי העבר "כשהחזן סופר" בו מידי יום מוקדשת הספירה ליוצר אחר (חזנות)
היום חמישה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירההיום חמישה וארבעים יום: לייזר ברוק סופר בשירהכיכר השבת1
הספירה היומית של החזן לייזר ברוק מתוך פרויקט "כשהחזן סופר" המוקדש לחזני ויוצרי העבר, מוקדשת לחזן ג'וני (יהודה אריה) גלוק (כשהחזן סופר)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
החזן בנימין מילר
החזן העולמי ר' בנימין מילר בטור אישי חדש
ה' בניסן תשפא4