גדול החזנים: החזנים עלו לקברו של יוסל'הגדול החזנים: החזנים עלו לקברו של יוסל'הנתנאל לייפר9
כמה עשרות מאוהביו של החזן יוסלה רוזנבלט הגיעו לקברו בהר הזיתים לרגל היארצייט שלו. הם שרו מיצירותיו דיברו בשבחו ולסיום ביצע החזן מוטי בויאר 'קל מלא רחמים' (חזנות)
החזן יוסי שוורץ מבצע את היצירה הפופולריתהחזן יוסי שוורץ מבצע את היצירה הפופולריתמנחם טוקר19
היצירה 'ריבונו של עולם' בלחנו של משה מונה רוזנבלום מתוך קונצרט הצדעה לחזני דור העבר והעתיד בהשתתפות חזנים, תלמידי בית הספר לחזנות בפתח תקווה ומקהלת ביה"ס. ביצוע של החזן יוסי שוורץ, מורה בביה"ס ומייסד המקהלה בליווי הפסנתרן: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
אברימי קירשנבוים ולייזר ברוק: 'בנה ביתך'אברימי קירשנבוים ולייזר ברוק: 'בנה ביתך'נתנאל לייפר11
החזנים לייזר ברוק ואברימי קירשנבוים בביצוע ללחנו של גדול החזנים משה שטרן, מתוך קונצרט "לך ירושלים" בהיכל האופרה בתל אביב בניצוחו של מאסטרו אלי יפה (חזנות)
הכוכב החדש בעולם החזנות, בקאבר ליוסלה רוזנבלטהכוכב החדש בעולם החזנות, בקאבר ליוסלה רוזנבלטיאיר טוקר5
החזן אביחי שניידר, חבר לפסנתרן והמעבד הנודע מנחם בריסטובסקי ולחזן העולמי ישראל רנד, ויחד הם מחדשים את היצירה 'בריך שמיה', של גדול החזנים בכל הדורות יוסל'ה רוזנבלט (חזנות)
בנימין נויפלד בשני לחנים חדשים לכבוד שבתבנימין נויפלד בשני לחנים חדשים לכבוד שבתיאיר טוקר1
לקראת שבת הבעל"ט שבת של ערב חג מתן תורתנו, קבלו שני לחנים חדשים של החזן בנימין נויפלד. הראשון על ישמח משה במתנת חלקו, הולחן על ידו, לפני מספר שנים, תוך כדי עמידה בתפילה לפני העמוד בשבת ערב שבועות, כאשר החג חל גם אז במוצאי שבת קודש. הלחן השני על ישמחו במלכותך, ג"כ הולחן תוך כדי עמידה בתפילה באחד מהשבתות. פסנתר ועיבוד קולי: מוישי סלושץ (חזנות)
מוטי בויאר ומקהלת 'ישיש': "יוסף השם עליכם"מוטי בויאר ומקהלת 'ישיש': "יוסף השם עליכם"יאיר טוקר21
יוסף השם עליכם בלחן מלבסקי ורוזנבלט בליווי מקהלת ישיש בניצוחו של החזן יוסלה קלצקין, ביחד עם החזן שלמה סלצקי שערך את תפילת יום העצמאות בבית הכנסת משכן אורי ברעננה (חזנות)
"ריבונו של עולם": החזנים שלמה פיבקו ודוד וינבך"ריבונו של עולם": החזנים שלמה פיבקו ודוד וינבךיאיר טוקר3
מתוך תפילת ערבית חגיגית של יום העצמאות בית הכנסת הגדול תל אביב. נשיא בית הכנסת: החזן שלמה פיבקו והחזן דוד ויינבך עם מקהלת אנסמבל קולות ישראל. מעבד ומנצח: יעקב רוטנר (חזנות)
תפילת ערבית ביום השואה; בליווי 'אנסמבל'תפילת ערבית ביום השואה; בליווי 'אנסמבל'יאיר טוקר2
מתוך אירוע יום הזיכרון לשואה בביה"כ הגדול רמת גן. תפילת קל מלא רחמים בביצועו של החזן יהודה רוטנר ובליווי מקהלת אנסמבל "קולות ישראל". מעבד ומנצח: יעקב רוטנר (חזנות)
מוטי בויאר בלחן חדש נוסף לחג: "חד גדיא"מוטי בויאר בלחן חדש נוסף לחג: "חד גדיא"נתנאל לייפר13
החזן והמלחין מוטי בויאר בלחן חדש שלו לשיר שחותם את ההגדה של פסח - "חד גדיא". הביצוע בליוויו של הפסנתרן מנחם בריסטובסקי (חזנות)
מוטי בויאר בלחן חדש מההגדה: "אדיר הוא"מוטי בויאר בלחן חדש מההגדה: "אדיר הוא"נתנאל לייפר13
החזן מוטי בויאר הלחין מחדש את פיוט ההגדה "אדיר הוא". את השירה מלווה הפסנתרן המוערך מנחם בריסטובסקי (סינגלים וקליפים)
ליפא גלנץ ומקהלת המכון לחזנות - שומע קול בכיותליפא גלנץ ומקהלת המכון לחזנות - שומע קול בכיותיאיר טוקר1
ביצוע ליצירתו של מלבסקי, מתוך ערב זיכרון לעקיבא צימרמן ז"ל חוקר החזנות, שנערך אמש, בהפקתו וניצוחו של החזן וראש מכון תל אביב לחזנות, נפתלי הרשטיק. קלידים: רימונד גולדשטין (חזנות)
אריה לייב הורביץ ויוסי פומרנץ: תפילת טלאריה לייב הורביץ ויוסי פומרנץ: תפילת טליאיר טוקר1
החזנים אריה לייב הורביץ ויוסי פומרנץ בביצוע לתפילת טל של החזן יוסל'ה רוזנבלט מתוך קונצרט מיוחד שנערך בשבוע שעבר בניו יורק. על הפסנתר החזן דניאל גילדר (חזנות)
מוטי בויאר וחיים דוד ברסון מבצעים רוזנבלטמוטי בויאר וחיים דוד ברסון מבצעים רוזנבלטיאיר טוקר14
החזנים מוטי בויאר וחיים דוד ברסון מבצעים בדואט בקונצרט שהתקיים אמש בניו יורק, קטע חזנות של יוסלה רוזנבלט לחג הפסח. על הפסנתר החזן דניאל גילדר • צפו בביצוע (חזנות)
חיים גנץ מבצע את היצירה המודז'יצאית לפסחחיים גנץ מבצע את היצירה המודז'יצאית לפסחיאיר טוקר4
החזן חיים גנץ בביצוע מחודש ליצירה "בצאת ישראל", אחד מלחניו של האדמו"ר ה'אמרי שאול' ממודז'יץ זצ"ל שנודע בלחניו המיוחדים. ליווי בפסנתר: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
שמואל טולידאנו מבצע "רצה" של גנשוףשמואל טולידאנו מבצע "רצה" של גנשוףנתנאל לייפר6
החזן שמואל טולידאנו בביצוע היצירה "רצה ה' אלוקינו" של גנשוף עם מקהלת ידידים העולמית. עיבוד ונגינה: איתן סובול. עיבוד קולות ומקהלה: מרדכי סובול ז"ל (חזנות)
קובי אריאלי מבצע: "כבודו מלא אולם"קובי אריאלי מבצע: "כבודו מלא אולם"יאיר טוקר15
הוא אמנם לא חזן רשמי אך את הביצוע המשעשע שלו למלבסקי בקונצרט ה"חזנות בג'ינס" עם המנצח אופיר סובול, אפשר בהחלט להחשיב כקטע חזנות הומוריסטי (חזנות)
מוטי בויאר במחווה לגדול החזנים של דורנומוטי בויאר במחווה לגדול החזנים של דורנויאיר טוקר22
החזן מוטי בויאר בקטע החזנות "בריך שמיה" בביתו של גדול החזנים של דורנו - משה שטרן מתוך ערב מחווה שנערך לכבודו על ידי ארגון 'שמחת החיים'. על הקלידים מלווה אלחנן מינץ (חזנות)
החזן ישראל שוורץ בקטע חדש: "אשא עיניי"החזן ישראל שוורץ בקטע חדש: "אשא עיניי"יאיר טוקר12
החזן ישראל שוורץ בקטע חזנות חדש למילים מתוך התהילים "אשא עיניי", בלחנו של מרדכי ירדני. העיבוד המוזיקלי וההקלטה של יותם סגל (חזנות)
החזנים לייזר ברוק ויקי לאער מבצעים: לפיכךהחזנים לייזר ברוק ויקי לאער מבצעים: לפיכךנתנאל לייפר24
מאסטרו אלי יפה כתב לתלמידיו לייזר ברוק ויקי לאער עיבוד עכשווי ומרענן ליצירת המופת "לפיכך" שכתב החזן ישראל שור, המלחין של 'שיבנה בית המקדש' המפורסם. וגם קטע מיוחד עם אלי יפה עצמו. ליווי בפסנתר: מנחם בריסטובסקי (חזנות)
מה הקשר בין צ׳ולנט ובירה קרה לחזנות?מה הקשר בין צ׳ולנט ובירה קרה לחזנות?יאיר טוקר
בנו של 'מחייה החזנות' ד"ר מרדכי סובול, המנצח אופיר סובול מחייה אף הוא את החזנות עם קטעי חזנות קלה וגם עם טשולנט מהביל ובירה קרה שיוגשו לבאי הקונצרט (חזנות)
החזן מוישה צבי דויטש בשיר לזכר ד"ר סובולהחזן מוישה צבי דויטש בשיר לזכר ד"ר סובוליאיר טוקר9
החזן מוישה צבי דויטש, תלמידו של ד"ר מרדכי סובול ז"ל בסינגל חדש לזכרו של מחייה החזנות שהלך לעולמו לאחרונה. דויטש הלחין ועל העיבוד המוזיקלי הופקד יהונתן ניצן (חזנות)
החזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אלו דברים"החזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אלו דברים"יאיר טוקר9
יצירת החזנות המוכרת בביצוע החזן מרדכי הרשמן בשילוב פזמון חדש שכתב החזן והזמר סול זים, מתוך קונצרט הצדעה לחזן יעקב מוצן אמש במרכז לאומנויות הבמה בתל אביב. מלווה בפסנתר מנחם בריסטובסקי (חזנות)
להקת מפתח סול בבית הכנסת הגדול בוינהלהקת מפתח סול בבית הכנסת הגדול בוינהיאיר טוקר1
ביצוע אקוסטי ווקאלי לחלוטין של שמונת חברי להקת 'מפתח סול' באקוסטיקה המיוחדת של בית הכנסת הגדול בוינה ללהיט של יעקב שוואקי "אם אשכחך ירושלים" (חזנות)
החזן שמואל טולידאנו מבצע יענקל'ה תלמודהחזן שמואל טולידאנו מבצע יענקל'ה תלמודיאיר טוקר4
החזן שמואל טולידאנו בעל קול הטנור הלירי בביצוע מיוחד לשירו של יעקב תלמוד "הללו" מתוך סדרת קליפים של חזנות ספרדית ואשכנזית עליה הוא עובד עם המעבד איתן סובול (חזנות)
"ויכולו": חברי להקת מפתח סול באוסטריה"ויכולו": חברי להקת מפתח סול באוסטריהיאיר טוקר2
בשבת האחרונה היו חברי להקת 'מפתח סול' בוינה עיר הבירה האוסטרית. כמה דקות לפני כניסת השבת והגעת חברי הקהילה לביה"כ הגדול ביצעה הלהקה חימום עם יצירתו של מונה רוזנבלום (חזנות)
האחים למר ושלמה סלצקי: "ראי רחל ראי"האחים למר ושלמה סלצקי: "ראי רחל ראי"יאיר טוקר16
ביצוע מרגש במיוחד של החזנים האחים יעקב ושלום למר ושלמה סלצקי מתוך פסטיבל קרקוב לשירו של שמואל רוזן ולחנו של אפי נצר "ראי רחל ראי". עיבוד וניצוח יוסי שוורץ (חזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

כיכר facebook