מרדכי..  משפחת פיחאה  משפחת ששון  נוסה%20נוסה
אילוסטרציה"אתה לא אמור להיות תוכי"; חזנים מדבריםצביקה גרוניך2
"כל חזן צריך שתהיה לו את האמירה, הרגש, ההגשה והנוסח שלו. נכון שצריך ללמוד מאחרים אבל לא צריך להיות תוכי" אומר אברימי רוט, חזן ותיק. וגם: איך זה להיות חזן כבר בגיל 18 (ראש השנה)
70 לשחרור: אילוביצקי בביצוע מרגש70 לשחרור: אילוביצקי בביצוע מרגשיאיר טוקר6
במהלך טקס שבעים שנה לשחרורם של יהודי אירופה, ביצע החזן נתנאל אילוביצקי את תפילת "קהילות הקודש" מתוך תפילת המוסף של יום שבת. צפו בקטע המלא והמרגש (מוזיקה,וידאו)
באולפן: 'יה ריבון עלם' בביצוע וואקליבאולפן: 'יה ריבון עלם' בביצוע וואקלייאיר טוקר5
לרגל ימי ספירת העומר, מארח אלי שפירא אמנים וזמרים בתכנית קבלת שבתבקול ברמה. השבוע התארחו דב הלר, גלעד פוטולסקי ויחיאל לכטיגר שביצעו את 'יה ריבון עלם' (וואקלי)
ביצוע מרטיט: שנשרפו על קדושת ה'ביצוע מרטיט: שנשרפו על קדושת ה'יאיר טוקר7
ביצוע מרטיט לתפילת "קל מלא רחמים" לזכרם של קדושי השואה הי"ד, מתוך הקלטה חיה של ה-BBC מהטקס המרכזי ליום השואה העולמי בלונדון בשנת 2001. וידאו מרטיט (יום השואה)
חזן ליום הדיןחזן ליום הדיןשושי הלר24
מקהלה של חזן אחד: כל הקולות בקטע שלפניכם שייכים לגדול החזנים, החזן משה שטרן. הקטע המרגש והעצמתי מתוך תפילת ראש השנה "בראש השנה ייכתבון" (מיוזיק)
דאור הרשטיק ואלמליחמופע של אחדות בהיכל התרבותצביקה גרוניך1
בשבת הקרובה יהפוך היכל התרבות בראשל"צ לבית-כנסת, ובמקום תיערך תפילה משותפת של חזן חרדי, דתי ומסורתי: דוד ד'אור, חיים אליעזר הרשטיק וליאור אלמליח (מוזיקה)
מרדכי בן דוד (צילום: ישראל ברדוגו)"כל נדרי" של מרדכי-בן-דודאיטל קציר22
לפני התקדש יום הדין, צפו בוידאו מרטיט של ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד מבצע את "כל נדרי" לפני עשרות שנים. ושנזכה כולנו לגמר חתימה טובה (מוזיקה, חזנות)
החזן חיים אדלרתואר 'יקיר ת"א' הוענק לחזן החרדישושי הלר6
ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, העניק לחזן חיים אדלר את אות יקיר העיר תל אביב. בשיחה ל'כיכר השבת' אומר אדלר: "זוהי התרגשות רבה להבחר לקבל את האות" (ברנז'ה, חזנות)
משה שטרן וישראל מונק ז"למטלטל: שטרן שר לישראל מונק ז"ליאיר טוקר13
החזן משה שטרן, חברו הטוב של ישראל מונק ז"ל, שנעדר במשך ימים ארוכים וגופתו נמצאה סמוך לצפת, מקדיש שיר לזכרו. "הלל וזמרה" קוראים ליצירה המרגשת. האזינו (חזנות, שיר)
חבל על דאבדין. ר´ שלמה קרליבךתיעוד: הושענא רבא עם קרליבךיוסי וייס44
"למענך אלוקנו הושע נא", שר ר´ שלמה קרליבך בלחנו הייחודי והמרטיט. בואו לצפות בתיעוד חי ומיוחד של האיש בעל הלב היהודי החם, לרגל הושנעא רבה (מוזיקה, חזנות)
טובים השנייםטובים השנייםכיכר השבת9
הסדרה "חזנות ומוסיקה ליטורגית יהודית" של התזמורת הסימפונית ירושלים, בניצוחו של אלי יפה, יוצאת השבוע מהמגרש הביתי. כמה קולות יהיו על הבמה? (חזנות)
חזן ליום הדין: דובלה הלר, "שרפי מעלה"חזן ליום הדין: דובלה הלר, "שרפי מעלה"יאיר טוקר22
החזן דוב הלר ביצירתו של החזן לייבל׳ה וולדמן, ״שרפי מעלה״. זו קינה הנאמרת בחזרת הש"ץ בתפילת מוסף ביום הכיפורים. צפו בביצוע המרגש (במוזיקה, חזנות)
הסליחות הגדולות בתל-אביב ●  צפו בוידאוהסליחות הגדולות בתל-אביב ● צפו בוידאויאיר טוקר19
כמיטב המסורת הנהוגה בבית הכנסת הגדול בתל-אביב, גם השנה נערך מעמד הסליחות ברוב עם הדרת מלך. צפו בוידאו: יצחק נבו עובר לפני התיבה, השבוע (במוזיקה)
חזן לשבת: דוד וינברג בשיר ומזמורחזן לשבת: דוד וינברג בשיר ומזמורשושי הלר22
הכירו את החזן דוד וינברג. הוא גדל בשכונת שערי חסד בירושלים, בילדותו האזין ולמד מכל חזן ששמע. כיום חזן קבוע בבית הכנסת "אוהל יצחק" ברחביה (חזנות, שירה)
אורח לשבת: החזן חיים אליעזר הרשטיקאורח לשבת: החזן חיים אליעזר הרשטיקשושי הלר10
ילד פלא שמגיל 4 ריגש את שומעיו, בגיל 7 כבר הופיע בקונצרטים, והתחיל את הקריירה הארוכה. החזן חיים אליעזר הרשטיק מתארח ב"כיכר השבת". מיוחד (חזן)
"קול דודי" ● 26 דקות של חזנות מרגשת"קול דודי" ● 26 דקות של חזנות מרגשתשושי הלר7
מלחין, מעבד, מנצח, מבצע ובעיקר מלמד חזנות. החזן בנימין זאב מונק מתארח ב"כיכר השבת", מספר על עצמו ומגלה: עתיד החזנות לאן? ויש גם וידאו (שירים, חזנות)
אורח לשבת: החזן ישראל רנדאורח לשבת: החזן ישראל רנדשושי הלר5
מיוחד: הוא מהיחידים שהגיעו לחזנות שלא ממשפחת חזנים, נחשף לתחום והושפע רבות מחזן שמעולם לא פגש. החזן ישראל רנד מתארח ב"כיכר השבת" (חזנות)
תל-אביב, דרום אפריקה, מינכן: חזן לשבתתל-אביב, דרום אפריקה, מינכן: חזן לשבתשושי הלר2
מגיל 19 שימש כחזן ב"ישורון" בתל אביב, בהמשך היה החזן בית הכנסת בדרבן - דרום אפריקה, ובבית הכנסת הגדול של מינכן. חזן לשבת מארח את שמואל לוין (צפו)
חזן לשבת: שמואל ברזיליחזן לשבת: שמואל ברזילישושי הלר4
הוא הוציא תשעה אלבומים, ולמד אצל גדולי החזנים בעולם. "כיכר השבת" מארח את החזן שמואל ברזילי לראיון נרחב ומיוחד. וגם: קליפ מרגש לצפיה (חזנות)
אורח לשבת: החזן  יחזקאל קלאנגאורח לשבת: החזן יחזקאל קלאנגשושי הלר7
הוא גדל בבית של נגינה יהודית אמיתית, לאבא מלחין. המדור "חזן לשבת" עם החזן יחזקאל קלאנג: "למדתי אצל רבים אבל נשארתי נאמן לנוסח בית אבא". מיוחד (חזנות)
אורח לשבת: החזן נפתלי הרשטיקאורח לשבת: החזן נפתלי הרשטיקשושי הלר14
מגיל אפס ספג את החזנות בביתו, וכבר שנים הוא עוסק בבניית הדורות הבאים של החזנים. המדור "חזן לשבת" מארח את החזן הפופולארי, נפתלי הרשטיק (חזן, שיר)
חיים שיש בהםחיים שיש בהםשושי הלר10
כבר בגיל 11 עבר לפני התיבה וחובבי החזנות אומרים עליו שהוא משתבח כיין טוב. "חיים אדלר הראשון" החזן הראשי של תל אביב וירושלים חונך מדור חדש ב"כיכר"
מיוחד: הצצה אל מקהלת החזנים הבאהמיוחד: הצצה אל מקהלת החזנים הבאהיוני גבאי13
אתר "כיכר השבת" שמח להציג בפני הגולשים את הדבר הבא בעולם החזנות - מקהלת לשמוע אל הרינה. גדול החזנים, משה שטרן: "מקהלה מרשימה". צפו (בחזנות)
מטלטל: משה שטרן שר לקדושי השואהמטלטל: משה שטרן שר לקדושי השואהאיטל קציר20
להאזין ולבכות: לרגל יום השואה, "כיכר השבת" מגיש את הביצוע המרטיט של החזן משה שטרן ל"קל מלא רחמים", לזכר הקדושים. הביצוע מלווה בקליפ מרגש (חזנות, שיר)
חזן לפסח: דובל'ה הלר, "ליל שימורים"חזן לפסח: דובל'ה הלר, "ליל שימורים"איטל קציר14
צפו בחזן דובל'ה הלר מבצע את היצירה "ליל שימורים" הנאמרת בתפילת ערבית של ערב חג הפסח, בלחנו של החזן זבולון קוורטין. מיוחד לרגל חג הפסח (חזן, שירים)
צפו: "שושנת יעקב" של משה שולהוףצפו: "שושנת יעקב" של משה שולהוףהחזן דב הלר4
החזן משה שולהוף ניחן בקול טנור רך ולבבי המהווה עבורו מפתח ללב שומעיו. אשתקד הוא ביצע במופע מיוחד את "שושנת יעקב" וריגש את הקהל (בחזנות)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

עדכונים
כיכר facebook