%D7%97%D7%..  %D7%9B%D7%..  Ãƒâ€”Å“..  b,btk hartk
מיוחד: הצצה אל מקהלת החזנים הבאהמיוחד: הצצה אל מקהלת החזנים הבאהיוני גבאי13
אתר "כיכר השבת" שמח להציג בפני הגולשים את הדבר הבא בעולם החזנות - מקהלת לשמוע אל הרינה. גדול החזנים, משה שטרן: "מקהלה מרשימה". צפו (בחזנות)
מטלטל: משה שטרן שר לקדושי השואהמטלטל: משה שטרן שר לקדושי השואהאיטל קציר20
להאזין ולבכות: לרגל יום השואה, "כיכר השבת" מגיש את הביצוע המרטיט של החזן משה שטרן ל"קל מלא רחמים", לזכר הקדושים. הביצוע מלווה בקליפ מרגש (חזנות, שיר)
חזן לפסח: דובל'ה הלר, "ליל שימורים"חזן לפסח: דובל'ה הלר, "ליל שימורים"איטל קציר14
צפו בחזן דובל'ה הלר מבצע את היצירה "ליל שימורים" הנאמרת בתפילת ערבית של ערב חג הפסח, בלחנו של החזן זבולון קוורטין. מיוחד לרגל חג הפסח (חזן, שירים)
צפו: "שושנת יעקב" של משה שולהוףצפו: "שושנת יעקב" של משה שולהוףהחזן דב הלר4
החזן משה שולהוף ניחן בקול טנור רך ולבבי המהווה עבורו מפתח ללב שומעיו. אשתקד הוא ביצע במופע מיוחד את "שושנת יעקב" וריגש את הקהל (בחזנות)
משה קוסוביצקי: תיעוד נדיר ממלך החזניםמשה קוסוביצקי: תיעוד נדיר ממלך החזניםדב הלר10
חזן לשבת: קורות חייו של מלך החזנים, משה קוסוביצקי, ותיעוד מביצוע מצמרר של "ולירושלים עירך" שהחזן קוסוביצקי הלחין. יצירה מדהימה ומרגשת (חזן, שירים)
אל תפספסו: יובל טייב כמו שלא שמעתםאל תפספסו: יובל טייב כמו שלא שמעתםדב הלר20
כינו אותו "ילד הפלא". היום הוא מרגש רבים בשירתו. הצצה לחייו ולדרכו המוסקלית של החזן יובל טייב, וגם: קטע וידאו מרגש - טייב מבצע את "על לבבי" (בחזנות)
עונג ערב שבת: החזן יחזקאל קלאנגעונג ערב שבת: החזן יחזקאל קלאנגדב הלר7
"ותערב עליך עתירתנו". יצירתו של החזן הנפלא יצחק אשל ז"ל מבוצעת על-ידי החזן העולמי, בעל הקול המופלא. 7 דקות של הנאה בלתי נשכחת
החזן שמואל ברזילי מרגש עם "אלוקי"החזן שמואל ברזילי מרגש עם "אלוקי"דב הלר8
הפרק המרגש "אלוקי" שהלחין החזן ר´ יוסף רוזנבלט ז"ל, בביצוע מרהיב עם סימפונט רעננה בניציחו של המנצח הנודע אלי יפה (צפו, חזנות)
לחן: יוסל'ה רוזנבלט, ביצוע: משה שטרןלחן: יוסל'ה רוזנבלט, ביצוע: משה שטרןיוני גבאי7
צפו בחזן משה שטרן מבצע את אחת היצירות הקלאסיות והקשות לביצוע, "עד הנה עזרונו". צפו בוידאו נוסטלגי מרגש, מיוחד לשבת שירה (חזן)
10 דקות מופלאות עם החזן בן ציון מילר10 דקות מופלאות עם החזן בן ציון מילרב. ניסני3
קטע החזנות השבועי צולם לפני שנים לא מעטות. החזן בן ציון מילר, אחד המפורסמים והאהובים בעולם, מבצע את "הטה", והקהל לא נותר אדיש
"מכניסי רחמים" של צודיק גרינוואלד"מכניסי רחמים" של צודיק גרינוואלדב. ניסני19
צודיק גרינוואלד הוא כוכב עולה בשמי החזנות העולמית. לקראת שבת, צפו בו מבצע את השיר "מכניסי רחמים" כשהוא מלווה בילד פלא (כיכר)
אל תפספסו: "שהחיינו" של משה שטרןאל תפספסו: "שהחיינו" של משה שטרןאברהם הלוי6
לקראת שבת, אנחנו מגישים את קטע החזנות השבועי. והפעם: צפו בחזן העולמי מבצע בערב הצדעה מיוחד את השיר "שהחיינו" (שיר, חזנות)
עטיפת הסינגלאבי גסנר: ביום סוכן ביטוח, בלילה חזןאברהם הלוי4
אבי גסנר אולי סוכן ביטוח במקצועו, אבל אהבת המוזיקה שהחלה אצלו בילדות, לא נמוגה לרגע. בקרוב הוא יציג אלבום בכורה מסקרן (בניגונים)
חזן לשבת: שלמה גליק, "שמע ישראל"חזן לשבת: שלמה גליק, "שמע ישראל"יוסי נכטיגל15
כך מתכוננים לשבת: החזן שלמה גליק ממבצע את "שמע ישראל" בלחנו של חזן דוד ורדיגר, בעת שהופיע בקונצרט במלון רמדה. צפו בוידאו (ארץ)
חזן לשבת: יצחק הלפגוט, לפיכך אנחנוחזן לשבת: יצחק הלפגוט, לפיכך אנחנוב. ניסני17
גדול החזנים בדורנו, יצחק-מאיר הלפגוט, בקטע חזנות שתצפו בו שוב ושוב: "לפיכך אנחנו". מוגש במסגרת "מגזין שישי" של "כיכר השבת" (חזנות)
חזן לשבת: דב הלר, "אבינו מלכנו"חזן לשבת: דב הלר, "אבינו מלכנו"איטל קציר9
"נקום את נקמת דם עבדיך השפוך", שר דב הלר, החזן העולמי, ואיש באולם לא נותר אדיש. ביצוע מצמרר ל"אבינו מלכנו", חובה לצפיה (בניגונים)
צפו: "אני מאמין", לזכר קדושי מומבאיצפו: "אני מאמין", לזכר קדושי מומבאישליח "כיכר השבת" לכינוס11
במהלך האירוע שנעל את כינוס שלוחי חב"ד, ביצע החזן העולמי יצחק-מאיר הלפגוט את שירת הנצח של העם היהודי, "אני מאמין". צפו בוידאו (חזנות)
מרגש: צודיק גרינוואלד שר "ברח דודי"מרגש: צודיק גרינוואלד שר "ברח דודי"איטל קציר4
החזן צודיק גרינוואלד, ששוקד על אלבום ראשון, ביצע לפני שלוש שנים את "ברח דודי" בישורון וריגש את הקהל. צפו בביצוע הבלתי נשכח (חזן)
חזן לשבת: שי אברמסון, "שים שלום"חזן לשבת: שי אברמסון, "שים שלום"איטל קציר11
החזן העולמי שי אברמסון מבצע את "שים שלום" בלחנו של מאיר פינקלשטיין ובעיבודו המוסיקאלי של אריה בר-דרומא. ביצוע מרגש (שיר, חזנות)
חזן לשבת: שלמה גליק, "רצה"חזן לשבת: שלמה גליק, "רצה"יוסי נכטיגל30
צפו בחזן העולמי שלמה גליק מבצע, בהופעת ענק שנערכה ב"היכל התרבות" בתל-אביב את "רצה". מנצח: הד"ר מרדכי סובול. וידאו (שירים, חזנות)
גרינוואלד מרגש עם שמעה ותשמח ציוןגרינוואלד מרגש עם שמעה ותשמח ציוןאיטל קציר9
החזן צודיק גרינוואלד ביצע את "שמעה ותשמח ציון" בערב אופרה וחזנות שנערך בשנה שעברה ברחובות > מנצח: יעקב (יענקלה) רוטנר (חזנות)
מרטיט:  הלר מבצע "טיהר רבי ישמעאל"מרטיט: הלר מבצע "טיהר רבי ישמעאל"איטל קציר18
ערב יום הדין, מגיש "כיכר השבת" קטע חזנות מרטיט בביצועו של דב הלר - "טיהר רבי ישמעאל" מתוך תפילות יום כיפור. לצפות ולהתרגש (ניגון)
חיים אדלר לפני התיבה: טעימה מיוחדתחיים אדלר לפני התיבה: טעימה מיוחדתצילום: קובי ישעיהו15
בבית כנסת הגדול התאספו אמש כ-2,000 איש לאמירת סליחות. האטרקציה: חזן בית-הכנסת, חיים אדלר, שצמרר את הנוכחים. טעימה (חזנות)
חזן לשבת: משה שטרן, "אב הרחמים"חזן לשבת: משה שטרן, "אב הרחמים"יוסי נכטיגל12
החזן העולמי, משה שטרן, מבצע את 'אב הרחמים' יחד עם מקהלה בת עשרות קולות. מוגש לרגל ימי הסליחות תש"ע. 10 דקות בוידאו (שירים, חזנות)
מצמרר: יצחק מאיר הלפגוט, "ה' מלך"מצמרר: יצחק מאיר הלפגוט, "ה' מלך"יוסי נכטיגל25
החזן העולמי, יצחק מאיר הלפגוט, ביצע בקונצרט שנערך באוניברסיטת תל-אביב את הקטע "ה´ מלך" וצמרר את מאות המשתתפים (חזנות, צפו)
צפו: צודיק גרינוואלד, "ריבונו של עולם"צפו: צודיק גרינוואלד, "ריבונו של עולם"אברהם הלוי26
חזן לשבת: צודיק גרינוואלד, כוכב עולה בשמי עולם החזנות, מבצע את "ריבונו של עולם" יחד עם מקהלה. 10 דקות של עונג צרוף. צפו (שירים, חזן)

חזנות

מכורים למוזיקה קלאסית, חזנות אשכנזית או חזנות מזרחית? כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, יצירות, קטעי חזנות אשכנזית וקטעים נדירים של חזנות ירושלמית מזרחית.

עדכונים
כיכר facebook