אאא

ה'חרד"קים' לא יושבים בשקט אל מול המתקפות נגדם: יחיאל רדוצקי, חרדי המשרת בצה"ל ונחשב לאושיית פייסבוק פופולארית במיוחד, מפרסם היום פוסט חיזוק לאחיו, החיילים החרדים, בו הוא כותב כי למרות המתקפות מבית, הוא גאה בשירות בצה"ל.

"חילונים, אל תסתכלו שניה אחת על המסך" פתח רדוצקי את הפוסט שזכה לשיתופים רבים, ביניהם אף בעמוד הפייסבוק הפופולרי 'סטטוסים מצייצים'. "הפוסט מיועד לנו, החרדים המכונים חרד"קים, המשרתים בצבא ומפרנסים את משפחותינו בגאווה".

עוד בנושא: 

"הערב עומדת להיות הפגנה בציבור החרדי נגד אותם המשרתים בצבא, ולי יש בקשה מאתכם המשרתים בצבא. אל תבקשו ללכת על אזרחי. אל תתביישו לספר שאתם משרתים בצבא. אל תעלימו את העובדה שאתם עובדים. תהיו גאים במה שאתם עושים", כתב רדוצקי על רקע המתקפות ההולכות וגוברות נגד חרדים המשרתים בצה"ל. 

לדברי רדוצקי: "קיימת עכשיו מלחמה בציבור החרדי על העתיד, האם אדם שאינו יכול להמשיך ולשבת ללמוד בישיבה או בכוילל יהיה חייב להמשיך בכך או שינודה מהחברה החרדית. אם נוריד את הראש עכשיו - אותם חוליגנים יחושו שנצחו ואז מסע הרדיפות לא יפסיק ולו לרגע".

 (צילום:  ניב סלע, חדשות 24)
צילום מסך
הגדלה

 

"אותם אנשים המבזים אותנו וקוראים לנו חרד"קים בועטים בדבריהם של הרב שך והרב עובדיה יוסף שאמרו במפורש כי אדם שלא יכול לשבת בישיבה מחויב להתגייס לצבא משום שדם החילונים אינו סמוק יותר מדם החרדים".

"אז תגידו לי אתם, אותם שמבזים אתכם יודעים מה הם עושים? הם בסך הכל מחפשים ריגוש ואקשן שלא קיים אצלם ביום יום. ואם תשאלו, כן, אני משרת בצבא בגאווה, ואם תרצו אני חרד"ק גאה" כתב רדוצקי וזכה למאות תגובות משבחות ותומכות ברשת הפייסבוק. 

כזכור, הבוקר פורסם לראשונה ב'כיכר השבת', כי עסקנים המקורבים לבתי גדולי ישראל התבטאו נגד רדיפת החיילים החרדים, ואמרו כי 'זו לא דרכה של היהדות החרדית'. 

גל התקיפות המכוון כנגד החיילים החרדים, מתרחש בחודשים האחרונים בעיקר לאור קמפיין ה"חרד"קים" בו נקראים בני המגזר החרדי "להדיר" חיילים חרדים מן הקהילה וזאת עקב העובדה שחיילים חרדים פוגמים בטוהר המחנה כביכול.