אתם מחרימים אותי (צילום: פלאש 90)
תוכן גולשים
אתם מחרימים אותי (צילום: פלאש 90)
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

אני מודה שאני מעט מתרגשת ממעמד השבעת הממשלה.

אני מחכה לרגע הזה מאז שאהוד ברק עבד עלי ועל עוד רבים מפעיליו ובוחריו ב- 1999, כשהכניס את החרדים לממשלה, במקום להקים ממשלה מצויינת בלעדיכם (משימה שבזמנו היתה הרבה יותר קלה מהיום, לאור תוצאות הבחירות של 1999).

סוף כל סוף תהיה ממשלה שמשקפת את מאזן הכוחות האמיתי במדינה הזו, סוף כל סוף יהיה אפשר באמת לעבוד ולהתקדם, מבלי להידרש למתן אתנן, הטבות, ולעשר מעשרות חסרי פרופורציות לקבוצת מיעוט שתפסה כאן מונופול דורסני על היהדות של כולנו, ואשר בשמה היא עושה את כל העולה על רוחה!

מבלי להיות שבויים בידי הסחטנות הזו שכבר כל כך התרגלנו אליה, עד כדי כך שכמעט ושוכנעתי לטענה ההזויה והמופרכת הזו שכל כך מנוגדת לרעיון הבסיסי של ממשל דמוקרטי- כאילו החרדים הוחרמו!

חברי ממשלה יקרים, מי ייתן ותוכיחו לכולנו כי ישיבתם של החרדים בממשלה באמת גרמה לכך שבהרבה תחומים לא יכולנו לזוז ובטח שלא להתקדם, ושלא נגלה פתאום שהם היו רק תירוץ!

ולעניין החרם - חרדים יקרים, אתם לא חתומים בטאבו כחברים בממשלה! יש מן קטע כזה בדמוקרטיה, שמי שמקבל יותר קולות בבחירות הוא זה שמרכיב את הממשלה, ואם אתה לא מתאים מבחינת עמדותיך לעמדה של מי שנבחר להרכיב את הממשלה או לא מצליח להגיע להסכם קואליציוני, אתה לא בקואליציה. זה לא חרם, זו דמוקרטיה! 

ואם בכל זאת אתם מתעקשים לקרוא לזה חרם, אז דעו לכם שאני מרגישה שאתם מחרימים אותי במשך שנים!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

החרמתם אותי כשאני בני משפחתי וחבריי התגייסנו וממשיכים להתגייס לצבא והולכים למילואים, בעוד הבנות והבנים שלכם "נהרגים" באוהלה של תורה.

אתם מחרימים אותי כל פעם שאישה במדינת ישראל נאלצת לשבת בכיסאות האחוריים של האוטובוס או ללכת במדרכה המיועדת לנשים.

אתם מחרימים אותי מידי חודש כשבעיניים כלות אני שוב רואה את הכסף שאני "נותנת" לכם במתנה כדי שאתם תוכלו לשבת וללמוד ולגדל 15 ילדים בעוד שאני (והורי) מימנו את הלימודים שלי.

אתם מחרימים אותי ואת רוב אזרחי ישראל, כשאתם מונעים מילדיכם ללמוד חשבון, עברית, אנגלית ומדעים ובכך מונעים מהם לשאת בנטל החיים במדינה הזו...

אתם מחרימים אותי כל יום!

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.