מזג אויר  ישיבות  עטרת שלמה  הר נוף
האישה לבעלה: תמכור תכשיט שלי בשביל בית הכנסתהאישה לבעלה: תמכור תכשיט שלי בשביל בית הכנסתישראל כהן38
בדינר שערכה חסידות קרעטשניף, אחד שאל את אשתו אם היא חושבת שכדאי לרכוש מטר בבניין. אשתו הגיבה שימכור תכשיט שלה בשביל זה, והמשתתפים התרגשו • צפו (חסידים)
המיטה בדרכה לישראל - האדמו"ר מויז'ניץ על נינו: "נסתרים דרכי ה'"האדמו"ר מויז'ניץ על נינו: "נסתרים דרכי ה'"ישראל כהן3
האדמו"ר התייחס הבוקר לראשונה בפומבי לפטירתו המצערת של נינו בן השלוש וחצי לאחר מחלה קשה ואמר: "הקב"ה שולח לעולם נשמה למספר שנים". ההלוויה, אחה"צ (חסידים)
אחרי הניתוח: הרבי נסע להתאושש בניו ג'רזיאחרי הניתוח: הרבי נסע להתאושש בניו ג'רזיישראל כהן8
הרבי מויז'ניץ עבר בהצלחה ניתוח מורכב בגבו, ונסע לדירה שהושכרה עבורו בניו גז'רזי, בה יתאושש מהטיפול. קודם לכן, הודה הרבי בחום לרופא שביצע את הניתוח המורכב (חסידים)
אילוסטרציה - בגיל 4: נין האדמו"ר נפטר לאחר מחלה קשהבגיל 4: נין האדמו"ר נפטר לאחר מחלה קשהישראל כהן15
בשנים האחרונות, סבל הילד משה נתן נטע הגר, נינו בן ה-4 של האדמו"ר מויז'ניץ, ממחלה קשה. השבוע מצבו החמיר שוב והצהריים הוא נפטר. מסע החסידות לקבר רחל יידחה (חרדים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ - דאגה בויז'ניץ: נין האדמו"ר במצב קריטידאגה בויז'ניץ: נין האדמו"ר במצב קריטיישראל כהן1
בחסידות ויז'ניץ שוררת דאגה רבה בשל מצבו הקשה של נינו של האדמו"ר, הילד משה נתן נטע בן ברכה חילא יכט הגר, המאושפז במצב קריטי וזקוק לרחמי שמים מרובים (חסידים)
שמחה במודז'יץ: הרבי אירס נכדה ראשונהשמחה במודז'יץ: הרבי אירס נכדה ראשונהישראל כהן14
בבית האדמו"ר ממודז'יץ נערכה הערב שמחת הווארט לנכדתו הראשונה של הרבי, בת לבנו הבכור. מאות חסידים נהרו אל הבית בכדי להשתתף בשמחה ולאחל לרבם מזל טוב (חסידים)
בשעת ליל: הרבי רקד עם נכדתו הכלה • צפובשעת ליל: הרבי רקד עם נכדתו הכלה • צפוישראל כהן9
מאות חסידי השתתפו בשמחת נישואי נכדת האדמו"ר מערלוי ופיזזו משמחה סוחפת בשעת המצווה טאנץ כשהאדמו"ר רקד עם נכדתו הכלה, בשעת ליל מאוחרת • צפו בווידאו (חסידים)
מלול שיבח את קרעטשניף: 'הכל בטוב טעם'מלול שיבח את קרעטשניף: 'הכל בטוב טעם'כיכר השבת
בעוד פחות משנה יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות, ראש עיריית רחובות רחמים מלול, השתתף בהנחת אבן פינה של חסידות קרעטשניף ולא פסק מלפזר שבחים • צפו (חסידים)
קליפ של סאטמר זכה למיליוני צפיות • צפוקליפ של סאטמר זכה למיליוני צפיות • צפוישראל כהן75
'נטרונא' הפיקו קליפ באורך של 7 דקות בו הוסברה דעתו של הרבי מסאטמר על הכרזת טראמפ על ירושלים כבירת ישראל שזכה למיליוני צפיות ואלפי שיתופים ברשתות • צפו (חרדים)
שמחת בית טאלנא - זווהעיל • תיעוד ענקשמחת בית טאלנא - זווהעיל • תיעוד ענקישראל כהן1
מאות חסידים, רבנים ואדמו"רים השתתפו בשמחת החתונה לבן זקוניו של כ"ק האדמו"ר מזוועהיל עב"ג בת כ"ק האדמו"ר מטאלנא • צפו בגלריה של הצלם יהושע פרוכטר (חסידים)
האדמו"ר מוויז'ניץ ממונסי - התייצבות קלה במצב הרבי מויז'ניץ מונסיהתייצבות קלה במצב הרבי מויז'ניץ מונסיישראל כהן2
לאחר ההידרדרות בשעות האחרונות במצבו של זקן האדמו"רים כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי, הסובל מזיהום בגופו ומחום גבוה, בשעה האחרונה חלה התייצבות קלה (חסידים)
האחים האדמו"רים מויז'ניץ - הרבי מויז'ניץ הורה לחסידיו: התפללו על אחיהרבי מויז'ניץ הורה לחסידיו: התפללו על אחיישראל כהן17
הלילה צפוי הרב מויז'ניץ לעבור טיפול רפואי מורכב וממושך במנהטן • אחיו האדמו"ר הורה לחסידיו להתפלל לרפואתו של אחיו והוא יערוך תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס (חסידים)
נערכו לאדמו"ר מסאטמר ולפתע הופיע אחיונערכו לאדמו"ר מסאטמר ולפתע הופיע אחיוישראל כהן115
‏מהומה בשמחת בית הנגיד יודל מנדל כאשר חסידי האדמו"ר מהר"א מסאטמר הכינו את השולחן עם הכיסא לקראת בואו ולפתע הגיע אחיו האדמו"ר מהר"י מסאטמר • צפו (חסידים)
אילוסטרציה - שבת ישראלית // הרב ישראל גליסשבת ישראלית // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס6
הגיע הזמן להגיד לשומר הברים ומועדון לילה שיש לו מפלגה קטנטנה ושיפסיק להלך עלינו אימים. השר בלי בטחון לא הבעיה שלנו. הבעיה שלנו היא - ההסברה לחילונים (מאמרים)
האחים האדמו"רים בנתב"ג - הרבי ליווה את אחיו הרבי בדרך לטיפול רפואיהרבי ליווה את אחיו הרבי בדרך לטיפול רפואיישראל כהן17
מאות חסידים ליוו בנתב"ג את רבם כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ בדרכו לטיפול רפואי. אורח מיוחד היה אחיו האדמו"ר מויז'ניץ, שהגיע במיוחד כדי ללוות את אחיו ולהיפרד ממנו (חסידים)
הרבי הישיש אושפז עם חשש לדלקת ריאותהרבי הישיש אושפז עם חשש לדלקת ריאותישראל כהן
שעה קלה לאחר צאת השבת אושפז שוב זקן האדמו"רים הרבי מויז'ניץ ממונסי בבית החולים מאונט סיני במנהטן זאת בשל חשש לדלקת ראות. בחסידות מציינים כי אין החמרה (חסידים)
מרן הגראי"ל שטיינמן - מה גורם למחלוקת? // שלמה קוקמה גורם למחלוקת? // שלמה קוקשלמה קוק, בקהילה13
עורך 'בקהילה' שלמה קוק חושף בטורו את 'הצוואה השמחה' של מרן הרב שטיינמן: מה גורם לריבוי המחלוקת ומה הליטאים צריכים ללמוד מהחסידים • והמשימה הבאה של רובשקין (טור)
צאנז השיגה 60 דירות למחוסרי דיור • צפוצאנז השיגה 60 דירות למחוסרי דיור • צפוכיכר השבת10
מפעל החסד של חסידי צאנז ערך זו השנה השניה את הועידה היוקרתית 'גביר לאחיך', בראשות כ"ק האדמו"ר מצאנז והשיג תרומות עבור סיוע ל-60 מחוסרי דיור לרכוש דירות (חסידים)
רובשקין אצל האדמו"ר מהר"י מסאטמר - סאטמר וסלאנים: רובשקין  בא להודות • צפוסאטמר וסלאנים: רובשקין בא להודות • צפוישראל כהן1
האסיר החב"די המשוחרר, שלום מרדכי רובשקין, ממשיך בסבב אצל האדמו"רים להודות על המאמצים. אמש ביקר אצל הרבי מהר"י סאטמר וכן השתתף בטיש של הרבי מסלאנים (חסידים)
צפת. אילוסטרציה - הנציגים החסידיים בצפת קוראים להתאחדהנציגים החסידיים בצפת קוראים להתאחדישראל כהן9
נציגי הקהילות החסידיות וראשי מוסדות החינוך החסידיים בצפת חתמו על קריאה משותפת לגיבוש רשימה אחת שתורכב בדרך של שיתוף פעולה כדי למנוע פיצול בין החסידויות (בארץ)
רובשקין מתוך חגיגות השחרור ב-770 - הפגישה והסיוע: הקשר בין האסיר והאדמו"רהפגישה והסיוע: הקשר בין האסיר והאדמו"רישראל כהן15
לפני כשנה נפגש הרבי מסאדיגורה, חבר מועצת גדולי התורה, עם האסיר ר' שלום רובשקין. עסקנים שהיו מעורבים בתהליך, מספרים כי הרבי הפעיל בכירים למען השחרור (חדשות,חרדים)
הרבי הורה: למרות החתונה - ללמוד ב"ניטל"הרבי הורה: למרות החתונה - ללמוד ב"ניטל"ישראל כהן4
בשל חתונת נכדת האדמו"ר מסאטמר, ביקשו עסקני החסידות לבטל את סדרי הלימוד והסעודה הקבועה הנערכה מדי שנה בליל ה"ניטל", אבל האדמו"ר הורה: "לקיים הכל כרגיל" (עולם)
לפני הטיסה לארה"ב: הרבי גייס כסף לחובותלפני הטיסה לארה"ב: הרבי גייס כסף לחובותישראל כהן23
לקראת שבת ההתוועדות בטרם יצא האדמו"ר מויז'ניץ לארה"ב לצורך עניין בריאותי, כינס הרבי נגידים ועסקנים וגייס סכום כסף נכבד לתשלום חובות לעובדים: 'מעיק עליי', אמר (חרדים)
אלפים חגגו את 'זאת חנוכה' ב"שובו בנים"אלפים חגגו את 'זאת חנוכה' ב"שובו בנים"נחמן שטרנהרץ16
אלפים השתתפו עד השעות הקטנות של הלילה במעמד מרגש של נעילת ימי החג ב'שובו בנים' בהשתתפות רב הקהילה, זמרים מפורסמים ותזמורת שהרקידו שעות את הבאים (חרדים)
גם במוסקבה חגגו את שחרור רובשקין • צפוגם במוסקבה חגגו את שחרור רובשקין • צפוכיכר השבת1
עם היוודע דבר שחרורו של האסיר שלום מרדכי רובשקין מהמאסר הקשה בארה"ב, פרצו מעגלי שמחה, גם בבית הכנסת המרכזי "מארינה רושצ'ה" שבמרכז מוסקבה (בעולם)
הרבי מויז'ניץ ומוזס ניחמו את משפ' הנגידיםהרבי מויז'ניץ ומוזס ניחמו את משפ' הנגידיםכיכר השבת
האדמו"ר מויז'ניץ ואיתו חבר-הכנסת מנחם אליעזר מוזס ערכו בצהריים (חמישי) ניחום אבלים אצל הנגידים שפירא על פטירת אמם מרת טויבא שיינדל שפירא ע"ה • צפו בתיעוד (חסידים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6
מרן הגראי"ל שטיינמן - מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
שלמה קוק, בקהילה
מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
י' בטבת תשעח13
הרב משה שילת - למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
הרב משה שילת
למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
י"ט בכסלו תשעח15