עומר..  %D7%A9%D7%..  baaksing  porn
'האדמו"ר הציוני' ערך טיש ל'מגיד ממזריטש''האדמו"ר הציוני' ערך טיש ל'מגיד ממזריטש'כיכר השבת44
עד לפני כשנתיים הוא שימש כקצין מילואים ראשי. עם פטירת אביו, נכנס הרב הושע פרידמן לכהונתו כאדמו"ר מפאשקאן. אמש ערך הרבי טיש לרגל יום פטירת המגיד ממזריטש (חרדים)
מאות ההתוועדויותמעצמת התוועדויות הגאולה בתמונה אחתשאול כהנא2
מאות התוועדויות ייערכו בכל רחבי הארץ לרגל חג הגאולה של כהאדמו"ר הזקן זי"ע, מייסד חסידות חב"ד. תיעוד מרהיב: מעצמת ההתוועדויות הגאולתיות בתמונה אחת, צפו (חסידים)
הרב פדווא בפגישה עם רבני חב"דהגאב"ד ישתתף באירועי חב"ד בי"ט כסליויוחנן בלייך12
גאב"ד 'קהילות החרדים' בלונדון, הגאון הרב משה חיים אפרים פדווא, נפגש עם רבני חב"ד בעיר וסיפר להם על כוונתו להגיע לאירועי י"ט כסלו - במענה למודעה מטעם סאטמר (חסידים)
המתמידים החלו בכתיבת ס"ת לע"נ רבם • צפוהמתמידים החלו בכתיבת ס"ת לע"נ רבם • צפוכיכר השבת2
ב'קהל עדת ירושלים' החלו בכתיבת ספר תורה לעילוי נשמת הגאון רבי לייב מינצברג זצ"ל, במעמד שנערך בהיכל הישיבה הגדולה "תורת ה'" • קובי הר צבי מגיש תיעוד ענק (חסידים)
כ"א כסלו בחצר מהרז"ל לפני 4 שנים2 פלגי סאטמר באירוע זהה: מי מרשים יותריוחנן בלייך8
בשתי החצרות מפשילים כעת שרוולים, לקראת חגיגות 'יום ההצלה' השנתיות • אלו התכניות האמנותיות עבור יום מיוחד זה, שיוצגו בקרוב לראווה, זה מול זה • היכנסו - והשוו (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ מחה על הפגיעה באחיוהאדמו"ר מויז'ניץ מחה על הפגיעה באחיושאול כהנא19
לאחר שקבוצת נערים פגעו באדמו"ר מויז'ניץ במהלך חתונה שנערכה בביהמ"ד הגדול, כינס אחריו הגדול, האדמו"ר מויז'ניץ, את כלל המחנכים והביע בפניהם מחאה חריפה על כך (חרדים)
האדמו"ר מהר"י מסאטמרסאטמאר נגד חב"ד: מנסים לתפוס תמימי לבחזקי שטרן77
מוסדות סאטמאר מזהירים שלא להשתתף באירוע "ראש השנה לחסידות" שמציינים בחב"ד: "אנשי חב"ד המשתדלים מאוד לתפוס ברשתם תמימי לב אשר לא ידעו במה יכשלו" (חסידים)
האדמו"ר מסאסובהרבנים החסידיים: "יגייסו 60% מכל מחזור"קובי רוזן35
הרבנים החסידיים במכתב אזהרה הגר"מ קוטלר נגד חוק הגיוס שצפוי להיות מאושר כנסת: "עומדים לגייס 60% מכל מחזור, למנוע בכל הדרכים את קבלת החוק המוצע" (חדשות חסידים)
שמחות ה'שבע ברכות' לבן הזקונים בנדבורנהשמחות ה'שבע ברכות' לבן הזקונים בנדבורנהכיכר השבת11
בחצר חסידות נדבורנה נחגגו במעמדים רבי רושם, שמחות השבע ברכות לבן זקוניו של האדמו"ר, עם נכדת האדמו"ר מקרעטשניף, בת לבנו הרה"צ רבי איתמר רוזנבוים (חסידים)
האדמו"רים מסאטמר ובאבוב בריקודאדמו"רי סאטמר ובאבוב רקדו בחתונה • צפויוחנן בלייך2
במבנה שהוקם במיוחד לצורך האירוע, נישאו נכדו הראשון של האדמו"ר מבאבוב והאדמו"ר ר' משה מסאטמר זצ"ל עם בת דודתו • כל הפרטים על החתונה הגדולה וההיסטורית (חסידים)
האדמו"ר מבעלזאהפסוק ששלח האדמו"ר מבעלזא לחסידיויוחנן בלייך25
החצבת לא פסחה על תושביה החרדיים של העיירה לייקווד - שם ישנם כ-15 חולים במחלה • חסידי בעלזא שביקשו לשאול את רבם האם לחסן את ילדיהם - קיבלו את התשובה (חסידים)
הטיסה מניו יורק איחרה; הנוסעים נלחצוהטיסה מניו יורק איחרה; הנוסעים נלחצודניאל הרץ18
טיסת אל על מניו יורק לנתב"ג התאחרה בשל תקלות טכניות ומזג האוויר הקשה והיא צפויה לנחות סמוך מאד לכניסת השבת. 'אל על': המטוסים יינחתו בסוף באתונה (חרדים)
יוחנן ויצמן: היה לנו כבר הסכם עם ברקוביץיוחנן ויצמן: היה לנו כבר הסכם עם ברקוביץדניאל הרץ126
חבר מועצת עיריית ירושלים מטעם אגודת ישראל הפתיע בראיון בתכניתו של אבי מימרן בנוגע להחלטת הסיעה לתמוך במועמד המפסיד עופר ברקוביץ' לראשות העירייה (חסידים)
אשה חסידית בניו יורקביהכנ"ס סאטמר: 'הכניסה עם פאה - אסורה'יוחנן בלייך57
פאה נכרית זה הסמארטפון החדש? • מודעה חדשה שנתלתה בבית הכנסת של קהל 'יטב לב' במונסי, קובעת קריטריונים ברורים באשר לכיסוי הראש המותר בעזרת הנשים (חסידים)
החסידים צהלו: חתונת בן הזקונים בנדבורנההחסידים צהלו: חתונת בן הזקונים בנדבורנהשאול כהנא7
ביום שלישי בערב התקיימה שמחת הנישואין לבן זקוניו של האדמו"ר מנדבורנה, עם בת הרה"צ רבי איתמר רוזנבוים, רב ואב"ד קהילת קרעטשניף בב"ב, בן האדמו"ר מקרעטשניף (חסידים)
הגר"ש אלתרהגר"ש אלתר: "ברור שצריך להצביע לליאון"חזקי שטרן39
אמש הוחלט בצעד דרמטי באגו"י לאפשר חופש הצבעה בי-ם, ראש ישיבת 'שפת אמת', הגאון רבי שאול אלתר, לא מתערב באופן רשמי בבחירות, אך לתלמידיו הורה להצביע לליאון (ארץ)
שמחת החתונה בחצרות דושינסקיא - קופיטשניץ - אלכסנדרשמחת החתונה בחצרות דושינסקיא - קופיטשניץ - אלכסנדרכיכר השבת3
אלפי חסידים השתתפו בחתונת נכד הרבי מדושינסקיא, בן לבנו הגרא"ש. הכלה היא נכדת הרבי מקופיטשניץ, בת לבנו הגרא"י פליטנשטיין, חתן האדמו"ר מאלכסנדר. צפו (חסידים)
צפו: האדמו"ר מקרלין בריקוד לפני הכלהצפו: האדמו"ר מקרלין בריקוד לפני הכלהחזקי שטרן28
ביום חמישי נערכה חתונת בנו של כ"ק האדמו"ר מקרלין סטולין עם נכדת גאב"ד ליעזש. רגע השיא של השמחה נרשם במהלך המצווה טאנץ אז רקד האדמו"ר עם הכלה והחתן. צפו (חרדים)
הצדעה לשלוחים עם אורן חזן ומיקי זוהר. צפוהצדעה לשלוחים עם אורן חזן ומיקי זוהר. צפוכיכר השבת9
עת הסבו שלוחי חב"ד אל שולחנות ה"באנקעט" המסורתי בניו יורק, התאספו תלמידי ישיבת חב"ד פתח תקווה לערב מיוחד - ה"באנקעט" - ערב ההצדעה לאלפי שלוחי חב"ד (חסידים)
הרבי מבעלזאשבת לפני הבחירות: החסידים לא "הכריזו"קובי רוזן110
בחסידיות המרכזיות לא הכריזו השבת למי להצביע בבחירות, בסיבוב השני, לראשות העיר ירושלים. הסיבה: יש הטוענים שיש לקשור את ירושלים בבחירות לראשות העיר צפת (חרדים)
'המבשר' שב ומבהיר: 'דין צפת כדין ירושלים''המבשר' שב ומבהיר: 'דין צפת כדין ירושלים'כיכר השבת37
במאמר בביטאון 'שלומי אמונים' הובעה הדרישה לתמיכה בגלבך בצפת בתמורה לתמיכה במשה ליאון בירושלים. "מדוע, מארי דכולי עלמא, צפת שונה מירושלים?" (חדשות חסידים)
מועצת גדולי התורה של אגו"ימאמר חריף בעיתון "המודיע" נגד חוק הגיוסכיכר השבת15
לאחר שנראה היה שבמועצת גדולי ישראל של אגודת ישראל הגיעו להבנות בנוגע לחוק הגיוס, יוצא הבוקר בטאון המפלגה - 'המודיע' במאמר חריף במיוחד התוקף את החוק (חסידים)
בחורי הישיבה הופתעו לראות את האדמו"רבחורי הישיבה הופתעו לראות את האדמו"ראבי רבינא2
בחורי ישיבת צאנז בחיפה, הממוקמת בקרית שמואל, הופתעו אתמול בבוקר לראות בפתח הישיבה את האדמו"ר מצאנז, שבדרכו לניחום אבלים נכנס לביקור ארוך בישיבה (חסידים)
בר מצווה לתאומים - נכדי הרבי מסאטמרבר מצווה לתאומים - נכדי הרבי מסאטמרכיכר השבת1
שמחת בר המצווה לתאומים, בני הגה"צ ר' ברוך טייטלבוים, רב ביהמ"ד ויואל משה - ברך משה, בן הגה"צ אבד"ק וואלאווע וחתנו של כ"ק האדמו"ר מססאטמר. צפו בתמונות (חסידים)
חיידר גור חגגו מסיבת חומש בכותל • צפוחיידר גור חגגו מסיבת חומש בכותל • צפוחזקי שטרן20
בשעות הבוקר (שלישי) הגיעו עשרות ילדי חיידר גור בבני ברק לחגוג את מסיבת חומש ברחבת הכותל המערבי, שם אמרו פרקי תהילים בצוותא עם המלמדים ושרו משיירי התורה (בארץ)
ליאון וברקוביץהקרב בי-ם: חילוקי דעות במועצת החסידיתשאול כהנא163
הניסיון להשיג תמיכה אחידה במועמדות משה ליאון לראשות העיר ירושלים - נתקל בקשיים. האדמו"ר מסלונים מתנגד, ואילו האדמו"רים מבעלא וויז'ניץ מצדדים בתמיכה במועמדותו של ליאון (אקטואליה)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט72
הנשיא ריבלין ומשפחות ה'שלוחים'
ראובן ריבלין
חג הגאולה: אני וחב"ד // ראובן ריבלין
י"ט בכסלו תשעט10
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6