BFH  NBA  tkh xkunhi  tkkv ctct
האדמו"ר מקאליב בביקור חיזוק בעיר מודיעיןהאדמו"ר מקאליב בביקור חיזוק בעיר מודיעיןשימי שפר4
האדמו"ר מקאליב הגיע לביקור חיזוק מיוחד בעיר מודיעין לרגל חודש הרחמים והסליחות. האדמו"ר נשא דברי חיזוק וברכה וקיבל קהל לעצה וברכה • צפו בתיעוד (חסידים ואנ"ש)
הנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת ראההנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת ראהשימי שפר4
עלייה לתורה לנכדו של ה'פני מנחם' זיע"א, שבת שקודם ההילולא בלעלוב, ושבת 'יארצייט' בשומרי אמונים ובנדבורנא. כיכר השבת מגיש את הנעשה בחצרות הקודש (חסידים ואנש)
הרבי מויז'ניץ שר על קבר הברדיטשובר • צפוהרבי מויז'ניץ שר על קבר הברדיטשובר • צפויענקי כץ4
מעמד מרגש בעיר ברדיטשוב באוקראינה כאשר האדמו"ר מויז'ניץ הגיע להתפלל ולומר סליחות, על ציון רבי לוי יצחק מבארדיטשוב זי"ע, ולאחר מכן ניגנו שירי רגש. צפו (חסידים)
האדמו"ר מקוסוב ויז'ניץ ב'דאצ'ה' בארה"בהאדמו"ר מקוסוב ויז'ניץ ב'דאצ'ה' בארה"בשימי שפר6
האדמו"ר מקוסוב וי'זניץ יצא למנוחה יחד עם משפחתו בארצות הברית במחנה מיוחד של החסידות, בתיעוד הוא נראה צופה על נפלאות הבורא יחד עם חסידיו ובני משפחתו הקרובה (ארץ)
האדמו"ר מקאפיטשניץ חיזק את תושבי דולבהאדמו"ר מקאפיטשניץ חיזק את תושבי דולבשימי שפר2
האדמו"ר מקאפיטשניץ, זקן אדמו"רי בית רוז'ין, הגיע אמש (שלישי) ליישוב דולב שבבנימין, שם ערך 'טיש חיזוק' לתושבי היישוב, לאחר הפיגוע הקשה שהתרחש בפאתי היישוב (בארץ)
בעל ה'ויואל משה' זיע"אהמהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחדשמעון קאהן9
לא ניתן לבטא במילים את עוצמת המהפכה אדירת הממדים אותה חולל לטובה ולברכה, כאשר הפיץ והחדיר רוח של קדושה גאונות וחסד בעולם כולו, לאחרהשואה האיומה (טור, חסידים)
האדמו"ר מתוא"י במעמד 'לחיים' • תיעודהאדמו"ר מתוא"י במעמד 'לחיים' • תיעודשימי שפר2
במלון וולדהוטל בדאבוס שבשוויץ, ערך האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק מעמד 'לחיים טיש', לאחר תפילת שחרית, לרגל יום ההילולא של בעל ה'ויואל משה' מסאטמר זיע"א (חסידים)
סעודת ה'יארצייט' בוטלה, מצלמות הושחתוסעודת ה'יארצייט' בוטלה, מצלמות הושחתושימי שפר33
לאחר זריקת פח אשפה במהלך חגיגת הכנסת ספר תורה בוטלה סעודת היארצייט שתוכננה להתקיים בבני ברק. האלימות בחסידות נמשכת ומצלמת אבטחה הושחתה (אנ"ש)
הגר"ח קנייבסקי והרבי מגורהאדמו"רים ומנהיגי 'דגל' בעצרת משותפתאבי רבינא3
באם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, גדולי ישראל מצד 'דגל התורה' וגדולי האדמו"רים צפויים להתכנס לעצרת משותפת בירושלים לקראת הבחירות הקרובות שייערכו בי"ז אלול (אנ"ש)
הצצה: הקעמפ אליו נרשמים רק ילדי השלוחיםהצצה: הקעמפ אליו נרשמים רק ילדי השלוחיםשאול כהנא6
כאן מגדלים את דור העתיד של שלוחי חב"ד: לקעמפ יחיד מסוגו בישראל, נרשמים רק ילדיהם של שלוחי חב"ד. בחממת הקיץ הזו, מגדלים את דור העתיד של השלוחים. צפו (חסידים)
ה'חומש סעודה' לילדי סאטמר בני ברקה'חומש סעודה' לילדי סאטמר בני ברקשימי שפר4
הורים, סבים ומחנכים, השתתפו במעמד מסיבת חומש שהתקיימה בתלמוד תורה סאטמר בבני ברק, שהסתיים בריקוד משותף של ההורים וילדיהם יחד עם צוות המלמדים (חסידים)
צפו: נישואי בן האדמו"ר מנדבורנה ירושליםצפו: נישואי בן האדמו"ר מנדבורנה ירושליםשימי שפר6
צפו בתיעוד משמחת נישואי בן האדמו"ר מנדבורנה ירושלים עם בת הרה"צ רבי דוד הלברשטאם, ר"מ בישיבת טל תורה ובנו של האדמו"ר מגארליץ (חסידים)
פח אשפה הושלך לעבר ספר התורה • צפופח אשפה הושלך לעבר ספר התורה • צפושימי שפר36
מהומה בבית המדרש סאטמר בבני ברק, לאחר שאחד מהמשתתפים בחגיגת הכנסת ספר תורה, השליך פח אשפה לעבר ראש ישיבת סאטמר, הגאון הרב חיים צבי מייזליש (בארץ)
הנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת עקבהנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת עקבשימי שפר
השיעור המיוחד של מרן שר התורה, שבת שקודם ההילולא בסאטמר, 'יארצייט' שלישי ב'טאהש', והקידוש בקרעטשניף. 'כיכר השבת' מגיש את הנעשה בחצרות הקודש (חסידים)
הברסלבער'ס הרקידו את כיכר השבתהברסלבער'ס הרקידו את כיכר השבתשימי שפר4
מאות חסידי ברסלב השתתפו הערב בחגיגת הכנסת ספר תורה חדש לבית הכנסת של חסידי ברסלב בשכונת מאה שערים. צפו בתיעוד מהאירוע מלא השמחה (חסידים ואנ"ש)
האדמו"ר מברך בחופהשמחת החתונה בחצר הקודש אשלג • תיעודשימי שפר
השבוע התקיימה שמחת החתונה לנכדת האדמו"ר מאשלג, בת לבנו הרב מרדכי אשלג. החתן הוא בנו של הרב בנימין מנדלבוים, מצאצאי 'בעל הסולם' זיע"א. השמחה התקיימה באולמי היכלי הפאר בבני ברק בהשתתפות אדמו"רים, רבנים וקהל חסידי אשלג (חסידים)
צפו בתיעוד: האדמו"ר מתוא"י ב'נאות דשא'צפו בתיעוד: האדמו"ר מתוא"י ב'נאות דשא'שימי שפר13
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שוהה בימים אלו למנוחה במלון וולדהוטל בדאבוס שבשוויץ, לאחר ששהה במסע חיזוק בדרום אמריקה. צפו בתמונות (חסידים)
בחורי ישיבה קטנה קיבלו 'יורה יורה'. תיעודבחורי ישיבה קטנה קיבלו 'יורה יורה'. תיעודשימי שפר7
עשרה מבחורי החסידות, בני 15 בלבד, קיבלו כתב הוראה על הלכות יורה דעה בשולחן ערוך, לאחר שנבחנו על ההלכות בפני האדמו"ר, במהלך שהותו במנוחה. צפו בתיעוד (חסידים)
בדושינסקיא ערכו מעמד 'תנו כבוד לתורה'בדושינסקיא ערכו מעמד 'תנו כבוד לתורה'שימי שפר
בישיבה לצעירים 'מנחת יצחק - דושינסקיא', נערך מעמד 'תנו כבוד לתורה', במסגרתו הוכתרו חתני וסגני עמלי התורה בישיבה. הבחורים נבחנו על המסכתות שנלמדו בישיבה (ארץ)
האדמו"ר הורה לבטל טיולים בפארקי המיםהאדמו"ר הורה לבטל טיולים בפארקי המיםשימי שפר7
בשל שורת האסונות והטביעות שאירעו במהלך בין הזמנים הנוכחי, שוחח האדמו"ר מסאטמר עם מנהלי הקעמפים לבנים ולבנות של החסידות והורה לבטל את הפעילויות במים (חרדים)
תיעוד: חסידי חב"ד עלו לציון שבקזחסטאןתיעוד: חסידי חב"ד עלו לציון שבקזחסטאןשאול כהנא
במלאות 75 שנים לפטירתו של המקובל רבי לוי יצחק שניאורסון, אביו של הרבי מליובאוויטש, עלו מאות חסידים מכל רחבי העולם לקברו באלמא אטא שבקזחסטאן. צפו (חסידים)
האדמו"ר מגור בצפת, אתמולצפו בתמונות: האדמו"ר מגור נופש בצפתכיכר השבת16
כמדי שנה, בימים אלו, ימי בין הזמנים, שוהה כ"ק האדמו"ר מגור למנוחה בביתו של הנגיד שלום פישר, בעיר צפת, למשך שבועיים. צפו בתיעוד מיוחד מהאדמו"ר במהלך הנופש (בארץ)
הראש"ל הגר"ש עמאר והגר"ש בעדניהראשון לציון וחבר ה'מועצת' - בארה"ב. צפודוד הכהן6
'בין הזמנים' של גדולי ישראל: הראשל"צ הגאון רבי שלמה עמאר וחבר 'מועצת החכמים' של ש"ס הגר"ש בעדני יצאו למסע חיזוק בארצות הברית • "נאות דשא" - משותף (חרדים)
הנעשה בחצרות הקודש שבת פרשת ואתחנןהנעשה בחצרות הקודש שבת פרשת ואתחנןשימי שפר4
שבת שקודם ה'יארצייט' בבעלזא, שלום זכר בסלונים, והמשפיע רבי מיילך בידרמן שבת בביתר. 'כיכר' מגיש את הנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת ואתחנן-נחמו (אנ"ש)
בזלאטשוב חגגו בר מצווה לבנו של האב"דבזלאטשוב חגגו בר מצווה לבנו של האב"דשימי שפר
באולמי סלונים בבני ברק התקיימה שמחת בר המצווה לבנו של הרב יהודה צבי פרנקל, אב"ד זלאטשוב-ב"ב, בהשתתפות הסבא, גאב"ד יבניאל, אדמו"רים ורבנים. צפו בגלריה (חסידים)
מעמד 'כבוד התורה' בישיבת סאווראן. תיעודמעמד 'כבוד התורה' בישיבת סאווראן. תיעודשימי שפר
מעמד 'כבוד התורה' לתלמידי ישיבה לצעירים 'נחלת ישכר' דחסידי סאווראן, נערך בהשתתפות עשרות תלמידי הישיבה, שסיימו את מסכתות 'קידושין' ו'מכות' שנלמדו בסדרי הישיבה (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
בעל ה'ויואל משה' זיע"א
שמעון קאהן
המהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחד
כ"ו באב תשעט9
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט74