המודיע  וואקלי  נעדרת  דרושים
הרבי מסאטמר בטחינת חיטים ואפיית מצות • תיעודהרבי מסאטמר בטחינת חיטים ואפיית מצות • תיעודישראל כהן3
בחסידות סאטמר נערכים במרץ לקראת חג המצות • צפו בתיעוד מיוחד מטחינת החיטים של האדמו"ר ואפיית המצות עם תלמידי הישיבה גדולה בקרית יואל ואפיית מצות בבית האופה בוויליאמסבורג (חסידים)
תיעוד מיוחד: החסידים מכינים מצות לפסחתיעוד מיוחד: החסידים מכינים מצות לפסחצילום: יוסי זליגר, פלאש 90
מאפיות המצות עובדות כבר חודשים לקראת חג הפסח, אך בימים אלו העבודה מגיעה לשיאה • תיעוד מיוחד מאפיית המצות על ידי חסידי קרעטשניף ברחובות • צפו (חסידים, ארץ)
חלק מתורמי החסידות. ארכיון - חסידות אחת, 8 אדמו"רים: ה'גבירים' - לאן?חסידות אחת, 8 אדמו"רים: ה'גבירים' - לאן?ישראל כהן26
יומיים לאחר הסתלקות הרבי מויז'ניץ ממונסי ומינוי האדמו"רים החדשים, עולה השאלה כיצד ינותב צינור הכסף האדיר ששימש את החסידות. "כיכר השבת" בסיקור מיוחד (חסידים)
סגן השר בא לנחם, והותקף בקריאות "בוגד"סגן השר בא לנחם, והותקף בקריאות "בוגד"ישראל כהן8
פעילים קיצונים המזוהים עם "נטורי קרתא" הפגינו בארה"ב נגד סגן שר4 החינוך מאיר פרוש שהגיע לניחום אבלים בביתו של הרבי מויז'ניץ ממונסי זצוק"ל. צפו בווידאו מהמקום (בעולם)
האדמו"ר מויז'ניץ - המסר של הרבי מויז'ניץ לאדמו"רים ממונסיהמסר של הרבי מויז'ניץ לאדמו"רים ממונסיישראל כהן4
האדמו"ר מויז'ניץ ספד לדודו זיע"א ואמר לאדמו"רים החדשים ממונסי: "תנהגו נשיאתכם ברמה בדרך רבותינו הק' לבית ויז'ניץ". הרבי התייחס גם להצלחת קמפיין גיוס ההמונים (ארץ)
חלק מבניו האדמו"רים - פטירת הרבי  מויז'ניץ ממונסי: כל בניו יוכתרופטירת הרבי מויז'ניץ ממונסי: כל בניו יוכתרוישראל כהן46
לאחר פטירתו של זקן האדמורי"ם האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי זצ"ל, והוא בן 96 בפטירתו, הוחלט כי כל בניו יוכתרו כאדמו"רים • מיוחד: חלוקת המינויים בחסידות ויזניץ' ממונסי (חסידים)
האזינו - הבכי וה'שמע ישראל' בעת הפטירה • האזינוהבכי וה'שמע ישראל' בעת הפטירה • האזינוכיכר השבת6
מרטיט: קריאות ה'שמע ישראל' במעמד הנורא של יציאת נשמתו של כ"ק האדמו"ר מוויז'ניץ ממונסי זצ"ל. החסידים קוראים בבכי, עד לרגע המר והנמהר • האזינו (חסידים, בעולם)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי זצ"ל - דיין האמת: האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי זצ"לדיין האמת: האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי זצ"לישראל כהן3
אבל כבד בעולם התורה והחסידות בעקבות הסתלקותו של זקן האדמו"רים כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי זצ"ל • בשבועות האחרונים שהה הרבי הישיש באשפוז בבית החולים (חסידים)
תפילות ליד אוהל ה'נועם אלימלך'. ארכיון - לאחר השריפה: ציון ה'נועם אלימלך' יורחבלאחר השריפה: ציון ה'נועם אלימלך' יורחבאלי רוטמן3
בשבוע מאז שנשרף חלק מאוהל ה'נועם אלימלך' בליז'ענסק, צצו חילוקי דעות סביב השליטה במקום. כעת, מכתב ששיגרה ממשלת פולין פיזר את הערפל - והשיקום ייצא לדרך (חרדים)
קיצונים הפגינו מול המרכז האקדמי לב • צפוקיצונים הפגינו מול המרכז האקדמי לב • צפוכיכר השבת17
בשל 'היום הפתוח' המתקיים ב"מרכז האקדמי - לב", הגיעה למקום קבוצת חרדים קיצונים ששמעה על כך, והתאספה בשערי המרכז בניסיון למנוע את ההרשמה • צפו (חרדים)
האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי - התפללו: מצבו של הרבי הישיש קריטי ביותרהתפללו: מצבו של הרבי הישיש קריטי ביותרישראל כהן4
בשעות הצהריים (חמישי) הידרדר שוב מצבו של כ"ק האדמו"ר הישיש מויז'ניץ ממונסי והוא מוגדר קריטי ביותר. הציבור נקרא להתפלל לרפואת האדמו"ר רבי מרדכי בן מרגליא (חסידים)
מזנב שועל לכתר חסידי: כך מכינים שטריימלמזנב שועל לכתר חסידי: כך מכינים שטריימלצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת35
הוא מיוצר בגבהים שונים, שמחולקים לפי חסידויות ומצב כלכלי - ומעטר את ראשו של כל חסיד ששומר על מסורת אבותיו. צלם כיכר השבת בהצצה לתהליך הכנת השטריימל'ך (צפו בגלריה)
האדמו"רים מבעלזא, סאטמר וסקווירא - האדמו"רים התגייסו לקמפיין של ויז'ניץהאדמו"רים התגייסו לקמפיין של ויז'ניץישראל כהן14
האדמו"רים מבעלזא, סאטמאר וסקווירא, גיסיו של האדמו"ר מויז'ניץ, פתחו את יום "גיוס ההמונים" של ויז'ניץ במהלכו מקווים בחסידות לגייס תרומות של 5 מיליון שקלים (חסידים)
ליצמן, ארכיון - גורמים בגור: יעקב ליצמן פעל על דעת עצמוגורמים בגור: יעקב ליצמן פעל על דעת עצמושאול כהנא25
בעוד המשבר הקואליציוני בעיצומו, בחסידות גור יש מי שמאשים את סגן השר ליצמן כי פעל על דעת עצמו במשבר ובהצבת האולטימטום • לשכת ליצמן: "רכילות ופייק" (חסידים)
כנס הסברה - ויז'ניץ תגייס 5 מיליון שקלים - ב-36 שעותויז'ניץ תגייס 5 מיליון שקלים - ב-36 שעותישראל כהן6
במהלך טיש היארצייט של האדמו"ר ה'ישועות משה' מויז'ניץ זצוק"ל, הכריז כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ על מיזם התרמת המונים למען המוסדות • היעד: 5 מיליון שקלים ב-36 שעות (חסידים)
לזר וזייברט, הבוקר - חנוך זייברט ל'כיכר': לא הבעתי תמיכה בלזרחנוך זייברט ל'כיכר': לא הבעתי תמיכה בלזראבי רבינא12
בצל הפריימריז הנערכים באגו"י בצפת, הפיץ אליעזר לזר, המתמודד לראשות העיר, תמונה עם חנוך זייברט וטען לתמיכה בו • בשיחה עם "כיכר השבת", מכחיש זאת זייברט (חרדים)
האדמו"ר מסאטמר - סאטמר: "השבח של ר' שמואל, שהוא שינה"סאטמר: "השבח של ר' שמואל, שהוא שינה"ישראל כהן21
אלפי בני אדם השתתפו אמש בעצרת לזכרו של מנהיג הפלג הירושלמי הגאון רבי שמואל אוירבך. האדמו"ר מהר"י מסאטמר ספד: "ר' שמואל עשה מה שעשה למרות שביזו אותו" (חרדים)
לצד הגאב"ד ואדמו"רים: הילולת הרב ווברלצד הגאב"ד ואדמו"רים: הילולת הרב ווברצילום: חיים גולדברג5
בירושלים נערכה השבוע הילולת הגאון רבי משה וובר, בהשתתפות גאב"ד 'העדה החרדית', אדמו"רים ורבנים. צפו בתמונות (חסידים, חרדים)
סגן השר יעקב ליצמן - המודיע: עולם התורה - גם במחיר הפסדיםהמודיע: עולם התורה - גם במחיר הפסדיםישראל כהן4
'המודיע' נוקט הבוקר בקו לוחמני במיוחד. במאמר מערכת הוא מסביר את חשיבות חוק הגיוס ומבהיר כי עולם התורה חשוב לנו גם אם הממשלה תיפול וייגרמו הפסדים • המאמר (חסידים)
צפת. אילוסטרציה - ביום רביעי: פריימריז ב'שלומי אמונים' בצפתביום רביעי: פריימריז ב'שלומי אמונים' בצפתאבי רבינא4
הבחירות הפנימיות בקהילות החסידים בעיר צפת - מפלגת 'אגודת ישראל' - ייערכו ביום רביעי הקרוב. ביום שלישי בלילה תיסגר רשימת המועמדים והתוצאות יפורסמו ביום שישי (בארץ)
האדמו"ר מגור. ארכיון - 'אריה סבא' - הכינוי הפיקטיבי של האדמו"ר?'אריה סבא' - הכינוי הפיקטיבי של האדמו"ר?שאול כהנא4
העיתונאי רביב דרוקר צייץ ברשת הטוויטר כי לאדמו"ר מגור ניתן כינוי פיקטיבי בבית החולים הדסה עין כרם, בו הוא מטופל מאמש. מנכ"ל בית החולים: גם שר יקבל תנאים מיוחדים (ארץ)
כ"ק האדמו"ר מגור ו'הדסה' - לראשונה בגור: הודעה על מצבו של הרבילראשונה בגור: הודעה על מצבו של הרבישאול כהנא20
לראשונה בחסידות גור, ניתן אישור על מצבו הרפואי של כ"ק האדמו"ר מגור בעקבות טיפול רפואי שעבר כ"ק בבית החולים הדסה עין כרם, זאת בניגוד לעבר אז הייתה הכחשה (חסידים)
אלפי בני נוער חגגו בטיימס סקוור • צפואלפי בני נוער חגגו בטיימס סקוור • צפויוסי נכטיגל
מעמד סיום ספר תורה היסטורי נערך בטיימס סקוור לזכרם של 17 נרצחי פיגוע הירי בפארקלנד, פלורידה, בהשתתפות אלפי בני נוער. "האווירה הייתה מדהימה ומחשמלת", סיפרה שרה סאללס (בעולם)
בר מצווה לנכד האדמו"ר מלעלוב ירושלים • גלריהבר מצווה לנכד האדמו"ר מלעלוב ירושלים • גלריהישראל כהן
קהל רב השתתף בשמחת בר המצווה לנכד כ"ק האדמו"ר מלעלוב ירושלים, בן לבנו הרה"צ ר' יעקב יצחק בידרמן • בשמחה השתתפו אדמו"רים, רבנים ואישי ציבור (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ ניחם את אחי הגר"ש • צפוהאדמו"ר מויז'ניץ ניחם את אחי הגר"ש • צפוישראל כהן2
אחיו של הגאון רבי שמואל אוירבך זצ"ל, יושבים שבעה בביתו שבשכונת שערי חסד בירושלים. אמש הגיע האדמו"ר מויז'ניץ לנחם את האבלים וספד לדמותו של ראש הישיבה (חסידים)
הנאום שבוטל, השליחות הסודית והאחדות בין האדמו"ריםהנאום שבוטל, השליחות הסודית והאחדות בין האדמו"ריםישראל כהן4
כינוס מועצת גדולי התורה שהתקיים אמש (ה') בירושלים היה אירוע מיוחד ונדיר בו גדולי האדמו"רים דנו יחד במשך מספר שעות רצופות בנושאים שעל סדר היום תוך רגישות והתחשבות רבה (חסידים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6
מרן הגראי"ל שטיינמן - מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
שלמה קוק, בקהילה
מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
י' בטבת תשעח13
הרב משה שילת - למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
הרב משה שילת
למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
י"ט בכסלו תשעח15