יצחק שיין..  מנחם מניס..  מרוקו  ן
הרבי מסדיגורא"הכרת הטוב לרבי"; כינוס חירום בסדיגוראאבי רבינא4
בחסידות סדיגורא נערכים בימים אלו כינוסים לקראת המגבית למוסדות החסידות. כנס ייחודי נערך בראשות האדמו"ר בו התאספו ראשי עם • גלריה (חסידים)
סעודת הישועות היוקרתית במוצאי שבת בזלאטשוב נתניהסעודת הישועות היוקרתית במוצאי שבת בזלאטשוב נתניהכיכר השבת1
אמש, מוצאי שבת, התקיימה סעודת הישועות וסעודת מלוה מלכה מפוארת ויוקרתית ששולב עם הטיש לכבוד יומא דהילולא קדישא של אוהבן של ישראל, 'בעל הישועות' הרבי הקדוש מזלאטשוב- נתניה זי"ע (חסידים)
מזכיר המועצת: "צריך לבדוק האם החסידים הפכו לקנאים"מזכיר המועצת: "צריך לבדוק האם החסידים הפכו לקנאים"אבי רבינא46
חברי מרכז אגודת ישראל התכנסו הערב לקראת הבחירות הכלליות המתקרבות ורצונם להמשך הריצה משותפת עם דגל התורה, וערכו חשבון נפש נדיר על התוצאות העגומות בבחירות לרשויות (אקטואלי)
מהר"א מסאטמרסאטמר עם דושינסקיא: כסף - לא באינטרנטיוחנן בלייך8
האדמו"ר מדושינסקי, שציווה על מוסדותיו שלא לגייס כספים לחסידות בפלטפורמות אינטרנטיות, זוכה לגיבוי מעניין מצד עסקני חצר סאטמר (מהר"א) • "להתרחק מן הכיעור" (חסידים)
ראשוני האוטובוסים מגיעים לבית העלמיןמאות בדרכם להילולת ה'שארית ישראל'יוחנן בלייך
האדמו"ר ר' ישראל דב בער מווילעדניק, המכונה גם 'בעל הידית' בשל ההבטחה כי מי שיחזיק בידית דלת ציונו ייוושע, קבור באוקראינה שם מתקיימת הילולת יום פטירתו (חסידים)
הילדים שנחטפוה'חרדי' שסייע ל'לב טהור' בחטיפה - הואשםיוחנן בלייך3
אהרון ישעיה רוזנר, אחיו של מאיר רוזנר ממנהיגי הכת המסוכנת, הואשם ע"י סוכנות ה-FBI בסיוע לחטיפת 2 ילדים, ומזימה מתוחכמת להברחתם למקסיקו • כל הפרטים (אנ"ש)
ביקור האדמו"ר ממונקאטש - כל הרגעים הגדוליםביקור האדמו"ר ממונקאטש - כל הרגעים הגדוליםיוחנן בלייך2
מסעו ההיסטורי של האדמו"ר מבורו פארק לרגל נישואי נכדו, סיפק מגוון רגעים ייחודים: החתונה, העלייה לקבר אימו ע"ה, ביקורים אצל רבנים ושבת מרוממת בירושלים • צפו (חסידים)
אילוסטרציהאלמוני גנב 10 אלף דולר מביהכ"נ סקוויראיוחנן בלייך2
שוב גניבה במוסדות חרדיים בבורו פארק: אלמוני פרץ לבית כנסת חסידי מרכזי בשכונה בחשכת הלילה, נטל סכום כסף גדול - ויצא לדרכו • משטרת ניו יורק פתחה בחקירה (חסידים)
בחורים עם כובעי קטיפה. אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהלקוחת מתלוננים: איכות כובעי הסמט יורדתשאול כהנא15
איכות כובעי הקטיפה המשמשים את החסידים ונמכרים בישראל בירידה - לאחר שהכובעים הפכו לסינטטיים, בשל החוק האוסר שימוש בארנבות לפרווה ועליית המחירים (בארץ)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבהה'תקונעס' לחתנים בבאבוב-45: בלי 'תנאים'יוחנן בלייך4
לאחר פגישות עם עסקנים מחסידות סאטמר (מהר"א), הוחלט בחסידות על תקנות חדשות לחיסכון בנישואי הצאצאים • משפחות שיצייתו לתקנות, יזכו בתגמול כספי נכבד (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מגורבדרך ל'איחוד' בגור: חשש לפגיעה בתרומותחזקי שטרן6
הנהלות בית המדרש וה'איחוד' ממשיכים בדיונים לאיחוד בין המוסדות, כהוראת האדמו"ר מגור, אך לאור החשש מפגיעה בתרומות המהלך מתעכב. ההוראה: החלטות בתוך חודש (ארץ)
האדמו"ר מויז'ניץ שבת במירון עם התורמיםהאדמו"ר מויז'ניץ שבת במירון עם התורמיםכיכר השבת12
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שהה בשבת האחרונה באתרא קדישא מירון, בסמוך לציונו של רשב"י, יחד עם קבוצה מצומצמת של תורמים חשובים למוסדות מרכז חסידי ויז'ניץ • תיעוד (חסידים)
כינוס הנהלת 'אגודת ישראל. ארכיוןהנהלת 'אגודה' תתכנס; תדון גם בחוק הגיוסחזקי שטרן
עמדת 'אגודת ישראל' בעניין חוק הגיוס תובא לדיון בהנהלת מרכז אגודת ישראל, שתתכנס ביום ראשון בבני ברק. גורם בכיר ב'אגודה' ל'כיכר': "אין סיבה לכנס שוב את המועצת" (חסידים)
הקיצונים: "נפגין יום יום עד שהיא תשוחרר"הקיצונים: "נפגין יום יום עד שהיא תשוחרר"צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת31
כמאה חרדים קיצונים הפגינו שוב בירושלים על מאסרה של הצעירה החב"דית. אחד ממארגני ההפגנה אמר ל'כיכר השבת' כי הם מתכוונים להפגין כל יום עד שהצעירה תשוחרר (חרדים)
האדמו"ר מגורגור: מנכ"ל בהימ"ד ינאם באירוע של האיחודאבי רבינא1
אחרי שנים של מתיחות בין הארגונים הגדולים בגור, 'הבית מדרש' ו'האיחוד', הערב יבוא שיתוף הפעולה הראשון לידי ביטוי: בכנס של ה'איחוד'ינאם מנכ"ל 'הבית מדרש' (חסידים)
בן הרבי מבעלזא ביקר בביהמ"ד בבני ברקבן הרבי מבעלזא ביקר בביהמ"ד בבני ברקשאול כהנא
הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח, בן האדמו"ר מבעלזא, ערך ביקור מיוחד בביהמ"ד דחסידי בעלזא בשיכון ה' בבני ברק • במעמד השתתפו רבני הקהילה ומנכ"ל המוסדות • צפו (חסידים)
ביקור האדמו"ר מסאטמר בלונדוןביקור האדמו"ר מסאטמר בלונדון • גלריהחזקי שטרן
לונדון לבשה חג בשבוע האחרון לרגל ביקורו של כ"ק האדמו"ר מסאטמר, ששהה למשך כשבוע ימים בעיר, לרגל מסיבת חנוכת הבית עם פתיחת "היכל התורה" החדש • תיעוד (עולם)
האדמו"ר מסאטמרלאחר כספי סאטמר - החוק מתקדם בסנאטיוחנן בלייך5
חוק שיעביר רפורמה למתן הקלות לאסירי צוארון לבן בכלא האמריקני, אושר בהצבעה הראשונה בסנאט - אך עוד נותר אישור סופי • "מקווים שהמומנטום החיובי ימשיך" (חסידים)
הציצית של המשגיח לאחר ריסוס הגזהבחור שריסס גז פלפל על רבותיו - 'יצא בזול'יוחנן בלייך12
בשיאם של חיכוכים בין ההנהלה לקבוצת תלמידים בישיבת סאטמר המרכזית בקווינס, הותקפו רבנים בידי תלמידיהם • כעת מגיע הפסק ביהמ"ש, שמפתיע בגישתו המקלה (חרדים)
הרב גרוסמן בקומזיץ מיוחד על קבר רבי נתןהרב גרוסמן בקומזיץ מיוחד על קבר רבי נתןיאיר טוקר3
היום, י' בטבת, חל היארצייט של רבי נתן מברסלב, תלמידו של רבי נחמן. רבה של מגדל העמק, הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן נסע להתפלל על קברו. צפו בשירה עם פיני איינהורן (חסידים)
האדמו"ר ממונקאטש נחת בישראל • גלריההאדמו"ר ממונקאטש נחת בישראל • גלריהיוחנן בלייך3
לראשונה מזה 55 שנה, ישבות האדמו"ר בירושלים - זאת לרגל לרגל שמחת נישואי נכדו • בנוסף צפוי האדמו"ר לפקוד בשבוע זה את קבר אמו הרבנית ע"ה, ואת קבר רשב"י במירון (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מגורהכינוס הראשון של ההנהלה - בלשכת ליצמןחזקי שטרן17
החלטתו הדרמטית של האדמו"ר מגור - שנחשפה ב'כיכר השבת' - יוצאת לדרך בפגישה ראשונה בלשכת סגן שר השר ליצמן של ההנהלה החדשה. כל הפרטים בפרסום ראשון (ארץ)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה9 מוסדות חסידיים ייקנסו בשל בעיות חיסוןיוחנן בלייך2
תשעה מוסדות חינוך חרדיים לבנים ולבנות במחוז רוקלנד, ייאלצו לשלם קנסות בסך 2,000 דולרים לכל יום • המוסדות שייקנסו, של בעלזא, פאפא, סדיגורא, סקווירא ועוד (חסידים)
האדמו"ר שוחרר מבית החולים ויצא למירוןהאדמו"ר שוחרר מבית החולים ויצא למירוןכיכר השבת1
האדמו"ר מביאלה בני ברק, שוחרר לאחר שהיה מאושפז שבוע בבית החולים שיבא בתל השומר בשל מחושים בליבו. האדמו"ר ינפוש בחודש הקרוב בצפון כדי להחלים ממחלתו (חסידים)
תיעוד מסכם: ימי החנוכה בחצר הקודש צאנזתיעוד מסכם: ימי החנוכה בחצר הקודש צאנזאבי רבינא1
אלפי חסידי צאנז השתתפו מדי ערב בהדלקת נרות חנוכה על-ידי האדמו"ר, ולאחר מכן האזינו במשך שעה ארוכה לפלפולים ודברי תורה מהאדמו"ר. צפו בתיעוד מסכם (חסידים)
חנוכה בחצר הקודש ויז'ניץ • צפו בגלריהחנוכה בחצר הקודש ויז'ניץ • צפו בגלריהכיכר השבת1
ימים נעלים עברו על חסידי ויז'ניץ במהלך ימי החנוכה בצילו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ, בבית מדרש הגדול במרכז חסידי ויז'ניץ. צפו בתיעוד מסגם מהחג ומ'זאת חנוכה' (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט71
הנשיא ריבלין ומשפחות ה'שלוחים'
ראובן ריבלין
חג הגאולה: אני וחב"ד // ראובן ריבלין
י"ט בכסלו תשעט10
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6