druchhx  DS TKCZ  the time..  www.hellgo..
וידאו: רבי מיילך בידרמן הקפיץ את אלעדוידאו: רבי מיילך בידרמן הקפיץ את אלעדשימי שפר2
המשפיע החסידי הרה"צ רבי אלימלך בידרמן השתתף אמש ב'שמחת בית השואבה' שהתקיימה באלעד והקפיץ את המוני התושבים שהגיעו לשמחה יחד עם ראש העיר וסגניו (חסידים)
שמחת בית השואבה בבעלזאהטיש ושמחת בית השואבה בחצרות הקודששימי שפר8
מהם זמני שמחת בית השואבה בתולדות אהרן? מתי ירקדו הבחורים בבעלזא? אלו אדמו"רים עורכים 'טיש' מידי ערב, ובאיזו חסידות מחלקים את החסידים לפי ערי מגוריהם? (חסידי)
האדמו"ר מברדיטשוב מסביר: רון קובי צדיקהאדמו"ר מברדיטשוב מסביר: רון קובי צדיקשלומי זייבלד115
במסגרת ראיון באולפן 'כיכר השבת' לפרויקט החג "החסידים החדשים", הסביר הרב אהרן בוימל את הצהרות התמיכה בבני גנץ ורון קובי - על אף התבטאויותיהם נגד הציבור החרדי (TV)
צפו: שריפה פרצה ב770; מאות פונו מהבנייןצפו: שריפה פרצה ב770; מאות פונו מהבנייןיוסי נכטיגל2
באמצע תפילת שחרית, פרצה שריפה במרכז חב"ד העולמי בניו יורק, שם שוהים אלפים בשל חגי חודש תשרי. מאות חסידים פונו מהבניין, והמקום נפתח רק כעבור שעתיים (עולם)
הנעשה בחצרות הקודש; שבת פרשת האזינוהנעשה בחצרות הקודש; שבת פרשת האזינושימי שפר1
שבת 'יארצייט' בחב"ד, קידושא רבה ב'גור', שלום זכר בסלונים, והאדמו"רים מויז'ניץ בצוותא בבני ברק. 'כיכר השבת' מגיש את הנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת האזינו (חסידים ואנ"ש)
הרבי עלה על הסולם - וסיכך בידיו את הסוכההרבי עלה על הסולם - וסיכך בידיו את הסוכהשימי שפר4
האדמו"ר מנדבורנא-ביתר בנה עם צאת הצום את הסוכה יחד עם חסידיו כשהוא מקפיד לסכך בעצמו את הסוכה לשם מצווה. לאחר מכן ערך מעמד מלווה מלכה וחלוקת שיריים (חסידים)
הטיש-יארצייט שולב בסעודת 'שלישי למילה'הטיש-יארצייט שולב בסעודת 'שלישי למילה'שימי שפר
חסידי אשלג ציינו אמש את ה'יארצייט' לזקנו של האדמו"ר. לאחר מעמד 'הבדלה' וקידוש לבנה, התכנסו החסידים לסעודת הילולא בשילוב סעודת 'שלישי למילה' לנינו של הרבי (חסידים)
חלק מהמשתתפים במעמדהפילוג בסאטמר בני ברק: 2 מניינים נפרדים וניתוק המזגניםשימי שפר16
המחלוקת בתוך קהילת סאטמר בין אלו התומכים בהנהלת המוסדות לאלו המצדדים בראש הישיבה הרב מייזליש, הביא לפילוג במנייני התפילה ביום כיפור, ולפי הטענות, גם להתנכלות מכוונת (חסידים)
בכניסת יום כיפור: מהומה ב'שול' של ברסלבבכניסת יום כיפור: מהומה ב'שול' של ברסלביענקי כץ30
החלטת גבאי השול של ברסלב במאה שערים, לסגור את המקום ליום כיפור כדי מנוע מהומות, גררה פריצה לביהכ"נ בכניסת היום הקדוש, מה שאפשר להתפלל במקום. צפו (ארץ)
אזיקוןנס ביום כיפור: אזיקון ננעל על גרונו של ילדיענקי כץ8
ילד כבן 4 נפצע קל במהלך תפילות יום הכיפורים בביהכ"נ 'קרלין' בביתר עילית, כתוצאה מאזיקון שננעל לו על הגרון. "כולם בכו היה פחד אדיר", משחזר עד ראיה לאירוע (חסידים)
האדמו"ר מסאסוב במעמד 'כפרות' ושחיטההאדמו"ר מסאסוב במעמד 'כפרות' ושחיטהשימי שפר2
האדמו"ר מסאסוב ערך אמש מעמד כפרות ושחיטה ברחבת בית מדרשו. לאחריהן נערך האדמו"ר לשחיטה באמצעות בדיקת הסכין. לאחר השחיטה ביצע הרבי את מצוות כיסוי הדם, ולאחר מכן בדק את כשרותם של העופות, כאשר הרבי עצמו מחזיק בסכין ובודק את החלקים השונים הטעונים בדיקה (חסידים)
האדמו"ר מבעלזא ואלפי חסידים ב'תשליך'האדמו"ר מבעלזא ואלפי חסידים ב'תשליך'שימי שפר1
לפני יום כיפור, התכנסו הערב אלפי חסידי בעלזא לתפילת מנחה ולאמירת 'תשליך' בראשות רבם האדמו"ר שהשליך את העבירות לבאר הענק שהוקם ברחבת בית המדרש (חסידים)
חסידי גור בארה"ב השתתפו בכנס חיזוקחסידי גור בארה"ב השתתפו בכנס חיזוקשאול כהנא6
אורחי הכבוד, מחשובי חסידי גור, הגיעו מהארץ להשתתף בכנסי החיזוק שנערכו בארצות הברית, בהשתתפות מאות החסידים. כנס מיוחד נערך לנשות הקהילה • צפו (חסידים)
האדמו"ר מתוא"י בביקור אצל גאב"ד העדההאדמו"ר מתוא"י בביקור אצל גאב"ד העדהשימי שפר
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק הגיע למעונו של גאב"ד העדה החרדית הגאון רבי יצחק טוביה וייס כדי להתברך בברכת השנים. לאחר מעמד 'לחיים' קצר, נפרדו לשלום בברכת גמר חתימה טובה (חסידים)
האדמו"ר מסאדיגורא ערך מעמד 'תשליך'האדמו"ר מסאדיגורא ערך מעמד 'תשליך'שימי שפר4
כלל חסידי סאדיגורא השתתפו היום (ראשון) בשעות אחה"צ במעמד 'תשליך' אותו ערך האדמו"ר ברחבת בית מדרשו בעיר בני ברק. לאחר שהחסידים 'השליכו' את העבירות אל תוך הגיגית שהוצבה בסמוך לרבי, נערך מעמד 'לחיים' קצר (חסידים)
המשפיע החסידי חיזק את הילדים החוליםהמשפיע החסידי חיזק את הילדים החוליםשימי שפר5
המשפיע החסידי הנודע, הגאון רבי אלימלך בידרמן, הגיע לבית החולים תל השומר, שם ערך ביקור חיזוק אצל הילדים החולים ובני משפחותיהם, לקראת יום הכיפורים הבעל"ט (חסידים)
בר מצווה לנכדו של האדמו"ר מלעלוב-י"םבר מצווה לנכדו של האדמו"ר מלעלוב-י"םשימי שפר
אדמו"רים, רבנים וקהל רב השתתפו בשמחת הבר מצווה לנכדו של האדמו"ר מלעלוב-י"ם שנערכה בבית המדרש של החסידות בשכונת בית ישראל בירושלים (חסידים)
מנהלי 'הפלג' קיבלו כסף מחסידות סאטמרמנהלי 'הפלג' קיבלו כסף מחסידות סאטמרשימי שפר15
באולמי סאטמר בירושלים נערך מעמד 'טהרת הקודש', בו חולקו ע"י חסידות סאטמר (מהרי"י) מיליוני שקלים לעשרות מוסדות שהתנתקו מקבלת תקציבים ממדינת ישראל (חסידים)
ראש ישיבת סאטמר  באמירת סליחות במירוןראש ישיבת סאטמר באמירת סליחות במירוןשימי שפר2
בהשתתפות בחורי ואברכי הקהילה, הגיע ראש ישיבת סאטמר ב"ב לתפילה ואמירת סליחות באתרא קדישא מירון. קודם לכן נערך סעודה וכנס חיזוק בהשתתפות רבנים ומשפיעים (חסידי)
המאבק בישראל איחד את הפלגים בסאטמרהמאבק בישראל איחד את הפלגים בסאטמרשימי שפר6
בכינוס שנערך על ידי חסידות סאטמר (מהר"י), השתתף נציג מהפלג השני בחסידות (מהר"א) שהגיע לתמוך בחלוקת הכספים למוסדות שאינם לוקחים תקציבים מהמדינה (חסידים)
האדמו"ר מלעלובנשות חסידות לעלוב ילבשו כיסוי על הפאהשימי שפר25
במודעה מיוחדת התבקשו נשות החסידות החובשות פאה להקפיד על כיסוי נוסף בזמן הגעתם לתפילה ביום כיפור. הבקשה המיוחדת יצאה מטעם הרבנית, אשת הרבי (חסידים)
התיעוד שעורר את הסערההאדמו"ר מויז'ניץ נגד התיעוד בראש השנהשימי שפר8
לאחר התיעוד השבוע שצולם ע"י נכרי, בו נראו חסידי ויז'ניץ בעיצומה של תפילת ראש השנה בבית המדרש, יוצא האדמו"ר במכתב חריף נגד התיעוד וקורא למנוע זאת בעתיד (חסידים)
ציונו של הסבאהשבת יצוין יום ההילולה של ה'סבא' משפולישימי שפר11
בעולם החסידי מציינים השבת את יום ה'יארציט' של רבי אריה לייב גרונדי המכונה 'הסבא משפולי' מאביהם של מנהיגי החסידות ותלמידם של תלמידי הבעל שם טוב (חסידים ואנ"ש)
הגרא"י שלזינגר בביקור במעונו של האדמו"ר מתולדות אהרןהגרא"י שלזינגר בביקור במעונו של האדמו"ר מתולדות אהרןשימי שפר4
בביקור מיוחד שנערך היום העניק הגאון הרב אברהם יפה שלזינגר לאדמו"ר במתנה את סדרת הספרים שהוציא. לאחר מכן צפו השניים אל עבר שריד בית המקדש ונפרדו לשלום (חסידים)
אולם הטישים מבחוץטיש של חסידות באיאן - בבניין רשות השידוראבי רבינא1
במאמר מערכת של ביטאון 'אגודת ישראל' - 'המודיע', יוצא העיתון בהתפעלות סביב הטיש של האדמו"ר מבאיאן, שנערך בראש השנה בבניין המיתולוגי הנטוש של רשות השידור (ארץ)
צפו: טיש נעילת החג והבדלה בחצה"ק צאנזצפו: טיש נעילת החג והבדלה בחצה"ק צאנזשימי שפר11
המוני חסידי צאנז ששהו בימי ראש השנה השתתפו ב'טיש' נעילת החג שערך האדמו"ר בבית המדרש המרכזי של החסידות בנתניה, שם בירך את חסידיו בשנה טובה (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
בעל ה'ויואל משה' זיע"א
שמעון קאהן
המהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחד
כ"ו באב תשעט9
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט74