רון קובי  mhnr  אלוף העולם  אמה ווסטון
האדמו"ר מתולדות אהרון והנגיד ר' וולף זיכרמןצפו: האדמו"ר מתפלל בבית הנגידחיים שקדי3
בורו פארק: האדמו"ר מתולדות אהרון עורך מסע לגיוס כספים עבור המוסדות. לידי "כיכר השבת" הגיע תיעוד בלעדי מתפילת האדמו"ר בבית אחד הנגידים (חסידים)
רבי ישראל הגר נושא תפילה, אתמולהערכות לקראת חתונת העשור בויז'ניץשאול כהנא, קובי ישעיהו5
אלפי חסידי ויזניץ - בראשות הרה"צ רבי ישראל הגר מויז'ניץ הגיעו אמש לתפילה ברחבת הכותל המערבי. הערכות שיא לקראת חתונת נין האדמו"ר. צפו (ארץ)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאכ"ק האדמו"ר מבעלזא עובר לנוח בקיסריהישראל כהן19
האדמו"ר מבעלזא ייצא בקרוב לקיסריה, וישהה במקום עד לחג החנוכה. המקורבים מדברים: מה באמת עומד מאחורי צאתו של מרן האדמו"ר מבעלזא לנופש? (ארץ)
כ"ק האדמו"ר מטשערנוביל (צילום: יהודה פרקוביץ')עלות שבת עם האדמו"ר: 5,000 דולרישראל כהן12
30 גבירים יעשו את השבת הקרובה בוילה בצפת, יחד עם כ"ק האדמו"ר מטשערנוביל. השבת המיוחדת נועדה לגייס כסף שיסייע באחזקת מוסדות החסידות (חסידים, בארץ)
שמחת פדיון הבן לנין האדמו"ר מנדבורנאשמחת פדיון הבן לנין האדמו"ר מנדבורנאצילום: יהודה פרקוביץ14
שמחת פידיון הבן לנין האדמו"ר מנדבורנא ונכד האדמו"ר מקומרנא התקיימה בחצר 'קומרנא' בבני-ברק. הכהן היה האדמו"ר מספינקא ירושלים. צפו בגלריה (חסידים)
לראשונה: האדמו"ר מבעלזא לא עלה לציוןלראשונה: האדמו"ר מבעלזא לא עלה לציוןישראל כהן5
באורח נדיר החליט האדמו"ר מבעלזא שלא לעלות השנה בעצמו לציון אביו בטבריה ושלח את בנו למלא את מקומו בליווי מאות חסידים >>> צפו בגלריה (חרדים)
האדמו"ר מבעלזא. צילום אלפסיתיעוד נדיר: הרבי מבעלזא במעון הנופשישראל כהן15
בצעד נדיר, מרן כ"ק האדמו"ר מבעלזא לא עלה השנה לציון אביו בטבריה. את הטיש המסורתי, הוא ערך במעון הנופש בירושלים. צפו בתיעוד מיוחד (אקטואליה, חסיד)
ענבי הגפן: שמחת נכד האדמו"ר מנדבורנהענבי הגפן: שמחת נכד האדמו"ר מנדבורנהצילומים: יהודה פרקוביץ21
אמש נערכה שמחת חתונת נכד האדמו"ר מנדבורנה, עם נינת האדמו"ר מטאהש ונכדת האדמו"ר מקרעטשינף. צפו בתיעוד מרהיב: שמחת האדמו"ר והמוני החסידים (בארץ)
מסע: האדמו"ר ממונקאטש שבת בעיירהמסע: האדמו"ר ממונקאטש שבת בעיירהשאול כהנא7
כ"ק האדמו"ר ממונקאטש ערך יחד עם קבוצה מחסידיו למסע היסטורי לעיירה שממנה צמחה חצר החסידות. רגע השיא: חגיגת בר-מצווה לנכדו. צפו בתיעוד מרגש (ארץ)
שמחת נדבורנהשמחת נדבורנהיהודה פרקוביץ13
‏‏שמחת האירוסין לנכדת האדמו"ר מנדבורנה עם נכדו של הגאון רבי יוסף-חיים שיינפלד, נערכה אמש, בהשתתפות אדמו"רים, רבנים וקהל חסידים > 'כיכר' תיעד (חסידים)
האדמו"ר מצאנז. (צילום: דוד כהן)האדמו"ר מצאנז יוצא לביקור בארה"בחיים שקדי14
72 שעות בלבד ייארך ביקורו של כ"ק האדמו"ר מצאנז בארצות הברית. האדמו"ר צפוי לבקר אצל אמו הרבנית, ויסדר קידושין לבת אחד הנגידים. כל הפרטים (חסידים)
(צילום: יומי יורוביץ)תיעוד נדיר: "זריקת התפוחים" ב'תולדות'יומי יורוביץ52
"כיכר השבת" מתכבד להגיש תיעוד וידאו נדיר ממעמד "זריקת התפוחים" שנערך בחסידות תולדות אהרן בי-ם. המעמד נערך במהלך 'הקפות שניות' (חסידים, וידאו)
(צילום: קובי ישעיהו)צפו בוידאו: פינסק-קרלין חוגגתצילום: קובי ישעיהו10
'כיכר השבת' מגיש תיעוד מיוחד משמחת בית השואבה בחסידות פינסק-קרלין, שם חגגו אלפי החסידים מרחבי הארץ, לצד אישי-ציבור בכירים > צפו בוידאו (חרדים)
(צילום: מתוך הוידאו)תיעוד נדיר: 'הקפות שניות' בתולדות א"יגולש 'כיכר השבת'17
'כיכר השבת' מתכבד להגיש תיעוד נדיר מ'הקפות שניות' בחסידות תולדות אברהם-יצחק. בוידאו, שצולם ע"י אחד הגולשים, נראה האדמו"ר ברגע דביקות. צפו (חסידים)
תיעוד ●  הקפות שניות בחצרות החסידיםתיעוד ● הקפות שניות בחצרות החסידיםצילומים: יהודה פרקוביץ'13
שִׂישוּ וְשִׂמְחוּ בְּשִׂמְחַת תּוֹרָה: צלם "כיכר השבת" הצטרף לשמחה הגדולה בחצרות החסידים בבני-ברק, ומגיש תיעוד ממעמד ההקפות השניות. צפו בגלריה (בארץ)
'המשוררים' בטיש, אתמולהושענא בויז'ניץ: גולש 'כיכר השבת' תיעדגולש 'כיכר השבת'3
ליל הושענא רבה בויז'ניץ: גולש 'כיכר השבת' תיעד את ה'טיש', הנגינה של 'המשוררים' והדביקות של החסידים שגדשו את האולם עד אפס מקום. צפו בוידאו (חסידים)
רוקדים ובוכיםרוקדים ובוכיםצילומים: יהודה פרקוביץ17
שנה אחרי השריפה בבית-המדרש של חסידות ויז'ניץ, הוכנסו אתמול שלושה ספרי תורה לבית-המדרש. בשל הלווית הרבנית קנייבסקי, האירוע הופסק. צפו (גלריה)
57 שנים בלעדיו: הילולת בעל "הסולם"57 שנים בלעדיו: הילולת בעל "הסולם"דובי קורן3
לציון נ"ז שנים להסתלקותו של בעל הסולם זצוק"ל פקדו רבים את ציונו הקדוש בהר המנוחות. בצהרי יום, הגיע לציון נכדו, האדמו"ר מוהרי"י אשלג. צפו בתמונות (ארץ)
פרמישלאן: האדמו"ר כיפר על תרנגול ענקפרמישלאן: האדמו"ר כיפר על תרנגול ענקצילום: יהודה פרקוביץ'56
הערב ערך האדמו"ר מפרמישלאן את מנהג הכפרות, בהשתתפות קהל החסידים. למקום הובא תרנגול גדול במיוחד, השוקל כשישה קילו, עליו כיפר האדמו"ר (צפו)
טקס ה'תשליך' הגדול בישראלטקס ה'תשליך' הגדול בישראלצילומים: בועז בן ארי54
קהל רב התאסף הערב בחצר בית המדרש הגדול של חסידות בעלזא בבירה למעמד מפואר: טקס ה'תשליך' בנוכחות כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א. תיעוד מיוחד (צפו)
'תשליך' מעולם אחר'תשליך' מעולם אחריהודה פרקוביץ12
מעמד ה'תשליך' נערך בחצרות החסידים בנוכחות אב החסידות, האדמו"ר, וברוב פאר והדר. צפו בתמונות: האדמו"ר מפרמישלאן ברגעים של דבקות (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאאלפים בבעלזא: סדר חדש ב'שנה טובה'חיים שקדי26
יותר מ-1,100 אורחים מחו"ל, סדר חדש באמירת 'שנה טובה' לאדמו"ר, 'תשליך' שלא נאמר ותקיעות משופר עתיק - ראש השנה בחסידות בעלזא (חסידים, בארץ)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ (צילום: מאיר אלפסי)ראש השנה בויז'ניץ: "ראינו ניסים גלויים"ישראל כהן4
למרות ההידרדרות במצבו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ, רבבת החסידים זכו לעשות את תפילות ראש השנה במחיצת האדמו"ר. "זה היה חג שכולו ניסים" (בארץ)
אומן אומן כל השנה"רבינו, אני בדרך אליך" ● מנתב"ג לאומןצילום: שמואל דריי62
עשרות אלפים עושים את דרכם בשעה זו מישראל לכיוון אומן. צלם כיכר השבת, שכבר הספיק להגיע לציון רבינו, מגיש גלריה ראשונה מהמסע, מנתב"ג ועד אומן (חסידים)
(צילום: כיכר השבת)מפגש ענקים: האדמו"ר מבעלזא והגראי"לישראל כהן5
שנה חדשה בפתח, וכמיטב המסורת הגראי"ל עורך סבב ביקורים בבתיהם של גדולי ישראל. היום הגיע מרן ראש הישיבה למעונם של הגרי"ש אלישיב והאדמו"ר מבעלזא
צביעה אחרונההכנות אחרונות: אומן מתכוננת ליום הדיןראובן כהן9
בעיירה אומן נשלמות ההכנות האחרונות לקראת הגעתם של עשרות אלפים להתפלל בראש השנה על ציונו של רבי נחמן מברסלב. 2,000 איש כבר שהו שם השבת

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט72
הנשיא ריבלין ומשפחות ה'שלוחים'
ראובן ריבלין
חג הגאולה: אני וחב"ד // ראובן ריבלין
י"ט בכסלו תשעט10
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6