כ"ק האדמו"ר מבעלזא בטישתיעוד: מוצאי תשעה באב בבעלזאישראל כהן4
עם צאת צום תשעה באב ערך כ"ק האדמו"ר מבעלזא במעונו שבקריית יערים טיש לחיים קצר במהלכו נשא הרבי דברי תורה ששודרו אל כל בתי הכנסת של החסידות. • צפו (חסידים)
צפו בגלריה: האדמו"ר מבעלזא מקונןצפו בגלריה: האדמו"ר מבעלזא מקונןישראל כהן11
בשל העובדה כי השנה לא יצאו תלמידי ישיבות חסידות בעלזא לחופשה, נשאר האדמו"ר במעון הנופש שלו גם בתשעה באב. א.מ.ש. תיעד את קריאת הקינות של הרבי. צפו בתיעוד (חסידים)
הוראה בגור: לא לצאת לטיוליםהוראה בגור: לא לצאת לטיוליםישראל כהן4
בשטיבלאך ובבתי החסידים של חסידות גור פורסמה אמש הודעה לפיה עקב המצב יש להימנע מלשוטט ברחוב שלא לצורך. "ובוודאי שזה חילול ה' לנסוע לטיולים", נאמר (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץסדרי לימוד מיוחדים בחסידות ויז'ניץישראל כהן4
בחסידות ויז'ניץ נערכים להארכת הזמן, גבאי האדמו"ר שיגר מכתב מיוחד אל תלמידי הישיבות בארץ בו הוא מפרט את זמני סדרי הלימוד. בגור ממשיכים ללמוד ברצף (חסידים)
האדמו"ר מביאלאהבוקר: הרבי מביאלא התמוטטישראל כהן2
במהלך ברכת כהנים בבית מדרשו בירושלים התמוטט הרבי מביאלא ולא חש בטוב. לאחר טיפול רפואי ראשוני פונה הרבי לבדיקות במרפאה בסיומן שב למנוחה בביתו (חסידים)
אורח במחנה הנופש: הרבי מפאפאאורח במחנה הנופש: הרבי מפאפאישראל כהן
תלמידי מוסדות חסידות פאפא השוהים במחנה הנופש בניו יורק, אירחו סמוך לשבת האחרונה את מנהיגה של החסידות, האדמו"ר מפאפא, שהגיע לביקור חיזוק מיוחד במחנה (חסידים)
צפו: השיחה המלאה של הרב ברלנדצפו: השיחה המלאה של הרב ברלנדנחמן שטרנהרץ20
התרגשות גדולה נרשמה בקרב חסידי ברסלב כאשר הרה"צ רבי אליעזר ברלנד, מנהיג קהילת 'שובו בנים', מסר שיחה מיוחדת מיוהנסבורג לרגל המצב בישראל • השיחה המלאה (בעולם)
ויז'ניץ: משלחת מהרבי לחייליםויז'ניץ: משלחת מהרבי לחייליםישראל כהן19
מבית המדרש מרכז חסידי ויז'ניץ ברחוב עזרא בבני ברק יצאה אמש משלחת מיוחדת של זקני וחשובי החסידים בשליחות האדמו"ר מויז'ניץ לבקר את החיילים הפצועים • תיעוד (חסידים)
תיעוד ססגוני: ילדי בעלזא במחנהתיעוד ססגוני: ילדי בעלזא במחנהישראל כהן5
ילדי חסידות בעלזא המתגוררים במונטריאול שבקנדה יצאו למחנה קיץ מאורגן שמתקיים בהרים, במסגרתו יש סדרי לימוד קבועים לצד פעילויות פנאי ונופש • צפו בגלריה (חסידים)
הרב שלמה פפנהיים והאדמו"ר מבעלזאפיוס? הרב פפנהיים בבית האדמו"רישראל כהן15
לאחר שנים של מתיחות, הגיע באורח נדיר רבי שלמה פפנהיים מ'העדה החרדית' לביקור במעון הנופש של האדמו"ר מבעלזא בקריית יערים. לקראת עידן חדש ביהדות החסידית? (חסידים)
מסתמן: תבוטל החופשה בחסידויותמסתמן: תבוטל החופשה בחסידויותישראל כהן9
חסידויות גור ובעלזא, צפויות להודיע בקרוב על ביטולה או דחייתה של חופשת בין הזמנים בהיכלי הישיבות ותלמודי התורה, זאת על רקע המשך המלחמה בדרום הארץ (פרסום ראשון)
הרבי מבעלזאהאדמו"ר הוסיף תפילה למען החייליםישראל כהן20
האדמו"ר מבעלזא הוסיף בתפילת 'אחינו כל בית ישראל הנמצאים בצרה ובשבייה' את המילה 'ובמלחמה', נציג החסידות בכנסת ח"כ ישראל אייכלר קרא פרק תהילים מעל לדוכן (חרדים)
תיעוד: חלוקת מיליון דולר של סאטמרתיעוד: חלוקת מיליון דולר של סאטמרישראל כהן4
ביום חמישי ערכו מוסדות סאטמר בירושלים חלוקה מיוחדת של למעלה ממיליון דולר למנהלי המוסדות המתנזרים מתקציבי המדינה. גאב"ד 'העדה' החרדית השתתף בחלוקה (חסידים)
גלריה: דינר לטובת ת"ת מונקאטשגלריה: דינר לטובת ת"ת מונקאטשישראל כהן
מאות חסידים, נגידים ואנשי עסקים השתתפו בדינר שנערך בשכונת בורו פארק שבברוקלין לטובת תלמוד תורה של חסידות מונקאטש. בערב נאספו עשרות אלפי דולרים (חסידים)
אלפים קיבלו את הרבי ששב מנופשאלפים קיבלו את הרבי ששב מנופשישראל כהן6
אלפי חסידים ביניהם מאות ילדי החסידות קיבלו בהתרגשות רבה את שובו של כ"ק האדמו"ר מסקווירא לביתו שבקרייה בניו יורק בשובו מהחופשה השנתית • צפו בגלריה (חסידים)
יהושע מנדל, ברגע של חסדויז'ניץ התגייסה למען חיילי צה"ליהושע מנדל18
עשרות מתנדבי אגודת "רפואה וחיים" של חסידות ויז'ניץ ביקרו בבתי החולים את חיילי צה"ל הפצועים, חיבקו ועודדו את רוחם • יהושע מנדל בטור אישי על משימת הקודש (מאמרים)
תיעוד ענק: הרבי מסאטמר בלייקוודתיעוד ענק: הרבי מסאטמר בלייקוודישראל כהן11
כ"ק האדמו"ר מהרי"י מסאטמר הגיע לביקור קצר בעיר התורה לייקווד לטובת דינר לכולל שומרי החומות בירושלים וביקר בין היתר אצל ראשי ישיבת לייקווד • תיעוד ענק (חסידים)
רב בברסלב יזם: ספרי חת"ת לחייליםרב בברסלב יזם: ספרי חת"ת לחייליםצביקה גרוניך10
מאחדים כוחות: רב, חסיד ברסלב, יזם חלוקת ספרי חת"ת חב"דיים לחיילים לשמירה, בשיתוף עם נשות חב"ד בלוד, אליהם יצורפו משלוחי מזון, פריטי לבוש ומוצרי היגיינה (חסידים)
הרבי מקרלין סטולין ביקר פצועיםהרבי מקרלין סטולין ביקר פצועיםישראל כהן20
קרוב לשעתיים סייר האדמו"ר מקרלין סטולין במסדרונות בית החולים 'שיבא' בתל השומר, בין חיילי צה"ל שאושפזו במקום לאחר שנפצעו במסגרת הלחימה ברצועת עזה (חסידים, בארץ)
האדמו"ר מסאטמרהרבי מסאטמר לחסידיו: קראו תהיליםישראל כהן24
מנהיג חסידות סאטמר הורה לחסידיו להרבות בקריאת פרקי תהילים ובתפילות בעקבות המצב הקשה בארץ. "שכל בני ישראל ינצלו מכל צרה ופגע והימים האלו יהפכו לששון" (חסידים,עולם)
צפו: נופש הילדים בהרי הקטסקילסצפו: נופש הילדים בהרי הקטסקילסישראל כהן24
בתקופה זו של השנה יוצאים רבים מבני הציבור החרדי בארצות הברית אל הנופש השנתי - הקאנטרי, בהרי הקטסקילס. צפו בגלריה מילדי מחנות הקיץ של סקווירא ופאפא (חסידים)
הרבי מליובאוויטשהרבי מליובאוויטש: 'להחריב את הכל'חיה כהן94
בשיחה משנת תשמ"ב, הסביר הרבי מליובאוויטש כיצד להחריב את שטח האויב, כך שלא יהיו אבדות בנפש לשני הצדדים, וכל זה בהתראה של חמש דקות בלבד • צפו (חסידים)
תלמידי סאטמר גייסו מאה אלף דולרתלמידי סאטמר גייסו מאה אלף דולרישראל כהן10
בתוך שנה אחת גייסו "השנוררים הקטנים" של חסידות סאטמר מעל 100 אלף דולר משכניהם, שיועדו עבור מוסדות החסידות בארץ. השבוע קיים האדמו"ר אירוע הוקרה לילדים. צפו (עולם)
בתצפית בדרום: הרבי מקרלין סטוליןבתצפית בדרום: הרבי מקרלין סטוליןישראל כהן6
מידי ערב מתרכזים מאות בגבעה הסמוכה לשדרות בכדי לצפות בהפצצות חיל האוויר בעזה וביירוטי מערכות ההגנה של צה"ל. אמש, הגיע למקום גם הרבי מקרלין סטולין (חסידים)
חייל צה"ל לפני היציאה לקרב בעזהחייל ניצל בזכות הספר 'נועם אלימלך'ישראל כהן23
קליע שחדר לגופו של חייל כבן 20 שהשתתף בקרבות בעזה, "פיספס" בנס את עמוד השדרה שלו. חסידי סאדיגורה תולים את הנס בספר אותו הורה הרבי לחייל לקחת עמו לקרב (בארץ)
חסידי סאטמרלאור המצב: עצרת תפילה בסאטמרישראל כהן16
באורח נדיר, ערכו חסידי סאטמר עצרות תפילת לאור המצב בארץ. "בניגוד לאנשי נטורי קרתא, אנחנו לא רוצים במפלתם של ישראל" הסביר אחד מחסידי סאטמר ל"כיכר השבת" (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook