הרב אהרון פרוס מניח תפילין לחיילמסוכן בחזית? בחב"ד לא מתרגשיםצביקה גרוניך14
בתנועה יוצאים בקמפיין נרחב הקורא לכלל חסידי חב"ד לסייע לשליחים בדרום בפעילות עם חיילים ואזרחים • השליח, הרב אהרון פרוס: "משתדלים להיזהר ויוצאים מחוזקים" (חסידים)
חב"ד חילקו ספרי תהילים ללוחמיםחב"ד חילקו ספרי תהילים ללוחמיםיוני גבאי18
אנשי ניידות חב"ד הגיעו ללוחמים בחזית, רגע לפני הכניסה הקרקעית לעזה, כדי לחזק את החיילים ולצייד אותם בספרי תהילים לשמירה ולהגנה • חיים טוויטו בגלריה מהשטח (חסידים)
הצדיק משטפנשטשטפנשט: קיום ההילולא נאסרצביקה גרוניך11
הילולת הצדיק משטפנשט תבוטל? במשטרה אסרו על מארגניה לקיימה בבית העלמין בנחלת יצחק, עקב המצב הביטחוני. המארגנים: "נקיים את ההילולא למרות איסור המשטרה" (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץהאדמו"ר מויז'ניץ: "למה זה קרה"ישראל כהן18
שעה קלה לאחר נפילת הרסיסים ב"מרכז חסידי ויז'ניץ" בבני ברק, הגיע כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ למקום הנפילה ודיבר בפני מאות מחסידיו על הסיבה שזה קרה והצורך בחיזוק גדול (חסידים)
האדמו"רים דוחים שוב את הנופשהאדמו"רים דוחים שוב את הנופשישראל כהן2
התפוררותה של הפסקת האש וההסלמה הביטחונית המחודשת הביאו לחשיבה נוספת בבתי חלק מגדולי ישראל שהחליטו בעקבות כך שוב לדחות את החופשה השנתית (חסידים)
יש הפסקת אש? יוצאים לנופשיש הפסקת אש? יוצאים לנופשישראל כהן33
בחצרות האדמו"רים ניצלו את השעות המעטות בהן היה נראה כי הפסקת האש יציבה ומיהרו לקבוע מועדי טיסות לאדמו"רים עבור החופשה השנתית. מי הזמין כרטיס ולאן? (חסידים)
נישואי בת הגאב"ד: הקליפ המסכםנישואי בת הגאב"ד: הקליפ המסכםישראל כהן12
המונים בראשות גדולי ישראל ואדמו"רים רבים לקחו חלק בשמחת נישואי בתו של גאב"ד דרכי תורה הגאון רבי אשר וייס. צפו בקליפ המסכם של האירוע המיוחד והמאחד (חסידים, חרדים)
טסו ליוהנסבורג בשביל ברית עם הרבטסו ליוהנסבורג בשביל ברית עם הרבנחמן שטרנהרץ11
בני זוג מישראל טסו במיוחד ליוהנסבורג, בשביל לקיים ברית מילה לבנם בנוכחות מנהיג קהילת 'שובו בנים' הגולה הרב אליעזר ברלנד. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד מהברית החשאית (חרדים)
האדמו"ר מנדבורנההרבי יצא לנופש במטוס של דן גרטלרישראל כהן35
כ"ק האדמו"ר מנדבורנה יצא לחופשה השנתית בעיירת הקיט אינטערגלאם שבהרי האלפים באוסטריה. הרבי טס במטוס פרטי שנדב במיוחד בעבורו הנגיד דן גרטלר (חסידים)
הרב אליעזר ברלנדהרב ברלנד: נתניהו צריך להתפטרנחמן שטרנהרץ44
מנהיג קהילת 'שובו בנים', הרב אליעזר ברלנד, ערך הבוקר שיחה עם תלמידיו בעקבות המצב הביטחוני ותקף את ראש הממשלה שלדבריו לא עושה כלום וקרא לו להתפטר (חסידים, בעולם)
האדמו"רים מגור וויז'ניץבלעדי: האדמו"רים מגור וויז'ניץ נועדוישראל כהן4
האדמו"ר מגור הגיע לביקור במעונו של האדמו"ר מויז'ניץ ואיחל ברכת מזל"ט לנכדו לרגל הגיעו למצוות. האדמו"רים נועדו לשיחה סגורה במשך דקות ארוכות. בלעדי (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהאדמו"ר דחה את הנופש בחו"לישראל כהן5
האדמו"ר מויז'ניץ הודיע כי הוא דוחה את הנופש שלו בחו"ל: "כל זמן שאין רגיעה במצב הרי שאין בשביל מה לנסוע". בעקבות הוראות הצבא, טיש החסידות יועתק אל ביהמ"ד (חדשות, חסידים)
דאגה רבה: תלמיד ישיבה נעלם בגולןדאגה רבה: תלמיד ישיבה נעלם בגולןישראל כהן11
חיפושים נרחבים מתנהלים בשעות האחרונות באזור רמת הגולן אחר תלמיד ישיבה צעיר, תלמיד ישיבת חסידית בבני ברק, שנכנס למי הנחל במפל הלבן ומאז נעלמו עקבותיו (חרדים)
כינוס המועצת החסידית'המועצת' לא תתכנס בגלל ההסלמהישראל כהן1
המגעים להביא לכינוס מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל לדון בסוגיית ההתייצבות בלשכות הגיוס של צה"ל נכשלו והמועצת לא תתכנס בשבוע הקרוב בשל המצב הביטחוני (חסידים)
שלושת החתנים ושלוש הכלותשלישיית המשתדכים בסאטמרישראל כהן47
שלושה חתנים ושלוש כלות, הפכו לשיחת היום בקרית יואל שבמונרו, מקום מושבה של חסידות סאטמר, בעקבות השידוך המשולש ששלוש משפחות חגגו אמש האחת עם השנייה (מעניין)
ווי זיך צו פירן ביים הערן די אזעקהווי זיך צו פירן ביים הערן די אזעקהישראל כהן6
בפיקוד העורף באים לקראת הציבור החסידי דובר האידיש, ומוציאים הנחיות כיצד יש לנהוג בהישמע האזעקה וכיצד לבחור חדר מוגן - בשפת האידיש. בפנים: כל ההוראות (חסידים)
בן הרבי ביקר אצל הגראי"ל שטיינמןבן הרבי ביקר אצל הגראי"ל שטיינמןישראל כהן
הרה"צ רבי יעקב מרדכי הגר, בנו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ הגיע להתברך במעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן, זאת לקראת שמחת בר המצווה לבנו משולם זוסיא. תמונות (חסידים)
האדמו"ר מערלוי, השבועטלטלה: הרבי מערלוי נגד "המבשר"שאול כהנא29
על רקע המאבק ברשת 'תכל'ס', משבר חריף מתגלה בין עיתון "המבשר" לחסידות ערלוי, התומכת המרכזית ב'שלומי אמונים'. האדמו"ר אסר על חסידיו לפרסם בעיתון החסידי (חסידים)
גלריה: חתונת נינת האדמו"ר מערלויגלריה: חתונת נינת האדמו"ר מערלויישראל כהן3
במודיעין עילית נערכת חתונה לבת האדמו"ר מאונגוואר מודיעין עילית - נינת האדמו"ר מערלוי, עם נכד האדמו"ר בעל ה'באר יעקב' מנדבורנה זצ"ל. הצלם שוקי לרר תיעד (גלריה)
גלריה: הרבי מצאנז עלה לציון אביוגלריה: הרבי מצאנז עלה לציון אביוישראל כהן, צילום: משה גולדשטיין
לרגל יום השנה ה-20 לפטירתו, עלה האדמו"ר מצאנז להשתטח על ציונו של אביו בעל השפע חיים זצ"ל. אלפי חסידי צאנז צפויים להשתתף בשורת אירועים לרגל ההילולא (חסידים, גלריה)
צפו: 1:30 בלילה בציון ה"שפע חיים"צפו: 1:30 בלילה בציון ה"שפע חיים"ישראל כהן1
הערב תיערך ההילולא המרכזית במלאות 20 שנה להסתלקות בעל ה"שפע חיים" מצאנז זיע"א. המונים שהו ב-1:30 בלילה בציון הקדוש והעתירו בתפילה ותחנונים • תמונות (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מהר"א מסאטמרבסאטמר מסבירים את דברי הרביישראל כהן89
דבריו החריפים של הרבי מסאטמר שנחשפו לראשונה ב"כיכר השבת" במסגרתם תקף את הורי הנרצחים עוררו סערה והד ציבורי נרחב. כעת, בכירים בחסידות מנסים להסביר (חסידים)
שמחת הפארשפיל לבן הגר"י פינקשמחת הפארשפיל לבן הגר"י פינקישראל כהן
שעה קלה לאחר צאת השבת התקיימה שמחת הפרארשפיל לבן הגאון רבי יהושע פינק דיין "קהל מחזיקי הדת" ורב בית המדרש בעלזא ברחוב בן יעקב בבני ברק. צפו בתמונות (חסידים)
כותב השורותהנדר של הרבי מקלויזנבורגאברהם דוב גרינבוים5
אברהם דוב גרינבוים מספר על נס ההצלה האחרון של כ"ק מרן בעל ה'שפע חיים' מצאנז קלויזנבורג זיע"א בימי השואה ואת הנדר אותו הבטיח ויישם כעבור יובל שנים (הטור השבועי)
חכ" מרגי באירועעובר צד? ח"כ יעקב מרגי הכריז 'יחי'חיה כהן50
בהתוועדות לציון 20 שנה לג' תמוז בנתניה, הוזמן ח"כ יעקב מרגי לשאת דברים. מרגי, באופן מפתיע, בחר לחתום את דבריו בהכרזת 'יחי אדוננו' מלאת להט • צפו בהכרזה (חסידים)
צפו: שיחת הניחום של הרבי מצאנזצפו: שיחת הניחום של הרבי מצאנזישראל כהן9
האדמו"ר מצאנז ערך ביקור תנחומים מרגש בבית משפחת יפרח, בו פתח את צפונות ליבו ושוחח עם האב ובני המשפחה על כל התהיות באמונה, התפילות והחיזוק. צפו בוידאו (בארץ)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook