אבוטבול עם החלותשלוש חלות למשפחות החטופיםצביקה גרוניך1
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול ביקר אצל האדמו"ר מסקווירא וביקש ממנו להעתיר בתפילה עבור שלושת החטופים. הרבי צייד את אבוטבול בשלוש חלות עבור המשפחות (בעולם)
סאטמר: אלפים נבחנו על "גיטין"סאטמר: אלפים נבחנו על "גיטין"ישראל כהן5
בבית המדרש הגדול של חסידות סאטמר בויליאמסבורג נערך המבחן הראשון על מסכת גיטין בו נבחנו אלפי אברכים שלמדו את המסכת במסגרת חבורת "זכרו תורת משה". צפו (עולם)
גלריה: שבע ברכות לנכד האדמו"רגלריה: שבע ברכות לנכד האדמו"רישראל כהן
בשבוע האחרון נערכה שמחת נישואיו של בנו של רבי אריה לייבוש טייטלבוים, שנרצח בפיגוע במומבאי. לרגל השמחה, נסע לארה"ב סבו, האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק. צפו (חסידים)
סאטמר: שבע ברכות לבת הדייןסאטמר: שבע ברכות לבת הדייןישראל כהן
ראשי המוסדות ועסקני קהילת סאטמר ערכו מסיבת שבע ברכות בשכונת בורו פארק, בראשות האדמו"ר מסאטמר, לכבוד שמחת נישואי בת הדיין הגרח"ד כץ. תמונות (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ: "להתחזק באמונה"ישראל כהן2
אוריה ואיריס יפרח, הוריו של הנער החטוף אייל יפרח, נכנסו למעונו של האדמו"ר מויז'ניץ, להתברך ולהתחזק. הרבי עודדם והדגיש כי עליהם "להתחזק באמונה תמימה" (חסידים)
הרב ברלנדהרב ברלנד: אגיע לאומן בראש השנהנחמן שטרנהרץ11
הרב אליעזר ברלנד שוחח בימים האחרונים עם אחד מחסידיו בקהילת 'שובו בנים' והודיע כי יגיע לקברו של רבי נחמן באומן לקראת ראש השנה. החסידים: "מקווים שהרב באמת יגיע" (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהרבי: טרמפ? סכנה רוחנית וגשמיתישראל כהן7
האדמו"ר מויז'ניץ התייחס במהלך טיש הסעודה השלישית לסוגיית הטרמפים ואמר כי הם 'מקום סכנה' לא רק מבחינה גשמית אלא גם מבחינה רוחנית. "מדובר בסכנה נוראית" (חסידים, ארץ)
גלריית ענק: חתונת השנה בצאנזגלריית ענק: חתונת השנה בצאנזישראל כהן5
בשיאה של חתונת נכד האדמו"ר מצאנז, ביקש האדמו"ר מהקהל לומר פסוקי תהילים להצלת שלושת הנערים החטופים. משה גולדשטיין מגיש תיעוד מקיף מהשמחה (חדשות חסידים)
הרב אליעזר ברלנדהרב ברלנד: "צומו למען החטופים"אהרן רבינוביץ9
האזינו: מנהיגה של קהילת "שובו בנים", הרב אליעזר ברלנד, ביקש מחסידיו לערוך מחר צום לשלומם של שלושת הנערים שנחטפו. בנוסף, הרב ביקש לכוון בברכת "שהכל" (חסידים)
חצר הקודש צאנזהערב: שמחת בית צאנזישראל כהן2
התרגשות גדולה בחצר הקודש צאנז לקראת שמחת נישואי נכד כ"ק האדמו"ר מצאנז הערב בקריה בנתניה. ההכנות לחתונה החלו בסדר לימוד מיוחד בשעה 5 לפנות בוקר (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מבעלזא"תדרשו שידברו עם אבו מאזן"ישראל כהן23
אורי ואיריס יפרח, הוריו של אייל יפרח, הגיעו אמש לקבל את ברכתו של האדמו"ר מבעלזא, שהורה להם לדרוש מהשלטונות לדבר עם אבו מאזן כדי להביא לשחרור החטופים (חסידים)
האדמו"ר מצאנז עם הוריו של אייל יפרחאבי החטוף לאדמו"ר: "רק ה' יעזור"ישראל כהן19
אמש הגיעו הוריו של אייל יפרח, אחד מהנערים החטופים, אל האדמו"ר מצאנז. בתיעוד שהגיע לידי "כיכר השבת" אומר האב לאדמו"ר כי "רק הקב"ה יכול לעזור במציאת הבנים" (חסידים)
עדות מפליאה: החטופים עדיין בחייםעדות מפליאה: החטופים עדיין בחייםנחמן שטרנהרץ125
אלפי חיילים פועלים ביהודה ושומרון כדי למצוא בדל של מידע אודות גורל החטופים, אך אמש, באמצע שיעור ובעיניים עצומות, הודיע האדמו"ר ממישקולץ כי שלושתם עדיין בחיים (חסידים)
מרן הגר"ש וואזנר בחופהגלריה: הגר"ש וואזנר בחתונת נינתוישראל כהן3
קהל רב של חסידים ותלמידים השתתפו בשמחת נישואי נינתו של מרן פוסק הדור הגאון רבי שמואל הלוי וואזנר שכובד בסידור קידושין ולאחריו ערך טיש לחיים קצר • גלריה (חסידים)
האדמו"ר ואביו של איילאם החטוף בכתה לרבי מצאנזישראל כהן21
הוריו של אייל יפרח הגיעו למעונו של האדמו"ר מצאנז וביקשו את ברכתו למען בנם • האם פנתה בדמעות לרבי וביקשה: תבטיח לי שבני ישוב במהרה • הרבי: "זה כאב עצום" (חסידים)
הרבי בכותל: "מתפלל על החטופים"הרבי בכותל: "מתפלל על החטופים"צילום: שלומי כהן3
האדמו"ר מצאנז ביקר בכותל המערבי לקראת חתונת נכדו שתיערך השבוע וסיפר כי הוא עורך תפילות כל הזמן למען שלושת החטופים. "מי ייתן ובזכות התפילות הם ייגאלו במהרה" (צפו)
צפו: השירה בבעלזא למען החטופיםצפו: השירה בבעלזא למען החטופיםישראל כהן5
בהוראת האדמו"ר מבעלזא, במשך דקות ארוכות, שרו אלפי חסידים בדבקות רבה את מילות התפילה "אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה" למען החטופים • צפו (חסידים)
בעלזא: שבע ברכות בצל החטיפהבעלזא: שבע ברכות בצל החטיפהישראל כהן4
אלפים השתתפו במעמד ה'שבע ברכות' המרכזי שנערך לרגל שמחת נישואי נכדת האדמו"ר מבעלזא בהשתתפות האדמו"ר מויז'ניץ. השיא: שירה ותפילה לשלומם של החטופים (חסידים)
שמחת הפארשפיל בחצר צאנזשמחת הפארשפיל בחצר צאנזישראל כהן1
ביום חמישי הקרוב, תיערך בקרית צאנז בנתניה שמחת נישואי נכד האדמו"ר מצאנז. בשבת נערך ה"אופרוף" ושעה קלה לאחר צאת השבת התקיים מעמד ה"פארשפיל". גלריה (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץהתייצבות בצה"ל: שינוי גישה בויז'ניץישראל כהן4
בימים האחרונים הורה האדמו"ר מויז'ניץ לאברכים כי הם יכולים להתייצב בלשכות הגיוס כדי לקבל את הפטור המגיע להם, ההוראה שונה מהגישה בה נקט הרבי עד כה (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהאדמו"ר: "יימח שמם של החוטפים"ישראל כהן9
האדמו"ר מויז'ניץ מרכז נשא תפילה לשלום בני הישיבה החטופים, ולאחריה נשא דברים קשים בפני חסידיו: "יימח שמם וזכרם של אותם רשעים, הגיע הזמן שמשיח יבוא" (חרדים, ארץ)
תיעוד: הרבי מויז'ניץ בארה"בתיעוד: הרבי מויז'ניץ בארה"בישראל כהן; צילום: "די וואך"
בימים אלו שוהה האדמו"ר מויז'ניץ בארה"ב לרגל שמחת נישואי נכדו. צפו בתיעוד של מגזין 'די וואך' - מהנחיתה של הרבי, ועד להשתתפות בשמחת מקורביו ולביקורים שערך (חסידים)
השוטר רושם את הדו"ח לרכבו של הרביצפו: רכב השרד של הרבי ספג דו"חשאול כהנא7
רכבו היוקרתי של הרבי מסאטמר, קיבל דו"ח ממשטרת התנועה לאחר שחנה בכביש שלפני בית הרבי. תושב האזור: "זה מגוחך, כי האיסור לחנות שם נועד דווקא בשביל הרבי" (חסידים)
רגע לפני האסון: צפו ב'מצווה טאנץ'רגע לפני האסון: צפו ב'מצווה טאנץ'ישראל כהן; צילום: שלומי כהן17
שעה קלה לפני הטרגדיה בחסידות בעלזא, הגיע רגע השיא בחתונת נכדת האדמו"ר בריקוד ה"מצווה טאנץ", כאשר האדמו"ר רק עם הכלה והחתן • תיעוד ענק ומיוחד (חסידים)
ספר תורהמתנת יום הולדת לרבי: ספר תורהישראל כהן1
בחצר חסידות גור ציינו את יום הולדתו ה-75 של כ"ק מרן האדמו"ר מגור. לרגל היום הגדול העניק הנגיד החסידי ר' בן ציון פישהוף לרבי ספר תורה מיניאטורי מכסף טהור (חסידים)
הרכב בו נסעו חסידי בעלזאטרגדיה בבעלזא: תאונה קטלנית בחזור מהחתונהקובי רוזן18
טרגדיה קשה מכה באלפי חסידי בעלזא עם היוודע הבשורה הקשה על התאונה הקטלנית שאירעה הבוקר (רביעי) בדרך חזור מהחתונה הגדולה של נכדת האדמו"ר בירושלים • בכביש 1 סמוך למחלף עין חמד, אירעה תאונה קטלנית בה נהרג חסיד בעלזא בשנות ה-30 לחייו ושלושה נוספים נפצעו • אסון (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook