מתוך הפשקוויל העתיקהפשקוויל נגד החסידים מוצע למכירהיוסי נכטיגל18
פאשקוויל ובו החרם העתיק של הגאון מווילנא נגד עולם החסידות יוצע למכירה בקרוב. 'עושים אגודות לעצמם, ודתיהם שונות מכל עם' נכתב על החסידים במכתב ההיסטורי • צפו (חרדים)
צפו: הלווית הרב אברהם חיים שפיצרצפו: הלווית הרב אברהם חיים שפיצרישראל כהן. צילום: א' בליק
אלפים ליוו בבורו פארק למנוחת עולמים את הגאון רבי אברהם חיים שפיצר זצ״ל מגדולי פוסקי ההלכה בארה"ב, שהשיב את נשמתו לבוראה בגיל 82. צפו בתיעוד מיוחד (חסידים)
המוכר לאחר הדקירהחסיד בעלזא נפצע במהלך שודישראל כהן
אברך חסיד בעלזא נפצע במהלך ניסיון שוד בחנות 'יוסיס' בשכונת בורו פארק בניו יורק. אלמוני דרש כסף, דקר את המוכר בראשו ונמלט, אך תועד במצלמות האבטחה (חסידים)
שמחת הווארט בסקולען • תמונותשמחת הווארט בסקולען • תמונותישראל כהן1
בשכונת בורו פארק נערכה בבית מדרשו של כ"ק האדמו"ר מסקולען שמחת הווארט לרגל אירוסי נינתו בת לנכדו הרה"ג מאיר דוד סעקולא אב"ד סקולען • צפו בתיעוד מהשמחה (חסידים)
האדמו"ר מסאדיגורא שבת בקונטיקטהאדמו"ר מסאדיגורא שבת בקונטיקטישראל כהן2
בשבת האחרונה נערכה במדינת קונטיקט שבארה"ב שבת התוועדות מיוחדת לכלל חסידי סאדיגורא בראשות כ"ק האדמו"ר שהגיע לכבוד המעמד מישראל. צפו בגלרית תמונות (חסידים)
בורו פארק: קבלת פנים לרבי מבויאןבורו פארק: קבלת פנים לרבי מבויאןישראל כהן1
בתחילת השבוע התקיימה קבלת פנים חגיגית לאדמו"ר מבויאן שהגיע לביקור חגיגי ומיוחד בבורו פארק לחזק את בני קהילתו ולהשתתף בדינרים עבור המוסדות. צפו בתיעוד (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץשבת של ילדים במרכז חסידי ויז'ניץישראל כהן3
לראשונה במרכז חסידי ויז'ניץ תיערך בשבת הקרובה, שבת התוועדות מיוחדת למאות ילדי החסידות, שיזכו לשהות במשך שבת שלימה בצלו של האדמו"ר ביישוב קרית יערים (חסידים)
הרב אוירבך, האדמו"ר מבעלזא והגראי"ל שטיינמןעכשיו זה סופי: "מסע המועצת" בוטלישראל כהן18
בתום שבועות של הכנה, טיסות ומשא ומתן, הוחלט לבטל לעת עתה את "מסע המועצת" ההיסטורי של גדולי האדמו"רים נגד ממשלת ישראל וגזירת גיוס בני הישיבות (חסידים, בארץ)
תיעוד: הנחת תפילין בסערט ויז'ניץתיעוד: הנחת תפילין בסערט ויז'ניץישראל כהן
בביתו של זקן האדמו"רים כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ בחיפה נערך הבוקר מעמד הנחת תפילין לנכד כ"ק האדמו"ר משאץ-ויזניץ החתן משה הגר בן לרב שמואל הגר (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאהאדמו"ר הודיע כי לא ישתתף במסע החסידיישראל כהן5
בני ביתו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא הודיעו הבוקר למקורביו של כ"ק מרן האדמו"ר מגור כי כפי הנראה הוא לא יכול להשתתף במסע ההיסטורי בשל סיבות אישיות. בעקבות ההחלטה בבעלזא נערך סבב טלפוני בין חברי מועצת גדולי התורה ולפי המסתמן המסע ההיסטורי יידחה. כל הפרטים (חסידים)
האדמו"רים מסאטמרמסע המועצת: קשיים עם סאטמרישראל כהן2
מסע המועצת קורם עור וגידים אך נתקל בקשיים. בחצר מהר"א מסאטמר מבהירים כי עדיין אין שום סיכום להשתתפות ובחצר מהר"י מסאטמר המצב קצת יותר מסובך (חסידים)
כינוס במשרדי 'המודיע'הרבי מויזניץ מונסי ישתתף במסע?ישראל כהן
מסע המועצת: הלילה התקיימה בארה"ב ישיבה של וועדת ההיגוי האמריקאית לקראת הכינוס הגדול וישיבה במערכת "המודיע" על דרכי ההסברה. הרבי מויז'ניץ מונסי ישתתף? (בעולם)
הרב ברלנד בזימבבואההרב ברלנד 'מתבודד' במפלי ויקטוריהשאול כהנא7
מקורביו של הרה"צ אליעזר ברלנד, מפרסמים תמונה בה הוא נראה עטוף בטלית ותפילין במפלי ויקטוריה שבזימבבואה. לדבריהם, הרב ברלנד היה בהתבודדות בעת הצילום (חסידים)
לקראת המסע: עסקני ארה"ב נועדולקראת המסע: עסקני ארה"ב נועדוישראל כהן3
לקראת מסע המועצת, התכנסו חברי הוועדה המכינה האמריקאית לישיבה נוספת, בה הוחלט להמתין לאישורים סופיים על אולם לעצרת. צפו בתיעוד מיוחד מישיבת העסקנים (חסידים,עולם)
האדמו"ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ: צילום בחופה? לא אגיעישראל כהן10
האדמו"ר מויז'ניץ התבטא לאחרונה שוב בגנות הצילום באירועים, ואף הבהיר כי לא יגיע לחופות בהן יהיה נוכח צלם. דודו, הרבי מויז'ניץ מונסי נוהג ב"חומרה" זו במשך שנים רבות (חסידים)
אחד הפשקוויליםהסיקריקים נגד "מסע המועצת"שאול כהנא
"מסע המועצת" של גדולי האדמו"רים חברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, לארה"ב, גורר לפשקווילים עטירי כינויי גנאי נגד האדמו"רים מצדם של חוגי הקנאים (חסידים)
האנגר הענקארה"ב: נמצא 'האנגר' ענק למסעישראל כהן4
ועדת ההיגוי של "מסע המועצת" התכנסה וקיבלה דיווח על "האנגר" ענק שיכול להכיל כ-60 אלף איש, בנוסף, דנה הוועדה במעמד "צאתכם לשלום" שייערך בנתב"ג (חסידים)
צפו: הרבי מתוא"י מבדיל בטבריהצפו: הרבי מתוא"י מבדיל בטבריהצילום: יענקי אריה5
כ"ק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שהה בשבת האחרונה למנוחה בעיר טבריה עם מאות מחסידיו • צפו בתיעוד נדיר של האדמו"ר מבדיל בין קודש לחול במוצאי שבת (חסידים)
תיעוד: קבלת הפנים לרבי מסאדיגורהתיעוד: קבלת הפנים לרבי מסאדיגורהישראל כהן3
חבר מועצת גדולי התורה האדמו"ר מסאדיגורה, שוהה בימים אלו בארה"ב לקראת המסע ההיסטורי של גדולי הדור שיתקיים בשבוע הבא וכן לרגל כנסי זיכרון לאביו זצ"ל • צפו (חסידים)
בכירי הוועדה חנוך זייברט והרב שמעון וואלף קלייןמסע המועצת: המארגנים שבו לארץישראל כהן8
ראשי וועדת ההיגוי של מסע האדמו"רים, חנוך זייברט ויונתן בורנשטיין, שבו לישראל ונכנסו לפגישת עדכון במעונו של הרבי מגור • מתברר: חגי הנוצרים גורמים לשיבושים בהפקה (חרדים)
מועצת גדולי התורההמארגנים אופטימיים: "המסע ייצא"ישראל כהן4
מארגני "מסע המועצת" של גדולי האדמו"רים מבטיחים כי למרות הקשיים המסע ייצא לדרך. כעת נבחנת האפשרות להקים אוהל ענק ובו חמישים אלף מקומות • כל הפרטים (חסידים)
האמא, חיה פייגא ז"ל ביום חתונתההערב: האלמן יתארס עם גיסתושאול כהנא35
לפני כחודש נפטרה מרת חיה פייגא הגר ע"ה, ימים ספורים לאחר לידת בתה הבכורה. הערב, האלמן הרב יוחנן הגר, יתארס עם גיסתו, אחותה הצעירה של אשתו שאיבד (חסידים)
אחת הישיבות שלך וועדת ההיגוישוב: קשיים בדרך ל"מסע המועצת"ישראל כהן6
רגע אחרי שנראה היה שהכל מסתדר, מתגלים קשיים נוספים בפני הוועדה המארגנת את 'מסע המועצת'. הבעיה המרכזית: יש אולם, אולם אין זמן להיערך טכנית לאכלוס ההמונים (חסידים)
מכבים את להבות האש"בשריפה נשרפות קליפות רבות"שאול כהנא2
בסמוך להיכלי הכוללים בקרית צאנז בנתניה​, פרצה שריפה, שכובתה ללא נפגעים אודות לתושיית האברכים. האדמו"ר מצאנז התבטא כי כאשר יש שריפה נשרפים קליפות רבים (בארץ)
הרבי מסדיגורה אצל הרבי מסקולעןהרבי מסדיגורה אצל הרבי מסקולעןישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מסדיגורה השוהה בימים אלו בארה"ב, הגיע לביקור במעונו של כ"ק האדמו"ר מסקולען. בסיום הפגישה ליווה אותו הרבי מסקולען עד לפתח הבית • תיעוד (חסידים)
כלוב ושלשלאות: צפו במחאת סאטמרכלוב ושלשלאות: צפו במחאת סאטמרישראל כהן14
מאות מחסידי סאטמר יצאו בשק ואפר למצעד מחאה במרכז ניו יורק, מול בניין האו"ם ומול השגרירות הישראלית, נגד גזירת הגיוס. בראש המצעד: כלוב ושלשלאות מברזל • צפו (בעולם)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
חסידים וליטאים
שלומי זייבלד
י"ט כסלו: האומנם יד החסידים על העליונה?
י"ט בכסלו תשפ52
בעל ה'ויואל משה' זיע"א
שמעון קאהן
המהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחד
כ"ו באב תשעט9
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45