הרבי מבעלזאהאדמו"ר הוסיף תפילה למען החייליםישראל כהן20
האדמו"ר מבעלזא הוסיף בתפילת 'אחינו כל בית ישראל הנמצאים בצרה ובשבייה' את המילה 'ובמלחמה', נציג החסידות בכנסת ח"כ ישראל אייכלר קרא פרק תהילים מעל לדוכן (חרדים)
תיעוד: חלוקת מיליון דולר של סאטמרתיעוד: חלוקת מיליון דולר של סאטמרישראל כהן4
ביום חמישי ערכו מוסדות סאטמר בירושלים חלוקה מיוחדת של למעלה ממיליון דולר למנהלי המוסדות המתנזרים מתקציבי המדינה. גאב"ד 'העדה' החרדית השתתף בחלוקה (חסידים)
גלריה: דינר לטובת ת"ת מונקאטשגלריה: דינר לטובת ת"ת מונקאטשישראל כהן
מאות חסידים, נגידים ואנשי עסקים השתתפו בדינר שנערך בשכונת בורו פארק שבברוקלין לטובת תלמוד תורה של חסידות מונקאטש. בערב נאספו עשרות אלפי דולרים (חסידים)
אלפים קיבלו את הרבי ששב מנופשאלפים קיבלו את הרבי ששב מנופשישראל כהן6
אלפי חסידים ביניהם מאות ילדי החסידות קיבלו בהתרגשות רבה את שובו של כ"ק האדמו"ר מסקווירא לביתו שבקרייה בניו יורק בשובו מהחופשה השנתית • צפו בגלריה (חסידים)
יהושע מנדל, ברגע של חסדויז'ניץ התגייסה למען חיילי צה"ליהושע מנדל18
עשרות מתנדבי אגודת "רפואה וחיים" של חסידות ויז'ניץ ביקרו בבתי החולים את חיילי צה"ל הפצועים, חיבקו ועודדו את רוחם • יהושע מנדל בטור אישי על משימת הקודש (מאמרים)
תיעוד ענק: הרבי מסאטמר בלייקוודתיעוד ענק: הרבי מסאטמר בלייקוודישראל כהן11
כ"ק האדמו"ר מהרי"י מסאטמר הגיע לביקור קצר בעיר התורה לייקווד לטובת דינר לכולל שומרי החומות בירושלים וביקר בין היתר אצל ראשי ישיבת לייקווד • תיעוד ענק (חסידים)
רב בברסלב יזם: ספרי חת"ת לחייליםרב בברסלב יזם: ספרי חת"ת לחייליםצביקה גרוניך10
מאחדים כוחות: רב, חסיד ברסלב, יזם חלוקת ספרי חת"ת חב"דיים לחיילים לשמירה, בשיתוף עם נשות חב"ד בלוד, אליהם יצורפו משלוחי מזון, פריטי לבוש ומוצרי היגיינה (חסידים)
הרבי מקרלין סטולין ביקר פצועיםהרבי מקרלין סטולין ביקר פצועיםישראל כהן20
קרוב לשעתיים סייר האדמו"ר מקרלין סטולין במסדרונות בית החולים 'שיבא' בתל השומר, בין חיילי צה"ל שאושפזו במקום לאחר שנפצעו במסגרת הלחימה ברצועת עזה (חסידים, בארץ)
האדמו"ר מסאטמרהרבי מסאטמר לחסידיו: קראו תהיליםישראל כהן24
מנהיג חסידות סאטמר הורה לחסידיו להרבות בקריאת פרקי תהילים ובתפילות בעקבות המצב הקשה בארץ. "שכל בני ישראל ינצלו מכל צרה ופגע והימים האלו יהפכו לששון" (חסידים,עולם)
צפו: נופש הילדים בהרי הקטסקילסצפו: נופש הילדים בהרי הקטסקילסישראל כהן24
בתקופה זו של השנה יוצאים רבים מבני הציבור החרדי בארצות הברית אל הנופש השנתי - הקאנטרי, בהרי הקטסקילס. צפו בגלריה מילדי מחנות הקיץ של סקווירא ופאפא (חסידים)
הרבי מליובאוויטשהרבי מליובאוויטש: 'להחריב את הכל'חיה כהן94
בשיחה משנת תשמ"ב, הסביר הרבי מליובאוויטש כיצד להחריב את שטח האויב, כך שלא יהיו אבדות בנפש לשני הצדדים, וכל זה בהתראה של חמש דקות בלבד • צפו (חסידים)
תלמידי סאטמר גייסו מאה אלף דולרתלמידי סאטמר גייסו מאה אלף דולרישראל כהן10
בתוך שנה אחת גייסו "השנוררים הקטנים" של חסידות סאטמר מעל 100 אלף דולר משכניהם, שיועדו עבור מוסדות החסידות בארץ. השבוע קיים האדמו"ר אירוע הוקרה לילדים. צפו (עולם)
בתצפית בדרום: הרבי מקרלין סטוליןבתצפית בדרום: הרבי מקרלין סטוליןישראל כהן6
מידי ערב מתרכזים מאות בגבעה הסמוכה לשדרות בכדי לצפות בהפצצות חיל האוויר בעזה וביירוטי מערכות ההגנה של צה"ל. אמש, הגיע למקום גם הרבי מקרלין סטולין (חסידים)
חייל צה"ל לפני היציאה לקרב בעזהחייל ניצל בזכות הספר 'נועם אלימלך'ישראל כהן23
קליע שחדר לגופו של חייל כבן 20 שהשתתף בקרבות בעזה, "פיספס" בנס את עמוד השדרה שלו. חסידי סאדיגורה תולים את הנס בספר אותו הורה הרבי לחייל לקחת עמו לקרב (בארץ)
חסידי סאטמרלאור המצב: עצרת תפילה בסאטמרישראל כהן16
באורח נדיר, ערכו חסידי סאטמר עצרות תפילת לאור המצב בארץ. "בניגוד לאנשי נטורי קרתא, אנחנו לא רוצים במפלתם של ישראל" הסביר אחד מחסידי סאטמר ל"כיכר השבת" (חסידים)
הרב אהרון פרוס מניח תפילין לחיילמסוכן בחזית? בחב"ד לא מתרגשיםצביקה גרוניך14
בתנועה יוצאים בקמפיין נרחב הקורא לכלל חסידי חב"ד לסייע לשליחים בדרום בפעילות עם חיילים ואזרחים • השליח, הרב אהרון פרוס: "משתדלים להיזהר ויוצאים מחוזקים" (חסידים)
חב"ד חילקו ספרי תהילים ללוחמיםחב"ד חילקו ספרי תהילים ללוחמיםיוני גבאי18
אנשי ניידות חב"ד הגיעו ללוחמים בחזית, רגע לפני הכניסה הקרקעית לעזה, כדי לחזק את החיילים ולצייד אותם בספרי תהילים לשמירה ולהגנה • חיים טוויטו בגלריה מהשטח (חסידים)
הצדיק משטפנשטשטפנשט: קיום ההילולא נאסרצביקה גרוניך11
הילולת הצדיק משטפנשט תבוטל? במשטרה אסרו על מארגניה לקיימה בבית העלמין בנחלת יצחק, עקב המצב הביטחוני. המארגנים: "נקיים את ההילולא למרות איסור המשטרה" (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץהאדמו"ר מויז'ניץ: "למה זה קרה"ישראל כהן18
שעה קלה לאחר נפילת הרסיסים ב"מרכז חסידי ויז'ניץ" בבני ברק, הגיע כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ למקום הנפילה ודיבר בפני מאות מחסידיו על הסיבה שזה קרה והצורך בחיזוק גדול (חסידים)
האדמו"רים דוחים שוב את הנופשהאדמו"רים דוחים שוב את הנופשישראל כהן2
התפוררותה של הפסקת האש וההסלמה הביטחונית המחודשת הביאו לחשיבה נוספת בבתי חלק מגדולי ישראל שהחליטו בעקבות כך שוב לדחות את החופשה השנתית (חסידים)
יש הפסקת אש? יוצאים לנופשיש הפסקת אש? יוצאים לנופשישראל כהן33
בחצרות האדמו"רים ניצלו את השעות המעטות בהן היה נראה כי הפסקת האש יציבה ומיהרו לקבוע מועדי טיסות לאדמו"רים עבור החופשה השנתית. מי הזמין כרטיס ולאן? (חסידים)
נישואי בת הגאב"ד: הקליפ המסכםנישואי בת הגאב"ד: הקליפ המסכםישראל כהן12
המונים בראשות גדולי ישראל ואדמו"רים רבים לקחו חלק בשמחת נישואי בתו של גאב"ד דרכי תורה הגאון רבי אשר וייס. צפו בקליפ המסכם של האירוע המיוחד והמאחד (חסידים, חרדים)
טסו ליוהנסבורג בשביל ברית עם הרבטסו ליוהנסבורג בשביל ברית עם הרבנחמן שטרנהרץ11
בני זוג מישראל טסו במיוחד ליוהנסבורג, בשביל לקיים ברית מילה לבנם בנוכחות מנהיג קהילת 'שובו בנים' הגולה הרב אליעזר ברלנד. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד מהברית החשאית (חרדים)
האדמו"ר מנדבורנההרבי יצא לנופש במטוס של דן גרטלרישראל כהן35
כ"ק האדמו"ר מנדבורנה יצא לחופשה השנתית בעיירת הקיט אינטערגלאם שבהרי האלפים באוסטריה. הרבי טס במטוס פרטי שנדב במיוחד בעבורו הנגיד דן גרטלר (חסידים)
הרב אליעזר ברלנדהרב ברלנד: נתניהו צריך להתפטרנחמן שטרנהרץ44
מנהיג קהילת 'שובו בנים', הרב אליעזר ברלנד, ערך הבוקר שיחה עם תלמידיו בעקבות המצב הביטחוני ותקף את ראש הממשלה שלדבריו לא עושה כלום וקרא לו להתפטר (חסידים, בעולם)
האדמו"רים מגור וויז'ניץבלעדי: האדמו"רים מגור וויז'ניץ נועדוישראל כהן4
האדמו"ר מגור הגיע לביקור במעונו של האדמו"ר מויז'ניץ ואיחל ברכת מזל"ט לנכדו לרגל הגיעו למצוות. האדמו"רים נועדו לשיחה סגורה במשך דקות ארוכות. בלעדי (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook