האדמו"ר מויז'ניץהאדמו"ר דחה את הנופש בחו"לישראל כהן5
האדמו"ר מויז'ניץ הודיע כי הוא דוחה את הנופש שלו בחו"ל: "כל זמן שאין רגיעה במצב הרי שאין בשביל מה לנסוע". בעקבות הוראות הצבא, טיש החסידות יועתק אל ביהמ"ד (חדשות, חסידים)
דאגה רבה: תלמיד ישיבה נעלם בגולןדאגה רבה: תלמיד ישיבה נעלם בגולןישראל כהן11
חיפושים נרחבים מתנהלים בשעות האחרונות באזור רמת הגולן אחר תלמיד ישיבה צעיר, תלמיד ישיבת חסידית בבני ברק, שנכנס למי הנחל במפל הלבן ומאז נעלמו עקבותיו (חרדים)
כינוס המועצת החסידית'המועצת' לא תתכנס בגלל ההסלמהישראל כהן1
המגעים להביא לכינוס מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל לדון בסוגיית ההתייצבות בלשכות הגיוס של צה"ל נכשלו והמועצת לא תתכנס בשבוע הקרוב בשל המצב הביטחוני (חסידים)
שלושת החתנים ושלוש הכלותשלישיית המשתדכים בסאטמרישראל כהן47
שלושה חתנים ושלוש כלות, הפכו לשיחת היום בקרית יואל שבמונרו, מקום מושבה של חסידות סאטמר, בעקבות השידוך המשולש ששלוש משפחות חגגו אמש האחת עם השנייה (מעניין)
ווי זיך צו פירן ביים הערן די אזעקהווי זיך צו פירן ביים הערן די אזעקהישראל כהן6
בפיקוד העורף באים לקראת הציבור החסידי דובר האידיש, ומוציאים הנחיות כיצד יש לנהוג בהישמע האזעקה וכיצד לבחור חדר מוגן - בשפת האידיש. בפנים: כל ההוראות (חסידים)
בן הרבי ביקר אצל הגראי"ל שטיינמןבן הרבי ביקר אצל הגראי"ל שטיינמןישראל כהן
הרה"צ רבי יעקב מרדכי הגר, בנו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ הגיע להתברך במעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן, זאת לקראת שמחת בר המצווה לבנו משולם זוסיא. תמונות (חסידים)
האדמו"ר מערלוי, השבועטלטלה: הרבי מערלוי נגד "המבשר"שאול כהנא29
על רקע המאבק ברשת 'תכל'ס', משבר חריף מתגלה בין עיתון "המבשר" לחסידות ערלוי, התומכת המרכזית ב'שלומי אמונים'. האדמו"ר אסר על חסידיו לפרסם בעיתון החסידי (חסידים)
גלריה: חתונת נינת האדמו"ר מערלויגלריה: חתונת נינת האדמו"ר מערלויישראל כהן3
במודיעין עילית נערכת חתונה לבת האדמו"ר מאונגוואר מודיעין עילית - נינת האדמו"ר מערלוי, עם נכד האדמו"ר בעל ה'באר יעקב' מנדבורנה זצ"ל. הצלם שוקי לרר תיעד (גלריה)
גלריה: הרבי מצאנז עלה לציון אביוגלריה: הרבי מצאנז עלה לציון אביוישראל כהן, צילום: משה גולדשטיין
לרגל יום השנה ה-20 לפטירתו, עלה האדמו"ר מצאנז להשתטח על ציונו של אביו בעל השפע חיים זצ"ל. אלפי חסידי צאנז צפויים להשתתף בשורת אירועים לרגל ההילולא (חסידים, גלריה)
צפו: 1:30 בלילה בציון ה"שפע חיים"צפו: 1:30 בלילה בציון ה"שפע חיים"ישראל כהן1
הערב תיערך ההילולא המרכזית במלאות 20 שנה להסתלקות בעל ה"שפע חיים" מצאנז זיע"א. המונים שהו ב-1:30 בלילה בציון הקדוש והעתירו בתפילה ותחנונים • תמונות (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מהר"א מסאטמרבסאטמר מסבירים את דברי הרביישראל כהן89
דבריו החריפים של הרבי מסאטמר שנחשפו לראשונה ב"כיכר השבת" במסגרתם תקף את הורי הנרצחים עוררו סערה והד ציבורי נרחב. כעת, בכירים בחסידות מנסים להסביר (חסידים)
שמחת הפארשפיל לבן הגר"י פינקשמחת הפארשפיל לבן הגר"י פינקישראל כהן
שעה קלה לאחר צאת השבת התקיימה שמחת הפרארשפיל לבן הגאון רבי יהושע פינק דיין "קהל מחזיקי הדת" ורב בית המדרש בעלזא ברחוב בן יעקב בבני ברק. צפו בתמונות (חסידים)
כותב השורותהנדר של הרבי מקלויזנבורגאברהם דוב גרינבוים5
אברהם דוב גרינבוים מספר על נס ההצלה האחרון של כ"ק מרן בעל ה'שפע חיים' מצאנז קלויזנבורג זיע"א בימי השואה ואת הנדר אותו הבטיח ויישם כעבור יובל שנים (הטור השבועי)
חכ" מרגי באירועעובר צד? ח"כ יעקב מרגי הכריז 'יחי'חיה כהן50
בהתוועדות לציון 20 שנה לג' תמוז בנתניה, הוזמן ח"כ יעקב מרגי לשאת דברים. מרגי, באופן מפתיע, בחר לחתום את דבריו בהכרזת 'יחי אדוננו' מלאת להט • צפו בהכרזה (חסידים)
צפו: שיחת הניחום של הרבי מצאנזצפו: שיחת הניחום של הרבי מצאנזישראל כהן9
האדמו"ר מצאנז ערך ביקור תנחומים מרגש בבית משפחת יפרח, בו פתח את צפונות ליבו ושוחח עם האב ובני המשפחה על כל התהיות באמונה, התפילות והחיזוק. צפו בוידאו (בארץ)
צפו: הרבי מצאנז מנחם את אמא של אייל יפרח • מרגשצפו: הרבי מצאנז מנחם את אמא של אייל יפרח • מרגשישראל כהן49
כ"ק האדמו"ר מצאנז הגיע הבוקר לניחום אבלים בבית משפחת יפרח באלעד • לאחר שיחת ניחומים רווית אמונה בקדוש ברוך הוא עם האבא אורי יפרח והאחים של אייל הי"ד, נכנס האדמו"ר אל הבית וניחם ועודד את רוחה השבורה של האמא, איריס יפרח • "אולי זו הצרה האחרונה לפני המשיח" • צפו (חסידים)
תיעוד: מבקרים את הרבי מהורדנקאתיעוד: מבקרים את הרבי מהורדנקאישראל כהן1
האדמו"ר מהורדנקא שוהה בימים אלו בישראל ונועד עם גדולי ישראל לדון בענייני השעה. אמש הגיעו למעונו כ"ק האדמו"רים מגור וויז'ניץ ונועדו עמו במשך שעה ארוכה. תמונות (בארץ)
צפו: הגר"ש וואזנר בדרך לאוסטריהצפו: הגר"ש וואזנר בדרך לאוסטריהישראל כהן11
מרן פוסק הדור הגר"ש וואזנר יצא אל שדה התעופה לשם ימריא במטוס פרטי שהעמיד לרשותו אחד הנגידים בדרכו לנופש בעיירת הקייט אינטרגלאם שבאוסטריה. צפו (בארץ)
אנטוורפן: שני האדמו"רים נועדואנטוורפן: שני האדמו"רים נועדוישראל כהן1
בימים אלו שוהה כ"ק האדמו"ר מסאדיגורא באנטוורפן שבבלגיה זאת במסגרת מסע חיזוק לבני קהילתו. אמש נפגש האדמו"ר עם כ"ק האדמו"ר מפשעווארסק • צפו בגלריה (חסידים)
הרבי מליובאוויטשג' תמוז: 20 שנה להסתלקות הרביכיכר השבת22
חסידי חב"ד ורבים בעולם היהודי מציינים היום 20 שנה מאז הסתלקותו של הרבי ב-ג' תמוז תשנ"ד. נערכים התוועדויות וכנסי חיזוק והמונים עולים לאוהל הרבי בניו יורק (חסידים, בעולם)
סאטמר יוצאת לקרב בגרביים הקצריםסאטמר יוצאת לקרב בגרביים הקצריםישראל כהן5
בית החינוך לבנות של חסידות סאטמר בניו יורק הודיעה להורי התלמידות כי בת מגיל 3 שתלך בגרביים קצרים - גם שלא בתחומי בית הספר - לא תתקבל ללימודים במוסד החינוכי (חסידים)
הפרדה בין גברים ונשים, אילוסטרציהבני ברק מציגה: מדרכה לגברים בלבדשאול כהנא29
רבני חסידות ויז'ניץ בבני ברק הכריזו על נוהל חדש בחלק ממדרכות הקריה החסידית בעיר, לפיו תוקצה מדרכה לגברים בלבד. ומה ייעשה למי שלא יציית לתקנת ההפרדה? (חסידים,ארץ)
המלחמה בסלולר מגיעה גם לבאבובהמלחמה בסלולר מגיעה גם לבאבובישראל כהן
בחסידות באבוב פרסמו תקנון מיוחד המיועד עבור בחורי הישיבות בו מצהירים ראש הישיבה ורבני החסידות כי אין לאף בחור להחזיק מכשיר סלולרי ברשותו ואפילו מכשיר כשר (חסידים)
אלף ילדים למדו עשרות אלפי משניותאלף ילדים למדו עשרות אלפי משניותישראל כהן1
כאלף ילדים ממדינות אירופה - גרמניה, הולנד, צרפת, רוסיה, אוסטריה ושוויץ ‫התכנסו למעמד סיום המשניות שע"י אגודת ישראל באנטוורפן. הילדים למדו כ-80 אף משניות. צפו (חדשות)
האדמו,ר מויז'ניץ בכותל, היוםצפו: תפילת שחרית של הרבי מויז'ניץישראל כהן24
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ (מרכז) שהה בשבת האחרונה בירושלים. בשעות הצהריים, היום, הגיע בראשות מאות מחסידיו לתפילת שחרית חגיגית בכותל המערבי • צפו בגלריה (חסידים)
צפו: רגעי ההתעוררות בחתונת צאנזצפו: רגעי ההתעוררות בחתונת צאנזישראל כהן2
במהלך שמחת נישואי נכד האדמו"ר מצאנז בנתניה בהשתתפות אלפים, הייתה התייחסות מיוחדת מצד הרבי לחטיפתם של שלושת בחורי הישיבה כשעורר את הציבור התפילה (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook