הבחור יוסף יונה רוטנר ז"להרבי מבעלזא: "היו לנו מספיק צרות"ישראל כהן9
אבל בחסידות בעלזא: בשל פטירת תלמיד הישיבה הבחור יוסף רוטנר ז"ל, האדמו"ר לא ניגש לומר את ההלל כמנהגו ולאחר התפילה נשא דברי חיזוק קצרים בפני הבחורים (חסידים)
בלעדי: הרב ברלנד במסירת שיעורבלעדי: הרב ברלנד במסירת שיעורנחמן שטרנהרץ13
מנהיג קהילת "שובו בנים" הרב אליעזר ברלנד שוהה בימים אלו בדרום אפריקה לאחר שנאלץ לעזוב את מרוקו • צפו בוידאו בלעדי משיעור שמסר הרב ברלנד במקום הימצאו (חסידים)
ישיבת רוז'יןהאדמו"רים עוצרים את ההתייוונותכיכר השבת2
בשל הגזירות הקשות על עולם התורה, התכנסו גדולי האדמו"רים לישיבה מיוחדת כדי לגרש את החושך • הוחלט על הקמת קרן מיוחדת שתתמודד עם הגזירות הכלכליות (חסידים)
הרבי מויז'ניץהרבי מויזנ'יץ: לא להתייצב לשום צוישראל כהן41
המאבק החרדי בגיוס: כ"ק הרבי מויז'ניץ אמר לאלפי חסידיו בטיש סעודה שלישית, כי לדעתו אין להתייצב בשום פנים ואופן בלשכות הגיוס, לכל צו: "יש לעמוד כמו חומה בצורה" (חסידים)
מנהיג הכת על רקע מחוז אונטריו שבקנדהלב טהור: הילדים יוצאו מהמשפחהישראל כהן6
בית משפט לנוער בקנדה הורה להוציא מחזקת הוריהם 14 ילדים חברי הכת "לב טהור". הסיבה: הקטינים נמצאים בסיכון גבוה. בילדים: נערה בת 16, אם לתינוק בן חודשיים (חדשות)
הרב ברלנד בהדלקת נר חנוכה, אמשדרום אפריקה: הרב ברלנד הדליק נריוסי נכטיגל1
הגאון רבי אליעזר ברלנד, הדליק אמש את נר ראשון של חנוכה בדרום אפריקה בה הוא שוהה בשבועות האחרונים, אצל איש עסקים מקומי, מחסידיו. בהדלקה נכח גם גבי בן הרוש (עולם)
הרבי הורה לנשים: תתפללנה שחריתהרבי הורה לנשים: תתפללנה שחריתישראל כהן6
האסונות שפוקדים לאחרונה את חסידות ויז'ניץ מונסי, מביאים לקריאה מיוחדת מהרבי, שפונה דווקא לנשות החסידות, ומבקש מהן: "תתפללנה שחרית" • ומה תעשה מי שלא יכולה? (חסידים)
ראש ישיבת פוניבז' הספיד בבעלזאראש ישיבת פוניבז' הספיד בבעלזאשאול כהנא
בהיכל בית המדרש הגדול של חסידות בעלזא נערכה עצרת הספד על חבר הבד"צ הגה"צ רבי חיים יחיאל רויטמן זצ"ל בהשתתפות האדמו"ר. בין המספידים: הגרב"ד פוברסקי (חסידים)
האדמו"ר מנדבורנה בציון אביוהרבי מנדבורנה שפך שיח בציון אביושאול כהנא
בשל ימי החנוכה, הקדים האדמו"ר מנדבורנה והגיע כבר הבוקר כשהוא מלווה בקבוצה מחסידיו לתפילה בציון אביו בעל ה"באר יעקב" זי"ע במרומי הר הזיתים. צפו בתמונות (חסידים)
תיעוד: האדמו"רים הגיסים נועדותיעוד: האדמו"רים הגיסים נועדוישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ הגיע אמש לביקור מיוחד בבית גיסו כ"ק האדמו"ר מבעלזא בקרית בעלזא בירושלים. השניים שוחחו ארוכות בדברי תורה, במנהגי חנוכה ובענייני השעה. תיעוד (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהאזינו: הניגון המרגש לבר המצווהישראל כהן
אלפים ישתתפו בשמחת בר המצווה לנכדם של האדמו"רים מויז'ניץ ומסקווירא. לרגל השמחה ולאור החלמתו של הנער ממחלה קשה, הלחין מאיר אדלר ניגון שמחה מרגש. האזינו (חסידים)
האדמו"ר מסערט ויז'ניץסערט ויז'ניץ: האדמו"ר לא חש בטובישראל כהן
דאגה בסערט ויז'ניץ: הרעה במצבו הרפואי של האדמו"ר, שהחל משבת בבוקר לא יצא לתפילה לאחר שחום גופו עלה והוא אינו חש בטוב. היום יוחלט האם לאשפזו בבית החולים (חסידים)
האדמו"ר מחזק הגאב"ד • תיעוד ענקהאדמו"ר מחזק הגאב"ד • תיעוד ענקישראל כהן1
רבבות חסידים השתתפו בכינוס "יום ההצלה" בראשות כ"ק האדמו"ר מהר"י מסאטמר, שנערך בהאנגר ענק בשכונת ויליאמסבורג • צפו בתיעוד ענק ובקטע וידאו מיוחד (חסידים, עולם)
ההפגנות בבית שמשהעבודות בגולובנציץ מגיעות ללונדוןישראל כהן2
הטענות לחילולי קברים בבית שמש: הערב תתקיים עצרת חיזוק ומחאה בבית המדרש סאטמר בלונדון בהשתתפות רבני העיר נגד המשך החפירות במתחם גלובנציץ (חסידים)
צפו: רבבות ב"יום ההצלה" בסאטמרצפו: רבבות ב"יום ההצלה" בסאטמרישראל כהן46
בחצרות חסידויות סאטמר, חגגו הלילה באירועי ענק, את "יום ההצלה" של כ"ק האדמו"ר בעל ה"דברי יואל" זצ"ל • צפו ברבבות החסידים חוגגים בשתי החסידויות המתחרות (חסידים)
כינוס היסוד של 'פורום המנהלים', אמש'פורום מנהלים' הוקם בחסידות צאנזשאול כהנא1
חסידות צאנז הקימה את "פורום המנהלים" של מוסדות התורה בחסידות, כדי להתמודד עם הגזירות הקשות. מנהלי המוסדות טיכסו יחד עצות להתמודדות עם גזירות הממשלה (חרדים)
האמא, חיה פייגא ז"ל ביום חתונתה, לפני כשנההתינוקת לא נקראה על-שם אמהישראל כהן4
בהוראת כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ מונסי, התינוקת, שאמה נפטרה ימים ספורים לאחר לידתה, לא נקראה על שמה. הסיבה: האמה נקראה על שם סבתא שנפטרה גם היא מסיבוך בלידה (בעולם)
הרבי מקרעטשניף ארה"ב עם הגר"ש אוירבךהאדמו"ר ביקר אצל הגר"ש אוירבךישראל כהן6
כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף ארה"ב הגיע אמש (רביעי) בשעות הערב לביקור מיוחד במעונו של הגאון הגדול רבי שמואל אוירבך. השניים שוחחו על "גזירת השמד" של הגיוס. תיעוד (חרדים)
האדמו"ר משומרי אמוניםארה"ב: הרבי משומרי אמונים נעצרישראל כהן23
הרה"צ רבי יעקב יצחק ראטה, האדמו"ר משומרי אמונים-מונסי, נעצר בארה"ב בחשד להצהרת שקר באשר לעברו הפלילי בישראל. מקורביו טוענים: "מדובר בהלשנה" (חסידים)
נציגי ה'נטורי קרתא' והאמבולנסנטורי קרתא תרמו אמבולנס ל... עזהישראל כהן55
אנשי ארגון 'נטורי קרתא' הקיצוניים, המתנגדים לציונות ורודפים את מדינת ישראל, תרמו אמבולנס לילדי רצועת עזה. בטקס החגיגי נשאו הפעילים שלטים בגנות "הכיבוש הציוני" (בארץ)
הרבי זצוק"למתח בחב"ד: המכתב הסודי ייחשף?שאול כהנא47
הרב גימפל אומלנד ז"ל, שנפטר לפני כשבוע במיאמי, החזיק בביתו מכתב ובו הוראה שקיבל מהרבי מליובאוויטש, ולא פורסמה. כעת, לאחר שנפטר, צפוי המכתב להיפתח (חסידים, מעניין)
האדמו"ר מויז'ניץ"גם ראש הישיבה שלך עם בלורית?"ישראל כהן42
מפגש אקראי של שני צעירים ליטאיים עם הרבי מויז'ניץ באישון לילה, גררה פולמוס נוקב בעניין ה'בלורית'. הרבי לאחר הצעירים: "ראש הישיבה שלך גם הולך עם בלורית כמו שלך?" (חסידים)
האדמו"ר בציון הרשב"י הלילהמאנטוורפן לרשב"י במטוס ומסוקישראל כהן5
בצעד מפתיע נחת הלילה האדמו"ר מפשעוורסק בישראל במטוס פרטי, מיהר במסוק לציון הרשב"י במירון ולאחר תפילה נרגשת, עזב לפנות בוקר את ישראל חזרה לאנטוורפן (בארץ)
האדמו"ר מדושינסקיא עם האדמו,ר מתולדות אהרןלאחר הפגיעה: קבלת פנים לאדמו"רישראל כהן1
מאות חסידים בראשות האדמו"ר מדושינסקיא הגיעו לקבל את פניו של הרבי מתולדות אהרון ששב משמחת נישואי נכדו בארצות הברית לאחר שהותקף שם ע"י הסיקריקים (חסידים)
האדמו"רים בטקס פדיון הןצפו: פדיון הבן לנכד הרבי מסקולעןישראל כהן1
בטקס מצומצם בהשתתפות עשרות חסידים נערך מעמד פדיון הבן לנכד כ"ק האדמו"ר מסקולען. הכהן הפודה היה האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק השוהה בארה"ב. תיעוד (חסידים)
הרבי מבויאן"אין להם את הזכות לחזור בתשובה"ישראל כהן1
הרבי מבויאן התייחס לגזירות הממשלה, ואמר כי יש להתפלל שהשרים בממשלה "ישובו ממחשבתם ההרסנית". קודם לכם אמר הרבי כי 'אין להם זכות לחזור בתשובה' (חסידים,חרדים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
חסידים וליטאים
שלומי זייבלד
י"ט כסלו: האומנם יד החסידים על העליונה?
י"ט בכסלו תשפ52
בעל ה'ויואל משה' זיע"א
שמעון קאהן
המהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחד
כ"ו באב תשעט9
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45