נינת הרבי מבעלזא: ברכה מרגליתנינת הרבי מבעלזא: ברכה מרגליתישראל כהן15
במהלך קריאת התורה בחסידות בעלזא, הוכרז שמה של נינת הרבי החדשה: ברכה מרגלית, על שם הסבתות הדגולות. הרבי עצר את הנופש בטלזסטון בכדי לקחת חלק בשמחה (חסידים)
גלריה: הרבי מתוא"י במסיבת חומשגלריה: הרבי מתוא"י במסיבת חומששאול כהנא
הרבי מתולדות אברהם יצחק לקח חלק במסיבת החומש לתלמידי מוסדות החסידות בבית שמש שנערכה בבית המדרש הגדול שבשכונת נחלה ומנוחה בעיר. צפו בגלריה (חסידים, חרדים)
האדמו"ר מבעלזא, ארכיוןמזל טוב: נינה נוספת לרבי מבעלזאישראל כהן5
בשורה משמחת פשטה לפני שעה קלה בחצר חסידי בעלזא: לאדמו"ר נולדה נינה נוספת, בת לנכדו רבי אברהם ספרין. וזה לא הייחוס היחיד שלה: היא גם נינת הרבי מקאמארנא (חסידים)
הרב מאיר אשכנזיהרב אשכנזי קבע: כך תלכנה הנשיםישראל כהן161
הרב מאיר אשכנזי, רב כפר חב"ד, כינס את התושבים לאסיפה והציג תקנות צניעות: נשים לא יוצאות מהבית ללא פאה, לא הולכות בלי גרביים, וחצאית חייבת לכסות הברך (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ בקבלת קהל, השבועסערט ויז'ניץ: הרבי ביקר בת"תישראל כהן1
ההתרגשות בחצר חסערט ויז'ניץ נמשכת זאת בעקבות ההטבה הניכרת במצב בריאותו של האדמו"ר הישיש שהחל לקבל קהל שוב והבוקר אף יצא לביקור מיוחד בתלמוד תורה (חסידים)
אילוסטרציה. למצולמת אין קשר לננאמר בכתבהנישט צו געבן פאר א פרעמדן מענטשישראל כהן7
חברי התאחדות הרבנים דארצות הברית וקנדה יוצאים בקריאה נדירה לנשים בה הם מבקשים מהם בכל לשון של בקשה להימנע מלמסור את מספרי הטלפון לאנשים שאינם מכירים (חסידים)
האדמו"רים מסאטמר בחתונה אחתהאדמו"רים מסאטמר בחתונה אחתישראל כהן5
האחים האדמו"רים מסאטמר השתתפו בחתונה אחת לבן הגה"צ רבי אברהם קלמן יושע באב''ד אב''ד דראהביטש שנישא לבתו של הרב פייוויש מאסקאוויטש בן אב"ד שאץ מאנטריאל (חסידים)
סאטמר יוצאת נגד נגני MP3. אבל...סאטמר יוצאת נגד נגני MP3. אבל...ישראל כהן7
בחסידות סאטמר מחדדים את ההנחיות לבחורי הישיבות לקראת החופש, אוסרים את השימוש בנגני מוזיקה, אבל משאירים פתח למי שממש מוכרח לעשות בהם שימוש. הפרטים (חסידים)
מונסי: 'חומש סעודה' בסאטמר. צפומונסי: 'חומש סעודה' בסאטמר. צפוישראל כהן
בעיר מונסי נערכה מסיבת ה'חומש סעודה' לילדי כיתה א' בת"ת של חסידי סאטמר בעיר. המעמד נערך בהיכל בית המדרש הגדול בעיר בראשות כ"ק האדמו"ר מסאטמר. צפו (חסידים)
תיעוד: הרבי מבעלזא בחתונת ויז'ניץתיעוד: הרבי מבעלזא בחתונת ויז'ניץישראל כהן1
הרבי מבעלזא השתתף הערב בשמחת החתונה לנכדת בעל ה"ישועות משה" מויז'ניץ ונכדתו של ראש ישיבת ויז'ניץ רבי מנחם ארנסטר. שעה קלה קודם לכן נפגש עם הרבי מויז'ניץ (חסידים)
הרבי מויז'ניץ בשמחהתנאים בסאטמר-ויז'ניץ ו'דברי משה'ישראל כהן1
שמחת אירוסין בחצרות סאטמר - ויז'ניץ: החתן הבחור אלעזר בן הגה"צ הרב חיים צבי מייזליש ראש ישיבת סאטמר, בן הגה"צ גאב"ד סאטמר בורו פארק וחתן האדמו"ר מויז'ניץ (חסידים)
תיעוד: פולמוס הכהנים בבורו פארקתיעוד: פולמוס הכהנים בבורו פארקישראל כהן6
הפולמוס סביב ההיתר לכהנים ללכת ברחוב 20 בשכונת בורו פארק בניו יורק נמשך במלוא עוזו. רבני בורו פארק בראשות גאב"ד קארלסבורג ערכו סיור בבית הקברות • תמונות (חסידים)
האדמו"ר מסערט ויז'ניץ, אמשסערט ויז'ניץ: ההטבה נמשכתישראל כהן3
ההטבה הניכרת שחלה ביממה האחרונה במצבו הבריאותי של הרבי מסערט ויז'ניץ, מזקני האדמו"רים, נמשכת לשמחת החסידים. אמש נכנס הנין להתברך אצל האדמו"ר (בארץ)
הר הזיתים. אילוסטרציהחסידי גור לא יעלו לציון ה'לב שמחה'ישראל כהן10
הערב ז' בתמוז יחול יום ההילולא של כ"ק מרן בעל ה"לב שמחה" מגור זצ"ל אלא שלראשונה הוחלט בחסידות שלא לעלות לציונו בהר הזיתים נוכח המציאות הביטחונית המתוחה (חסידים)
צפו: קבלת הפנים לאדמו"ר מצאנזצפו: קבלת הפנים לאדמו"ר מצאנזכיכר השבת3
כ"ק האדמו"ר מצאנז שב הבוקר לישראל לאחר מסע חיזוק מיוחד בארצות הברית שנמשך כשלושה שבועות • בקרית צאנז קיבלו החסידים את פניו של הרבי בשירה ומוזיקה (חסידים)
בורו פארק: שבע ברכות לנכד האב"דבורו פארק: שבע ברכות לנכד האב"דישראל כהן, צילום: א' בליק
המונים השתתפו בשמחת בשבע ברכות ב"קהל תורת חיים ויז'ניץ" לבנו של אב"ד ויז'ניץ בבורו פארק עם בתו של חתן האדמו"ר מקרעטשניף. צפו בגלריה של שמואל לענטשעווסקי (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ בקבלת קהל, אמשסערט ויז'ניץ: הרבי קיבל את חסידיוישראל כהן11
לאחר תקופה ארוכה בה מיעט הרבי מסערט ויז'ניץ לקבל את חסידיו לעיצה בורכה, אמש קיבל הרבי במשך למעלה משלוש שעות את קהל החסידים וההתרגשות גאתה. צפו (חסידים)
הרבי מסאטמר בביקור גומלין בצאנזהרבי מסאטמר בביקור גומלין בצאנזישראל כהן5
לאחר הביקור הראשון שערך האדמו"ר מצאנז במעונו של האדמו"ר מהרי"י מסאטמר שסיים נתק של שנים רבות, החזיר כעבור שעה קלה הרבי מסאטמר ביקור גומלין • תיעוד (חסידים)
בסנאט הצדיעו לעסקן החסידי • צפובסנאט הצדיעו לעסקן החסידי • צפוישראל כהן1
בכירים בממשל האמריקני הצדיעו בערב מיוחד לזכרו של העסקן ר' צבי קסטנבוים ז"ל ובנו הנגיד ר' אליעזר קסטנבוים הי"ו על פעולתם למען בתי הקברות במזרח אירופה. צפו (בעולם)
בר מצווה לנכד הרבי מלעלוב. צפובר מצווה לנכד הרבי מלעלוב. צפוישראל כהן3
מאות חסידי לעלוב מכל רחבי הארץ גדשו את היכל בית המדרש הגדול של חסידות לעלוב בבית שמש, שם התקיימה שמחת בר המצווה לנכד כ"ק האדמו"ר מלעלוב • תיעוד (חסידים)
הפגישה בין שני האדמו"ריםהאדמו"ר מצאנז ביקר אצל האדמו"ר מהרי"י מסאטמרישראל כהן4
ביקור היסטורי של כ"ק האדמו"ר מצאנז אצל כ"ק האדמו"ר מהר"י מסאטמר התקיים בשעה האחרונה בוויליאמסבורג שבניו יורק • הפגישה ההיסטורית יצאה אל הפועל לאחר יריבות קשה ששררה במשך עשרות שנים בין החסידויות עוד מימי מרנן בעל השפע חיים מצאנז וה"דברי יואל" מסאטמר זצ"ל (חסידים, בעולם)
חסיד חב"ד, אילוסטרציהמשתתף באירוע: "הרבי נגד שינויים"אהרן רבינוביץ9
הרב אבי צידון, שליח חב"ד שהשתתף באירוע ההוקרה למייקל דגלאס אומר בשיחה עם "כיכר השבת" כי "מעולם הרבי לא התיר כל שינוי ואפילו מזערי בחוקי חיינו היהודיים" (אקטואליה)
צפו: קוראים 'פדיון נפש' באהל הרביצפו: קוראים 'פדיון נפש' באהל הרביצילום: בנצי ששון3
אלפים עלו לציונו של הרבי מליובאוויטש ב"אהל" בניו יורק, קראו את בקשת הפדיון נפש ולאחר מכן קרעו אותה. הצלם בנצי ששון מגיש גלריה מהתפילות על ציונו של הרבי מחב"ד (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מצאנזהאדמו"ר מצאנז נגד הוואטסאפישראל כהן7
בסעודת מלווה מלכה נשא הרבי מצאנז דברים נגד הוואטסאפ ואמר: "אפשר לשבת בבית ולהיכשל בעוון לשון הרע, רכילות וכו' עם 50 איש" והבטיח פרנסה למי שיתנתק (חסידים)
תיעוד: הילולת הרבי מחב"ד זצ"לתיעוד: הילולת הרבי מחב"ד זצ"לישראל כהן12
במהלך השבת האחרונה שהו אלפי חסידים על יד ציונו של הרבי מליובאוויטש זצ"ל בניו יורק כשהם מתפללים ולומדים משניות לעילוי נשמתו הטהורה לרגל יום ההילולא • תיעוד (חסידים)
הכנסת ס"ת לישיבת סאטמר בב"בהכנסת ס"ת לישיבת סאטמר בב"בכיכר השבת
בבני ברק נערך מעמד הכנסת ספר תורה תרומת הרב צבי שלום פארקאש, לעבר ישיבה קטנה דחסידי סאטמר ברחוב ישמח משה • התהלוכה יצאה מבית ראש הישיבה (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
מענדל ראטה
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
י"ח בטבת תשפא23
ראשי 'אגודה'
יענקלה - ביתר
בקשה אחת: תשתקו! // יענקלה פון ביתר
ט"ז בטבת תשפא25