תיעוד בלעדי: הרבי מבעלזא מנחםתיעוד בלעדי: הרבי מבעלזא מנחםצילום: שלומי כהן5
סמוך לחצות הלילה הגיע האדמו"ר מבעלזא אל הבית ברחוב הקבלן בשכונת הר נוף בירושלים, ובמשך 40 דקות ניחם את בניו של מרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצ"ל • תיעוד בלעדי (חרדים)
ידידות נפלאה: מרן עם האדמו"ריםידידות נפלאה: מרן עם האדמו"ריםכיכר השבת1
קשריו של מרן זצ"ל עם גדולי האדמו"רים היו אמיצים. בין האדמו"רים שנפשם נקשרה בנפשו, בלטו האדמו"ר מבעלזא, והאדמו"ר מצאנז • מיוחד: מרן והאדמו"רים (חסידים)
הכאב התפרץ: החסידים פרצו למיטההכאב התפרץ: החסידים פרצו למיטהישי כהן5
וְכָּל בֵּית יִשְׂרָאֵל יִבְכּוּ אֶת הַשְּׂרֵפָה: במהלך הלוויה של מרן פוסק הדור הרב עובדיה יוסף זצ"ל, הכאב עלה גדותיו וחסידי בעלזא פרצו אל עבר מיטתו של מרן • צפו בוידאו (חסידים)
מז'יבוז': קבוצת חרדים הותקפהמז'יבוז': קבוצת חרדים הותקפהישראל כהן6
במהלך השבת שבתו כ-80 חסידי בויאן בעיירה מז'יבוז' שבאוקראינה בצילו של הבעל-שם-טוב זיע"א. בליל שבת שני בחורים הותקפו על-ידי שבעה בריונים: "יהודים מסריחים" (אקטואליה)
הרבי מסערט ויזניץאחדות בסערט? הגיס והבן ב'באטע'ישראל כהן3
מצבו של הרבי מסערט ויז'ניץ לא אפשר לקיים את הטיש המסורתי של שבת ההתאחדות, אולם ה'באטע' סיפק לחסידים בשורה משמחת: החתן ובנו של האדמו"ר יחד על אותו שולחן (חסידים)
רכבו של האדמו"ר נרגם בהר הזיתיםרכבו של האדמו"ר נרגם בהר הזיתיםשאול כהנא7
רכבו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק נרגם באבנים בעת שחזר מהר הזיתים. ברכב שהה באותה שעה אחיו של האדמו"ר הרב יוסל קאהן ששב מתפילה בקבר אמו • תיעוד (חסידים,ארץ)
האדמו"ר מסערט ויז'ניץמתפללים: הרבי מסערט ויז'ניץ נחלשישראל כהן2
בימים האחרונים נחלש הרבי מסערט ויז'ניץ באופן מיוחד וישנה ירידה משמעותית בתפקודו, בעקבות כך, יוזמים בחסידות יום תפילה עולמי, בכל ריכוזי החסידות בארץ ובעולם (חסידים)
"מי שברך" לגרח"ע יוסף בצאנז • צפו"מי שברך" לגרח"ע יוסף בצאנז • צפושאול כהנא3
בעיצומו של טיש נעילת החג בצאנז, בראשות כ"ק האדמו"ר מצאנז, בקריה בנתניה, נערך "מי שברך" מיוחד לרפואת מרן הגאון רבי חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה • וידאו בלעדי (חסידים)
סוכות בחצר הקודש צאנז • תיעודסוכות בחצר הקודש צאנז • תיעודצילום: משה גולדשטיין
אלפי חסידי צאנז, שהו במהלך חג הסוכות, הושענה רבה ושמחת תורה, בחצר הקודש בקרית צאנז בנתניה, במחיצת כ"ק האדמו"ר • משה גולדשטיין עם גלריה מסכמת (חסידים)
נדבורנה: הנחת תפילין לאחיין הרבינדבורנה: הנחת תפילין לאחיין הרבישאול כהנא4
ראש ביהמ"ד להוראה "דבר חיים" נדבורנה, הרה"צ רבי שמואל שמעלקא רוזנבוים, הניח הבוקר (ראשון) תפילין לבנו, אצל אחיו כ"ק האדמו"ר מנדבורה בבני-ברק • תיעוד (חסידים)
כ"ק מרן האדמו"ר מגורנסיעה עם הרבי ליוון ב-50 אלף דולרישראל כהן10
בחסידות גור מתגייסים להצלת המוסדות, לצד ההכרזה במוצאי החג אל נדיבי העם, יצא מרן האדמו"ר מגור לשבת נדירה ביוון עם נגידי החסידות שיתרמו 50 אלף דולר כל אחד (בארץ)
גלריה: "ושמחת בחגך" בנדבורנהגלריה: "ושמחת בחגך" בנדבורנהשאול כהנא2
המונים השתתפו בשמחת בית השואבה באלעד שנערכה על-ידי כ"ק האדמו"ר מנדבורנה, בסוכת בית המדרש "באר יעקב" נדבורנה אלעד, בהשתתפות האחים האדמו"רים (סוכות)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאהרבי על הממשלה: כלבים ורשעיםישראל כהן32
בפני אלפי חסידים, נשא האדמו"ר מבעלזא דברים במסגרת מעמד ה'שטיידיגע תורה' ותקף את הממשלה: "רשעים ממש, רוצים להרוס את עולם התורה. כלבים שרוצים לרמוס" (חסידים)
הילולת רבי נחמן מברסלב • תיעודהילולת רבי נחמן מברסלב • תיעודנחמן שטרנהרץ8
השבוע התקיימה שמחת ההילולה למקים חסידות 'ברסלב' רבי נחמן מאומן, בארוע מיוחד שנערך על ידי מוסדות 'מקור חוכמה וחיים' בראשות המשפיע הרב ישראל פינטו (חסידים)
הנסיך של בעלזאאורח במרכז ויז'ניץ: 'הנסיך' מבעלזאישראל כהן3
'הנסיך' של בעלזא, הרב שלום רוקח, ערך את תפילות שבת חול המועד בבית המדרש של דודו כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ. 'הנסיך' כובד בעלייה לתורה, ועבר לפני התיבה במוסף (חסידים)
המהר"י מסאטמרסאטמר: "נעביר מיליונים למוסדות"ישראל כהן14
בחסידות סאטמר מדווחים בסיפוק כי קרן צדקה שהוקמה למען מוסדות תורה שלא מקבלים את תקציבי "המדינה הציונית", הצליחה לגייס סכום של 15 מיליון דולר שיועברו למוסדות (חרדים)
הרב יוסף ויזל ז"למופת: הרבי בירך, ובן נוסף התארסישראל כהן3
שמחה נוספת בבית משפחת ויזל: בן נוסף של הרב יוסף ויזל ז"ל שנהרג בתאונה הקשה לפני מספר שבועות, התארס עם בת משב"ק הרבי מדז'יקוב. בחסידות מתרגשים: 'מופת' (חסידים)
מלקות, ערב יום יכפורערב כיפור בחצר לעלוב בבית שמששאול כהנא
ערב היום הקדוש, בחצר חסידות לעלוב בבית שמש, נערכו לקבלת יום הכיפורים בלבישת לבן, במלקות ובטיש שערך האדמו"ר • הצלם יעקב לדרמן עם תיעוד בוהק מבית שמש (חסידים)
האדמו"ר מצאנז בטיש בערב יום כיפורהימים הנוראים בצאנז • תיעוד מסכםשאול כהנא2
אלפי חסידי צאנז, שהו בימי ראש השנה ויום הכיפורים במחיצת האדמו"ר, בקריה בנתניה • הצלם משה גולדשטיין עם גלריה מסכמת מערב ראש השנה ועד מוצאי יום הכיפורים (חסידים)
דן גרטלר"מפטיר יונה" בנדבורנה: דן גרטלרישראל כהן8
מדור "חסידים" מסכם את כיפור: עליית מפטיר יונה בנדבורנה נמכרה ב-17 אלף דולר לנגיד דן גרטלר, בערלוי היא נמכרה ב-100 אלף ש"ח לנגיד צבי פרנק. וכמה עלתה בסרט? (חסידים)
בקבר יעקב אבינו במערת המכפלההרבי מנדבורנה י-ם בקבר רחל וחברוןשאול כהנא10
כ"ק האדמו"ר מנדבורנה ירושלים הגיע אמש (רביעי) עם עשרות מחסידיו לתפילה בקרב רחל אמנו ובמערת המכפלה בחברון לקראת יום הכיפורים וערך 'לחיים טיש' • תיעוד (חסידים)
צפו: הרבי מבעלזא אצל הרבי מתוא"יצפו: הרבי מבעלזא אצל הרבי מתוא"יישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מבעלזא הגיע אמש (רביעי) לביקור מיוחד במעונו של כ"ק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק לרגל הימים הנוראים לברך ולהתבר בגמר חתימה טובה (ימי סליחות)
תיעוד: הרבי מויז'ניץ בציון הרשב"יתיעוד: הרבי מויז'ניץ בציון הרשב"יישראל כהן3
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ הגיע השבוע, כמדי שנה, לציונו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי במירון לרגל עשרת ימי התשובה, וערך גם את טקס החלאקה לילדי החסידות • תיעוד (חסידים)
צפו: הרבי מספינקא משתטח במירוןצפו: הרבי מספינקא משתטח במירוןשאול כהנא1
ערב יום הכיפורים, עלה כ"ק האדמו"ר מספינקא בני ברק להשתטח על קברות הצדיקים בצפון, והעתיר לישועת הכלל והפרט. חיים שטרן תיעד רגעים מהמסע המיוחד • צפו בוידאו (חסידים)
הרבי מויז'ניץבדרכו למירון: האדמו"ר ניצל מתאונהישראל כהן
שיירה גדולה של כלי רכב שעשתה את דרכה למירון, ובה לקח חלק גם כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ נתקלה בתאונה. בנס, רכבו של הרבי יצא עם פגעים קלים בלבד: 'זו סיעתא דשמיא' (חסידים)
האדמו"ר בגג הרכבהרבי הציץ מהגג הנפתח ונשא תפילהישראל כהן6
כ"ק האדמו"ר מפינסק קרלין ביקש לשאת תפילה בציון סבו שכונה "הינוקא מקרלין" בבית העלמין בפרנקפורט, אך בשל היותו כהן נשא תפילה כשהוא מציץ מגג הרכב (חסידים, עולם)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
חסידים וליטאים
שלומי זייבלד
י"ט כסלו: האומנם יד החסידים על העליונה?
י"ט בכסלו תשפ52
בעל ה'ויואל משה' זיע"א
שמעון קאהן
המהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחד
כ"ו באב תשעט9
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45