תיעוד: חברי החטופים בביקור חיזוקתיעוד: חברי החטופים בביקור חיזוקישראל כהן3
תלמידי ישיבת "מקור חיים" בה למדו שניים מתוך שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו לפני שנה ערכו ביקור חיזוק מיוחד במעונו של הרבי ממודז'יץ שעודדם ובירכם • תמונות (חדשות)
גלריה: חתונת נכד רבי חיים וואזנרגלריה: חתונת נכד רבי חיים וואזנרישראל כהן, צילום: א' בליק2
לראשונה מאז מונה לתפקיד גאב"ד זכרון מאיר, השתתף בנו וממשיכו של הגאון רבי שמואל הלוי וואזנר בחתונת נכדו בבורו פארק. האדמו"ר מסקולען הגיע. צפו בגלריה מיוחדת (חסידים)
מהסכסוך החסידי ועד ללחיצת הידמהסכסוך החסידי ועד ללחיצת הידישראל כהן11
לפני כ-22 שנה פרץ הסכסוך החריף בין חצרות בעלזא ומחנובקא הצעירה ועם הזמן הוא הפך אף לאלים. מהקרע ועד ללחיצת היד ההיסטורית של שני המנהיגים - ישראל כהן מסביר (חרדים)
צפו: חופת בעלזא בתיעוד מהאווירצפו: חופת בעלזא בתיעוד מהאווירכיכר השבת4
אלפי חסידים השתתפו אמש בחתונת נכדו השלישי של האדמו"ר מבעלזא שנערכה בקרית בעלזא בירושלים • צ פו בתיעוד מיוחד מהאוויר של החופה שנערכה ברחובה של העיר (בארץ)
קבלת הפנים לרבי ממחנובקא • וידאוקבלת הפנים לרבי ממחנובקא • וידאוישראל כהן10
התרגשות רבה שוררת בעולם החסידות לאחר השתתפות האדמו"ר ממחנובקא בנישואי נכד האדמו"ר מבעלזא • האם מדובר רק ב"שלום קר" או שזה חלק מתהליך הפיוס? צפו (חסידים)
תיעוד: הרבי מויז'ניץ בניו יורקתיעוד: הרבי מויז'ניץ בניו יורקישראל כהן1
בימים אלו שוהה כ"ק האדמו"ר מיז'ניץ בניו יורק לרגל שמחת נישואי נכדו שתיערך בסוף בשבוע בעיירה סקווירא. אמש השתתף בשמחת שבע ברכות ושוחח עם הרבי מסאטמר. צפו (חסידים)
תיעוד שני • שמחת בית בעלזאתיעוד שני • שמחת בית בעלזאצילום: שלומי כהן9
למעלה מרבבת חסידים בראשות אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות ואישי ציבור השתתפו בחתונת נכדו השלישי של האדמו"ר מבעלזא • הצלם שלומי כהן עם גלריה שניה (חסידים)
הרבי ממחנובקא בבעלזא • גלריההרבי ממחנובקא בבעלזא • גלריהישראל כהן; צילום: שלומי כהן14
רגע היסטורי נרשם סמוך לשעה 01:00 לפנות בוקר, שעה שהאדמו"ר ממחנובקא הגיע באורח נדיר לשמחת בן דודו האדמו"ר מבעלזא לאחר 22 שנות נתק בין החצרות • גלריה (חסידים)
לאחר שנות נתק: האדמו"ר ממחנובקא בחתונת בעלזאלאחר שנות נתק: האדמו"ר ממחנובקא בחתונת בעלזאישראל כהן10
שנות נתק ארוכות וכואבות הגיעו הלילה לסיומן הכמעט מוחלט בהגעתו של הרבי ממחנובקא לשמחת חתונת נכדו השלישי של האדמו"ר מבעלזא שנערכה בקרית החסידות בי-ם. מדוע פרץ הסכסוך בין הפלגים, מתי חלה התפתחות דרמטית במגעים לשלום ולמי ממתינים כיום בכדי להגיע להסכם סופי? כל הפרטים (חרדים)
עוד חתונה, עוד ניצחון על הנאציםעוד חתונה, עוד ניצחון על הנאציםישראל כהן11
כבכל אירוע בחצר, חסידי בעלזא חוגגים לא רק את חתונת נכד הרבי אלא גם את ניצחון החצר שכמעט נכחדה בשואה אך צמחה מחדש לאחת החסידות הגדולות. כתבתו של ישראל כהן (צפו)
כך הרגיעו בבעלזא במהלך האזעקהכך הרגיעו בבעלזא במהלך האזעקהישראל כהן18
האזעקה שהושמעה במהלך תרגיל פיקוד העורף "נקודת מפנה 15" תפסה את אלפי חסידי בעלזא באמצע שמחת החתונה הגדולה. המארגנים: "לא להיבהל". האזינו (חסידים)
אילוסטרציהבחור הצית את חדרו של המשגיחישראל כהן24
בחור מישיבת "לב שמחה" של חסידות גור בערד נעצר במוצאי שבת בחשד כי הצית את חדרו של המשגיח בישיבה בעקבות סכסוך ביניהם. הבחור הודה בחשדות (חסידים, בארץ)
החתונה הגדולה בבעלזא לפני שנתייםהערב: חתונת נכד האדמו"ר מבעלזאישראל כהן1
הערב תתקיים חתונת נכד כ"ק האדמו"ר מבעלזא, וההכנות האחרונות בשיאם. במוזמנים מרן הגראי"ל שטיינמן ויתכן כי גם האדמו"ר ממחנובקא יגיע. בפנים: הלו"ז המלא (חסידים)
נינת גאב"ד מלבורן נישאה. תיעודנינת גאב"ד מלבורן נישאה. תיעודישראל כהן3
חסידים ותלמידים רבים השתתפו בשמחת נישואי נינת כ"ק גאב"ד מלבורן שבאוסטרליה עם נכד האדמו"ר מסערדאהעלי שהתקיימה בשכונת בורו פארק בניו יורק. צפו (חסידים)
המשב"ק בבני ברק, היוםגבאי הרבי מבעלזא נועד במחנובקאישראל כהן20
הרב שמעון וואלף קליין, גבאו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא הגיע עם העסקן אהרן לוי המעורב במאמצי השלום בין החצרות אל מעונו של כ"ק האדמו"ר ממחנובקא לדיון סגור בביתו (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ עבר תאונהישראל כהן10
רכבו של האדמו"ר מויז'ניץ עבר תאונת דרכים קלה כשבחסדי שמיים האדמו"ר לא נפגע ולא נגרם כל נזק. לנהג הפוגע אמר: "זה רק איתות משמים שאני צריך לחזור בתשובה" (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מצאנזמסע הרבי מצאנז • הלו"ז המלאישראל כהן2
כ"ק האדמו"ר מצאנז יצא ביום חמישי הקרוב למסע הקודש בארה"ב לטובת מוסדותיו ואסר על חסידיו להצטרף למסע מחמת כמה סיבות • "כיכר השבת" מגיש את הלו"ז המלא (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ בשדה התעופהתקלה במטוס: הרבי מויז'ניץ עוכבישראל כהן8
מטוס של חברת אל על, שהיה אמור להמריא בשעה 1:00 בלילה לניו יורק ועליו האדמו"ר מויז'ניץ, עוכב בשל תקלה. בשעה 5:00 המטוס המריא אך נאלץ לשוב על עקבותיו (חסידים)
בר מצווה לנכד הרבי מסאטמר. צפובר מצווה לנכד הרבי מסאטמר. צפוישראל כהן2
מאות חסידים השתתפו בשמחת בר המצוה לנכד כ"ק האדמו"ר מהרי"י מסאטמר בן לבנו הגה"צ אב"ד סיגוט שהתקיימה בשכונת וילאמסבורג בברוקלין • צפו בגלריה (חסידים)
הילולא בספינקא גני גד • תמונותהילולא בספינקא גני גד • תמונותכיכר השבת1
האדמו"ר מספינקא גני גד ערך במוצאי שבת את שולחנו בהיכל בית מדרשו בבני ברק לרגל הילולת הרה"ק רבי יצחק אייזיק ווייס מספינקא בעל ה'חקל יצחק' זיע"א • תמונות (חסידים)
הרב פרידמן בכניסהמיליארדר יביא לפיוס בין החצרות?ישראל כהן15
הגאון רבי פנחס פרידמן, מקורבו והחברותא של כ"ק האדמו"ר מבעלזא, הגיע לבית המליארדר החסידי אליהו אנגלנדר בשכונת סטמפורד היל בלונדון, לפגישה בנושא הפיוס החסידי (חסידים)
"הינוקא" יינשא וימונה לאדמו"ר"הינוקא" יינשא וימונה לאדמו"רישראל כהן20
הערב תתקיים שמחת נישואי האדמו"ר הצעיר רבי יהודה זונדל בידרמן, בנו של הרבי מלעלוב ביתר זצ"ל. הבן שכונה "הינוקא" לא מונה עדיין לרבי אבל מיד אחרי החופה יוכתר (חסידים)
האדמו"ר ממחנובקא והאדמו"ר מבעלזאמאמצים לשלום בין בעלזא ומחנובקאישראל כהן12
לקראת חתונת נכד האדמו"ר מבעלזא ביום שלישי מתגברים המאמצים להשכנת השלום בין חצר בעלזא לחצר מחנובקא, כשהשיא יהיה השתתפות הרבי ממחנובקא בחתונה (חסידים)
שמחת התנאים בפרמישלן-בוטשאןשמחת התנאים בפרמישלן-בוטשאןצילום: יהודה פרקוביץ2
מאות חסידים בראשות אדמו"רים ורבנים השתתפו בסוף השבוע ב"שמחת התנאים" לאירוסי בן האדמו"ר מפרמישלאן עם בת הרבי מבוטשאן שנערכה בבני ברק • גלריה (חסידים)
הרבי מסאדיגורה: הוואטסאפ מדרדרהרבי מסאדיגורה: הוואטסאפ מדרדרישראל כהן15
האדמו"ר מסאדיגורה מצטרף לקריאת האדמו"ר מויז'ניץ לנטוש את אפליקצית וואטסאפ בעקבות כך שהיא גורמת ל"דרדור". הרבי העיד: השבוע טיפלתי ב"משפחה שנפגעה מהרשת" (חסידים)
החתונה הגדולה של בעלזא לפני שנתייםשמחת חסידות בעלזא: הלו"ז המלאישראל כהן17
בחסידות בעלזא נערכים בהתרגשות לקראת נישואי נכד האדמו"ר, החתן אברהם שמואל צבי, עם בת הגאון ר' מאיר דוב רכניצר. 'כיכר השבת' מגיש: לו"ז החתונה המלא (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
מענדל ראטה
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
י"ח בטבת תשפא23
ראשי 'אגודה'
יענקלה - ביתר
בקשה אחת: תשתקו! // יענקלה פון ביתר
ט"ז בטבת תשפא25