צפו: הרבי מבעלזא אצל הרבי מתוא"יצפו: הרבי מבעלזא אצל הרבי מתוא"יישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מבעלזא הגיע אמש (רביעי) לביקור מיוחד במעונו של כ"ק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק לרגל הימים הנוראים לברך ולהתבר בגמר חתימה טובה (ימי סליחות)
תיעוד: הרבי מויז'ניץ בציון הרשב"יתיעוד: הרבי מויז'ניץ בציון הרשב"יישראל כהן3
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ הגיע השבוע, כמדי שנה, לציונו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי במירון לרגל עשרת ימי התשובה, וערך גם את טקס החלאקה לילדי החסידות • תיעוד (חסידים)
צפו: הרבי מספינקא משתטח במירוןצפו: הרבי מספינקא משתטח במירוןשאול כהנא1
ערב יום הכיפורים, עלה כ"ק האדמו"ר מספינקא בני ברק להשתטח על קברות הצדיקים בצפון, והעתיר לישועת הכלל והפרט. חיים שטרן תיעד רגעים מהמסע המיוחד • צפו בוידאו (חסידים)
הרבי מויז'ניץבדרכו למירון: האדמו"ר ניצל מתאונהישראל כהן
שיירה גדולה של כלי רכב שעשתה את דרכה למירון, ובה לקח חלק גם כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ נתקלה בתאונה. בנס, רכבו של הרבי יצא עם פגעים קלים בלבד: 'זו סיעתא דשמיא' (חסידים)
האדמו"ר בגג הרכבהרבי הציץ מהגג הנפתח ונשא תפילהישראל כהן6
כ"ק האדמו"ר מפינסק קרלין ביקש לשאת תפילה בציון סבו שכונה "הינוקא מקרלין" בבית העלמין בפרנקפורט, אך בשל היותו כהן נשא תפילה כשהוא מציץ מגג הרכב (חסידים, עולם)
מהורא"ש עם הגרי"מ מורגנשטרן בערב ראש השנהפיוס בין מוהרא"ש והרב מורגנשטרןיוסי נכטיגל1
הרב המקובל יצחק מאיר מורגנשטרן נועד בערב ראש השנה, באומן, עם הצדיק מוהרא"ש שיק, לברך ולהתברך לקראת השנה החדשה, לאחר שנה של מתיחות בין השניים (חסידים)
ראש השנה במרוקו עם הרב ברלנדראש השנה במרוקו עם הרב ברלנדחיים שקדי47
מאחורי הקלעים של הניסיון להביא את הרב אליעזר ברלנד לאומן, שנכשל • וגם, כך נראה ראש השנה במרוקו במחיצת הרב ברלנד - 75 איש ועשרות שעות תפילה • בלעדי (חרדים)
זירת התאונהראש השנה ב-770: תאונה ופצועיםישראל כהן1
תאונה קשה אירעה במהלך יומו השני של ראש השנה, מול בניין 770, מרכז חסידות חב"ד, בשכונת קראון הייטס בניו יורק. שלושה חסידי חב"ד שהגיעו במיוחד מישראל נפצעו (חדשות)
האחים האדמו"רים מויז'ניץהאזינו: הרבי מויז'ניץ בהקלטה נדירהישראל כהן
אל מעון האדמו"ר מויז'ניץ הגיע לביקור אחיו האדמו"ר הצעיר, והזכיר כיצד אחיו הגדול לימד אותו לפני 30 שנה את נוסח תפילת שחרית. האזינו להקלטה הנדירה של האדמו"ר (חסידים)
נחשף: מדריך התקנות של גורנחשף: מדריך התקנות של גורשאול כהנא8
מדריך התקנות השנתי נשלח הבוקר לכלל חסידי גור בארץ ובתפוצות והוא מתמקד בעריכת השמחות בחסידות. מה יוגש ב'תנאים', מה המתנות ומה מחיר שמלת הכלה? (חסידים)
ריקוד במעמדדינר ב"תולדות אהרון" • גלריהשאול כהנא2
עשרות נגידים ותורמים ומאות חסידים השתתפו בדינר הוקרה מיוחד לתומכי מוסדות חסידות "תולדות אהרון", שהתקיים בירושלים. לבאים ציפתה תערוכת תמונות • צפו בגלריה (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מצאנז בשמחת האירוסיןאירוסי נכד האדמו"ר מצאנז • גלריהשאול כהנא4
אלפי חסידי צאנז השתתפו ביום חמישי בשמחת אירוסי נכד האדמו"ר מצאנז בהיכל המתיבתא בקרית צאנז בנתניה עם נכדת כ"ק בעל ה"שפע חיים" מצאנז זי"ע • גלריה מהשמחה (חסידים)
ברית לנכד האדמו"ר מרחמסטריווקאברית לנכד האדמו"ר מרחמסטריווקאמשה גולדשטיין
המוני חסידים השתתפו בשמחת ברית המילה שהתקיימה בבית המדרש רחמסטריווקא בירושלים לנכדו של האדמו"ר. גדולי האדמו"רים השתתפו • גלריה (חסידים)
מועצת אגו"י התכנסה: נעמוד כחומהמועצת אגו"י התכנסה: נעמוד כחומהישראל כהן5
חברי מועצת גדולי התורה של "אגודת ישראל" התכנסו היום בירושלים, ודנו בגזירות ההולכות וגוברות כנגד בני המגזר החרדי ולומדי התורה. האדמו"רים: לא להתערבות בחינוך (חרדים)
שמחת בית ראחוב • גלרית ענקשמחת בית ראחוב • גלרית ענקישראל כהן3
מאות השתתפו בשבוע שעבר בשמחת נישואי ביתו של כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים אשדוד עם בנו של כ"ק האדמו"ר מראחוב. אמש נערכה שמחת שבע ברכות • צפו (חסידים)
האדמו"ר מצאנז אצל האדמו"ר מבעלזא, אמשצפו: האדמו"רים מבעלזא וצאנז נועדוישראל כהן3
האדמו"ר מצאנז ביקר אצל האדמו"ר מבעלזא, לברך ולהתברך לקראת השנה החדשה. האדמו"רים שוחחו שעה ארוכה וציינו כי "אנו בגלות בין יהודים" • סיקור וגלריה (חסידים)
שמילי ז"ל לצד כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ, בעבר"תמה לה מסכת מסירות נפש"ישראל כהן3
האדמו"ר מויז'ניץ, ניחם את האבלים על פטירת הילד שמילי דוידוביץ ז"ל, דיבר בשבחו של הילד הנפטר ובשבחו של אחד הנגידים. וגם, שיר מרגש נכתב לזכרו של שמילי ז"ל (חסידים)
המפגין עם השלט נגד הראב"דניו יורק: קיצוניים הפגינו נגד הראב"דישראל כהן8
הקרע בעדה החרדית: מספר קיצונים הפגינו במרכז ויליאמסבורג נגד העבודות בבית שמש, אחד מהם אף החזיק בשלט נגד הראב"ד הגר"מ שטרנבוך ועורר סערה במקום (חרדים)
הגר"ש וואזנר בחתונהנישואי נינת הגר"ש וואזנר • גלריהישראל כהן1
ביום חמישי האחרון התקיימה באולמי 'הוד והדר' בבני-ברק שמחת נישואי נינת מרן פוסק הדור בעל ה"שבט הלוי" הגאון רבי שמואל הלוי וואזנר • הצלם משה גולדשטיין תיעד (חסידים)
שמחת הוואכט נאכטנדבורנה אלעד: שמחת הוואכט נאכטשאול כהנא2
שמחת הוואכט נאכט לנכד האדמו"ר מנדבורנה אלעד בן לחתנו הרה"צ ניסן חיים רבינוביץ בן האדמו"ר מביאלה ב"ב, נערכה אמש בביהמ"ד "באר יעקב" באלעד • צפו בתמונות (חסידים)
האחים האדמו"רים מויז'ניץאחדות: "מי שברך" לגבאי של האחישראל כהן2
הרב בנציון שטנגר, גבאו ונאמנו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ התפלל את תפילות יום השבת בבית המדרש "מרכז חסידי ויז'ניץ" וזכה ל"מי שברך" מיוחד מהאדמו"ר (חדשות חסידים)
צפו: האדמו"ר ניחם את בני משפ' ויזלצפו: האדמו"ר ניחם את בני משפ' ויזלישראל כהן
אמש הגיע כ״ק האדמו״ר מויזניץ לניחום אבלים בבית משפחת ויזל ברחובות, שאביהם נהרג בתאונה קשה לפני כשבוע. הרבי שוחח עם בני המשפחה, ותרם לקרן שהוקמה; צפו (חרדים)
'שנה טובה', איחל הרבי מויז'ניץ • צפו'שנה טובה', איחל הרבי מויז'ניץ • צפוישראל כהן55
במהלך השבוע הגיע כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ למעונו של כ"ק האדמו"ר מנדבורנה-ירושלים לברך ולהתברך לקראת השנה החדשה • צפו בגלריית תמונות ממפגש האדמו"רים (חסידים)
מפתיע: "שטריימל? זה חילול השם"מפתיע: "שטריימל? זה חילול השם"קובי רוזן42
חבר הנהלת העדה החרדית הגאון רבי שלמה פפנהיים, קורא לציבור לעבור לשטריימל סינתטי "צריכים להפסיק עם המנהג הזה של פגיעה בחיות, יש כאן חילול השם" (חסידים, חדשות)
צפו: האורחים בקטסקילס תרמו ס"תצפו: האורחים בקטסקילס תרמו ס"תצילום: א' בליק1
המונים בראשות רבנים ונגידים השתתפו במעמד הכנסת ספר תורה לבית הכנסת 'ראלי' בסאוט פאלסבורג שבהרי הקטסקילס אותו תרמו הנופשים החרדים הרבים במקום • צפו (בעולם)
האדמו"ר מסאטמר בלחיצת היד לבן הראב"דדרישת השלום של הרבי מסאטמרישראל כהן1
בנו של ראב"ד 'העדה החרדית' הגר"מ שטרנבוך, השתתף בסעודת ה"וואכטנאכט" והתכבד על-ידי האדמו"ר מהר"י מסאטמר שביקש לשלוח דרישת שלום לאביו (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
חסידים וליטאים
שלומי זייבלד
י"ט כסלו: האומנם יד החסידים על העליונה?
י"ט בכסלו תשפ52
בעל ה'ויואל משה' זיע"א
שמעון קאהן
המהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחד
כ"ו באב תשעט9
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45