ברית לנכד האדמו"ר מדושינסקיאברית לנכד האדמו"ר מדושינסקיאישראל כהן
בשבוע האחרון התקיימה שמחת ברית המילה לנכד כ"ק האדמו"ר מדושינסקיא בהיכל בית מדרשו בירושלים. בלילה שקודם הברית נערך מעמד ה"קרישמע" וה"וואכט נאכט" (חסידים)
תיעוד: מעמד סיום הלימוד בסקוויראתיעוד: מעמד סיום הלימוד בסקוויראישראל כהן, צילום: א' בליק1
רבים השתתפו במעמד 'מאורות גדולים' בחצר הקודש סקווירא לרגל סיום הספר "תורי זהב" והתחלת הספר "מאור עינים". במקום נערכה גם ההילולא של המגיד מטשערנאביל (חסידים)
מויז'ניץ לויז'ניצא: צפו במסע החסידימויז'ניץ לויז'ניצא: צפו במסע החסידיישראל כהן
מאות חסידי ויז'ניץ הגיעו לאניפולי והעתירו על ציונו של רבי זושא זצ"ל. האדמו"ר נשא תפילה וקרא 'קוויטלאך' של חסידיו. מה צפוי לחסידים בהמשך המסע המיוחד? כל הפרטים (חסידים)
תיעוד ראשון: הרבי מבעלזא משתטחתיעוד ראשון: הרבי מבעלזא משתטחישראל כהן10
לקראת שמחת נישואי נכדו בחודש סיוון, הגיע הערב האדמו"ר מבעלזא לאוקראינה והשתטח על קברי מייסדי השושלת החסידית. הרבי צפוי לשוב לארץ במהלך שעות הלילה. צפו (חסידים)
האדמו"ר מבעלזא בטרקלין מצדה, הבוקרהאדמו"ר מבעלזא יצא באוקראינהישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מבעלזא יצא בראשות משלחת מצומצמת למסע בן יממה כדי להשתטח על ציוניהם של ראשי השושלת באוקראינה לתפילה לקראת שמחת נישואי נכדו (חסידים, בעולם)
צפו בוידאו: הברית בחצר בעלזאצפו בוידאו: הברית בחצר בעלזאישראל כהן1
אלפי חסידים השתתפו ביום שישי בשמחת הברית לנכד כ"ק האדמו"ר מבעלזא, בה כובד בסנדקאות מרן הגראי"ל שטיינמן, ובברכות כובד כ"ק האדמו"ר מויזנ'יץ • וידאו (חסידים)
גלריה: כך נראתה הברית של בעלזאגלריה: כך נראתה הברית של בעלזאישראל כהן4
אלפים השתתפו בסוף השבוע בשמחת הברית לנכדו של האדמו"ר מבעלזא, בה שימש כסנדק למרות ישישותו מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן. צפו בתיעוד של אנשיל בעק (חסידים)
האדמו"ר מבויאן, מזל טובשמחה בבויאן: בת הרבי התארסהישראל כהן4
במעמד מצומצם נערך טקס הווארט לבתו של האדמו"ר מבויאן, שבאה בברית האירוסין עם החתן אפרים פישל האגער. שמחת האירוסין צפויה להיערך בימים הקרובים בי-ם (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ, הבוקרתיעוד: הרבי מויז'ניץ במסע הקודשישראל כהן8
הבוקר יצא האדמו"ר מויזניץ לאוקראינה, למסע הקודש "מויזניץ לויזניצא", במהלכו יפקוד בראשות אלפי החסידים את ציוני רועי החסידות • תמונות ראשונות ממסע הקודש (חסידים)
כ"' האדמו"ר מבעלזאהפתעה בבעלזא: הרבי יטוס לחו"לישראל כהן3
אלפי חסידי בעלזא ששהו בשבת אצל האדמו"ר, הופתעו לשמוע את הרבי אומר את פסוקי פרשת וישלח, עד שהתברר כי הרבי מתעתד לטוס השבוע לאוקראינה לרגל השמחה (חסידים)
גלריה מסכמת: ל"ג בעומר בארה"בגלריה מסכמת: ל"ג בעומר בארה"בישראל כהן10
אלפים נהרו באוטובוסים בל"ג בעומר לקרית יואל בארה"ב בכדי לחגוג את יום חגו של התנא רבי שמעון בר יוחאי לצדו של כ"ק האדמו"ר מסאטמר. יוסי גאלדבערגער עם גלריה (חרדים)
מזל טוב: ברית לנכד הרבי מבעלזאמזל טוב: ברית לנכד הרבי מבעלזאישראל כהן12
התרגשות גדולה בחצר חסידות בעלזא לרגל שמחת הברית לנכד האדמו"ר. למרות ישישותו וחולשתו, מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן הגיע מבני ברק ושימש כסנדק (חסידים)
תיעוד: הקיצונים שורפים דגל ישראלתיעוד: הקיצונים שורפים דגל ישראלאהרן רבינוביץ117
כמידי שנה וכחלק מחגיגות ל"ג בעומר קיצוני שכונת מאה שערים בי-ם שרפו את דגל ישראל, כאשר ברקע נוגן השיר 'בשלטון הכופרים אין אנו מאמינים ובחוקיהם אים אנו מתחשבים' (חרדים)
צפו: הרב שלום ארוש בריקוד במירוןצפו: הרב שלום ארוש בריקוד במירוןכיכר השבת2
ראש מוסדות 'חוט של חסד', הגאון רבי שלום ארוש, מגדולי רבני ברסלב, הגיע אמש לציון הרשב"י במירון. הרב ביקר גם באולפני 'קול ברמה' וערך ריקוד לכבוד התנא. צפו (חסידים)
צפו: הרבי מלעלוב בהדלקת המדורהצפו: הרבי מלעלוב בהדלקת המדורהכיכר השבת2
מאות חסידים השתתפו אמש (רביעי) בהדלקת המדורה לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי על-ידי האדמו"ר מלעלוב בבית המדרש של החסידות בבית שמש • צפו בתיעוד (בארץ)
צפו: האדמו"ר במסוק בדרך למירוןצפו: האדמו"ר במסוק בדרך למירוןישראל כהן8
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק הגיע בצהריים למירון בטיסה במסוק שנשכר במיוחד, זאת לקראת מעמד ההדלקה שיתקיים בשעות הקרובות בסמוך לציון הרשב"י. צפו (חסידים)
בעלזא: הגראי"ל הוזמן לסנדקבעלזא: הגראי"ל הוזמן לסנדקישראל כהן5
הרה"צ רבי אהרון מרדכי רוקח, בנו יחידו של האדמו"ר מבעלזא הגיע לביתו של מרן הגראי"ל שטיינמן בכדי להזמינו לשמש כסנדק בברית לנכד האדמו"ר שתיערך מחר בירושלים (בארץ)
בלעדי: הרב ברלנד בהדלקת מדורהבלעדי: הרב ברלנד בהדלקת מדורהשמעון ליברטי4
למרות האשפוז, הרה"צ רבי אליעזר ברלנד, הגיע להדלקת המדורה עם חסידיו בהולנד. לידי "כיכר השבת" הגיע תיעוד בלעדי מההדלקה, השירה, הירי בחץ וקשת ודברי התורה(חסידים)
צפו: רבבה בהדלקה בסאטמרצפו: רבבה בהדלקה בסאטמרישראל כהן3
למעלה מרבבת חסידים השתתפו בהדלקה המסורתית בקריית יואל שבמונורו בראשות כ"ק האדמו"ר מסאטמר • ההדלקה נמכרה בסכום עתק לזכותו של הרבי שכובד בהדלקה (חסידים)
צפו: ההדלקה שפתחה את ההילולאצפו: ההדלקה שפתחה את ההילולאצילום: שלומי כהן1
סמוך לשעה 21:00 בערב ניתן האות, האדמו"ר מבויאן הדליק את המדורה שעל גג ציון הרשב"י במירון והחגיגות במקום לכבוד יום חגו של רבי שמעון בר יוחאי החלו; צפו בגלריה (ל"ג בעומר)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה"הציונים רצו לרצוח את רבי שמעון?"ישראל כהן66
"מי רצה להרוג את רבי שמעון בר יוחאי? הציונים, היוונים או הרומאים?", נשאלו תלמידי 'חיידר' סאטמר בארה"ב בשאלון מיוחד שעורר סערה בקרב גולשים ברשת: "חוצפה" (חסידים)
גלריה: ביקור האדמו"ר באוסטרליהגלריה: ביקור האדמו"ר באוסטרליהישראל כהן5
הקהילה החרדית במלבורן שבאוסטרליה אירחה את האדמו"ר מ"חוג חתם סופר", שמעה דרשות מפיו והעניקה תרומות למוסדותיו. צפו בגלריה מסכמת של הביקור במלבורן (חסידים, גלריות)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאנכד נוסף נולד לאדמו"ר מבעלזאישראל כהן10
התרגשות בחצר בעלזא: לפנות בוקר נולד בשעה טובה נכד נוסף לכ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א, בן לבנו יחידו הרה"צ רבי אהרון מרדכי רוקח. הברית - בשישי הבא (חדשות חסידים)
ביקור גומלין: הרבי הגיע לאכסניהביקור גומלין: הרבי הגיע לאכסניהישראל כהן1
האדמו"ר מסאטמר ערך ביקור גומלין מיוחד אצל האדמו"ר מרחמסטריווקא המתאכסן בימים אלו בביתו של ראש העיר קריית יואל הרב אברהם ווידער. צפו בתיעוד מהביקור (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץלראשונה: ביקור ב"טשערנאביל"ישראל כהן2
עשרים ותשע שנים לאחר אסון צ'רנוביל - התאונה הגרעינית, לראשונה תתאפשר כניסה רבתית לטשערנאביל בראשות האדמו"ר מויז'ניץ שישתטח על ציון ה'מאור עיניים' (חסידים, עולם)
גלריה: מסע הרבי מרחמסטריווקאגלריה: מסע הרבי מרחמסטריווקאישראל כהן, צילום: א' בליק
בימים אלו שוהה הרבי מרחמסטריווקא במסע מיוחד לחיזוק חסידיו בארה"ב ולגיוס כספים עבור מוסדות החסידות בארץ. צפו בגלריה מיוחדת מביקורו של הרבי במונסי (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
מענדל ראטה
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
י"ח בטבת תשפא23
ראשי 'אגודה'
יענקלה - ביתר
בקשה אחת: תשתקו! // יענקלה פון ביתר
ט"ז בטבת תשפא25