התינוק שמואל חיים שחרברית לבן שנולד לאחר 46 שנים. צפוישראל כהן66
הבוקר התקיימה שמחת הברית לבנם הבכור של בני הזוג שמואל וחיה שחר בני ה-65 שנולד להם בשבוע שעבר לאחר 46 שנות נישואין. וייקרא שמו בישראל: שמעון חיים (חסידים)
גלריה: הרבי מנדבורנה הכניס ס"תגלריה: הרבי מנדבורנה הכניס ס"תכיכר השבת6
במלאת 120 שנה לפטירת האדמו"ר רבי מרדכי ישכר בער מנדבורנה זצוק"ל, הכניס האדמו"ר מנדבורנה ספר תורה לבית הכנסת במבנה הכנסת אורחים שהוקם סמוך לציון. צפו (בעולם)
וואטסאפהרבי מויז'ניץ: "התנתקו מהווטסאפ"ישראל כהן12
במהלך שיחה שמסר במוצאי חג השבועות בחר האדמו"ר מויז'ניץ לפתוח במתקפה נגד קבוצות ה'וואטסאפ' וה'טלגרם' שצברו בשנה האחרונה תאוצה במגזר החרדי: "הרס משפחות" (דיגיטל)
צפו: הרבי עקב מקרוב אחר השחיטהצפו: הרבי עקב מקרוב אחר השחיטהישראל כהן5
האדמו"ר מסאטמר הגיע בסוף השבוע במטוס פרטי לביקור במפעל השחיטה של החסידות במיניסוטה ועקב מקרוב יחד עם אב בית הדין של החצר אחר תהליכי השחיטה. צפו (חסידים)
תיעוד: ברית לנין האדמו"ר מסאטמרתיעוד: ברית לנין האדמו"ר מסאטמרישראל כהן5
מאות חסידי סאטמר השתתפו בשמחת הברית לנין האדמו"ר מסאטמר, שנולד לנכדו הרב יואל אשכנזי. השמחה נערכה בהיכל בית המדרש של החסידות בשכונת וויליאמסבורג. צפו בתיעוד (חסידים)
האדמו"ר מלעלוב בוכתל המערביתיעוד: יום עיון לחינוך בלעלובכיכר השבת1
בחסידות לעלוב נערך בערב ראש חודש סיון יום עיון מיוחד בנושא חינוך ילדים, במהלכו ביקרו המשתתפים בראשות האדמו"ר לתפילה מיוחדת בכותל המערבי ובקבר דוד • תיעוד (חסידים)
הראב"ד מסר שיעור בצאנז • תיעודהראב"ד מסר שיעור בצאנז • תיעודכיכר השבת
ראב"ד 'העדה החרדית' הגאון רבי משה שטרנבוך מסר שיעור תורני בהיכל ישיבת 'גברי חיים - צאנז' בנתניה. קודם לכן השתתף בברית לנכדו במעונו האדמו"ר מצאנז. תיעוד (חסידים)
האדמו"ר מסאדיגורהאחרי שנים: הרבי והמנכ"ל התפייסוישראל כהן15
האדמו"ר הנוכחי מסאדיגורה ומנכ"ל המוסדות לשעבר נפגשו והרימו "לחיים" לאחר שנות קרע וסכסוך קשה בין הצדדים. הויכוח החל עוד בחיי האדמו"ר הקודם והגיעו לטונים צורמים (חרדים)
ויז'ניץ: חלק מבית המדרש נחשףויז'ניץ: חלק מבית המדרש נחשףישראל כהן7
התרגשות רבה אחזה בחסידי ויז'ניץ במהלך המסע עם האדמו"ר לאוקראינה לאחר חשיפת חלק מכותל בית המדרש, וזאת 75 שנים לאחר שאחרון החסידים עזב את העיירה (חסידים)
אילוסטרציהזוג בגילאי 60 חובק לראשונה תינוקישראל כהן55
שמחה גדולה בעיר בני ברק עם היוודע דבר הבשורה המשמחת על בני הזוג שחר שזכו לחבוק בן ראשון לאחר 46 שנות נישואים, כשבני הזוג כבר בגילאי ה-60 לחייהם (חסידים)
האדמו"ר מנדבורנההרבי מנדבורנה יכניס ספר תורהישראל כהן3
התרגשות בחצר חסידות נדבורנה לקראת מעמד הכנסת ספר תורה ההיסטורי, 'אות לטובה', שיתקיים ביום שלישי הקרוב, ראש חודש סיון פרשת במדבר, באוקראינה (חסידים)
צפו: הרבי שר את הניגון שנקנה מגויצפו: הרבי שר את הניגון שנקנה מגויישראל כהן8
במהלך מסע האדמו"ר מויז'ניץ לקברי הצדיקים, השתטחו מאות החסידים על ציון מייסדי שושלת ויז'ניץ. וגם: הקוויטלאך על ציון הסב וסיפורו של הניגון החסידי שהולחן על ידי גוי. צפו (חסידים)
צפו:  בניון שר בטיש של סדיגוראצפו: בניון שר בטיש של סדיגוראישראל כהן12
אמש התקיים טיש נדיר של כ"ק האדמו"ר מסדיגורא במודיעין לקראת חג שבועות, במהלכו שר הזמר עמיר בניון פיוט מרוקאי של ה"בבא סאלי" צפו בתיעוד של אלי קובין (חסידים, בארץ)
מהמטוס ועד לציון • המסע בתמונותמהמטוס ועד לציון • המסע בתמונותישראל כהן5
מההמראה במטוס, התפילה על ציוני אבותיו ועד לחזרה ארצה. צפו בתיעוד ענק ממסע הבזק של האדמו"ר מבעלזא לקברי הצדיקים באוקראינה לקראת חתונת נכדו בקרוב (חסידים, גלריות)
מויז'ניץ לויז'ניצא: שירה מסביב לציוןמויז'ניץ לויז'ניצא: שירה מסביב לציוןישראל כהן5
מאות חסידי ויז'ניץ ממשיכים במסע החסידי אל ציוני אבות העולם החסידי. היום הם הגיעו לציון הבעל שם טוב, נשאו תפילות ולאחר מכן פרצו בשירה מרגשת יחד עם רבם. תיעוד (חסידים)
תיעוד: טיש ל"ג בעומר בבאבובתיעוד: טיש ל"ג בעומר בבאבובישראל כהן3
אלפי חסידים השתתפו בטיש ל"ג בעומר של כ"ק האדמו"ר מבאבוב בהיכל בית המדרש הגדול של החסידות בבורו פארק. הרבי דיבר על גדלותו של רשב"י וקיים חאלקה (חסידים)
ברית לנכד האדמו"ר מדושינסקיאברית לנכד האדמו"ר מדושינסקיאישראל כהן
בשבוע האחרון התקיימה שמחת ברית המילה לנכד כ"ק האדמו"ר מדושינסקיא בהיכל בית מדרשו בירושלים. בלילה שקודם הברית נערך מעמד ה"קרישמע" וה"וואכט נאכט" (חסידים)
תיעוד: מעמד סיום הלימוד בסקוויראתיעוד: מעמד סיום הלימוד בסקוויראישראל כהן, צילום: א' בליק1
רבים השתתפו במעמד 'מאורות גדולים' בחצר הקודש סקווירא לרגל סיום הספר "תורי זהב" והתחלת הספר "מאור עינים". במקום נערכה גם ההילולא של המגיד מטשערנאביל (חסידים)
מויז'ניץ לויז'ניצא: צפו במסע החסידימויז'ניץ לויז'ניצא: צפו במסע החסידיישראל כהן
מאות חסידי ויז'ניץ הגיעו לאניפולי והעתירו על ציונו של רבי זושא זצ"ל. האדמו"ר נשא תפילה וקרא 'קוויטלאך' של חסידיו. מה צפוי לחסידים בהמשך המסע המיוחד? כל הפרטים (חסידים)
תיעוד ראשון: הרבי מבעלזא משתטחתיעוד ראשון: הרבי מבעלזא משתטחישראל כהן10
לקראת שמחת נישואי נכדו בחודש סיוון, הגיע הערב האדמו"ר מבעלזא לאוקראינה והשתטח על קברי מייסדי השושלת החסידית. הרבי צפוי לשוב לארץ במהלך שעות הלילה. צפו (חסידים)
האדמו"ר מבעלזא בטרקלין מצדה, הבוקרהאדמו"ר מבעלזא יצא באוקראינהישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מבעלזא יצא בראשות משלחת מצומצמת למסע בן יממה כדי להשתטח על ציוניהם של ראשי השושלת באוקראינה לתפילה לקראת שמחת נישואי נכדו (חסידים, בעולם)
צפו בוידאו: הברית בחצר בעלזאצפו בוידאו: הברית בחצר בעלזאישראל כהן1
אלפי חסידים השתתפו ביום שישי בשמחת הברית לנכד כ"ק האדמו"ר מבעלזא, בה כובד בסנדקאות מרן הגראי"ל שטיינמן, ובברכות כובד כ"ק האדמו"ר מויזנ'יץ • וידאו (חסידים)
גלריה: כך נראתה הברית של בעלזאגלריה: כך נראתה הברית של בעלזאישראל כהן4
אלפים השתתפו בסוף השבוע בשמחת הברית לנכדו של האדמו"ר מבעלזא, בה שימש כסנדק למרות ישישותו מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן. צפו בתיעוד של אנשיל בעק (חסידים)
האדמו"ר מבויאן, מזל טובשמחה בבויאן: בת הרבי התארסהישראל כהן4
במעמד מצומצם נערך טקס הווארט לבתו של האדמו"ר מבויאן, שבאה בברית האירוסין עם החתן אפרים פישל האגער. שמחת האירוסין צפויה להיערך בימים הקרובים בי-ם (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ, הבוקרתיעוד: הרבי מויז'ניץ במסע הקודשישראל כהן8
הבוקר יצא האדמו"ר מויזניץ לאוקראינה, למסע הקודש "מויזניץ לויזניצא", במהלכו יפקוד בראשות אלפי החסידים את ציוני רועי החסידות • תמונות ראשונות ממסע הקודש (חסידים)
כ"' האדמו"ר מבעלזאהפתעה בבעלזא: הרבי יטוס לחו"לישראל כהן3
אלפי חסידי בעלזא ששהו בשבת אצל האדמו"ר, הופתעו לשמוע את הרבי אומר את פסוקי פרשת וישלח, עד שהתברר כי הרבי מתעתד לטוס השבוע לאוקראינה לרגל השמחה (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
מענדל ראטה
כשחסיד סאטמר למד חסידות עם החב"דניק
י"ח בטבת תשפא23
ראשי 'אגודה'
יענקלה - ביתר
בקשה אחת: תשתקו! // יענקלה פון ביתר
ט"ז בטבת תשפא25