האדמו"ר מהר"א מסאטמרהאדמו"ר מסאטמר: לצאת למלחמהישראל כהן11
האדמו"ר מהר"א מסאטמר נחת בישראל במסגרת מסע הקודש שיערוך בארץ, והתבטא בחריפות נגד הטלת הסנקציות הפליליות ואמר כי יש לצאת למלחמה מאוחדת נגד זה (חסידים)
האדמו"ר מצאנזשמחה כפולה בחצר חסידות צאנזישראל כהן
נכדה נוספת נולדה הבוקר לאדמו"ר מצאנז. בשבת הקרובה ייערך קידוש להולדת שתי הנכדות בהשתתפות אלפי חסידים, בנוסף, תיערך וועידה שנתית למנהלי המוסדות (בארץ)
תיעוד: האדמו"ר מסאדיגורא בארה"בתיעוד: האדמו"ר מסאדיגורא בארה"בישראל כהן
במהלך השבוע שעבר יצא האדמו"ר מסאדיגורא לביקור בזק בארצות הברית לצורך חיזוק המוסדות שם נועד עם גדולי תורה, אדמו"רים ורבנים עמם שוחח על נושאים שונים (חסידים)
סאטמר: החסידים נבחנו וקיבלו מלגהסאטמר: החסידים נבחנו וקיבלו מלגהישראל כהן
בחסידות סאטמר לא לומדים בסדר 'הדף היומי' וזאת על רקע העובדה כי מדובר בתקנה של "אגודת ישראל". השנה, נוסדה "חבורה" חדשה ולאחרונה נערכו המבחנים הראשונים (חסידים)
לקראת פשרה בין הראב"ד והגאב"ד?לקראת פשרה בין הראב"ד והגאב"ד?ישראל כהן4
ביום רביעי, תערוך חסידות סאטמר אירוע בי-ם בהשתתפותו של האדמו"ר המגיע לביקור בארץ, ובו צפויים ליטול חלק הראב"ד והגאב"ד. האם תושג פשרה בין השניים עד לאירוע? (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהרבי: יש מצלמות, אני לא יוצא לחופהשאול כהנא13
הרבי מויז'ניץ מימש את האיום לפיו לא ישתתף בחופה בה יהיה נוכח צלם, וסירב לצאת למעמד כל עוד הצלם במקום. האירוע התרחש דווקא בחתונת בן של אחד מעסקני החסידות (חסידים)
הרבי מנדבורנה חיתן, האלפים פיזזוהרבי מנדבורנה חיתן, האלפים פיזזוישראל כהן3
אלפי חסידים השתתפו בשמחת החתונה לבתו של האדמו"ר מנדבורנה עם נכדו של האדמו"ר מהאלמין. מדור 'חסידים' מגיש: מי כובד ובאיזו ברכה? וגם: גלריה מיוחדת מהאירוע (חסידים)
צפו: המוהרא"ש חוגג אירוסין לנכדהצפו: המוהרא"ש חוגג אירוסין לנכדהנחמן שטרנהרץ9
שמחת האירוסין לנכדת המוהרא"ש מברסלב עם נכד כ"ק האדמו"ר משאפראן נערכה בבורו פארק. אדמורי"ם ורבנים הגיעו להשתתף ולאחל מזל טוב. צפו בגלריה מיוחדת (חסידים, חרדים)
סיום מסכת יומא במאהל פסטורליסיום מסכת יומא במאהל פסטורלישאול כהנא1
במאהל פסטורלי במושב בית עין, סביב שולחנות ערוכים נערכה סעודת מלוה מלכה בשילוב סיום מסכת יומא למשתתפי רשת שיעורי הדף היומי שבראשות הגאון רבי אברהם אייזנבך (חסידים)
האחים האדמו"רים מויז'ניץבסוד שיח: על מה שוחחו האחים?שאול כהנא1
האחים האדמו"רים מויז'ניץ נועדו לשיחה ארוכה לרגל יום ההילולא של אביהם בעל ה"ישועות משה" זצ"ל ולרגל נסיעת האדמו"ר הצעיר לארה"ב לשמחת בר המצווה לנכדו (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מצאנזשמחה כפולה בצאנז: נכדה לאדמו"רישראל כהן2
התרגשות עצומה ומשחה כפולה בצאנז לרגל הולדת נכדה לאדמו"ר מצאנז, בת ראשונה לבנו הצעיר, שהתחתן לפני ארבע שנים, כאשר בגיל 3 היה נתון בסכנת חיים של ממש (חסידים)
מנהיג הכת עוזב עם ספר התורה'לב טהור': "רצו לעשות לנו רצח עם"ישראל כהן4
אנשי כת "לב טהור" עזבו באופן סופי את בתיהם במחוז קוויבק, מנהיג הכת הרב שלמה הלברנהץ האשים: "רצו לעשות לנו רצח עם, רשויות הרווחה ביקשו להשמיד אותנו" (חסידים)
האדמו"ר מסאטמרהרבי על פרישת הראב"ד: "אוי לנו"ישראל כהן7
במכתב שפרסם במהלך סוף השבוע, התייחס האדמו"ר מסאטמר לפילוג בעדה החרדית וקרא לחסידיו להתלכד סביב הגאב"ד: "אל נא תתנו למלאך המשחית להחריב הקהילה" (חסידים)
האדמו"ר מביאלההרבי מביאלה ייצא להשתטח בפוליןישראל כהן6
בדיוק 20 שנה אחרי המסע שערך האדמו"ר שקדם לו, ייצא האדמו"ר מביאלה בני ברק אל קברי הצדיקים שבפולין למסע השתטחות. יום ההילולא לסב הרבי יחול בימי המסע (חסידים)
חגג בארה"ב נישואי נינתו בישראלחגג בארה"ב נישואי נינתו בישראלישראל כהן
נינת האדמו"ר מסקולען נישאה השבוע בבני ברק, הסב, שבשל זקנותו המופלגת נבצר ממנו להגיע לארץ להשתתף בשמחה, ערך באותה עת 'טיש לחיים' בבית מדרשו בארה"ב (חסידים)
אחד המפגינים מביע את מחאתותיעוד: הפגנת 'העדה' בבית שמששאול כהנא6
חברי בד"צ 'העדה החרדית' הפגינו אמש בבית שמש בסמוך למתחם גולובנציץ, זאת בצל איום הראב"ד לפרוש אם הגאב"ד ישתתף, מה שגרם לכך שהגאב"ד הגיע אך נשאר ברכבו (חסידים)
20 אנשי העסקים שרוקדים בחתונות20 אנשי העסקים שרוקדים בחתונותצביקה גרוניך5
לפני שנים החליט האדמו"ר מצאנז לעצור את תופעת הבחורים הרוקדים בחתונות, והורה על הקמת צוות משמחים מבוגר המורכב גם מאנשי עסקים. מה דעתם על ריקוד הפינגווין? (מעניין)
הנגיד ר' אשר לעוו נואם בדינר בלונדוןלילה עם האדמו"ר ב-1.1 מיליון דולרישראל כהן8
לאחר מכרז שנערך בין הגבירים של חסידות סאטמר, זכה הנגיד רבי אשר לעוו בזכות לארח ללילה אחד את האדמו"ר מהר"א מסאטמר בביתו,תמורת תרומת 1.1 מיליון דולר (חסידים)
האדמו"ר ממישקולץ, ארכיוןהאדמו"ר: סנקציות? יקרה משהו רעשאול כהנא10
במהלך דרשה שמסר לחסידיו, הזהיר האדמו"ר ממישקולץ מפני "משהו רע ולא טוב" כהגדרתו, העלול להתרחש בישראל במידה ויוטלו סנקציות פליליות על תלמידי הישיבות החרדיות (חסידים)
האדמו"ר משומרי אמוניםשומרי אמונים: הרבי שוחרר במפתיעישראל כהן3
בצעד מפתיע השלטונות בארה"ב החליטו לשחרר את האדמו"ר משומרי אמונים רבי יעקב יצחק ראטה שנעצר לאחר שלא דיווח בעת כניסתו לארה"ב כי הורשע בפלילים (חסידים)
גלריה: האדמ"ורים חוגגים  באירוסיןגלריה: האדמ"ורים חוגגים באירוסיןישראל כהן, צילום: א בליק
חסידים רבים השתתפו בשמחת אירוסין לנכד האדמו"רים מסקווירא ורחמסטריווקא ארה״ב עם נכדת האדמור מווערדאן. במהלך האירוע שרו החסידים ניגוני ריקוד ושירי כיסופין (גלריה)
האדמו"ר מגורהרבי מחתן נכדה, לגור יש 'ניגון' חדשישראל כהן5
הרב מגור יכניס את נכדו תחת החופה כשלצדו מעל רבבת חסידים. בינתיים, ולמי שלא צפוי לקחת חלק באירוע, הנה ההמנון של החתונה; לחנו של צבי גולדקנופף ל"עוד ישמע" (חסידים)
מהר"א מסאטמרהזוכה יקפל את תפליו של האדמו"רישראל כהן12
במסגרת תחרות שנערכת לקראת בואו של האדמו"ר מהר"א מסאטמר, הבחור שילמד את מספר השעות הרב ביותר - ברציפות - יזכה לקפל את התפילין של האדמו"ר (חסידים)
הרב ברלנד בזימבבואהתפילה בכותל: "שהרב ברלנד יחזור"נחמן שטרנהרץ14
תלמידיו של הרב אליעזר ברלנד - ראש קהילת 'שובו בנים - ברסלב' - הודיעו כי בכוונתם לקיים עצרת תפילה וזעקה ברחבת הכותל המערבי למען רבם שיוכל לחזור לארץ ישראל (חסידים)
צפו: ביקור גאב"ד 'העדה' בבית שמשצפו: ביקור גאב"ד 'העדה' בבית שמששאול כהנא9
גאב"ד "העדה החרדית" הגאון רבי טוביה וייס שהה בסוף השבוע בערי בית שמש, בקרב מאות חסידיו ותלמידיו • צפו בתיעוד מסעודה שלישית, הבדלה והתהלוכה ההמונית (חסידים)
הגאב"ד הגרי"ט וייס, אמשהגאב"ד: ביזוי רבנים - הכי חמורישראל כהן11
גאב"ד "העדה החרדית", הגאון רבי יצחק טוביה וייס שהה בשבת האחרונה בבית שמש. במהלך מלווה מלכה אמר כי ביזוי תלמידי חכמים הוא חמור יותר מהנושא של חפירת קברים (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook