גלריה: חנוכת הבית בהיכל בעלזאגלריה: חנוכת הבית בהיכל בעלזאישראל כהן1
אמש, נערכה חנוכת הבית לרגל הרחבת היכל בית המדרש של חסידות בעלזא. האדמו"ר סיפר על השתלשלות הניסים בהקמת מוסדות בעלזא. האזינו לדבריו המלאים (חסידים,גלריה)
תמונות: הרבי מסלאנים בבורו פארקתמונות: הרבי מסלאנים בבורו פארקישראל כהן
בימים אלו שוהה כ"ק האדמו"ר מסלאנים בארצות הברית לצורך גיוס כספים למען החזקת מוסדות החסידות בארץ הקודש. צפו בתיעוד מיוחד מטיש סעודה שלישית ומהבדלה (בעולם)
גלריה: האדמו"ר שבת עם החסידיםגלריה: האדמו"ר שבת עם החסידיםישראל כהן
חסידים רבים השתתפו בשבת התוועדות בה השתתף האדמו"ר מרחמסטריווקא שנערכה בעיר נתניה. ובמסגרתה נשא האדמו"ר דברי תורה וחיזוק בפני האברכים (חסידים, גלריות)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ מונסיבעקבות האסונות: עצרת במונסיישראל כהן2
בצל האסונות הקשים עם פטירתן בחודש האחרון של שתי נכדותיו של האדמו"ר מויז'ניץ מונסי תיערך הערב עצרת התעוררות בהיכל ביהמ"ד הגדול של החסידות בעיר מונס (בעולם)
האדמו"ר מבעלזא בכתיבת אותיות בספר התורההתרגשות בבעלזא: ביהמ"ד הורחבישראל כהן1
התרגשות בבעלזא: הערב יתקיים טקס חנוכת בית המדרש "בית יעקב", בראשות האדמו"ר מבעלזא, שהינו בעצם הרחבת ביהמ"ד הגדול של החסידות בירושלים מצדו הצפוני (חסידים)
האדמו"ר מצאנזשמחה בצאנז: נין ראשון לאדמו"רישראל כהן1
התרגשות רבה שררה בשבת האחרונה בחצר חסידות צאנז לאחר שנודעה הבשורה המשמחת כי לכ"ק האדמו"ר נולד נין ראשון. ה'שלום זכר' והברית - בשבת הבאה (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ: עלינו לפשפש במעשינוישראל כהן20
האדמו"ר מויז'ניץ, התייחס לגל האסונות שאירעו לאחרונה, ובהם אירועים טראגיים גם בענפיה של חסידות ויז'ניץ, וקרא לציבור להתחזק: "שכל אחד יקבל על עצמו קבלות טובות" (חרדים,ארץ)
צפו בגלריה: הדינר של סערט ויז'ניץצפו בגלריה: הדינר של סערט ויז'ניץשאול כהנא
כאלף בני אדם השתתפו בדינר של סערט ויז'ניץ הנחשב לאחד המפוארים ביותר שנראו בשנים האחרונות בחצר חסידית בארץ. השיא: חלוקת 'מטבעות ברכה' לתורמים על ידי הרבי (חסידים)
האדמו"ר מדושינסקיאהרבנים: "אין תרופה למשפילי הרבי"ישראל כהן15
העדה החרדית יוצאת במתקפה נגד קומץ אנשי "נטורי קרתא" שביזו את האדמו"ר מדושינסקיא. "כל המבזה תלמיד חכם אין רפואה למכתו" נכתב במחאת גאב"ד וראב"ד העדה (חרדים)
תיעוד ענק: שבע ברכות בבאבובתיעוד ענק: שבע ברכות בבאבובישראל כהן
שבוע של חגיגות בבאבוב: בחסידות באבוב שבארצות הברית חוגגים במשך כל ימי ה"שבע ברכות" לרגל נישואי בתו של כ"ק האדמו"ר. צפו בתיעוד ענק מכל ימי ה"שבע ברכות" (חסידים)
הגבאי בכנסתסערה בטאהש: הגבאי היה בכנסתישראל כהן5
ביקורו של ראש ממשלת קנדה בישראל עורר משבר בחסידות טאהש. לאחר שגבאי האדמו"ר שהתלווה לביקור נצפה נוכח ב"כנסת המינים", הוא מיהר לפרסם מכתב התנצלות (חסידים)
חתונת בת זקוניו של אב"ד באבובחתונת בת זקוניו של אב"ד באבובישראל כהן
אלפי חסידים השתתפו בשמחת בת זקוניו של אב"ד באבוב גיסו של האדמו"ר הרמ"ד מבאבוב. שיא החתונה: ריקוד ה"מצווה טאנץ" של הרמ"ד מבאבוב עם אחייניתו (חסידים)
תיעוד: סקווירא ביקר אצל פשאווערסקתיעוד: סקווירא ביקר אצל פשאווערסקישראל כהן
האדמו"ר מפשאווערסק שוהה בארה"ב בימים אלו לרגל חתונת נכדו. האדמו"ר מסקווירא הגיע לביקור באכסניית הרבי מפשאווערסק על מנת לאחל לו ברכת מזל טוב. צפו בתיעוד (חסידים)
מפיצים את מודעת המחאהמחאה על הפגיעה ברבי מדושינסקיאישראל כהן8
בשל הזעזוע מהפגיעה של הסיקריקים בכ"ק האדמו"ר מדושינסקיא שביקר בביהמ"ד סאטמר בלונדון, פרסמה הנהלת קהילת קהל ייטב לב סאטמר לונדון, מודעת מחאה חריפה (חסידים)
תיעוד מרהיב: ט"ו בשבט בצאנזתיעוד מרהיב: ט"ו בשבט בצאנזצילום: משה גולדשטיין
אלפי חסידי צאנז התאספו ביום חמישי באולם הטישים הגדול בקרית צאנז בנתניה לטיש מיוחד לרגל ט"ו בשבט, בראשות כ"ק האדמו"ר מצאנז • צפו בתיעוד מרהיב מהטיש (חסידים)
שוב טרגדיה בחסידות ויז'ניץ מונסישוב טרגדיה בחסידות ויז'ניץ מונסיישראל כהן5
חודשיים אחרי הטרגדיה בפטירת נינת האדמו"ר, שוב פקדה טרגדיה את חסידות ויז'ניץ מונסי, בפטירתה הפתאומית של נכדה נוספת אם לתינוקת בת ארבעה חודשים (עולם)
האדמו"ר מסאטמר, יגיע לישראל בחודש אדרתפילות וחגיגות; מסע הרבי לישראלישראל כהן12
ביום שלישי י"ח אדר א' ייצא האדמו"ר מסאטמר למסע בין 10 ימים בישראל, ובתוכו: עצרת נגד גזירת הגיוס, אירועים ל"נדבנים כבדים" בלבד וחתונת ענק בב"ב. לו"ז המסע המלא (חסידים)
סאטמר נגד הגיוס: הגיעו גם לקנדהסאטמר נגד הגיוס: הגיעו גם לקנדהישראל כהן2
בעוד גדולי ישראל מטכסים עיצה איך להתמודד עם גזירת הגיוס, בסאטמר מארגנים הפגנות ענק ברחבי העולם • וכעת במונטריאול קנדה תערך הפגנת מחאה כחלק מהקמפיין (חרדים)
ארה"ב: ט"ו בשבט בחצרות חסידיםארה"ב: ט"ו בשבט בחצרות חסידיםכיכר השבת1
חסידים רבים השתתפו בטישים שנערכו ע״י האדמו״רים בשכונת בורו פארק שבברוקלין לרגל ט״ו בשבט, מפירות שנשתבחה בהם ארץ ישראל • צפו בגלריה מחצרות הקודש (חסידים)
צפו בגלריה: אירוסין בסקווירא וביאלהצפו בגלריה: אירוסין בסקווירא וביאלהישראל כהן, צילום: א' בליק
חסידים רבים לקחו חלק באירוסין לנכדתו של כ"ק האדמו"ר מסקווירא עם בנו של האדמו"ר מביאלה בני ברק. צפו בגלריה מיוחדת מרגעי השמחה שתיעד צלם א' בליק (חסידים, חרדים)
האדמו"ר מויז'ניץ: לא ל"קווי הנייעס"האדמו"ר מויז'ניץ: לא ל"קווי הנייעס"שאול כהנא9
האדמו"ר מויז'ניץ תקף במהלך טיש ט"ו בשבט את 'קווי הנייעס', ואמר כי מועצת גדולי התורה שהתכנסה השבוע, החליטה לצאת למאבק בהם "שומעים שם דברי לשון הרע ורכילות" (חרדים)
בורו פארק: פארשפיל לבן האדמו"רבורו פארק: פארשפיל לבן האדמו"רישראל כהן
קהל רב השתתף בשמחת הפארשפיל לבנו של האדמו"ר מבית שמואל צבי ספינקא ערב נישואין עם בתו של האדמו"ר מסאסוב. בין המשתתפים באירוע: אדמו"רים רבנים וראשי ישיבות (גלריה)
חברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראלמועצת 'אגודה' דנה בנושא הסמינריםישראל כהן2
לאחר שכינוס מועצת גדולי התורה הקודם עסק בעיקר בחוק הגיוס, הנקודה המרכזית בכינוס הנוכחי הייתה סוגיית החינוך בסמינרים: "לא תהיה כל פשרה" הבהירו האדמו"רים (חסידים)
נדבורנה: ווארט לנכד האדמו"ר זצ"לנדבורנה: ווארט לנכד האדמו"ר זצ"לשאול כהנא1
שמחת הווארט לנכד כ"ק האדמו"ר מנדבורנה זצ"ל בן לבנו הרה"צ רבי שמואל שמעלקא רוזנבוים עם הכלה נינת כ"ק האדמו"ר מערלוי נכדה לבנו רבי יעקב סופר • גלריה (חסידים)
מועצת 'אגודה' מתכנסת. צפו בתיעודמועצת 'אגודה' מתכנסת. צפו בתיעודישראל כהן, צילום: שלומי כהן2
אדמו"רי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל הגיעו לבית הוועד הפועל לכינוס נוסף בו נוטלים חלק ח"כי אגודת ישראל וראשי איגוד הסמינרים וועד הישיבות. צפו בתמונות (חסידים, גלריות)
תיעוד ענק: חתונת בת הרבי מבאבובתיעוד ענק: חתונת בת הרבי מבאבובצילום: א בליק3
כ"ק האדמו"ר מבאבוב השיא את בתו עם החתן בנו של הרה"צ רבי בן ציון בלון, דיין הקהילה בלונדון, בהשתתפות אלפי חסידים, אדמו"רים ורבנים • צפו בתיעוד ענק מהשמחה (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook