האדמו"ר מבעלזאבעלזא: תקנות צניעות חדשות לנשיםישראל כהן27
שדרוג תקנון הצניעות בבעלזא: במרכז אירוע שנערך הלילה, ובו השתתף הרבי מבעלזא, הוצג תקנון צניעות חדש ומקיף המחייב את כל נשות חצר חסידות בעלזא (חרדים, חסידים)
הרביהצעירים ילמדו, הרבי יקבל כיסא חדששאול כהנא6
בחצר חסידות ויז'ניץ מעודדים את התלמידים ללמוד שעות רצופות ללא דיבור כאשר ככל שסך השעות יעלה כלפי מעלה, הסכום שיפריש אחד הנגידים למען כיסא חדש לרבי - יגדל (חסידים)
האדמו"ר עם ראש הישיבה הליטאיהאדמו"ר עם ראש הישיבה הליטאיא. בליק
האדמו"ר מבויאן שוהה בימים אלו בארה"ב לרגל מסע לחיזוק מוסדות הקהילה במקום • בשבת מיוחדת בעיירה ליקווד נפגש האדמו"ר עם ראש הישיבה הגר"מ קוטלר • צפו (חסידים)
יוזם המסע, האדמו"ר מגורהגראי"ל הציל את האדמו"ריםישראל כהן33
מרן הגראי"ל שטיינמן הציל את גדולי האדמו"רים מכישלון? • אם מסע המועצת היה מתקיים כמתוכנן הרי שהיה נוחל כישלון חרוץ עקב הקור המקפיא השורר בניו-יורק (חרדים)
חסידיםה-6 בינואר, החסידים משננים ניגוניםישראל כהן6
בעקבות השוני בין לוחות השנה, גם מחר יציינו בחלק מהחסידויות את ה"ניטל", יום הולדתו של "אותו האיש" ולא ילמדו תורה. מה הם כן יעשו? ילמדו ניגונים עתיקים וילכו לישון מוקדם (מעניין)
ביקור גומלין: סקווירא בסאדיגוראביקור גומלין: סקווירא בסאדיגוראישראל כהן
האדמו"ר מסקווירא הגיע אמש לביקור גומלין במעונו של האדמו"ר מסאדיגורא השוהה בשכונת בורו פארק בניו יורק שבסיום הביקור ליווה את הרבי מסקווירא לרכבו • צפו (חסידים)
מונסי: הרבי מבויאן בדרשת חיזוקמונסי: הרבי מבויאן בדרשת חיזוקישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מבויאן השוהה בימים אלו במסע חיזוק בארצות-הברית נשא אמש דרשת התעוררות בפני מאות חסידים בביהמ"ד בויאן במונסי לרגל ימי השובבי"ם • תיעוד (חסידים)
העסקנים החדשים בכנס הייסודאלף עסקנים חדשים בחצר בעלזאשאול כהנא
בחצר בעלזא נוסד בשבועות האחרונים ארגון חדש - "צעירי מרכז מוסדות בעלזא" ובו למעלה מאלף אברכים צעירים שנרתמו להיות עסקנים ולעמון לימין מוסדות התורה בחסידות (חסידים)
מתוך הפשקוויל העתיקהפשקוויל נגד החסידים מוצע למכירהיוסי נכטיגל18
פאשקוויל ובו החרם העתיק של הגאון מווילנא נגד עולם החסידות יוצע למכירה בקרוב. 'עושים אגודות לעצמם, ודתיהם שונות מכל עם' נכתב על החסידים במכתב ההיסטורי • צפו (חרדים)
צפו: הלווית הרב אברהם חיים שפיצרצפו: הלווית הרב אברהם חיים שפיצרישראל כהן. צילום: א' בליק
אלפים ליוו בבורו פארק למנוחת עולמים את הגאון רבי אברהם חיים שפיצר זצ״ל מגדולי פוסקי ההלכה בארה"ב, שהשיב את נשמתו לבוראה בגיל 82. צפו בתיעוד מיוחד (חסידים)
המוכר לאחר הדקירהחסיד בעלזא נפצע במהלך שודישראל כהן
אברך חסיד בעלזא נפצע במהלך ניסיון שוד בחנות 'יוסיס' בשכונת בורו פארק בניו יורק. אלמוני דרש כסף, דקר את המוכר בראשו ונמלט, אך תועד במצלמות האבטחה (חסידים)
שמחת הווארט בסקולען • תמונותשמחת הווארט בסקולען • תמונותישראל כהן1
בשכונת בורו פארק נערכה בבית מדרשו של כ"ק האדמו"ר מסקולען שמחת הווארט לרגל אירוסי נינתו בת לנכדו הרה"ג מאיר דוד סעקולא אב"ד סקולען • צפו בתיעוד מהשמחה (חסידים)
האדמו"ר מסאדיגורא שבת בקונטיקטהאדמו"ר מסאדיגורא שבת בקונטיקטישראל כהן2
בשבת האחרונה נערכה במדינת קונטיקט שבארה"ב שבת התוועדות מיוחדת לכלל חסידי סאדיגורא בראשות כ"ק האדמו"ר שהגיע לכבוד המעמד מישראל. צפו בגלרית תמונות (חסידים)
בורו פארק: קבלת פנים לרבי מבויאןבורו פארק: קבלת פנים לרבי מבויאןישראל כהן1
בתחילת השבוע התקיימה קבלת פנים חגיגית לאדמו"ר מבויאן שהגיע לביקור חגיגי ומיוחד בבורו פארק לחזק את בני קהילתו ולהשתתף בדינרים עבור המוסדות. צפו בתיעוד (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץשבת של ילדים במרכז חסידי ויז'ניץישראל כהן3
לראשונה במרכז חסידי ויז'ניץ תיערך בשבת הקרובה, שבת התוועדות מיוחדת למאות ילדי החסידות, שיזכו לשהות במשך שבת שלימה בצלו של האדמו"ר ביישוב קרית יערים (חסידים)
הרב אוירבך, האדמו"ר מבעלזא והגראי"ל שטיינמןעכשיו זה סופי: "מסע המועצת" בוטלישראל כהן18
בתום שבועות של הכנה, טיסות ומשא ומתן, הוחלט לבטל לעת עתה את "מסע המועצת" ההיסטורי של גדולי האדמו"רים נגד ממשלת ישראל וגזירת גיוס בני הישיבות (חסידים, בארץ)
תיעוד: הנחת תפילין בסערט ויז'ניץתיעוד: הנחת תפילין בסערט ויז'ניץישראל כהן
בביתו של זקן האדמו"רים כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ בחיפה נערך הבוקר מעמד הנחת תפילין לנכד כ"ק האדמו"ר משאץ-ויזניץ החתן משה הגר בן לרב שמואל הגר (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאהאדמו"ר הודיע כי לא ישתתף במסע החסידיישראל כהן5
בני ביתו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא הודיעו הבוקר למקורביו של כ"ק מרן האדמו"ר מגור כי כפי הנראה הוא לא יכול להשתתף במסע ההיסטורי בשל סיבות אישיות. בעקבות ההחלטה בבעלזא נערך סבב טלפוני בין חברי מועצת גדולי התורה ולפי המסתמן המסע ההיסטורי יידחה. כל הפרטים (חסידים)
האדמו"רים מסאטמרמסע המועצת: קשיים עם סאטמרישראל כהן2
מסע המועצת קורם עור וגידים אך נתקל בקשיים. בחצר מהר"א מסאטמר מבהירים כי עדיין אין שום סיכום להשתתפות ובחצר מהר"י מסאטמר המצב קצת יותר מסובך (חסידים)
כינוס במשרדי 'המודיע'הרבי מויזניץ מונסי ישתתף במסע?ישראל כהן
מסע המועצת: הלילה התקיימה בארה"ב ישיבה של וועדת ההיגוי האמריקאית לקראת הכינוס הגדול וישיבה במערכת "המודיע" על דרכי ההסברה. הרבי מויז'ניץ מונסי ישתתף? (בעולם)
הרב ברלנד בזימבבואההרב ברלנד 'מתבודד' במפלי ויקטוריהשאול כהנא7
מקורביו של הרה"צ אליעזר ברלנד, מפרסמים תמונה בה הוא נראה עטוף בטלית ותפילין במפלי ויקטוריה שבזימבבואה. לדבריהם, הרב ברלנד היה בהתבודדות בעת הצילום (חסידים)
לקראת המסע: עסקני ארה"ב נועדולקראת המסע: עסקני ארה"ב נועדוישראל כהן3
לקראת מסע המועצת, התכנסו חברי הוועדה המכינה האמריקאית לישיבה נוספת, בה הוחלט להמתין לאישורים סופיים על אולם לעצרת. צפו בתיעוד מיוחד מישיבת העסקנים (חסידים,עולם)
האדמו"ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ: צילום בחופה? לא אגיעישראל כהן10
האדמו"ר מויז'ניץ התבטא לאחרונה שוב בגנות הצילום באירועים, ואף הבהיר כי לא יגיע לחופות בהן יהיה נוכח צלם. דודו, הרבי מויז'ניץ מונסי נוהג ב"חומרה" זו במשך שנים רבות (חסידים)
אחד הפשקוויליםהסיקריקים נגד "מסע המועצת"שאול כהנא
"מסע המועצת" של גדולי האדמו"רים חברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, לארה"ב, גורר לפשקווילים עטירי כינויי גנאי נגד האדמו"רים מצדם של חוגי הקנאים (חסידים)
האנגר הענקארה"ב: נמצא 'האנגר' ענק למסעישראל כהן4
ועדת ההיגוי של "מסע המועצת" התכנסה וקיבלה דיווח על "האנגר" ענק שיכול להכיל כ-60 אלף איש, בנוסף, דנה הוועדה במעמד "צאתכם לשלום" שייערך בנתב"ג (חסידים)
צפו: הרבי מתוא"י מבדיל בטבריהצפו: הרבי מתוא"י מבדיל בטבריהצילום: יענקי אריה5
כ"ק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שהה בשבת האחרונה למנוחה בעיר טבריה עם מאות מחסידיו • צפו בתיעוד נדיר של האדמו"ר מבדיל בין קודש לחול במוצאי שבת (חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook