האדמו"ר מבויאן, מזל טובשמחה בבויאן: בת הרבי התארסהישראל כהן4
במעמד מצומצם נערך טקס הווארט לבתו של האדמו"ר מבויאן, שבאה בברית האירוסין עם החתן אפרים פישל האגער. שמחת האירוסין צפויה להיערך בימים הקרובים בי-ם (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ, הבוקרתיעוד: הרבי מויז'ניץ במסע הקודשישראל כהן8
הבוקר יצא האדמו"ר מויזניץ לאוקראינה, למסע הקודש "מויזניץ לויזניצא", במהלכו יפקוד בראשות אלפי החסידים את ציוני רועי החסידות • תמונות ראשונות ממסע הקודש (חסידים)
כ"' האדמו"ר מבעלזאהפתעה בבעלזא: הרבי יטוס לחו"לישראל כהן3
אלפי חסידי בעלזא ששהו בשבת אצל האדמו"ר, הופתעו לשמוע את הרבי אומר את פסוקי פרשת וישלח, עד שהתברר כי הרבי מתעתד לטוס השבוע לאוקראינה לרגל השמחה (חסידים)
גלריה מסכמת: ל"ג בעומר בארה"בגלריה מסכמת: ל"ג בעומר בארה"בישראל כהן10
אלפים נהרו באוטובוסים בל"ג בעומר לקרית יואל בארה"ב בכדי לחגוג את יום חגו של התנא רבי שמעון בר יוחאי לצדו של כ"ק האדמו"ר מסאטמר. יוסי גאלדבערגער עם גלריה (חרדים)
מזל טוב: ברית לנכד הרבי מבעלזאמזל טוב: ברית לנכד הרבי מבעלזאישראל כהן12
התרגשות גדולה בחצר חסידות בעלזא לרגל שמחת הברית לנכד האדמו"ר. למרות ישישותו וחולשתו, מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן הגיע מבני ברק ושימש כסנדק (חסידים)
תיעוד: הקיצונים שורפים דגל ישראלתיעוד: הקיצונים שורפים דגל ישראלאהרן רבינוביץ117
כמידי שנה וכחלק מחגיגות ל"ג בעומר קיצוני שכונת מאה שערים בי-ם שרפו את דגל ישראל, כאשר ברקע נוגן השיר 'בשלטון הכופרים אין אנו מאמינים ובחוקיהם אים אנו מתחשבים' (חרדים)
צפו: הרב שלום ארוש בריקוד במירוןצפו: הרב שלום ארוש בריקוד במירוןכיכר השבת2
ראש מוסדות 'חוט של חסד', הגאון רבי שלום ארוש, מגדולי רבני ברסלב, הגיע אמש לציון הרשב"י במירון. הרב ביקר גם באולפני 'קול ברמה' וערך ריקוד לכבוד התנא. צפו (חסידים)
צפו: הרבי מלעלוב בהדלקת המדורהצפו: הרבי מלעלוב בהדלקת המדורהכיכר השבת2
מאות חסידים השתתפו אמש (רביעי) בהדלקת המדורה לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי על-ידי האדמו"ר מלעלוב בבית המדרש של החסידות בבית שמש • צפו בתיעוד (בארץ)
צפו: האדמו"ר במסוק בדרך למירוןצפו: האדמו"ר במסוק בדרך למירוןישראל כהן8
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק הגיע בצהריים למירון בטיסה במסוק שנשכר במיוחד, זאת לקראת מעמד ההדלקה שיתקיים בשעות הקרובות בסמוך לציון הרשב"י. צפו (חסידים)
בעלזא: הגראי"ל הוזמן לסנדקבעלזא: הגראי"ל הוזמן לסנדקישראל כהן5
הרה"צ רבי אהרון מרדכי רוקח, בנו יחידו של האדמו"ר מבעלזא הגיע לביתו של מרן הגראי"ל שטיינמן בכדי להזמינו לשמש כסנדק בברית לנכד האדמו"ר שתיערך מחר בירושלים (בארץ)
בלעדי: הרב ברלנד בהדלקת מדורהבלעדי: הרב ברלנד בהדלקת מדורהשמעון ליברטי4
למרות האשפוז, הרה"צ רבי אליעזר ברלנד, הגיע להדלקת המדורה עם חסידיו בהולנד. לידי "כיכר השבת" הגיע תיעוד בלעדי מההדלקה, השירה, הירי בחץ וקשת ודברי התורה(חסידים)
צפו: רבבה בהדלקה בסאטמרצפו: רבבה בהדלקה בסאטמרישראל כהן3
למעלה מרבבת חסידים השתתפו בהדלקה המסורתית בקריית יואל שבמונורו בראשות כ"ק האדמו"ר מסאטמר • ההדלקה נמכרה בסכום עתק לזכותו של הרבי שכובד בהדלקה (חסידים)
צפו: ההדלקה שפתחה את ההילולאצפו: ההדלקה שפתחה את ההילולאצילום: שלומי כהן1
סמוך לשעה 21:00 בערב ניתן האות, האדמו"ר מבויאן הדליק את המדורה שעל גג ציון הרשב"י במירון והחגיגות במקום לכבוד יום חגו של רבי שמעון בר יוחאי החלו; צפו בגלריה (ל"ג בעומר)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה"הציונים רצו לרצוח את רבי שמעון?"ישראל כהן66
"מי רצה להרוג את רבי שמעון בר יוחאי? הציונים, היוונים או הרומאים?", נשאלו תלמידי 'חיידר' סאטמר בארה"ב בשאלון מיוחד שעורר סערה בקרב גולשים ברשת: "חוצפה" (חסידים)
גלריה: ביקור האדמו"ר באוסטרליהגלריה: ביקור האדמו"ר באוסטרליהישראל כהן5
הקהילה החרדית במלבורן שבאוסטרליה אירחה את האדמו"ר מ"חוג חתם סופר", שמעה דרשות מפיו והעניקה תרומות למוסדותיו. צפו בגלריה מסכמת של הביקור במלבורן (חסידים, גלריות)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאנכד נוסף נולד לאדמו"ר מבעלזאישראל כהן10
התרגשות בחצר בעלזא: לפנות בוקר נולד בשעה טובה נכד נוסף לכ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א, בן לבנו יחידו הרה"צ רבי אהרון מרדכי רוקח. הברית - בשישי הבא (חדשות חסידים)
ביקור גומלין: הרבי הגיע לאכסניהביקור גומלין: הרבי הגיע לאכסניהישראל כהן1
האדמו"ר מסאטמר ערך ביקור גומלין מיוחד אצל האדמו"ר מרחמסטריווקא המתאכסן בימים אלו בביתו של ראש העיר קריית יואל הרב אברהם ווידער. צפו בתיעוד מהביקור (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץלראשונה: ביקור ב"טשערנאביל"ישראל כהן2
עשרים ותשע שנים לאחר אסון צ'רנוביל - התאונה הגרעינית, לראשונה תתאפשר כניסה רבתית לטשערנאביל בראשות האדמו"ר מויז'ניץ שישתטח על ציון ה'מאור עיניים' (חסידים, עולם)
גלריה: מסע הרבי מרחמסטריווקאגלריה: מסע הרבי מרחמסטריווקאישראל כהן, צילום: א' בליק
בימים אלו שוהה הרבי מרחמסטריווקא במסע מיוחד לחיזוק חסידיו בארה"ב ולגיוס כספים עבור מוסדות החסידות בארץ. צפו בגלריה מיוחדת מביקורו של הרבי במונסי (חסידים)
תיעוד: 'יום שכולו תורה' בקרית צאנזתיעוד: 'יום שכולו תורה' בקרית צאנזכיכר השבת
בקרית צאנז בנתניה נערך ביום חמישי, יום העצמאות, "יום שכולו תורה" ביוזמת ארגון "קביעת עיתים לתורה" • הצלם משה גולדשטיין הקשיב לדרשות, תיעד ומגיש גלריה (חסידים)
ברית לנין מרן פוסק הדור • גלריהברית לנין מרן פוסק הדור • גלריהישראל כהן
הבוקר (ראשון) התקיימה שמחת הברית לנין פוסק הדור מרן הגר"ש וואזנר בעל השבט הלוי זצ"ל, נכד לחתנו הגאון אברהם יעקב איצקוביץ. ויקרא שמו בישראל: שמואל • גלריה (חסידים)
הרב אליעזר ברלנדהרב ברלנד עוכב במשטרת הולנדנחמן שטרנהרץ9
מנהיג קהילת 'שובו בנים' הרה"צ אליעזר ברלנד עוכב הבוקר למעלה משעה וחצי בהולנד יחד עם נהגו • הרב ברלנד והנהג שהו בתוך הרכב ולפי הדיווחים השוטרים שעצרו את הרכב אסרו על הרב ונהגו לצאת • הסיבה למעצר הרכב היא עבירת תנועת שביצע נהג הרכב • כעבור כשעה וחצי הם שוחררו (בעולם)
גפסו אצל הרבי מבעלזאהברכה של הרבי מבעלזא לגפסוישראל כהן9
לאחר שבית המשפט גזר על ראש עיריית נצרת המושעה שמעון גפסו עבודות שירות בלבד, מזכירים בחסידות בעלזא את הברכה שקיבל גפסו מהאדמו"ר בשנה שעברה (חסידים, ארץ)
צפו: הרבי מויז'ניץ שר עם הבחוריםצפו: הרבי מויז'ניץ שר עם הבחוריםשאול כהנא6
מאות בחורי חסידות ויז'ניץ שהו השבת עם האדמו"ר בכפר סיטרין לרגל ציון יום הולדתו ה-70. בשיאה של השבת נשא הרבי את משא ההדרכה במהלכו שר יחד עם הבחורים (בארץ)
האדמו"ר מויז'ניץ"השטריימלך היום - קטסטרופה"שאול כהנא12
במהלך שבת מיוחדת עם בחורי החסידות שא האדמו"ר מויז'ניץ הדרכה מיוחדת לבחורים על דרכי הלבוש, ההנהגה, האוכל וכן התייחס לל"ג בעומר במירון ולבירורים בשידוכים (חסידים)
מחיר ההשתתפות בנסיעה: 26,000$מחיר ההשתתפות בנסיעה: 26,000$ישראל כהן1
עשרות חסידי בויאן שהשתתפו במסע האדמו"ר למזרח אירופה נדרשו לתרום סכום של 26 אלף דולרים עבור ההשתתפות בנסיעה. צפו בתיעוד מהתפילה והשירה על הקברים באירופה (עולם)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הרב מנחם בומבך
הרב מנחם בומבך
טור מיוחד לזכרו של האדמו"ר מקרעטשניף
ט"ו באייר תשפא11
ההילולה השבוע על קברו של רבי מנחם מנדל זי"ע
ורד שאלתיאל
מה צריך לעשות כשלא מבינים את דרכי ה'?
ד' באייר תשפא