'שובו בנים' הצדיעה לג'קי קדוש'שובו בנים' הצדיעה לג'קי קדוששאול כהנא7
אברכי קהילת 'שובו בנים', שבראשות הרב הצדיק אליעזר ברלנד, התכנסו אמש בירושלים, להצדיע לראש הקהילה היהודית במרקש שבמרוקו, ג'קי קדוש. תיעוד בלעדי (חסידים)
מרן האדמו"ר מגורחסידות גור: היערכות לחתונת הנכדישראל כהן2
התרגשות גדולה בחצר חסידות גור לקראת שמחת נישואי נכדו של כ"ק מרן האדמו"ר מגור, בן לבנו הרה"צ רבי נחמיה אלתר. המוני חסידים יגיעו לירושלים לשבת אופרוף (חסידים)
צילום: באדיבות מוסדות קוידינובבקוידינוב פתחו את 'אלול' עם הרבישאול כהנא2
בעוד ברחבי הישיבות ייפתח זמן אלול רק היום (ג), בחלק מהישיבות החסידיות החלו ללמוד כבר אמר. בחורי ישיבת חסידי 'קוידינוב', זכו אמש לשיחה מיוחד מכ"ק האדמו"ר (גלריה)
צאנז-ז'מיגראד: ברית לנכד הבכורצאנז-ז'מיגראד: ברית לנכד הבכורצילום: א בליק
השבוע התקיימה שמחת הברית לנכדו בכורו של האדמו"ר מצאנז-ז'מיגראד אנטוורפן. בלילה שלפני שמחת הברית הגיעו רבים להשתתף במעמד ה"קרישמעליינען". תמונות (חסידים)
שמחת פדיון הבן בחצר פשווארסקשמחת פדיון הבן בחצר פשווארסקישראל כהן
מאות חסידים ואוהדים תושבי אנטוורפן החרדית השתתפו במהלך השבוע האחרון בשמחת פדיון הבן לנכדו של כ"ק האדמו"ר מפשאווערסק ובנו של הרה"צ רבי מאיר נתן לייזער. צפו (חסידים)
האדמו"ר ממונקאטש בדאצ'ההאדמו"ר ממונקאטש בדאצ'הא בליק1
האדמו"ר ממונקאטש הגיע למחנה חיים ושלום של החסידות הממוקם ליד ניו יורק. שם נערכה עבורו קבלת פנים מפוארת על ידי חסידיו. הרבי שוהה שם בדאצ'ה המסורתית (חרדים, חסידים)
גלרית ענק: הדאצ'ה של הרבי מויז'ניץגלרית ענק: הדאצ'ה של הרבי מויז'ניץצילום: א' בליק6
הנופש של הרבי מויז'ניץ בעין המצלמה: צלם א בליק מלווה את האדמו"ר בחופשה בכפר הנופש מלויה שבשויץ, ומגיש תיעוד מיוחד מהטיולים ומהאירועים בהם לקח חלק הרבי. צפו (חסידים)
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחקירושלים: גניבה בבית חתן האדמו"רישראל כהן
בליל שבת פרצו גנבים לבית הרה"צ אליעזר טויב ברחוב שמואל הנביא בירושלים, חתן האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק, וגנבו סכום כסף גדול, כלי כסף וחפצי יודאיקה (חסידים)
כ"ק מרן האדמו"ר מגורגור: כניסה לאדמו"ר רק בהרשמהשאול כהנא
חידוש בחסידות גור: הרוצה להיכנס אל הקודש פנימה, החל מר"ח אלול ועד לאחר יום כיפור, להתברך לקראת הימים הנוראים מכ"ק מרן האדמו"ר מגור - עליו להירשם מראש (חסידים)
צפו: שנה לפטירת הרבנית מספינקאצפו: שנה לפטירת הרבנית מספינקאצילום: יהודה פרקוביץ
במלאות שנה לפטירתה של הרבנית מספינקא ע"ה, רעיית בעל ה'דרכי יעקב יוסף' מספינקא, עלו בניה האדמו"רים וכן נכדיה לקברה בחלקת ספינקא בפתח תקווה • תיעוד מיוחד (חסידים)
האדמו"ר במהלך הטישאמשינוב מציגה: טיש ב-6 בבוקרישראל כהן6
לפנות בוקר התייצבו חסידי אמשינוב לטיש מיוחד, בבית המדרש של החסידות בשכונת בית וגן בירושלים. טיש היארצייט נמשך שעות ארוכות ובמהלכו נשא הרבי דברי תורה (בארץ)
האדמו"ר מסקווירא ברכבו החדשרכבו החדש של הרבי מסקווירא • צפוישראל כהן31
כ"ק האדמו"ר מסקווירא ביקר בקעמפ שנערך לתלמידי המוסדות של החסידות, אך מה שמשך את תשומת הלב היה רכבו החדש של הרבי, רכב הקאדילק המשודרג • תמונות (חסידים)
גלריה:  האדמו"ר מצאנז  בטבריהגלריה: האדמו"ר מצאנז בטבריהישראל כהן
מאות מחסידי צאנז יעברו בהוראת האדמו"ר להתגורר בעיר טבריה. במפתיע הגיע כ"ק האדמו"ר מצאנז לביקור בפרויקט המוקם בימים אלו, ושוחח עם העסקנים • גלריה (חסידים)
"שקר וכזב, לא דיברתי נגד חב"ד""שקר וכזב, לא דיברתי נגד חב"ד"יוסי נכטיגל45
קהילות חב"ד והמתמידים סוערות: הרב יהודה לייב מינצברג, מנהיג קהילת המתמידים בי-ם, מבהיר כי לא דיבר כנגד חב"ד: "הרבי הוא חד בדרא" • ציטוטים נבחרים (חדשות, חרדים)
האדמו"ר מסקווירא בריקוד עם ספר התורהסקווירא: הכנסת ספר תורה • גלריהישראל כהן
אל בית המדרש הגדול של חסידות סקווירא, בעיירה ניו סקווירא שבארה"ב, נערך השבוע מעמד חגיגי של הכנסת ספר תורה, בראשות האדמו"ר ובהשתתפות אלפים • גלריה (חסידים)
האדמו"ר מהר"י מסאטמר עם נגידי החסידותסאטמר: דינר בווילת הנופש של הרביישראל כהן2
מסיבת דינר נערכה בחצר ווילת הנופש של האדמו"ר מהר"י מסאטמר בהרי ניו יורק, עבור נגידי החסידות על תמיכתם למוסדות החסידות בהיקף של מיליוני דולרים • תמונות (חסידים)
האדמו"ר מבעלזא בשמחת האירוסין, אמשחתונת הנכדה - בתאריך חתונת הנכדישראל כהן1
לאחר טיש היארצייט בבעלזא, חגגו בחסידות את שמחת אירוסי נכדת האדמו"ר. בסיום השמחה נקבע תאריך החתונה, בדיוק שנה לאחר נישואי הנכד הבכור • גלריה (חסידים)
האדמו"ר מסערט ויז'ניץסערט ויז'ניץ: הרבי פונה לביה"חישראל כהן
שוב דאגה בסערט ויז'ניץ: הבוקר (שני) פונה הרבי מביתו שבקריה אל בית החולים רמב"ם בחיפה וזאת לצורך טיפול מיוחד על מנת לשכך את הכאבים בגבו מהם סובל לאחרונה (חסידים)
כ,ק האדמו"ר מבעלזאהאדמו"ר תרם והמצבה תוקנהישראל כהן8
האדמו"ר מבעלזא עלה אתמול (שני) לציון דודו מהר"א מבעלזא זי"ע. בשל הדוחק במקום, מצבת קברו של הגר"מ פיינשטיין זצ"ל קרסה. הרבי הרים תרומה והמצבה תוקנה (חסידים)
ביתר עילית: האדמו"ר אוים בסכיןביתר עילית: האדמו"ר אוים בסכיןישראל כהן23
האדמו"ר מ'קראקס-נאנאש' הותקף בליל השבת האחרונה על ידי צעיר חמוש בסכין בשעה שצעד בשעת לילה מאוחרת לביתו. הצעיר דרש מהאדמו"ר סך של 5000 ש"ח (חדשות, חרדים)
דרבנט: הרב חזר משחיטה ונורהדרבנט: הרב חזר משחיטה ונורהשאול כהנא2
רב העיר דרבנט שברוסיה על גובל צ'צ'ניה ושליח חב"ד במקום, הרב עובדיה יסאקוב, נורה הלילה (חמישי) בידי אלמוני ונפצע באורח קשה בעת ששב משחיטה עבור יהודי הקהילה (עולם)
שמחת הווארט, אמששמחת בית בעלזא: הנכדה התארסהישראל כהן8
בשעות הערב אמש (שני) נערכה שמחת ה"ווארט" לנכדתו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא, עם הבחור החשוב אברהם ספרין, נכד הרבי מקאמרנא גבעת שאול. צפו בתמונות (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהפתעה בויז'ניץ: הרבי יצא למז'יבוזישראל כהן1
האדמו"ר מויז'ניץ השוהה בנופש בעיירת הקיט חלדודנא, יצא הבוקר במפתיע בלוויית מספר מקורבים למסע בזק בכדי להשתטח על קברי צדיקים באוקראינה לרגל נישואי נכדו (חסידים)
הרב מבעלזאשמחה בבעלזא: ה'נסיכה' מתארסתישראל כהן3
לאחר החתונת הגדולה לנכדו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא, שמחה נוספת מגיעה לחצר החסידית: לנכדתו הראשונה של האדמו"ר, ייערך הערב 'ווארט' במתכונת מצומצמת (חדשות, חסידים)
האדמו"ר מנדבורנה בעת הטיולצפו: הרבי מנדבורנה נופש באוסטריהישראל כהן9
בימים אלו שוהה כ"ק האדמו"ר מנדבורנה בעיירת הקייט 'אינטרגלם' שבהרי האלפים באוסטריה • צפו בתמונות של הרבי בתפילות ובטישים וכן בטיול עם אחד ממקורביו (חסידים)
בתי ורשאבתי ורשא: הסיקריקים הפסידו לכוללישראל כהן2
פרשת בתי ורשא שהסעירה את הציבור החרדי בשנים האחרונות עברה שלב משפטי נוסף כשבית המשפט העליון דוחה את בקשת התושבים להחלפת הנהלת כולל פולין (חדשות)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הכי פופולריים
הכי מדוברים