בכירי הוועדה חנוך זייברט והרב שמעון וואלף קלייןמסע המועצת: המארגנים שבו לארץישראל כהן8
ראשי וועדת ההיגוי של מסע האדמו"רים, חנוך זייברט ויונתן בורנשטיין, שבו לישראל ונכנסו לפגישת עדכון במעונו של הרבי מגור • מתברר: חגי הנוצרים גורמים לשיבושים בהפקה (חרדים)
מועצת גדולי התורההמארגנים אופטימיים: "המסע ייצא"ישראל כהן4
מארגני "מסע המועצת" של גדולי האדמו"רים מבטיחים כי למרות הקשיים המסע ייצא לדרך. כעת נבחנת האפשרות להקים אוהל ענק ובו חמישים אלף מקומות • כל הפרטים (חסידים)
האמא, חיה פייגא ז"ל ביום חתונתההערב: האלמן יתארס עם גיסתושאול כהנא35
לפני כחודש נפטרה מרת חיה פייגא הגר ע"ה, ימים ספורים לאחר לידת בתה הבכורה. הערב, האלמן הרב יוחנן הגר, יתארס עם גיסתו, אחותה הצעירה של אשתו שאיבד (חסידים)
אחת הישיבות שלך וועדת ההיגוישוב: קשיים בדרך ל"מסע המועצת"ישראל כהן6
רגע אחרי שנראה היה שהכל מסתדר, מתגלים קשיים נוספים בפני הוועדה המארגנת את 'מסע המועצת'. הבעיה המרכזית: יש אולם, אולם אין זמן להיערך טכנית לאכלוס ההמונים (חסידים)
מכבים את להבות האש"בשריפה נשרפות קליפות רבות"שאול כהנא2
בסמוך להיכלי הכוללים בקרית צאנז בנתניה​, פרצה שריפה, שכובתה ללא נפגעים אודות לתושיית האברכים. האדמו"ר מצאנז התבטא כי כאשר יש שריפה נשרפים קליפות רבים (בארץ)
הרבי מסדיגורה אצל הרבי מסקולעןהרבי מסדיגורה אצל הרבי מסקולעןישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מסדיגורה השוהה בימים אלו בארה"ב, הגיע לביקור במעונו של כ"ק האדמו"ר מסקולען. בסיום הפגישה ליווה אותו הרבי מסקולען עד לפתח הבית • תיעוד (חסידים)
כלוב ושלשלאות: צפו במחאת סאטמרכלוב ושלשלאות: צפו במחאת סאטמרישראל כהן14
מאות מחסידי סאטמר יצאו בשק ואפר למצעד מחאה במרכז ניו יורק, מול בניין האו"ם ומול השגרירות הישראלית, נגד גזירת הגיוס. בראש המצעד: כלוב ושלשלאות מברזל • צפו (בעולם)
הרבי מסדיגורה: "האחדות חשובה"הרבי מסדיגורה: "האחדות חשובה"שאול כהנא1
האדמו"ר מסדיגורה ערך פגישה ממושכת עם רבני השומרון, הרב דוד דודקביץ, הרב יהושע שמידט, הרב צבי גולדפישר והרב גיורא ברנר ואמר כי "האחדות חשובה ביותר" (אקטואליה)
העסקנים, היוםהמסע • ועדת ההיגוי נתקלת בקשייםישראל כהן9
חברי הועדה המארגנת את "מסע המועצת" בו ישתתפו גדולי האדמו"רים, התכנסו לדיון ראשון בארה"ב במהלכו התגלו קשיים במציאת אצטדיון שיכול לאכלס את אלפי החסידים (מסע המועצת)
יו"ר בית הנבחרים ברוקלנד: חרדייו"ר בית הנבחרים ברוקלנד: חרדיישראל כהן1
בן ציון וידר, חסיד בעלזא המתגורר במונסי, נבחר לפני כשנתיים לכהן כחבר בבית הנבחרים המקומי במחוז רוקלנד. כעת הוא נבחר ע"י חבריו לכהן כיו"ר בית הבחרים (אקטואליה)
מועצת גדולי התורהחילוקי דעות בקרב עסקני ארה"ב על "מסע המועצת"ישראל כהן6
'מסע המועצת' ההיסטורי של גדולי האדמו"רים חברי מועצת גדולי התורה של תנועת "אגודת ישראל" לארצות הברית קורם עור וגידים, אך מנגד מתגלים חילוקי דעות בקרב העסקנים בארה"ב על התועלת שבמסע. מרביתם תומכים ומתגייסים לסייע אך יש מי שטען כי מרבית התושבים לא מתחברים למאבק (חסידים)
הילולת ה"שארית ישראל" בוולעדניקהילולת ה"שארית ישראל" בוולעדניקשאול כהנא
המונים עלו החל מאמש לציונו הקדוש של הרה"ק רבי ישראל דוב בער בן ר' יוסף בעל ה"שארית ישראל" הטמון בעיירה וולעדניק שבאוקראינה לרגל יומא דהילולא. צפו (חסידים)
חברי מועצת גדולי התורההמסע: החסידויות בארה"ב נרתמותישראל כהן4
נציגי ועדת ההיגוי של "מסע המועצת" ייפגשו עם נציגי החסידויות הגדולות באמריקה על מנת לתאם את פרטי המסע והכינוס הגדול. מאמצים להגיע להבנות גם עם חסידות סאטמר (חסידים)
"מדיסון סקוור גארדן" שבמנהטן, קטן מידיאיזה אצטדיון יהפוך לפרנצע'ס ענק?ישראל כהן4
ההכנות ל'מסע המועצת': וועדת ההיגוי מתקשה להחליט על מקום בו ייערך כנס המחאה החסידי • ה"סיטי פילד" חשוף לקור וגשם, ואילו "מדיסון סקוור גרדן" - קטן מידי עבור האירוע (חסידים)
האדמו"ר המהר"א מסאטמרעוד לפני המסע: סאטמר יוצאת לרחובישראל כהן1
עוד בטרם יוצא 'מסע המועצת' לדרכו, בחסידות סאטמר יוצאים לרחובות ניו יורק לשורת מחאות. מחר: עצרת מול שגרירות ישראל וצעדת מחאה. "חלק משרשרת פעולות נגד ישראל" (חסידים)
חברי מועצת גדולי התורהמסע המועצת: יש תאריך ליציאהישראל כהן8
'מסע המועצת' של אגודת ישראל נגד גזירת הגיוס יוצא לדרך. בשעות הצהריים (שני) הוחלט סופית כי היציאה למסע ההיסטורי תהיה בעוד כשבועיים, ביום ראשון ד' בשבט (חדשות, חסידים)
האדמו,ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ נועד עם הרבי מגורישראל כהן
כ"ק האדמו"ר מויזניץ הגיע בשעות במפתיע כשהוא מלווה באיש אמונו הרב יעקב וולצר אל ביתו של כ"ק מרן האדמו"ר מגור. השניים נועדו במשך כרבע שעה על ענייני השעה (חסידים)
כ"ק מרן האדמו"ר מגורהוכרע: 'מסע המועצת' נדחה בשבועישראל כהן1
כ"ק מרן האדמו"ר מגור שמע את טענות אנשי אגודת ישראל בארה"ב, כפי שהובאו ב"כיכר השבת", והורה לדחות את 'מסע המועצת' בשבוע. מאמץ לקביעת מועד מוסכם (חרדים)
תיעוד: הנופש של הרבי מסקוויראתיעוד: הנופש של הרבי מסקוויראישראל כהן
בימים אלו שוהה כ"ק האדמו"ר מסקווירא בעיירה נייעק לנופש ומנוחה, יחד עם מספר מצומצם של גבאים ומקורבים. צפו בגלריה מתפילת וסעודת הרבי בעיירת הנופש (חסידים)
מועצת גדולי התורה של אגודת שיראלאגו"י בארה"ב: לדחות את המסעישראל כהן5
ראש עיריית ב"ב חנוך זייברט ומזכיר מועצת גדולי התורה של אגו"י הרב מרדכי שטרן שמעו מראשי אגודת ישראל בארה"ב ושמעו על הבעיות שבקיום המסע בימים אלו (חרדים)
האדמו"ר מגור, הראשון שיזם את המסעכשנה אחרי: חזון הרבי מגור מתגשםישראל כהן8
לא רבים יודעים, אבל כבר לפני שנה, יזם הרבי מגור מסע אדמו"רים ורבנים לחו"ל. כעת, כשנה אחרי, יוצאים מנהיגי החסידים למסע הנדיר. כל הפרטים שמאחורי הקלעים (חסידים, חרדים)
הרבי במסע, וגם הרב שטיינמן מברךהרבי במסע, וגם הרב שטיינמן מברךישראל כהן10
המסע החסידי קורם עור וגידים: לאחר שהרבי מבעלזא קיבל את ההחלטה להצטרף למסע המועצת, מודיעים בבית הרב שטיינמן: "ראש הישיבה נתן את ברכתו למסע" (חרדים,חדשות)
מרן הגראי"ל שטיינמןמסע המועצת: מתח בבעלזאישראל כהן3
מסע המועצת: כינוס גבאי החצרות נדחה לערב בשל התלבטות בעלזא. ח"כ ישראל אייכלר והגבאי הרב שמעון וואלף קליין נכנסו בצהריים אל הגראי"ל שטיינמן לקראת ההכרעה (חרדים)
האדמו"ר מהר"י מסאטמרהרבי מסאטמר: חובה לצאת לרחובותישראל כהן7
האדמו"ר מהר"י מסאטמר דיבר באריכות נגד ה'וואטסאפ' ועל 'מסע המועצת' של האדמו"רים לארה"ב נגד גזירת הגיוס והאשים את קבלת התקציבים שגרמו לגזירה. המשא (חסידים)
תמונות: האדמו"ר מסאטמר בנופשתמונות: האדמו"ר מסאטמר בנופשישראל כהן3
בימים אלו שוהה האדמו"ר מהר"א מסאטמר בעיירת הנופש פאלם ספרינגס שבקליפורניה שם הוא נמצא עם מקורביו למנוחה של מספר שבועות • צפו בתיעוד מיוחד מהנופש (חסידים)
האדמו"רים שהחליטו על המסעמסע המועצת: הגראי"ל טרם הכריעישראל כהן12
ועדת ההיגוי תתכנס לישיבה מכרעת על המסע, וגורמים ב'דגל' התורה' מצהירים כי מרן הגראי"ל שטיינמן טרם הכריע בנידון ומנסה להבין מה מטרת המסע • כל הפרטים (חרדים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook