אלי הרצליך
חסידי גור בחתונת נכד האדמו"ריוזמה בחצר גור: תקנות לצמצום ההוצאות בחתונות הילדיםשימי שפר47
בחסידות גור מגבשים תקנות חדשות במטרה לצמצם את ההוצאות הרבות של חתונות הילדים. טיוטה ראשונית חולקה כדי שהחסידים יעירו את הערותיהם • בהמלצות: רשימת מתנות מצומצמת (חסידים)
הסנדקאות הראשונה של האדמו"ר מקאליבהסנדקאות הראשונה של האדמו"ר מקאליבשימי שפר10
הרבי החדש המבקר בעיר מנצ'סטר כובד בסנדקאות לבן של אחד החסידים המתגורר בעיר. הרך הנולד נקרא מנחם מענדל, שמו של האדמו"ר מקאליב שנפטר לאחרונה (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ יגיע למירון יחד עם חסידיוהאדמו"ר מויז'ניץ יגיע למירון יחד עם חסידיושימי שפר1
היערכות במירון לקראת בואו של האדמו"ר מויז'ניץ, יחד עם אלפי חסידיו. האדמו"ר יעשה סיור בקברות צדיקים בצפון ויערוך טיש במירון יחד עם מעמד הדלקה (חסידים ואנ"ש)
ההילולא באמשינוב: 'טיש' אחד- 2 אדמו"ריםההילולא באמשינוב: 'טיש' אחד- 2 אדמו"ריםשימי שפר2
לכבוד יום היארצייט של האדמו"ר הקודם מאמשינוב, ערך נכדו, האדמו"ר הנוכחי, טיש מיוחד, אליו הגיע גם האדמו"ר מפינסק קרלין שבצעירותו היה מתלמידיו של בעל ההילולא (חסידים)
חסידי גורמדוע 'ינטשו' חסידי גור את ביהמ"ד המרכזי?שימי שפר11
מצוקת מקום קשה של חסידות באיאן הסמוכה, לקראת שמחת נישואי בתו של האדמו"ר, הובילה לסיכום תקדימי עם הנהלת בית המדרש המרכזי של גור, כי בו תתקיים השמחה (חסידים)
הערב: יומא דהילולא של האדמו"ר מנדבורנא צפתהערב: יומא דהילולא של האדמו"ר מנדבורנא צפתשימי שפר3
הערב יחול ליל ההילולה של הרב אהרן יחיאל לייפער זצוק"ל, האדמו"ר מנדבורנא-צפת שנפטר בשנת תש"ס. בניו האדמו"רים יערכו כל אחד 'טיש' לזכר אביהם (חסידים ואנ"ש)
רבים עולים לקברו של השל"ה הקדוש • צפורבים עולים לקברו של השל"ה הקדוש • צפושימי שפר3
אלפים עלו החל מאמש לקברו של השל"ה הקדוש בטבריה, כדי להתפלל את תפילת השל"ה בערב ראש חודש להצלחת הילדים בתורה וביראת השמים • צפו בגלריה (חסידים ואנ"ש)
הרב שמעון ישראל - ראש המוסדות"לא איכפת לי מהמוסד, איכפת לי מהילדים"!כיכר בשיתוף אור חדש3
אולי אתם פגשתם את הצדיק מהר נוף, הלהבה היוקדת מרחוב הקבלן, ואולי לא. אבל אני, לא פגשתי אותו. אני גדלתי בצלו - הגאון הצדיק רבי חיים שלום ישראל זצ"ל (אנשי מעשה, שיווקי)
האדמו"ר מגורביום הולדתו: הרבי מגור עלה לקברי אבותיושימי שפר3
לרגל יום הולדתו ה-80, ובשונה מימי הולדתו בעבר, עלה היום האדמו"ר מגור לקברי אבותיו, האדמו"רים הטמונים בחצר הישיבה בי-ם, ונשא תפילה בליווי קבוצה מצומצמת (חסידים)
שמחה בגור: הרבי חוגג יום הולדת שמוניםשמחה בגור: הרבי חוגג יום הולדת שמוניםשאול כהנא18
למרות שבחסידות לא נוהגים לציין את יום ההולדת, בחורי הישיבות והאברכים צפויים ללמוד מחר חמש שעות ברצף לזכותו של האדמו"ר ועל פי בקשתו לפני עשור (חסידים ואנ"ש)
בסערט נערכים למעמד הכנסת ס"ת היסטוריבסערט נערכים למעמד הכנסת ס"ת היסטורישימי שפר2
הערב יתקיים מעמד כתיבת האותיות וביום שלישי ייערך הכנסת ספר התורה שנכתב לעילוי נשמתו של האדמו"ר בעל ה'חכמת אליעזר' מסערט ויז'ניץ, ויוכנס לבית המדרש בחיפה (חסידים)
האדמו"ר בשבת התאחדות עם 'השקדנים'האדמו"ר בשבת התאחדות עם 'השקדנים'שימי שפר2
במתחם מיוחד בעיר נהריה, בראשות האדמו"ר, ערכו בחסידות לעלוב שבת התאחדות מיוחדת עבור בחורי החסידות שנבחנו על מאות דפי גמרא, אותם למדו במאות שעות רצופות (חסידי)
ארכיוןהאדמו"ר מעד בביתו ואושפז בבית החוליםשימי שפר2
דאגה בחסידות קליבלנד: האדמו"ר מעד, בערב שבת, בביתו שברעננה ואושפז בבית החולים. עם כניסת השבת, מקורביו ביקשו לפנות את הרבי לבית החולים אך הוא סרב (חסידים)
הראש"ל מסר שיעור לאברכי הכולל החסידיהראש"ל מסר שיעור לאברכי הכולל החסידישאול כהנא5
הראשון לציון, הגאון רבי יצחק יוסף, מסר שיעור תורני בהיכל הכולל של חסידי צאנז, בקריית החסידות בעיר טבריה. צפו בתמונות (חסידים)
האדמו"ר מסאדיגוראהרבי מסאדיגורא נשא דברים בלוס אנג'לסשימי שפר6
כ"ק האדמו"ר מסאדיגורא, השוהה בימים אלו בלוס אנג'לס, נשא אמש (שלישי) דבריםק צרים בשבח הקמת כוללים ומוסדות תורה בלוס אנג'לס ובירך את הנוכחים. האזינו (חרדים)
תיעוד: מעמד הקמת המצבה לרבי מקאליבתיעוד: מעמד הקמת המצבה לרבי מקאליבשימי שפר
בראשות האדמו"ר מקאליב, עלו מאות החסידים להר המנוחות להקמת המצבה על קברו של הרבי זצ"ל, במלאות השלושים להסתלקותו • הערב: עצרת התעוררות בבית מדרשו (חסידים)
בסודיות, לפני כחודשיים: ר' מיילך אירס בתבסודיות, לפני כחודשיים: ר' מיילך אירס בתשימי שפר4
נכדו של האדמו"ר מדזי'קוב-ויז'ניץ, התארס עם בתו של המשפיע החסידי המפורסם, כבר בחודש אדר האחרון, אך הצדדים שמרו את השידוך בסוד - עד לפרסום, היום (חסידים)
הקבר הושחת: מחקו את התואר זי"ע מהרביהקבר הושחת: מחקו את התואר זי"ע מהרבישאול כהנא23
בני משפחתו של שליח חב"ד בצפת שעלו לקברו בבית העלמין, הזדעזעו לגלות כי שוב השחיתו את המצבה, כאשר מחק את המילה 'זי"ע' מתוארו של הרבי מליובאוויטש (חסידים)
תיעוד: האדמו"רים מגיעים לכינוס המועצתתיעוד: האדמו"רים מגיעים לכינוס המועצתצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת10
רבים מהאדמו"רים החברים במועצת גדולי התורה של אגודת ישראל הגיעו לפגישה בנוגע לחוק הגיוס בביתו של האדמו"ר מביאלה. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג תיעד. צפו (חסידים)
ההדלקה שנעלה את חגיגות ל"ג בעומר • צפוההדלקה שנעלה את חגיגות ל"ג בעומר • צפושימי שפר1
אלפי חסידי תולדות אהרן השתתפו אמש, יחד עם עשרות אלפי החוגגים, בהדלקה המרכזית של האדמו"ר במירון. סמוך לשקיעת החמה, ניתן האות והאדמו"ר הניח את חבילות צמר הגפן, ושפך את כדי השמן שהוכנו מבעוד מועד. מייד לאחר שנשא דברים בפני הקהל, הדליק האדמו"ר את המדורה תוך כדי שירת ההמונים (אנ"ש)
האדמו"ר מנדבורנא באניא במעמד ה'חלאקה' במירוןהאדמו"ר מנדבורנא באניא במעמד ה'חלאקה' במירוןשימי שפר
האדמו"ר מנדבורנא באניא עלה אמש, בשעות אחרי הצהריים לציונו של רשב'י במירון, שם ערך מעמד 'חלאקה' סמוך ונראה לציונו של רבי יוחנן הסנדלר במעלה ההר (חסידים ואנ"ש)
ההדלקה ומעמד ה'חלאקה' בחסידות אשלגההדלקה ומעמד ה'חלאקה' בחסידות אשלגשימי שפר1
קהל חסידי ואוהדי 'אשלג' ברחבי הארץ, השתתפו בליל ל"ג בעומר בהדלקה המרכזית של החסידות, אותה ערך האדמו"ר ברחבת בית מדרשו ברח' שד"ל בבני ברק (חסידים ואנ"ש)
ההכרזה על הביקור הצפוי (צילום: באדיבות המצלם)"חיזוק": האדמו"ר מסאטמר יבקר שוב בארץיוחנן בלייך19
בטיש ל"ג בעומר שערך בניו יורק, תקף האדמו"ר (מהרז"ל) את ה'מתפשרים' בחוק הגיוס, עקץ את חצר סאטמר היריבה והסביר מדוע ישוב לישראל אחרי 6 שנים • צפו, האזינו (אנ"ש)
ההדלקה הנועלת את "אירועי מירון" • תיעודההדלקה הנועלת את "אירועי מירון" • תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת
אלפים השתתפו הערב במעמד הדלקת מדורת ל"ג בעומר של האדמו"ר מתולדות אהרן, בציון הרשב"י במירון, שחתמה את שרשרת האירועים המרהיבים על ההר • תיעוד נרחב (חרדים)
תיעוד: הדלקת המדורה של הרבי מדז'יקוב ויז'ניץתיעוד: הדלקת המדורה של הרבי מדז'יקוב ויז'ניץכיכר השבת7
המונים השתתפו במעמד ההדלקה לכבוד התנא האלוקי רשב"י בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ, וחנוכת מרכז החסידות 'שיכון דז'יקוב ויז'ניץ ברמה ג' 2 בית שמש. צפו בגלריה (חסידים)
מירון: צפו במעמד ההדלקה המרכזי של האדמו"ר מבאיאןמירון: צפו במעמד ההדלקה המרכזי של האדמו"ר מבאיאןצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
במעמד רבבות עמך בית ישראל, הדליק האדמו"ר מבאיאן את המדורה המרכזית על גג ציון הרשב"י באתרא קדישא מירון • חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת' תיעד את רגע ההדלקה והחוגגים (חרדים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט73
הנשיא ריבלין ומשפחות ה'שלוחים'
ראובן ריבלין
חג הגאולה: אני וחב"ד // ראובן ריבלין
י"ט בכסלו תשעט10