משה ליאון  משטרה  נוסה%20נוסה  נעדר..
צפו: סיכום מסעו של האדמו"ר מויז'ניץ לווינהצפו: סיכום מסעו של האדמו"ר מויז'ניץ לווינהכיכר השבת4
האדמו"ר מוויז'ניץ שב בימים אלו מווינה, בירת אוסטריה, ממסע חיזוק, והתרמה למוסדות 'מרכז חסידי ויז'ניץ'. צפו בגלריה נרחבת ומסכמת (חדשות, חסידים)
מזכיר המועצת הרב יעקב ולצרנעצר חשוד בהתזת בואש על מזכיר המועצתאבי רבינא2
ברחוב בן יעקב בני ברק נעצר אמש (מוצאי שבת) בחור חסידי בחשד שהשליך לפני מספר שבועות בואש על מזכיר מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, הרב יעקב ולצר (חסידים, ארץ)
באסיפת מפעל הש"סראש ישיבת צאנז זצ"ל. תיעוד ממראות חייוכיכר השבת2
בליל שבת נפטר הגאון רבי אליהו שמרלר זצ"ל, ראש ישיבת צאנז, ומזקני ראשי הישיבות והוא בן 88. בשעה 13:00 יובא למנוחות בנתניה. צפו בגלריה מסכמת ממראות חייו (דיין אמת)
בן האדמו"ר מגור: לא נשמעה כל הבטחה שנסיים בניצחוןבן האדמו"ר מגור: לא נשמעה כל הבטחה שנסיים בניצחוןכיכר השבת102
בנו של האדמו"ר מגור, הרה"צ רבי ישראל מנחם אלתר, במכתב מיוחד הבוקר לחברי השטיבל שלו בנוגע להפסדי אגודת ישראל במועצת העיר ירושלים ובמירוץ לראשות העיר (חדשות חסידים)
דייטש, פרוש וליצמןההסבר של עיתון 'המודיע' להפסד בירושליםשאול כהנא169
ב'המודיע' מגיבים לראשונה להפסד הצורב בירושלים וטוענים כי מדקו לאורך כל הדרך. "העובדה שהמועמד החרדי הפסיד בגלל שיקולים צדדיים שלא ממין העניין בהחלט צורמת" (ארץ)
לסרי וגלברכך תכריע 'אגודה' את הבחירות באשדודאבי רבינא12
בשעות הערב תכריע 'אגודת ישראל' באשדוד, ובעיקר חסידויות גור ובעלזא, במי הם תומכים לראשות העיר, והמתח בעיצומו. אבי רבינא עם התרחישים לקראת ההחלטה (חסידים, בארץ)
האדמו"ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ על דייטש: "לא לחשב סיכויים"חזקי שטרן25
האדמו"ר מויז'ניץ עורר בדבריו בסעודה שלישית נגד הטענות על סיכוייו של יוסי דייטש ואמר: "שמעתי שישנם שמחשבים אם יש סיכוי למועמד של גדו"י, ברור הוא כי אין כאן כל צד" (חרדים)
האדמו"ר מקרלין סטולין. ארכיוןהרבי מקרלין סטולין נגד העיסוק בבחירותחזקי שטרן20
במהלך ליל שבת, דיבר כ"ק האדמו"ר מקרלין סטולין לפני חסידיו ותקף בחריפות את העיסוק בפוליטיקה. "הפוליטיקה היא כל כולה חנופה ושקר", והזהיר את חסידיו להתרחק (בארץ)
ההכרזה בגור: לפעול לאגו"י ובפרט לדייטשההכרזה בגור: לפעול לאגו"י ובפרט לדייטששאול כהנא12
בחסידות גור הוכרזה השבת ההכרזה הקבועה לקראת הבחירות כאשר ההדגשה היתה - לפעול בפרט לטובת יוסי דייטש. בנוסף, הוכרז כי המטה נפתח ועל כולם להגיע (בארץ)
תיעוד: חנוך זייברט מזמין את הרבנים לחתונת בתותיעוד: חנוך זייברט מזמין את הרבנים לחתונת בתוכיכר השבת4
ימים ספורים לאחר שיעזוב את לשכת ראש עיריית בני ברק, יחתן חנוך זייברט את בתו, בנתיים הוא ממשיך בסבב אצל גדולי הרבנים, ראשי ישיבות ואדמו"רים, להזמינם לחתונה (חרדים)
נאומו של מיכל הלברשטאםה'בעלזרס' התגייסו לטובתו של יוסי דייטשאבי רבינא29
אלפי חסידי בעלזא התכנסו לכנס מטה הבחירות של חסידי בעלזא בי-ם בראשותו של בנו של האדמו"ר שהעביר את מסר אביו "שכל אחד יתגייס לפעול ולעשות מה שאפשר" (חסידים)
ההוראה המפתיעה של מרן הגר"ח קנייבסקיההוראה המפתיעה של מרן הגר"ח קנייבסקיאבי רבינא37
שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי הורה לאנשי 'דגל התורה' לחתום על הסכם עודפים עם ש"ס בכל רחבי הארץ. זאת בהמלצתו של ח"כ ויו"ר סיעת 'דגל התורה', משה גפני (חרדים)
האדמו"ר מסאטמרסאטמר: "פוליטיקה חרדית גורמת לכעס ה'"יוחנן בלייך17
בשיחה שמסר האדמו"ר מסאטמר לקהל חסידיו, במהלך סעודה שלישית, הוא תקף את הסיעות החרדיות בגלל 'חוק הגיוס', וקישר בין ענין זה לצרות המתרחשות לאחרונה (חרדים)
השלט הענק בביהמ"ד גורחסידות גור מתגייסת למען בחירת יוסי דייטשחזקי שטרן20
בית המדרש הגדול של חסידות גור בירושלים קושט בשלטי בחירות ענקיים, למען בחירתו של יוסי דייטש ורשימת אגו"י. הערב ייערך במקום כנס בחירות במעמד האדמו"ר (חסידים)
מעמד "צורבא מדרבנן" לבחורי צאנז. תיעודמעמד "צורבא מדרבנן" לבחורי צאנז. תיעודכיכר השבת
מאות בחורי רשת ישיבות לצעירים דחסידי צאנז - בקרית צאנז נתניה, בני ברק, ירושלים ואלעד השתתפו במעמד חלוקת תעודות "צורבא מדרבנן" בראשות האדמו"ר מצאנז. צפו (ארץ)
ויז'ניץ עם פרוש: "יד החסידים על העליונה"ויז'ניץ עם פרוש: "יד החסידים על העליונה"אבי רבינא31
ברכתו של האדמו"ר מויז'ניץ ('מרכז') לחסידיו, כי התומכים בישראל פרוש לראשות העיר אלעד ייכללו ב"יד החסידים על העליונה", הבעירה את השטח בכינוס ססגוני בעיר (חדשות)
הרבי מקאליב הקים ארגון עבור האברכיםהרבי מקאליב הקים ארגון עבור האברכיםכיכר השבת4
כאלף אברכים השתתפו בכינוס 'בחכמה אבנה ביתי' שנערך על ידי 'בית של תורה' שהתייסד על ידי האדמו"ר מקאליב, במטרה לתת מענה לבעיות בקרב אברכים צעירים (חסידים)
הרבי מצאנז בליקווד. ארכיוןצאנז מקימים קריה בעיר ליקווד בארה"בשאול כהנא5
השכונה החדשה "שכונת צאנז" ובה מעל 100 דירות תוקם באזור החרדי תורני בעיר ליקווד בארצות-הברית, אזור שצובר תאוצה בשנים האחרונות, בשל מחירי הדירות הזולים (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץמארה"ב עד לונדון: המסע של הרבי מויזנ'יץשאול כהנא6
במוצאי שבת ימריא האדמו"ר מויז'ניץ לארה"ב, משם יטוס למונטריאול, שוויץ, וינה ולונדון, למסע מיוחד שיימשך כשבועיים וחצי. בעקובת כך ייעדר מישיבת המועצת המתוכננת (חסידים)
צפו: יוני Z, בני פרידמן ומרדכי שפירא על במה אחתצפו: יוני Z, בני פרידמן ומרדכי שפירא על במה אחתכיכר השבת1
לרגל חגיגות העשור לאתר החב"די COLlive, תושבי קראון הייטס נהנו בפסטיבל מוזיקה לכל המשפחה עם גדולי הזמר החסידי מניו יורק ואמנים מקומיים. צפו בתיעוד (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץהערב במירון: הטיש השנתי של הרבי מויז'ניץשאול כהנא2
אלפי חסידי ויז'ניץ יגיעו הערב למירון לטיש השנתי של האדמו"ר מויז'ניץ כהוקרה ללומדי שמירת הלשון כתקנת האדמו"ר לפני ט"ז שנים ולרגל ערב ראש חודש חשון (חסידים)
לחיצת יד "היסטורית" בין האדמו"ר לגיסולחיצת יד "היסטורית" בין האדמו"ר לגיסושאול כהנא12
במהלך הכנסת ספר תורה מבית הנגיד הרב משה לאוי בבורו פארק, נרשמה לחיצת יד שהוגדרה כ"היסטורית", בין האדמו"ר מהרי"י מסאטמר לגיסו הגה"צ רבי בעריש מייזליש (חסידים)
האדמו"ר נואם לצד האדמו"ר מסאטמארעוררו רחמי שמים: האדמו"ר מקאלוב אושפזיוחנן בלייך
האדמו"ר רבי משה טאוב מקאלוב המתגורר בוויליאמסבורג שבניו יורק, נתקף בדלקת כשהוא סובל בשנים האחרונות מניוון שרירים • שמו לתפילה: רבי משה בן רייזל בתושח"י (חסידים)
נקבע מועד לכינוס מועצת גדו"י של 'אגודה'נקבע מועד לכינוס מועצת גדו"י של 'אגודה'כיכר השבת4
מזכיר מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, הרב יעקב ולצר, קבע מועד - מסתמן - לכינוס המועצת לדיון בנושא חוק הגיוס. התאריך תלוי באישור בתי האדמו"רים המשתתפים (חסידים)
מהסליחות עד ההקפות: חגי תשרי בלעלובמהסליחות עד ההקפות: חגי תשרי בלעלובאבי רבינא
הצלם בעריש פילמר עבר במשך חודש שלם בין אירוע לאירוע בחצר חסידות לעלוב ותיעד את שורת האירועים המלווים את הימים הנוראים בחסידות • צפו בתיעוד (חדשות חסידים)
בבית הכנסת הנוכחי של באבוב-45באבוב-45 תקים מרכז חדש בבורו פארקיוחנן בלייך1
התקבלו היתרי הבנייה לצורך הקמת מרכז רוחני חדש ומאסיבי, שיוצב בשדרה ה-14 שבשכונת בורו פארק • כ-8,500 מטרים רבועים, חמש קומות, מקווה, ספרייה, מאפייה, ועוד (חסידים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
הנשיא ריבלין ומשפחות ה'שלוחים'
ראובן ריבלין
חג הגאולה: אני וחב"ד // ראובן ריבלין
י"ט בכסלו תשעט10
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6
מרן הגראי"ל שטיינמן
שלמה קוק, בקהילה
מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
י' בטבת תשעח13