"רבינו, אני בדרך אליך" ● מנתב"ג לאומן"רבינו, אני בדרך אליך" ● מנתב"ג לאומןצילום: שמואל דריי62
עשרות אלפים עושים את דרכם בשעה זו מישראל לכיוון אומן. צלם כיכר השבת, שכבר הספיק להגיע לציון רבינו, מגיש גלריה ראשונה מהמסע, מנתב"ג ועד אומן (חסידים)
(צילום: כיכר השבת)מפגש ענקים: האדמו"ר מבעלזא והגראי"לישראל כהן5
שנה חדשה בפתח, וכמיטב המסורת הגראי"ל עורך סבב ביקורים בבתיהם של גדולי ישראל. היום הגיע מרן ראש הישיבה למעונם של הגרי"ש אלישיב והאדמו"ר מבעלזא
צילומים: שמעון בר מוחא - סוכנות הידיעות "חדשות 24"הכנות אחרונות: אומן מתכוננת ליום הדיןראובן כהן9
בעיירה אומן נשלמות ההכנות האחרונות לקראת הגעתם של עשרות אלפים להתפלל בראש השנה על ציונו של רבי נחמן מברסלב. 2,000 איש כבר שהו שם השבת
תיעוד מדהים: ה'סליחות' הגדולות בעולםתיעוד מדהים: ה'סליחות' הגדולות בעולםצילומים: בועז בן ארי29
באישון לילה, התכנסו המונים בבתי כנסת ברחבי הארץ והחלו באמירת הסליחות. צלם "כיכר" מגיש תיעוד מיוחד מהסליחות הגדולות בעולם - בבית המדרש של בעלזא
בקודש פנימה: תיעוד נדיר מבית האדמו"רבקודש פנימה: תיעוד נדיר מבית האדמו"רשאול כהנא8
בביתו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ, נערכה אתמול שמחת הבר מצווה לנינו הבחור חנניה יו"ט ליפא טייטלבוים, נכדו של הרה"צ רבי ישראל הגר. צפו בשמחה (חסידים, ארץ)
תמונות: גדולי הדור בבית הרבי מבעלזאתמונות: גדולי הדור בבית הרבי מבעלזאשאול כהנא1
ערב ראש השנה תשע"ב, עורכים גדולי ישראל ביקורי חג. צפו בתמונות: האדמו"ר מצאנז והאדמו"ר מסלונים בביתו של האדמו"ר מבעלזא, השבוע (בארץ, חסידים)
כשהאדמו"ר בכה על ציון הרבנית ● גלריהכשהאדמו"ר בכה על ציון הרבנית ● גלריהצילום: יהודה פרקוביץ8
לרגל יום היארצייט של הרבנית מרת צירל ע"ה, הגיע היום כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ בראש מאות חסידים, לפקוד את ציונה, וערך במקום תפילה מיוחדת (חסידים)
חג במודז'יץ: נכד האדמו"ר הובא בבריתחג במודז'יץ: נכד האדמו"ר הובא בבריתצילום: יהודה פרקוביץ'4
בחסידות מודז'יץ חגגו את שמחת הברית לנכד האדמו"ר, בן לרב יוסף שיף. בבית המדרש של החסידות נערכה היום השמחה בהשתתפות קהל רב. צפו בתיעוד (ארץ, חסיד)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)שנה אחרי שריפת הענק: דליקה בויז'ניץשאול כהנא8
נרות שהודלקו בהיכל בית המדרש הגדול של ויז'ניץ, הביאו לפרוץ שריפה שכובתה דקות לפני כניסת שבת. החסידים: "המראות של השריפה הגדולה חזרו" (ארץ)
תיעוד מפואר: ספר התורה של האדמו"רתיעוד מפואר: ספר התורה של האדמו"רצילומים: יהודה פרקוביץ'10
מאות חסידי ואהדי בית סערט ויזניץ השתתפו בחגיגת הכנסת ס"ת להיכל ישיבה לצעירים דחסידי סערט ויזניץ בני ברק. צפו בגלריה: האדמו"ר עם ספר התורה (ארץ)
"בחור לא יודע אידיש? צריך לרחם עליו"ישראל כהן85
האדמו"ר מטשערנוביל מעורר את חסידיו לשוחח אך ורק באידיש: "כשחסיד משוחח בעברית, משתרבבות לתוך שפתו מילים של חולין". וגם: ההוראה לישיבה (חסידים)
הילולת הגה"ק רבי אהרון רוקח מבעלזאהילולת הגה"ק רבי אהרון רוקח מבעלזאדובי קורן29
לרגל יומא דהילולא של הגה"ק רבי אהרון מבעלזא זצ"ל, במלאת 54 שנים לפטירתו, פקדו השבוע המוני יהודים את ציונו בהר המנוחות. צפו בוידאו ותמונות (חרדים)
הילולא בבעלזא: האדמו"ר עלה אל הציוןהילולא בבעלזא: האדמו"ר עלה אל הציוןישראל כהן4
במעמד אלפי חסידים, עלה בשעות אחר-הצהריים היום מרן האדמו"ר מבעלזא אל ציונו של דודו רבי אהרון זצ"ל, לרגל יום ההילולא. בשעה זו: ה"טיש" המרכזי (חסידים)
(צילום: מתוך הוידאו)מצווה טאנץ ברחסמטריווקא: צפו בוידאויצחק רבינוביץ53
'כיכר השבת' מגיש קטע וידאו מה'מצווה טאנץ' בשמחת החתונה הגדולה של בת כ"ק האדמו"ר מרחסמטריווקא. ה'מצווה טאנץ' נערכה רק לפנות בוקר (וידאו, חסידים)
(צילום: מתוך הוידאו)צפו בוידאו: אלפי חסידים ב'טיש' בסכנהיצחק רבינוביץ40
טריבונות (פרנצ'ס) המוצבים בכל 'טיש' חסידי ושמחות בחסידויות השונות בארץ ובעולם, הפכו לסכנת חיים של ממש - מבלי שאיש נותן על כך את הדעת. צפו (חסידים)
שמחה גדולה בחסידות ויז'ניץ: "האדמו"ר יצא מכלל סכנה"שמחה גדולה בחסידות ויז'ניץ: "האדמו"ר יצא מכלל סכנה"ישראל כהן8
בשורת טובות מחסידות ויז'ניץ: גבאי בית מרן האדמו"ר הוציאו הודעה מיוחדת לפיה חל שיפור משמעותי במצב בריאותו של האדמו"ר, ימים אחדים לאחר שדווח כי חלה הידרדרות ● בשעה האחרונה התקיימה בבית האדמו"ר מסיבת לחיים לרגל שמחת נישואי נין האדמו"ר ונכד האדמו"ר מסקווירא (חסידים)
לפנות בוקר: מצווה טאנץ ברחסמטריווקאלפנות בוקר: מצווה טאנץ ברחסמטריווקאאברהם הלוי94
בקרית צאנז בנתניה נערכה אתמול שמחת החתונה הגדולה של בת האדמו"ר מרחסמטריווקא. החופה נערכה אחר חצות, המצווה טאנץ רק לפנות בוקר. צפו (חסידים)
כך עושים את ה'חאלק'ה' בקאפיטשניץכך עושים את ה'חאלק'ה' בקאפיטשניץצילן: יעקב לדרמן12
בחסידות קאפיטשניץ בבית שמש חגגו אמש את שמחת ה'חאלק'ה' לנכד האדמו"ר, יחד עם שמחת חנוכת הבית להיכל בית המדרש. יעקב לדרמן תיעד את השמחה
שוב דאגה בוי'זניץ: הבדיקות לא טובותישראל כהן12
חסידות ויז'ניץ בהודעה מיוחדת: "הננו להודיע שתוצאות הבדיקות שהתקיימו היום, הראו כי לא הכל שפיר, וישנם בעיות בתפקוד אחת המערכות אצל האדמו"ר" (חסידים)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ (צילום: ארכיון)שבת של תפילות: מצב האדמו"ר התייצבישראל כהן5
אלפי חסידי ויז'ניץ העתירו תפילות לרפואתו של כ"ק האדמו"ר, ובליל שבת חלה התייצבות במצבו. ייתכן כי בשעות הקרובות ייצא לבדיקות בבית-החולים (בארץ)
כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ (צילום: ארכיון)הידרדרות במצבו של האדמו"ר מויז'ניץישראל כהן17
דאגה בחסידות ויז'ניץ: הלילה חלה הידרדרות מסויימת במצבו של מרן כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ - חומו עלה וישנם ליקויים בתפקוד מערכות שונות בגופו. התפללו (בארץ)
האדמו"ר מצאנז מספיד את רבי אלעזרקובי ישעיהו4
"מאז ימות גדליה בן אחיקם לא היה רצח כזה, של מנהיג רוחני בידי יהודי. היתה גזירה מן השמיים" - כך התבטא מרן כ"ק האדמו"ר מצאנז במהלך העצרת. צפו (חרדים)
ראש הכת בהארכת מעצרו (צילום: פלאש 90)ברסלב על הכת: "מכערת את המדינה"שאול כהנא128
גורמים רשמיים בברסלב מכריזים מלחמה על אנשי ה"נ נח" בעקבות חשיפת פרשת "הכת המתעללת" ● מנהל מוסדות ברסלב תוקף בראיון: "הם מכערים את המדינה"
האדמו"ר מרחמסטריווקא (צילום: כיכר השבת)שוטר נתן דו"ח לאדמו"ר וקיבל ברכהישראל כהן60
רץ למצוות: רכבו של כ"ק האדמו"ר מרחמסטריווקא נסע ברחובות ירושלים ועבר על חוקי התנועה. שוטר עצר את הרכב, קנס את הנהג ואז ראה את האדמו"ר (בחסידים)
מסע בתמונות: חייו של האדמו"ר זצקו"למסע בתמונות: חייו של האדמו"ר זצקו"ליהודה פרקוביץ6
בעקבות פטירתו של כ"ק האדמו"ר מספינקא-ירושלים זצקו"ל, 'כיכר השבת' מגיש מסע מצולם לחייו מאת הצלם יהודה פרקוביץ: התפילות, האירועים, השיעורים (האמת)
(צילום: פלאש 90)האדמו"ר מספינקא-ירושלים במצב קשהחיים שקדי8
דאגה רבה בעקבות מצבו הרפואי של כ"ק האדמו"ר מספינקא-ירושלים, המאושפז במצב קשה מאוד בבית החולים 'שערי צדק' בירושלים (חדשות, חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הרב מנחם בומבך
הרב מנחם בומבך
טור מיוחד לזכרו של האדמו"ר מקרעטשניף
ט"ו באייר תשפא11
ההילולה השבוע על קברו של רבי מנחם מנדל זי"ע
ורד שאלתיאל
מה צריך לעשות כשלא מבינים את דרכי ה'?
ד' באייר תשפא