כ"ק האדמו"ר מבעלזא (צילום: מאיר אלפסי)נדיר: שמו של האדמו"ר מופיע על השלטחיים שקדי17
חסידות בעלזא רועשת וגועשת בעקבות תליית שלט ענק בכניסה לבית המדרש, בו מציינים את יוזמי ומסייעי בניית הבית הגדול. לראשונה: שמו של האדמו"ר נכתב (בארץ)
תמונות: בר מצווה לנכד האדמו"ר מלעלובתמונות: בר מצווה לנכד האדמו"ר מלעלובאבי חן, חדשות 243
בירושלים נערכה אמש שמחת הבר מצוה לנכד האדמו"ר מלעלוב פשיסחא, בהשתתפות אדמו"רים, רבנים, דיינים וקהל רב. צפו בתיעוד מרגש מן השמחה (גלריות, ארץ)
מפגש ענקים: האדמו"רים מבעלזא וקאליבמפגש ענקים: האדמו"רים מבעלזא וקאליבמנחם שוורץ16
כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א הגיע לביקור במעונו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א. השניים שוחחו במשך דקות ארוכות בענייני תורה והלכה (בחסידים, תיעוד)
אין דירות להשכרה בתל-ציוןאין דירות להשכרה בתל-ציוןישראל אהרון16
אם חיפשתם דירה להשכרה בתל-ציון, נסו את מזלכם במקום אחר. לקראת בואו של האדמו"ר מסערט ויז'ניץ ליישוב, שם יעשה את השבת, אזלו הדירות (חרדים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)דושינסקיא מכריזה מלחמה נגד המחשב; האדמו"ר: "זו סכנה"חיים שקדי8
בבתי המדרש של חסידות דושינסקיא פורסם כרוז מיוחד בו הובאו דברי האדמו"ר האוסרים החזקת מחשב בבית או במשרד, למעט לזקוקים לכך לצורכי עבודה ● לגבי הילדים, נכתב בכרוז בשם האדמו"ר, כי יש להרחיקם בכל תוקף מכל גישה למחשבים, גם כאלו ללא אינטרנט ● בלעדי (חדשות, אקטואליה)
בחץ וקשת: ל"ג בעומר במונסי ניקלשבורגבחץ וקשת: ל"ג בעומר במונסי ניקלשבורגאלי שוורץ2
כ"ק האדמו"ר ממונסי ניקלשבורג חגג את ל"ג בעומר במחיצת מאות חסידים. השיא: מנהג ה"חץ וקשת" כמיטב המסורת. צפו בתיעוד מהמעמד המרגש (גלריה, ארה"ב)
ההדלקה של כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרוןההדלקה של כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרוןצילומים: דובי קורן33
תיעוד מיוחד ומלא להדלקה המסורתית של האדמו"ר מתולדות אהרון לפני כרבבות יהודים שעלו להילולת רש"בי במירון. צפו בוידאו ובגלריה מדהימה (חסידים)
תיעוד: בן האדמו"ר הפתיע את הנגידתיעוד: בן האדמו"ר הפתיע את הנגידישראל כהן, צילום: בועז בן ארי11
המעגל נסגר: שנה אחרי שהנגיד ר´ דוד רוזנברג העניק תרומה נדיבה לגרמ"מ מויז´ניץ, הגיע רבי מנחם מענדל לעיר אלעד כדי להשתתף בשמחת בר המצווה של בנו
תיעוד: האדמו"ר מתולדות אהרן במירוןתיעוד: האדמו"ר מתולדות אהרן במירוןישראל כהן7
האדמו"ר מתולדות אהרן תועד מתפלל סמוך לציון רבי שמעון בר יוחאי, כשהוא עטור טלית ותפילין. כך תמה סאגת עליית הכהנים לרשב"י. צפו בתמונה (חסידים)
אש קודש: ההדלקה בחסידות בעלזאאש קודש: ההדלקה בחסידות בעלזאישראל כהן11
אלפי חסידים השתתפו אמש בהדלקה המסורתית בחצר חסידות בעלזא ירושלים. כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א עודד את השירה ממרפסת מיוחדת. תיעוד (חסידים, צפו)
ויז'ניץ: ההדלקה נמכרה ב-7,000 דולרויז'ניץ: ההדלקה נמכרה ב-7,000 דולרישראל כהן5
מעמד שיא בויז'ניץ: אלפי חסידים השתתפו במעמד ענק לכבודו של רבי שמעון בר יוחאי. את הזכות להדליק את המדורה רכש הנגיד יעקב אדלר. צפו בוידאו (בחסידים)
בגלל בעיות צניעות: בויז'ניץ הקדימו למירוןבגלל בעיות צניעות: בויז'ניץ הקדימו למירוןמאיר אלפסי, מירון14
מאות תלמידי ישיבות מחסידות ויז´ניץ הגיעו הלילה אל ציונו של רשב"י, ובראשם בן האדמו"ר, רבי ישראל הגר. הנסיעה למירון בל"ג בעומר נאסרה בגלל בעיות צניעות
מדריך ענק: כל אירועי ל"ג בעומר בחצרותמדריך ענק: כל אירועי ל"ג בעומר בחצרותאלי שוורץ13
היכן יערכו האירועים המרכזיים לרגל ל"ג בעומר בחצרות החסידים? "כיכר השבת" מגיש את המדריך המלא: כל האירועים, כל ההדלקות, בעשרות חצרות. מיוחד (ארץ)
גלריה: 'טיש' פסח שני בנדבורנהגלריה: 'טיש' פסח שני בנדבורנהצילום: יהודה פרקוביץ, כיכר השבת6
"כיכר השבת" מתכבד להגיש גלריית תמונות מרהיבה מ'טיש' מיוחד שנערך אתמול בערב בחסידות נדבורנה בני-ברק לרגל פסח שני, במעמד כ"ק האדמו"ר (חסידים)
זעם בחסידות: מימון מהמדינה? שקר וכזבזעם בחסידות: מימון מהמדינה? שקר וכזבישראל כהן18
ב"תולדות אברהם יצחק" זועמים על הפרסומים כאילו המדינה שותפה למימון הקמת הדרך המיוחדת במירון: "שקר, הכל ממומן על-ידי נדיבי עם" (חסידות, חדשות)
לעלוב: האדמו"ר מבית שמש יחגוג בב"בישראל כהן32
בשבת הקרובה, לראשונה מאז הוכתר לאדמו"ר, ישבות רבי אהרן, הפועל בבית-שמש, בעיר בני ברק ויערוך את התפילות וה´טישים´ בעיר. לקראת מעבר סופי? (ארץ)
האדמו"ר מספינקא עם האדמו"ר מבעלזאהאדמו"ר מספינקא עם האדמו"ר מבעלזאב. ניסני3
כ"ק האדמו"ר מספינקא הגיע לאחרונה לבית המדרש הגדול של חסידות בעלזא בירושלים, ובין היתר נועד לשיחה ממושכת עם כ"ק האדמו"ר מבעלזא (חסידים)
האדמו"ר מתולדות אהרון ביקר בברזילהאדמו"ר מתולדות אהרון ביקר בברזיליצחק רבינוביץ16
האדמו"ר מתולדות אהרון ערך השבוע ביקור רב רושם בסאו פאולו-ברזיל. יהודי העיר על כל רובדיה, בני כל העדות , זכו לשבוע של התרוממות רוח (עולם, חסידים)
האדמו"ר בבית הגר"ג: 'בוא למסור שיעור'האדמו"ר בבית הגר"ג: 'בוא למסור שיעור'ישראל כהן8
כ"ק האדמו"ר מטשרנוביל הגיע לביקור נדיר בביתו של הגאון רבי גרשון אדלשטיין, ראש ישיבת פוניבז´. הגר"ג הבטיח: "אמסור שיעור בישיבת טשערנוביל". צפו (ארץ)
'לסייע לחולים במחלה הקשה - זכות גדולה''לסייע לחולים במחלה הקשה - זכות גדולה'כיכר השבת4
משלחת מארגון ´לב מלכה´ בראשות הרב אהרון אברמן, יו"ר ארגון "לב מלכה" שמעה את הדברים מפי האדמו"ר. הצטרף לגדולי ישראל החתומים על מכתב ההמלצה
חסידי לעלוב מבית-שמש מגיעים לבני-ברקאיטל קציר33
חסידיו של רבי אהרן מלעלוב, הפועל בבית-שמש, רוצים לפתוח בית-כנסת סמוך מאוד לבית-הכנסת המרכזי של החסידות, המשתייך לחסידיו של רבי אליהו (חסידים)
"האדמו"ר חזה את חיסולו של בן לאדן"חיים שקדי21
"הקב"ה ינקום בצוררי ישראל ויסלק אותם מן העולם", אמר כ"ק האדמו"ר מסקווירא במפתיע במהלך ה"טיש" המסורתי. החסידים: "רק כעת אנו מבינים למה" (ארץ)
יום השואה: סיפור הצלת האדמו"ר נחשףצבי שיימן9
סרט תיעודי של חוקר אמריקאי בשם לארי פרייס, בשם "הרבי והקצין הגרמני", חושף את סיפור הצלתו של הרבי הקודם מחב"ד, מציפורני הנאצים. מרגש (חסידים, ארץ)
האדמו"ר מנדבורנה חגג יום הולדת בכותלהאדמו"ר מנדבורנה חגג יום הולדת בכותליהודה פרקוביץ, כיכר השבת9
כ"ק האדמו"ר מנדבורנה הגיע לרחבת הכותל עם מאות מחסידיו לאמירת תהילים. בחסידות חגגו את יום הולדתו של האדמו"ר ביום שכולו תורה. השיא: בכותל (גלריות)
'הנסיך' חגג אירוסין, האדמו"ר יצא לקהל'הנסיך' חגג אירוסין, האדמו"ר יצא לקהלישראל כהן ● צילומים: מאיר אלפסי15
במעמד האדמו"ר מויז'ניץ ובהשתתפות אלפי חסידים, התקיים בבית-המדרש שמחת האירוסין לנין האדמו"ר המכונה "הנסיך של בית ויז'ניץ". תיעוד מיוחד (חסידים)
בחזרה לשְטֶטְל: מסע עם הרבי ממונקאטשבחזרה לשְטֶטְל: מסע עם הרבי ממונקאטשב. ניסני1
מסע אל ההיסטוריה: כ"ק האדמו"ר ממונקאטש הגיע יחד עם עשרות חסידים אל ערי הקרפטים, המקום שבו נולדה החצר החסידית, וחגג בר מצווה לנכדו. תיעוד (בגלריות)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
הרב מנחם בומבך
הרב מנחם בומבך
טור מיוחד לזכרו של האדמו"ר מקרעטשניף
ט"ו באייר תשפא11
ההילולה השבוע על קברו של רבי מנחם מנדל זי"ע
ורד שאלתיאל
מה צריך לעשות כשלא מבינים את דרכי ה'?
ד' באייר תשפא