מך א ברכה  מנחה  משה גלסנר  משפחת גרוס
ממטרים עזים במרכז; הצפות בבני ברק • צפוממטרים עזים באזור המרכז; הצפות בבני ברק • צפו
ו' בכסלו תשעט | 14.11.18
בשעות האחרונות מוצפים כבישים ומדרכות באזורים מרכזיים בעיר בני ברק במים רבים ושלוליות ענק, בעקבות הגשמים החזקים שיורדים בה ללא הפוגה • תיעוד מעיר התורה (חרדים)
הח"כ החסידי סירב לענות: "חייב רק לרב'ה"הח"כ החסידי סירב לענות: "חייב רק לרב'ה"ישי כהן6
הבחירות בירושלים, היום שאחרי: ניצחונו של משה ליאון, לאחר שאגודת ישראל סירבה לתמוך בו, מעמיד במבוכה מסוימת את ח"כ מוזס • צפו בראיון שלו בענין זה, ל"כיכר השבת" (חרדים)
עצור בפרשיית הונאהקמפיין חדש בבתי הכנסת החרדים: "אסור לגנוב מהמדינה"חזקי שטרן7
כמה פרשיות בהן נחשדו חרדים בהונאת הרשויות בישראל, והמחשבה כי מותר לנהוג באופן זה, הובילו לקמפיין בריכוזים החרדיים - המנמק מוסרית והלכתית מדוע אלו "פלפולים של סרק והבל" (אקטואליה)
תיעוד: רון קובי קורע מודעה שכתב רב העירתיעוד: רון קובי קורע מודעה שכתב רב העירחזקי שטרן32
בצעד פרובוקטיבי , הגיע היום ראש העיר הנבחר והמוזר של טבריה אל 'השטיבלאך' בעירו, תלש מודעה שכתב נגדו המרא דאתרא וקרע אותה בזעם • קובי ל'כיכר': "אמשיך כך" (חרדים)
זירת התאונה הקשהתאונה קשה: בן 5 נפצע ב'גאולה'; התפללוקובי רוזן2
ילד חרדי נפצע אחר הצהרים בתאונה ב'גאולה', בעת שעבר את הכביש במעבר חציה. לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירה, הוא פונה לביה"ח במצב קשה • בפנים: שמו לתפילה (חרדים)
בעקבות הניצחון: ליאון והגר"ש בשירי הודיה
חדשות חרדיםבעקבות הניצחון: ליאון והגר"ש בשירי הודיה

ראש עיריית ירושלים הנבחר, משה ליאון, הגיע היום עם הנהגת ש"ס בראשות דרעי, למעונו של נשיא ה'מועצת' חכם שלום כהן, וכולם יחדיו פרצו בשירי הודיה ותשבחות. צפו (ארץ)

אביגדור ליברמן, היום
חדשות חרדיםהחרדים בהלם: "אמש חגגנו - והיום חטפנו"

במפלגות החרדיות מנסים לעכל את התפטרות ליברמן. בכיר בש"ס התבטא כי הוא מתקשה להבין אותו, ח"כ אחר אמר: "היינו בטוחים שהוא יעביר את חוק הגיוס בקרוב" (אקטואליה)

הרב אברהם רוזנטל ז"ל
הודעות פטירהראש המועצה אברהם רוזנטל הלך לעולמו

חובשים הוזעקו לביתו של ראש מועצת טלז סטון אברהם רוזנטל, ונאלצו לקבוע את מותו. יממה לפני התבטא: "כשאגיע לבי"ד של מעלה אגיד שרציתי כמה שיותר תורה" (דיין האמת)

עצרות זיכרון לזכר הגרד"צ קרלנשטיין זצ"ל
הספדיםעצרות זיכרון לזכר הגרד"צ קרלנשטיין זצ"ל

במלאות שלוש שנים לפטירת הגאון רבי דב צבי קרלנשטיין זצ"ל, נערכו עצרות זיכרון והתעוררות בהיכלי הישיבות גרודנא באשדוד ומאירת שמועה, וכן נערכה עליה המונית לציונו (ארץ)

חרדים כל מה שקורה בכיכר השבת

חרדים - חדשות ותוכן יחודי מהעולם החרדי באתר כיכר השבת - כל מה שקורה בקהילה החרדית, בחדרי חדרים ובגלוי אצלנו באתר כיכר השבת

כיכר facebook
מודעות בירושלים
הרב רונן רוזנפלד
צודקים, יאללה מלחמה // הרב רונן רוזנפלד
ג' בכסלו תשעט51
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
והמשכיל... // הרב ישראל גליס
ג' בכסלו תשעט25