בגבעתיים מחאו על כבודה של השבת • צפובגבעתיים מחאו על כבודה של השבת • צפו
כ"ב בחשוון תשפ | 20.11.19
לאחר שעיריית גבעתיים תארגן בשבת הקרובה אוטובוסים בשבת. החליטו תושביה הדתיים של העיר לצאת בשיירת רכבים עם שלטים על חשיבותה של שבת קודש. צפו (חדשות)
חברי הוועדלראשונה בעיר החרדית: הוועד מציע פיתרוןכיכר השבת1
לאחר שקם הוועד התחבורתי למען תושביה החרדיים של בית שמש, התכנסו חברי הוועד לישיבה מיוחדת והחליטו על כמה צעדים מעשיים ואופרטיביים שיפתרו את המצוקה הקשה (ארץ)
כוחות ההצלה מחוץ לגן, לאחר החנקהמשיכו להתפלל: הוסיפו שם לתינוק שנחנקחיים גולדברג
כשבועיים אחרי שנחנק מאכילת מרק בגן בו שהה התינוק בן השנה, ולאור העובדה כי הוא עדיין לא התעורר ומאושפז במצב קשה בטיפול נמרץ, הוסיפו לו את השם 'חיים' כסגולה (חרדים)
תמונת אילוסטרציהחסיד חב"ד נעצר באשמת עריקות מצה"לשאול כהנא
חסיד חב"ד כבן שלושים, אב לשלושה קטנטנים ומפרנס יחיד במשפחתו, שוהה במעצר מתחילת השבוע באשמת עריקות מצה"ל. בקהילתו מבקשים להתפלל לשחרורו המהיר (חרדים)
עיתונאי חסיד סאטמר בראיון על ביקור הרביעיתונאי חסיד סאטמר בראיון על ביקור הרבישלומי זייבלד1
מאיר לבין הסביר באולפן 'כיכר השבת' על חלוקת 'שקל הקודש' בידי האדמו"ר, הגיב לביקורת בתקשורת לביקור הרבי המתנגד לציונות וסיפר על הצדדים הלא מוכרים בחסידות (TV)
ב'וולוז'ין' חגגו שנה לייסוד הישיבה הייחודית
חדשות חרדיםב'וולוז'ין' חגגו שנה לייסוד הישיבה הייחודית

בישיבת 'וולוז'ין' בפתח תקווה ציינו שנה לייסוד הישיבה בסיומי מסכתות, במעמד השתתפו רבנים וראשי ישיבות. לאחר המעמד התכנסו בני הישיבה אצל הגרב"מ אזרחי. צפו (חרדים)

אילוסטרציה
חדשות חרדיםחרדים בקרית מנחם זועמים: 'מורחים אותנו'

לאחר שבשכונת קריית מנחם בירושלים, החלו להופיע זוגות חרדים רבים, נוצר צורך מיידי בתוספת גן חדש. אך גם רשת 'אור לילד' וגם העירייה מסירים מעצמם את האשמה (חרדים)

מאות בהלוויית הבחור שהתמוטט בבני ברק
הספדיםמאות בהלוויית הבחור שהתמוטט בבני ברק

מאות בני אדם השתתפו אמש (שלישי) בהלוויית הבחור ברוך טאוב ז"ל, שהתמוטט שעות קודם לכן ברחובה של העיר בני ברק. ההלוויה יצאה מבית הוריו ברחוב גבעת פנחס (דיין אמת)

זירת האסון
הודעות פטירהנין חבר ה'מועצת': הבחור ברוך טאוב ז"ל

הצעיר החרדי שהתמוטט היום בפתאומיות באמצע רחוב הבני-ברקי, לעיני עוברים ושבים, ונפטר בהמשך - הוא הבחור ברוך טאוב בן ה-29, נינו של בעל ה'אז נדברו' זצ"ל (דיין אמת)

חרדים כל מה שקורה בכיכר השבת

חרדים - חדשות ותוכן יחודי מהעולם החרדי באתר כיכר השבת - כל מה שקורה בקהילה החרדית, בחדרי חדרים ובגלוי אצלנו באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מי שמכם להתפשר? // הרב ישראל גליס
כ"א בחשוון תשפ53