הכינוס השנתי של שלוחי חב"ד בארץ • תיעודהכינוס השנתי של שלוחי חב"ד בארץ • תיעוד
א' בשבט תשפ | 27.01.20
מאות שלוחי חב"ד בארץ משתתפים בימים אלו בכינוס השלוחים הארצי שנערך בסימן שבעים שנה להנהגתו של המשלח, האדמו"ר מליובאוויטש • תיעוד ראשון, והתכנייה (חסידים)
באישון ליל: מנהיג הפלג חיזק את אב העצירבאישון ליל: מנהיג הפלג חיזק את אב העצירחנני ברייטקופף7
הגאון רבי צבי פרידמן, מרבני 'הפלג' הגיע לביקור מיוחד בבית משפחת מדהני באור יהודה וחיזק ועודד את ההורים שבנם נמצא במעצר • 'כיכר' עם הסיפור המפתיע של המעצר (חרדי)
נעצרו שני ערבים שפרצו לקופת העיר בב"בנעצרו שני ערבים שפרצו לקופת העיר בב"בקובי רוזן
בשבת האחרונה, פרצו גנבים למשרדי קופת העיר בבני ברק וגנבו סכומי כסף מהמקום וחוללו נזקים. לאחר סריקה במצלמות האבטחה התגלתה זהותם של שני הגנבים (חרדים)
צפו: המסע החסידי לציון של האדמו"ר הזקןצפו: המסע החסידי לציון של האדמו"ר הזקןחנני ברייטקופף
לרגל ההילולא של האדמו"ר הזקן שחל בשבוע שעבר, יצאה קבוצה חסידית למסע התחזקות מיוחד של שלושה ימים • הצלם מנחם חוטר התלווה למסע ומגיש גלריה רוחנית (חסידי)
ציון הרשב"י: חרדים קיצונים תקפו חייל חרדיציון הרשב"י: חרדים קיצונים תקפו חייל חרדישימי שפר12
מהומה גדולה התרחשה בשעות אחרי הצהריים בציונו של רבי שמעון בר יוחאי במירון לאחר שכמה חרדים קיצונים תקפו חייל חרדי שרצה להיכנס ולהתפלל בציונו של רבי שמעון (חרדים)
כשהאמריקאים ענו מי האדם המאושר ביותר
חדשות חרדיםכשהאמריקאים ענו מי האדם המאושר ביותר

קבוצת בחורי ישיבה אמריקאים נכנסו למעונו של ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שנשא בפניהם דברים. צפו באפיזודה נדירה ומיוחדת מביתו של ראש הישיבה (חרדים)

החסידים בב"ב זועמים: העירייה מפלה את הציבור החסידי
חדשות חרדיםהחסידים בב"ב זועמים: העירייה מפלה את הציבור החסידי

תושבים חסידיים בעיר בני ברק זועמים. לטענתם, במשך עשרות שנים העירייה תקצבה את המים למקוואות. אך ראש העיר הליטאי החליט להפסיק את התקצוב, כי "ליטאים לא טובלים כל יום" (ארץ)

איש התקשורת הוותיק: הרב חיים זילבר ז"ל
הודעות פטירהאיש התקשורת הוותיק: הרב חיים זילבר ז"ל

איש התקשורת החרדית הוותיק, הר"ר חיים זילבר ז"ל, אחיו של הגר"מ זילבר, הלך היום לעולמו לאחר מחלת הסרטן הארורה והוא בן 67. הלוויתו התקיימה - לאחר חצות היום (דיין האמת)

הרב יוסף אורן שיחי'
הודעות פטירהאשת המוהל הידוע: הרבנית נחמה אורן ע"ה

בשעה האחרונה נפטרה מרת נחמה אורן ע"ה, אשת המוהל המפורסם של גדולי ישראל, הרב יוסף אורן. סבלה בשנה האחרונה מהמחלה ונפטרה בביתה בהר נוף, בגיל 47 (בד"ה)

חרדים כל מה שקורה בכיכר השבת

חרדים - חדשות ותוכן יחודי מהעולם החרדי באתר כיכר השבת - כל מה שקורה בקהילה החרדית, בחדרי חדרים ובגלוי אצלנו באתר כיכר השבת

כיכר facebook
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
תורת חסד // הרב בן ציון נורדמן
כ"ו בטבת תשפ