אאא

נהג אוטובוס שיצא מבית שמש הזעיק את כוחות הביטחון לאחר שאחד מהנוסעים עורר את חשדו. ניידות של משטרת בית שמש הצליחו לאתר את האוטובוס שעשה את דרכו אל מחוץ לעיר.

השוטרים הורידו את נוסעי האוטובוס ואיתרו את הנוסע החשוד. בחיפוש נשערך עליו נמצאה סכין שהייתה בתוך שקית. במשטרה התעורר החשד כי הנוסע, בן מיעוטים, ניסה לבצע פיגוע דקירה על האוטובוס.

מהמשטרה נמסר: "במוקד 100 התקבל דיווח מנהג אגד על כך שלאוטובוס הנוסע מבית שמש לי-ם עלה בן מיעוטים שהתנהגותו החשידה את הנהג . שוטרי סיור של תחנת בית שמש הצליחו ליצור קשר עם נהג האוטובוס להתקדם לעברו, בשלב מסוים ביקשו ממנו לעמוד בצד הדרך עלו לאוטובוס הבחינו בבן המיעוטים".

עוד נמסר מהמשטרה כי "בבדיקה עלה כי מדובר בתושב שטחים מאזור דהיישה כבן 32 ללא אישורי כניסה לישראל. בחיפוש בתיקו נמצאה סכין המוסתרת  בין בגדיו. החשוד הועבר לחקירה בתחנת בית שמש לבדיקת נסיבות האירוע".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

בימים האחרונים לא לוקחים במשטרה סיכונים מיותרים, כאשר כל אירוע שכזה מטופל במהירות ובתקיפות, זאת על רקע סדרת הפיגועים בימים האחרונים.

חיסול המחבל בפיגוע הדריסה בירושלים

כזכור, בערב תשעה באב התרחשו שני פיגועים בירושלים בהפרש של כשעתיים זה מזה. בתחילה השתולל ערבי עם דחפור, דרס והרג את הרב וואלעס הי"ד והפך אוטובוס. לאחר מכן הוא חוסל על ידי שוטרים שעברו במקום. מיד לאחר מכן נורה חייל על ידי אלמוני שהצליח להימלט.

בנוסף, מאבטח במעלה אדומים נדקר על ידי בן מיעוטים. כאמור, בעקבות סדרת האירועים הללו, ועל רקע המתיחות בעקבות מבצע "שובו אחים", רצח הנער הערבי משועפט ומבצע "צוק איתן" בעזה, במשטרה מגיבים לכל אירוע במהירות ובתקיפות.